Odebírat
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(sdasdsd) (2.3.2023 15:38)
|
reagovat
|
|
Nacisitické Rusko je stále fašistická rozvojová země. |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(Lord Alucard) RP (18.3.2015 16:02)
|
reagovat
|
|
@Dežon: vzhled odpálené/nevybuchlé střely je v pořádku, roznětka je promáčknutá a pohoná složka je umístěná mimo tělo projektilu (většinou v podobě takovýho válce kolem tý užší části a nebo mezi stabilizačníma křidýlkama) a během výstřelu se komplet spálí |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(blaf) (13.2.2015 21:03)
|
reagovat
|
|
dekuju za pouceni.. koukate hodne na ct1 a novu zejo |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(x14) RP (13.2.2015 20:20)
|
reagovat
|
|
Rusko je fašistická rozvojová země. |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(Kare) (13.2.2015 20:16)
|
reagovat
|
nacistické Rusko? ses trochu posral v kině nejsi ze Slovenska ? |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(DaeGurth) RP (13.2.2015 19:54)
|
reagovat
|
|
To si moc nevybereš, buď tě okupuje nacistické (proboha proč nacistické? Vždyť program NSDAP vůbec nehlásají) rusko, nebo tě okupuje nacistická amerika. Hoď si korunou. |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(Dežon) (13.2.2015 19:44)
|
reagovat
|
|
Mrk: ok, ok. Ale já neřeším, že nevybuchla hlavice, ale jak se tam ta mina dostala. Proč má mezi stabilizátorama roznětku, když ta by měla být po odpálení z minometu pryč (asi)? Já tomu nerozumím, ale představuju si, že by tam měla bejt jen díra po vypálený odpalovací náloži... |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(čvachtal) (13.2.2015 18:23)
|
reagovat
|
|
myslím si, že smrť je lepšia ako byť okupovaný nacistickým ruskom, takže ja by som to vyťahoval |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(Mrk) RP (13.2.2015 18:13)
|
reagovat
|
|
Dezon: niektore nevybuchnu ani po zaboreni sa do cesty, toto bol este makky dopad. |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(Mirou) (13.2.2015 17:27)
|
reagovat
|
někde sem viděl video, kde ukrajinská jednotka zneškodnila nějaké takové pumy před odstřelováním nějakého města a bylo to s komentářem "nebudem zabíjet bratry" tak třeba je to jedna z nich..
|
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(mrdopuch) (13.2.2015 17:13)
|
reagovat
|
|
simpli klever extension |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(Dežon) (13.2.2015 14:04)
|
reagovat
|
|
(_O_) tak se hluboce zamyslíme, jak funguje mina (nápověda: nejdřív fjůůůů a až potom bum), plácneme se do čela a uvědomíme si, jakou roznětku má asi Dežon na mysli, že |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(VM) (13.2.2015 13:41)
|
reagovat
|
|
opatrně přivázat na hodně dlouhé lano, a přes kladku vytáhnout.. |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(_O_) RP (13.2.2015 13:06)
|
reagovat
|
|
Dežon: A tady jí vidíš jak, když je v tom kole? Povídej, přeháněj. |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(Přehršle Šlí) (13.2.2015 12:57)
|
reagovat
|
|
ten kdo to vypustil špatně mířil.. trochu víc na SZ a byla by to trefa do černého.. |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(bulbasaurus) RP (13.2.2015 12:50)
|
reagovat
|
|
Mozno tam ten autak bol uz pred vystrelenim... |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(IOO) RP (13.2.2015 12:33)
|
reagovat
|
|
AAAcosi by to odkupil a do tyzdna ponukal uz ako opravene s mensim poskodenim... |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(Krucifix) RP (13.2.2015 12:21)
|
reagovat
|
|
co by na to řekli v servisu? |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(Dežon) (13.2.2015 12:07)
|
reagovat
|
|
Vypadá to opravdově, ale nějak se mi nezdá ta neporušená roznětka...? Nevim, minomet jsem naživo neviděl (ani živou minu), ale tohle? |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(Killerr) (13.2.2015 12:05)
|
reagovat
|
Myslim, ze tam je dost silnych a blbych, co to vytahnou zubama odnesou domu k ekologicke likvidaci v kamnech, treba za lahev vodky |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(zoki) RP (13.2.2015 11:56)
|
reagovat
|
|
horšie ak to auto stoj hneď vedľa tvojho domčeka |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(water) RP (13.2.2015 11:53)
|
reagovat
|
No neviem ci to stoji za pokus to odstranovat s moznostou smrti. Odpalit a hotovo, aj tak mu tam padne za par hodin dalsia |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(OmeGa) RP (13.2.2015 11:48)
|
reagovat
|
|
ale vazne, co s tym? da sa to nejakym bezpecnym sposobom zaistit/vytiahnut, alebo zostava iba kontrolovane odpalenie |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(Revolver) (13.2.2015 11:43)
|
reagovat
|
Tak s tymto zavolat servisnemu agentovy, to by musela byt komedia |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(vrrhaf) RP (13.2.2015 11:40)
|
reagovat
|
|
pod znackou: nikdy neostrelovano. |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(miso) (13.2.2015 11:22)
|
reagovat
|
karbobruska, urezat, vytiahnut zahodit..potom trochu tmelu a dat do bazaru |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(Solitary) RP (13.2.2015 11:21)
|
reagovat
|
|
staci vyklepat |
|
|
Obrázek 'Boticka typ Ukrajina'
(martin2) (13.2.2015 11:07)
|
reagovat
|
|
to se rozjezdi... |
|