Odebírat
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(tdkb) R (3.6.2026 14:12)
|
reagovat
|
a este aj napriek tomu vsetkemu rozjebe nacisticke rusko na krvave sracky. to nevymyslis, to je zivot |
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(Carl C.C C8) (3.6.2026 5:20)
|
reagovat
|
|
Greywolf - Tohle není cirkus, ale staveniště. Šaška máte na trůně doma na Ukrajině. Hraje penisem na piáno, somruje peníze úplně po všech, fantazáruje o vítezstvích, co nikdy nebyla,, chytá lidi na ulici, na vaši zemi padají rakety a bomby. |
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(Sarge) (2.6.2026 17:46)
|
reagovat
|
|
Trochu divné místo na rockový fesťák, ale zase prostředí dobré. |
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(afekete) RP (2.6.2026 8:41)
|
reagovat
|
Grey, jak textove adventury nepozna jdi na sever, jdi na sever, vezmi klic, jdi na jih, zvolej ahoj namorniku…. ADT 4300 to uz nikdo nepozna |
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(Greywolf) R (2.6.2026 7:23)
|
reagovat
|
|
Taký jeden oranžový tlstý starý klaun tam iste bude. |
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(cyklista) R (2.6.2026 7:19)
|
reagovat
|
|
To z výšky vypadá jako stavba cirkusu. K nám taky občas přijede. Určitě tam bude mít zvířátka. A budou tam i klauni? |
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(Greywolf) R (2.6.2026 0:14)
|
reagovat
|
@afekete pripomenul si mi dávne časy, intro do jedného z prvých levelov C&C Red Alert 2 za Allies. Presne pred Bielym domom nastupoval US prezident do vrtuľníka To boli hry, ešte Age of Empires 2, Stronghold (otec - lekár stiahol v službe v nemocnici chirurgom z pc cez intranet, uhádol heslo), neskôr som sa dostal aj k remaku Privateer-a (vesmírna lietačka, univerzum s možno aj 50-timi hviezdnymi systémami), Need for Speed 2 (áno, 2), v detstve textové adventúry, to už dnes nikto nepozná. |
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(ten druhej) (2.6.2026 0:01)
|
reagovat
|
|
TDS je svině |
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(afekete) RP (1.6.2026 23:38)
|
reagovat
|
|
uz tam vrtulnik nepristane? Oranzovej kokot bude dolu skakat padakem? |
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(miko) RP (1.6.2026 21:10)
|
reagovat
|
|
pokrok -> progress. ale tady vidim jenom degress (neboli regress, pokud chcete) |
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(JapaNaTo) RP (1.6.2026 21:07)
|
reagovat
|
|
Pokrok nezastavíš. Ať už se za pokrok schovává cokoliv. |
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(Georgethebest) RP (1.6.2026 21:00)
|
reagovat
|
|
Greywolf Svatá slova ! |
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(Greywolf) R (1.6.2026 20:59)
|
reagovat
|
|
Keď na trón nastúpi šašo, nestane sa kráľom, ale z paláca sa stane cirkus. Tento obrázok slúži ako jasná vizuálna pomôcka a dôkaz tohto tvrdenia. |
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(Kokainsky) (1.6.2026 20:55)
|
reagovat
|
|
Měl se stát prezidentem Ukrajiny. Pak by neměl všechno jenom trapně pozlacené ale rovnou zlaté. |
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(Cuguu) (1.6.2026 20:44)
|
reagovat
|
|
Kokoti su schopni vidiet tu zumpu a stejne tu nieco bluznit o libtardoch. To je na psychiatra. |
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(Martteen) R (1.6.2026 20:42)
|
reagovat
|
|
Kam Trump vstoupí 100let tráva neroste a každá blbina je pozlacená jak u nejmenované menšiny
|
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(Očitý svědek) (1.6.2026 20:38)
|
reagovat
|
|
Feťácké libtardí buzny už tam nejsou. |
|
|
Obrázek 'kdyz fetaci obsadi bilej doom'
(DQDLM) R (1.6.2026 20:33)
|
reagovat
|
Na hornim obrázku je zaznamenán souvislý tok sraček z dob Bidenova panování |
|