Domény  |  Portrétní focení  |  Stavební rozpočty  |  Mailhosting Business  |  Tesla se slevou  |  Webhosting



kdyz fetaci obsadi bilej doom 01.06.2026 
Obrázek kdyz fetaci obsadi bilej doom
rusky pokrok tacoPool securing best deal1 cervena linie prekrocena FreeDumb of speech Trochu reality
Komentáře (18) Komentovat Nezobrazovat

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (tdkbR (3.6.2026 14:12)
a este aj napriek tomu vsetkemu rozjebe nacisticke rusko na krvave sracky. to nevymyslis, to je zivot B-)

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (Carl C.C C8) (3.6.2026 5:20)
Greywolf - Tohle není cirkus, ale staveniště. Šaška máte na trůně doma na Ukrajině. Hraje penisem na piáno, somruje peníze úplně po všech, fantazáruje o vítezstvích, co nikdy nebyla,, chytá lidi na ulici, na vaši zemi padají rakety a bomby.

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (Sarge) (2.6.2026 17:46)
Trochu divné místo na rockový fesťák, ale zase prostředí dobré.

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (afeketeRP (2.6.2026 8:41)
Grey, jak textove adventury nepozna :-D jdi na sever, jdi na sever, vezmi klic, jdi na jih, zvolej ahoj namorniku…. ADT 4300 :-D to uz nikdo nepozna :-D :-D :-D

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (GreywolfR (2.6.2026 7:23)
Taký jeden oranžový tlstý starý klaun tam iste bude.

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (cyklistaR (2.6.2026 7:19)
To z výšky vypadá jako stavba cirkusu. K nám taky občas přijede. Určitě tam bude mít zvířátka. A budou tam i klauni?

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (GreywolfR (2.6.2026 0:14)
@afekete pripomenul si mi dávne časy, intro do jedného z prvých levelov C&C Red Alert 2 za Allies. Presne pred Bielym domom nastupoval US prezident do vrtuľníka :o) To boli hry, ešte Age of Empires 2, Stronghold (otec - lekár stiahol v službe v nemocnici chirurgom z pc cez intranet, uhádol heslo), neskôr som sa dostal aj k remaku Privateer-a (vesmírna lietačka, univerzum s možno aj 50-timi hviezdnymi systémami), Need for Speed 2 (áno, 2), v detstve textové adventúry, to už dnes nikto nepozná.

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (ten druhej) (2.6.2026 0:01)
TDS je svině

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (afeketeRP (1.6.2026 23:38)
uz tam vrtulnik nepristane? Oranzovej kokot bude dolu skakat padakem?

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (mikoRP (1.6.2026 21:10)
pokrok -> progress. ale tady vidim jenom degress (neboli regress, pokud chcete)

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (JapaNaToRP (1.6.2026 21:07)
Pokrok nezastavíš. Ať už se za pokrok schovává cokoliv.

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (GeorgethebestRP (1.6.2026 21:00)
Greywolf Svatá slova !

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (GreywolfR (1.6.2026 20:59)
Keď na trón nastúpi šašo, nestane sa kráľom, ale z paláca sa stane cirkus. Tento obrázok slúži ako jasná vizuálna pomôcka a dôkaz tohto tvrdenia.

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (Kokainsky) (1.6.2026 20:55)
Měl se stát prezidentem Ukrajiny. Pak by neměl všechno jenom trapně pozlacené ale rovnou zlaté.

kdyz_fetaci_obsadi_bilej_doom.jpg (Cuguu) (1.6.2026 20:44)
Kokoti su schopni vidiet tu zumpu a stejne tu nieco bluznit o libtardoch. To je na psychiatra.

další...