HobbyDeník  |  TechSvět  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  Pravda24  |  ČasProBydlení


Nalezeno 33 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicetjedna:
   


Odebírat

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Uf) (4.3.2021 9:10) reagovat
tadybyl: Já jsem si to přečetl pořádně a nedočetl jsem se, že lidé s neurologickými problémy měli jen ty neurologické problémy a ne i nějaké další vážné nemoci. Já předpokládám, že někteří měli další nemoci a někteří ne. A dále předpokládám, že někteří z nich zemřeli vlastní rukou "s covidem". Ani jsem se tam nedočetl, že by drtivá většina vážně nemocných lidí žila ještě pár let. Já předpokládám, že někteří by žili pár let a někteří ne. Poměr mezi těmito skupinami ale na rozdíl od tebe neznám.

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (tadybyl) (4.3.2021 7:28) reagovat
Já narozdíl od tebe žádné závěry nedělal, přečti si to pořádně

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Uf) (3.3.2021 16:31) reagovat
A také se tam píše, že jeden člověk může mít více nemocí současně. Takže může mít současně neurologický problém a třeba ischemickou chorobu srdeční.

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Uf) (3.3.2021 16:27) reagovat
tadybyl: Já jsem si to přečetl celé a dozvěděl jsem se, že u té prostřední – a největší – skupiny žádná jednoznačná odpověď prostě neexistuje. Takže tak jasno jako ty opravdu nemám. Ale když můžou být v kategorii "zemřel s covidem" oběti dopravních nehod s pozitivním testem, tak v ní můžou být i duševně nemocní sebevrazi s pozitivním testem, ne?

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (tadybyl) (3.3.2021 15:13) reagovat
Uf: to je fakt kreativni chapaní dat, ty sis z toho přečetl koukám jen nadpis a ten graf, co? Zaprvé je to jen malý vzorek z celkových umrtí, a zadruhé ignoruješ ty kteři měli covid a jiná závažá onemocnění, tedy ti kteří by bez covidu v drtive většine žili ještě par let, připadně by umřeli přirozeně, protože ne na všechno z těch važných se umirá. Nebo mysliš že nam umřelo jen tak několik stovel lidí na duševní nemoci či neurologické problémy, které jsou mezi těmi závažnymi nemocemi taky?

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Uf) (3.3.2021 9:09) reagovat
Podle bruselského rozhlasu ze všech zemřelých "s covidem" zemřela s největší pravděpodobností na covid zhruba čtvrtina - tedy cca 5 tisíc lidí (což není málo - o tom žádná). U většiny je to s otazníkem a u 9 procent naprostý nesmysl: https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/covid-priciny-umrti-uzis-smrt-demografie_2101040600_jab

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (janošik789879) (3.3.2021 6:46) reagovat
---a čekal snad o komunistického mafiána někdo něco jiného?! Kolik ještě životů to bude stát? >-O

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Jardaj) (2.3.2021 20:52) reagovat
Uf a dalsi: Projel jsem pocty umrti za r 1992-1997 (podvadel jsem, jen muze) podle https://www.czso.cz/csu/czso/umrtnostni_tabulky -> "Úmrtnostní tabulky za ČR od roku 1920" a vyslo mi: 1992=61754||1993=59173||1994=58596||1995=58915||1996=56697||1997=56677 Nerozporuji na co zemrelo at uz 6 nebo 12 tis lidi v roce 1996, ale i co se tyka covidu se radeji divam na celkovou umrtnost https://www.czso.cz/csu/czso/obypz_cr, protoze ta zahrnuje i pripadnou zvysenou umrtnost zpusobenou zanedbanou jinou zdrav.peci.

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Uf) (2.3.2021 19:26) reagovat
Baran: Pokud sis toho ještě neráčil všimnout, primitivní sprostý hysteriku, tak spousta "hoaxů" má tu nepříjemnou vlastnost se potvrdit. Covidioti jako ty například takto hystericky reagovali na "hoax" o tom, že škrabošky z hadru na trencle jsou k ničemu. Uplynul rok a - sim sala bim - už to uznala i vláda - autorka všech těch úžasných opatření. Kolikpak "hoaxů" se ještě potvrdí?

