ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  Půjčka s odměnou  |  NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  Pravda24  |  VipShow


Nalezeno 8 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátčtyři:
   


Odebírat

Obrázek 'ItHappensInThrees. . . ' Obrázek 'ItHappensInThrees. . . ' (nF) (2.12.2016 20:26) reagovat
Balance1: To s těma transplantacema je samozřejmě pohádka pro ovce. Soros a Rockefeller si pořídili robotické tělo, a pravidelně jim mozek proplachují v mozkomíšním moku dětí, takže tu budou skoro věčně, a věčně budou hromadit peníze a ovládat lidi jako své stádo ovcí.

Obrázek 'ItHappensInThrees. . . ' Obrázek 'ItHappensInThrees. . . ' (/.) (29.11.2016 21:21) reagovat
ostatne heslo OSN: kde se obchoduje tam se nevalci - plati prevazne pro diplomaticke vyjednavani ve valecnych zonach. komunikacni kanaly buduji s pouzitim paseraku kontrabandu - zbrane, drogy, chemicke, biologicke, obchod s lidmy zivymi i s tkanemi a organy.

Obrázek 'ItHappensInThrees. . . ' Obrázek 'ItHappensInThrees. . . ' (/.) (29.11.2016 21:19) reagovat
na tyhle mocensky zombie pozor. za balkanske valky v albanii odchytavali uprchliky, tridili a odebirali organy a posilali do turecka na transplantaci. mezinarodni trestni ICC tribunal dostal zpravu a dukazy jeste v pubehu valky, ale skartoval vse, protoze to zorganizovali. akorat ji pak v pametech zminila jedna. i presto, ze meli vojenske satelitni snimkovani regionu, tak jim chybi hroby i tela ktery hodily do kolonky neobjasnena genocida a odsoudili za to ty sasuly ze srbska.

Obrázek 'ItHappensInThrees. . . ' Obrázek 'ItHappensInThrees. . . ' (cansR (29.11.2016 21:10) reagovat
lol, jak tam každýho popsali, jinak by skoro nikdo nepoznal, co je to dědky :)

Obrázek 'ItHappensInThrees. . . ' Obrázek 'ItHappensInThrees. . . ' (Leonard) (29.11.2016 13:54) reagovat
Balance1: Určite je to tak, len škoda, že nie je. Kissingerovi vyčítajú všetko možné, ale všetky kecy sa zakladajú na jednej knihe a jednom dokumentárnom filme, ktoré urobil ten istý človek. Výpovedná hodnota nula. Len sa to ako atraktívny bullshit šíri netom.

Obrázek 'ItHappensInThrees. . . ' Obrázek 'ItHappensInThrees. . . ' (Balance1) (29.11.2016 13:17) reagovat
Kissinger zničil omnoho viacej životov ako Castro... a dobytok to bol pár exeláns... A o Sorosovi, ktorý už má transplantované piate srdce (treba si zabezpečiť darcov - posledne z Ukrajiny) je hajzel na n-tu B-)

Obrázek 'ItHappensInThrees. . . ' Obrázek 'ItHappensInThrees. . . ' (nejedou) (29.11.2016 12:03) reagovat
* Soros taky žid

Obrázek 'ItHappensInThrees. . . ' Obrázek 'ItHappensInThrees. . . ' (nejedou) (29.11.2016 12:03) reagovat
Nedává smysl. Castro byl rudej dobytek, kterej zničil desetitisíce životů a zbankrotoval zemi. Kissinger pracoval jako ministr Republikánské vlády, žid. A Soros je nějakej Maďarskej miliardář a socan. Nemaj nic společnýho.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...