ČasProŽeny  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  TechSvět  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  MyMuži

Nalezeno 16921 videí.
   projev o cenzuře na půdě poslanecké sněmovny (MerlinR (23.12.2022)
+ x !  Známka: 3Váha: střední   
 
 
 
 
 <<  YT  >>   
Čas vánoční | Archiv ČT24 (Prawda  . . . ) - Známka: 3, váha: žádná Jak CHYTRÁ je umělá inteligence?... (Kin) - Známka: 3, váha: malá Man Catches Cop Sleeping And Get... (uch) - Známka: 3, váha: malá projev o cenzuře na půdě poslane... (Merlin) - Známka: 3, váha: střední Jazykové pobyty a britské kultur... (xx) - Známka: 1, váha: malá Slávne a úžasné poštové služby (prf) - Známka: 5, váha: malá Bob Ross AI paintings (lJb1upSSBL) - Známka: 5, váha: malá


Komentáře (53) Komentovat Nezobrazovat

projev o cenzuře na půdě poslanecké sněmovny (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (27.12.2022 21:05)
Lžeš ty. O žádné neomezené svobodě pohybu nebyla řeč. Řeč byla o svobodě pohybu. Dalším lidským právem je nebýt diskriminován: https://30lidskychprav.cz/lidska-prava/2-lidske-pravo-nebyt-diskriminovan/ Pokud je svoboda pohybu jedné skupiny lidí omezena víc než jiné skupiny lidí, jedná se o diskriminaci. Ale že ses rozhodl ukončit to tvoje vykrucování se, je jedině dobře. Bylo to neudržitelné...

projev o cenzuře na půdě poslanecké sněmovny (efeliky) (27.12.2022 4:31)
Zase lžeš. Neomezená svoboda pohybu NENÍ ZÁKLADNÍ svoboda. Seru na to, nebudu házet perly sviním.

projev o cenzuře na půdě poslanecké sněmovny (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (26.12.2022 22:40)
efeliky: Svoboda pohybu je ZÁKLADNÍ svoboda. To, že tobě osobně její omezení připadá mírné, nehraje roli. Prostě to omezení je. Pokud je ti bez vaxinace nějaká svoboda odebrána, nelze o dobrovolnosti hovořit. Dobrovolnost by to byla v případě, že by za nepodstoupení vaxinace nebyl vůbec žádný trest. Ani ten podle tebe mírný. To, že se 35% lidí smířilo raději s trestem než s účastí na vaxinačním experimentu, také není důkazem dobrovolnosti. Prostě lži, lži a lži.

projev o cenzuře na půdě poslanecké sněmovny (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (26.12.2022 22:24)
Ne, ty zkurvenej zmrde, gaslightujes tu od zacatku sam. To meme "ockovani" bylo povinne dobrovolne a clovek byl bez nej vyloucen ze zivota a prisel o zakladni svobody. Dalsi protiustavni omezeni zakladnich svobod bylo omezeni svobody podnikani nebo zamestnani, to kdyz stat naridil, ze se urcite druhy podniku musi uzavrit, zcela plosne, bez nejakeho principu proporcionality, atd. Pak zakaz pohybu i v ramci zeme, kdy bez bumazky neslo cestovat mimo okres, to uz je totalita level Cina.

projev o cenzuře na půdě poslanecké sněmovny (efeliky) (26.12.2022 22:13)
Ty prostě neumíš nic jiného, než ten gaslajting. Diskuze s tebou vůbec nemá cenu. Ty prostě budeš dál tvrdit, že dobrovolné očkování (které 35% populace úplně legitimně odignorovalo) bylo ve skutečnosti povinné. Že to relativně mírné omezení svobod je ekvivalentní omezení ZÁKLADNÍCH svobod (ke kterému tady nikdy nedošlo). Prostě lži, lži a lži.

projev o cenzuře na půdě poslanecké sněmovny (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (26.12.2022 21:15)
Očkovací certifikát je dokument o tom, že ses nechal donutit k vaxinaci kvůli tomu, abys nebyl státem diskriminován. Psát v takovéto situaci o dobovolnosti může jedině lhář nebo člověk slušně řešeno těžce nechápavý.