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Uf) (2.3.2021 19:19) reagovat
Existují země, které selektivní likvidační represe neprováděly a přesto deseti a vícenásobný počet mrtvých nemají. Covid samozřejmě závažná věc je úplně stejně jako každá silná mutace chřipky. Co se týče nárůstu zemřelých - ten nemusí být způsoben mutacemi covidu, ale například odkládáním operací a léčby chorob mnohem vážnějších než covid. Pokud někomu odloží začátek léčby rakoviny třeba o půl roku a on za dalšího půl roku zemře "s covidem", tak není obětí covidu, ale nefungujících opatření.

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Baran) (2.3.2021 19:12) reagovat
Uf) (2.3.2021 17:38) Doufám že na tu "zinscenovanou pandemii" zdechneš demente, špatná situace je obřím dílem způsobená retardama šířícíma tyhle debilní hoaxy a sračky!

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (,,) (2.3.2021 18:33) reagovat
Uf: To, že se to šířilo v rodinách a zaměstnáních, nepopírám, a našli bychom spoustu věcí, na kterých bychom se shodli. Stát dělá spoustu debilních kroků, a že nevynechá příležitost kopnout si do své nenáviděné skupiny lidí, se dalo čekat. To však nemění nic na tom, že covid je závažná věc, a že kvůli němu umírá spousta lidí. Kdyby se neudělala žádná opatření, jsem nejméně na desetinásobku mrtvých, a nejspíše i více, díky mutacím. Vir je sice relativně stabilní, ale má hodně příležitostí k mutacím.

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Uf) (2.3.2021 17:38) reagovat
originalAvenger69: Z jakého důvodu mi podsouváš, že píšu o těch, kteří by bez covidu žili klidně i dalších deset let? Já samozřejmě píšu o lidech například v terminálním stádiu rakoviny. U nich je velice časté to, že v nemocnici chytí chřipku, ta otevře cestu nějaké bakterii či stafylokoku a přímou příčinou úmrtí je ve finále např. zápal plic. Nebýt tohoto řetězu od chřipky po zápal plic, tak by zemřeli na rakovinu třeba za měsíc či dva. V minulosti se u těchto lidí opravdu neuvádělo zemřel "s chřipkou".

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (originalAvenger69) (2.3.2021 17:23) reagovat
Uf: to je dobře slaboduchý blábol, jak si omlouvit smrt cizích lidí: Jsou nemocní, zemřeli by stejně. Co na tom, že by bez covidu žili klidně i dalších deset let?! Cynismus, sobectví a pohrdání ostatními z tebe jen čiší... ;-) A to ani nemluvíme o lidech, kteří mají po covidu tak narušené zdraví, že do té tvé kategorie těžce nemocných už taky spadají... ;-)

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Uf) (2.3.2021 17:06) reagovat
,,: Já ale nevím ani to, kolik je to doopravdy teď, natož abych se pouštěl do spekulací, kolik by to bylo bez různých "opatření". Jisté je ale toto: většina zemřelých "s covidem" byla těžce nemocných a nezemřela na covid. Loňský symbol represí - škraboška z trenkoviny - byla téměř k ničemu. K nejčastějšímu přenosu dochází v rodinách (řešilo se jen velice omezeně) a v zaměstnání (zde je řešení selektivní se zjevnou snahou o likvidaci části ekonomických subjektů a protěžováním jiných subjektů).

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Tak nevím ale..) (2.3.2021 16:25) reagovat
Spíš je to snaha to zpětně navýšit, třeba níže přikládám starý rozhovor s hlavním hygienikem, a ten mluvil o 6000 mrtvých v tu danou sezónu. Kde jsi vzal těch 12 tisíc které jsou i tak dost pod celkovými oběťmi covidu? https://zdravi.euro.cz/denni-zpravy/z-domova/hostem-ovm-hlavni-hygienik-vladimir-valenta-468655

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (,,) (2.3.2021 16:24) reagovat
Uf:A teď si vem, kolik by to bylo, kdyby se nedělala žádná opatření. Já vím, že je to oser, nesouhlasím s tím, že se cokoliv nařizuje/zakazuje a myslím si, že existuje hromada lepších způsobů jak to řešit, nicméně určitá zodpovědnost a ohleduplnost je zde potřeba. Koronavirus mutuje, je čím dál nakažlivější, u mnoha lidí nechává trvalé následky. To, že jsme měli epidemii chřipky s podobným počtem úmrtí (zatím), je jenom tím, že proti koronaviru se skutečně volí drastická opatření, zatímco hřipka jen prošla.

