|
WannaCry jako pohádka
(Šunt) (17.6.2026 15:13)
|
PETERPYČO |
|
|
WannaCry jako pohádka
(HAHAHAHA) (17.6.2026 9:06)
|
|
Peter: to by me zajimalo na jaka media jsi koukal. Ja teda v hentenonech 'mediich' videl fotky severokorejskych vojaku s normalnima desktopama. Jejich bitcoinova aktivita je znama. Ale mozna jsi jen debil. Peter je debil. Nebud jako Peter. |
|
|
WannaCry jako pohádka
(Občan Y) R (16.6.2026 19:34)
|
|
Takova sebereflexe a kritika pomeru u vas v Rusku, to bych necekal. en jednu otazku mam: Pijes caj? |
|
|
WannaCry jako pohádka
(Peter .) RP (15.6.2026 20:34)
|
|
Kchúl. Keď si spomeniem ako sa nám v médiách snažilo humorným spôsobom vysvetliť že v Severnej Kóreji používajú len počítače Abakus, tak mi to dáva zmysel. Podobne ako aj iná retardovaná propaganda ktorú šíria gojimovia za misku macesovej polievky. |
|