projev o cenzuře na půdě poslanecké sněmovny (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (26.12.2022 21:06)
efeliky: Já opravdu nemůžu za to, že nechápeš, že jde jen o různé názvy pro totéž: https://covid.gov.cz/situace/ockovani/validacni-aplikace-ctecka-tecka https://euc.cz/clanky-a-novinky/clanky/jak-stahnout-ockovaci-certifikat-k-covid-19/ A je úplně jedno, jestli covid pasy vydává přímo stát nebo EU, nebo zda tím jsou pověřeny nějaké firmy například formou státních či unijních zakázek. Podstatné je, že o vydávání covid pasů a hlavně o diskriminaci lidí bez platného covid pasu rozhoduje stát a/nebo EU.

projev o cenzuře na půdě poslanecké sněmovny (efeliky) (26.12.2022 16:43)
Najdi: "Jsou na něm informace o covid pasech alias očkovacích certifikátech nebo nejsou?" - No nejsou. Jsou tam ty očkovací certifikáty. Očkovací certifikáty jsou certifikáty, ne pasy. Covid pas měl být povinný oficiální dokument, který měla vydávat nějaká státní instituce. Očkovací certifikát je dokument o tom, že ses nechal dobrovolně očkovat. Dialog s tebou je skutečně jak vysvětlovat prababičce jak funguje moderní procesor. Teda skoro, moje stoletá prababička by to po pár dnech nejspíš i pobrala.

projev o cenzuře na půdě poslanecké sněmovny (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (26.12.2022 11:39)
smajl2: Tragéd jsi ty s tím tvým stupidním příkladem. Adekvátní příklad by byl, kdyby bylo části mužů nově zakázáno chodit na pánské WC.

projev o cenzuře na půdě poslanecké sněmovny (smajl2R (26.12.2022 11:16)
@Najdi boze diskusia s tebou je jak z retardom.. CIze ked mas zakaz ist na damske WC tak sa tiez porusuju tvoje zakladne prava :-D :-D :-D :-D Ty si riadny traged....

projev o cenzuře na půdě poslanecké sněmovny (smajl2R (26.12.2022 11:14)
@blmblmblm nejak nam tu kvicis ty Purinova fasisticka stetka? Co domcek z karat sa vam rozpadava? Tak sa ides vyhrazat??? Pod, kvic este viac ty ruske fasisticke prasa!

projev o cenzuře na půdě poslanecké sněmovny (Najdi rozdíl mezi demokratem liberálním a lidovým) (26.12.2022 10:29)
efeliky: Otevřel sis ten "Očkovací portál občana"? Jsou na něm informace o covid pasech alias očkovacích certifikátech nebo nejsou? Takže existují covid pasy, nebo je existence covid pasů dezinformací? A ano - základní práva omezena být mohou. Však o omezování základních práv celou dobu diskutujeme. Takže byla ta základní práva omezována nebo nebyla? A můžeš dát odkaz na ta údajná data z hygieny, podle kterých se vaxinovaný člověk nemůže nakazit? A ty svoje "signály" si strč víš kam, ty Fialo... :-D

projev o cenzuře na půdě poslanecké sněmovny (efeliky) (26.12.2022 1:01)
Najdi: Vidíš, i blmdebil se tě zastává. To je na roumenovi nejlepší možný signál, že jsi úplně mimo.

projev o cenzuře na půdě poslanecké sněmovny (efeliky) (26.12.2022 0:57)
Najdi: "Co přesně je tedy toto když ne covid pas?" - No covid pas to není, je to očkovací portál občana. Máš to tam napsané. Listina Základních Práv a Svobod pak k svobodě pohybu v čl.14 jasně říká: "Tyto svobody mohou být omezeny zákonem, jestliže je to nevyhnutelné pro ... ochranu zdraví, ..." Ad Blatný. To jsi fakt tak hloupý, nebo si ze mě děláš prdel? On reportoval tehdy aktuální data. Tj. reinfekce COVIDem po druhém očkování podle dat z hygieny. Tehdy doufali, že to vydrží cca půl roku, reálně tak 4m.

projev o cenzuře na půdě poslanecké sněmovny (blmblmblm jiz byl 2.74234161x nevakcinovan Roumenem) (26.12.2022 0:50)
efeliky co ty ses za kurvu? Celou dobu tady lzes, gaslightujes ostatni a jeste mas tu drzost z obeho vinit jine. Omezovani zakladnich svobod tu za kovidoveho fasismu bylo, lhani a propaganda z ust vlady, provladnich medii a vsemoznych "expertu" taky, a tve lhani a zlehcovani na tom uz nic nezmeni. Jen se boj, zmrde, protoze na vas fasisty se vody vari dost a i na tebe se dostane.

další...


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...