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Uf) (2.3.2021 16:12) reagovat
A v roce 96 to bylo 12 tisíc lidí, kteří zemřeli přímo na respirační selhání. V tomto počtu rozhodně nebyly žádné oběti dopravních nehod "s chřipkou", ani oběti infarktů, mrtvic, rakovin atd. Takže porovnávat to s počtem zemřelých "s covidem" opravdu nelze. (Pozn.: o snahách ten počet zpětně snížit z 12 na 6 tisíc samozřejmě vím.)

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Tak nevím ale..) (2.3.2021 16:04) reagovat
Uf: až na to že na epidemii chřipky v roce 95 neumřelo 20k lidí ale asi 3k a to ještě bez nějakých opatření

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Uf) (2.3.2021 15:52) reagovat
,,: Je úplně stejně skutečná jako jakákoli jiná pandemie způsobená silnější mutací chřipky - jako např. ta v zimě 1995/96. "Opatření" ale odpovídají pandemii dýmějového moru. A takovou pandemii tu opravdu nemáme. A také je stále ve hře varianta se záměrným vypuštěním laboratorně vyrobeného či laboratorně upraveného viru. Jak to bylo doopravdy se Přírodažel dozvíme jedině v případě, že se zase nějakému Snowdenovi nebo Assangemu podaří vynést příslušné interní informace.

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (,,) (2.3.2021 15:42) reagovat
Na to, že je zinscenovaná, je sakra skutečná.

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Uf) (2.3.2021 15:17) reagovat
Velký reset je název iniciativy, kterou představil v dubnu 2020 princ Charles a zakladatel a šéf světového ekonomického fóra Klaus Schwab. Jedná se o plán, jak využít pandemii ke zničení stávajícího a vytvoření nového tzv. "spravedlivějšího světa". Schwab sepsal společně s ekonomem Thierry Malleretem stejnojmennou knihu, ve které své nápady ještě dále rozvíjí. Tradiční realizací resetu byly vždy války či zinscenované revoluce. Boj proti zincenované pandemii je jen novou formou tradičního resetu.

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Uf) (2.3.2021 14:57) reagovat
Represivní opatření jsou namířena jen na "nezávislou" část produktivní populace - na živnostníky, majitele malých a středních firem a jejich zaměstnance. Korporace a jejich zaměstnanci likvidováni nejsou. Dělňasové z korporací holt budou ještě dva tři roky chlastat v neoficiálních výčepech a až Bureš a spol. levně skoupí zkrachovalé hospody, budou chodit z korporátních fabrik chlastat rovnou do korporátních putyk. A ti původně nezávislí budou taky makat v korporacích nebo budou na dávkách.

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Prasohyjeník) (2.3.2021 14:44) reagovat
No, to se mu úplně nedaří. Každý rozumný člověk asi vidí, že důchodců ubyde do voleb cca 50 000. Když ne na kovid, tak na raka a kardiovaskulární onemocnění. Další přesvědčí nasraný děti. Měl by zase honem poslat nějaké pohřebné a umolousané respirátory....

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (hmm hmm) (2.3.2021 13:35) reagovat
Však všechny ty zběsilý lockdowny ekonomicky decimující produktivní populaci zavádí Babiš mimo jiný v zájmu toho, aby se mu do příštích voleb neumenšila voličská základna sestávající převážně z důchodců.

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Prasohyjeník) (2.3.2021 12:16) reagovat
Vám není líto těch 415 000 zahraničních pracovníků makajících v korejských nebo Burešovo fabrikách? Neříkejte mi, že byste byli takové hyeny a nechali je nosit roušky, nebo jim zakázali jíst v kantýnach. Trochu tolerance....

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Babiše ke zdi!) (2.3.2021 11:28) reagovat
Kdo i v této situaci uvažuje o volbě Bureše, by měl být utracen. V zájmu lidstva...

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (Dalibor Jandák) (2.3.2021 11:14) reagovat
To je taková vychytávka, aby tu bylo veselejc.....

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (BobsikR (2.3.2021 10:16) reagovat
mrkni na datum předchozích komentářů.. je to jen recyklovaný název

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (HyperMAXR (2.3.2021 10:02) reagovat
Projíždim úplně všechno, dupla nedetekována. duplokoš pracuje pro Agrofert!

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (ModerátorR (25.10.2017 13:10) reagovat
Duplicita -> koš

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (OldisR (25.10.2017 13:07) reagovat
dupla -> koš

Obrázek 'agrofert' Obrázek 'agrofert' (ExterminatorR (25.10.2017 13:00) reagovat
Ted, ted, ted tu byl. Museli jste se potkat. [odkaz]Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...