Dron na DX  |  Domény  |  Webhosting  |  Dropbox  |  VPS  |  Vánoce na DX


Nalezeno 17 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Osmdesátsedm:
   


Odebírat

Obrázek 'All of this just for clean air' Obrázek 'All of this just for clean air' (Racionalista) (31.7.2019 17:47) reagovat
"Zelená ekonomika" prokazatelně ZNIČÍ 2,2 pracovních pozic na každou 1 vytvořenou (analýza španělského exierimentu Universidad Rey Juan Carlos). "Green New Deal" podle Harmsové (MEP/Grüne) vyvolá ca. 50% nezaměstnanost. Vlastnictví automobilu nebo letecká dovolená se podle Zelených má stát "luxusem" nedosažitelným pro většinu lidí.

Obrázek 'All of this just for clean air' Obrázek 'All of this just for clean air' (CptNotSoFcknObvR (12.7.2019 0:38) reagovat
Fapoleon: Co je to za argument? Na větrníkách bude pracovat celosvětově tak o dva řády víc lidí, než na jaderkách. Plus, elektrárny nikoho nezabíjí, zabíjí obvykle chyby obsluhy a jaderky mají tak vysokou kulturu obsluhy, že je vážná havárie skoro vyloučená. Na větrník ti může vylýzt každej jouda. Osobně jsem velkej příznivec jaderek a nesnášim větrníky, ale ten argument s mrtvejma pracovníkama mi přijde trochu retardovanej (už jenom proto, že proti větrníkům a pro jaderky je spousta lepších argumentů).

Obrázek 'All of this just for clean air' Obrázek 'All of this just for clean air' (Fapoleon) (10.7.2019 18:32) reagovat
Veterné elektrárne každoročne zabijú viac pracovníkov, než koľko ich kedy dohromady zabili atómové elektrárne. A po prepočítaní na jednotku výkonu je to ešte horšie. Ale čo tam po životoch, veď sú to len muži s technickým vzdelaním - tých naša pokroková spoločnosť aj tak nepotrebuje.

Obrázek 'All of this just for clean air' Obrázek 'All of this just for clean air' (:sedlja) (10.7.2019 18:07) reagovat
Jenže když si vezmeme náš příklad tak tam je vejvar z výzkumu kvůli materiálům a experimentům minimální. S pseudo-simulací počítanou na Cloudu s často pochybnou stavbou proměnných a na míru ušitých předpokladů aby se tomu výsledku taky dalo jít trošku naproti se to prostě srovnat nedá a na konference si placenou letenku business třídou na Intl. Septic Tank Efficiency Summit v Acapulcu nezařídíš. Nehledě na to že zefektivnění čističky odpadních vod se taky neprotáhne na celej život a výsledky ti zdrbou hned.

Obrázek 'All of this just for clean air' Obrázek 'All of this just for clean air' (:sedlja) (10.7.2019 18:01) reagovat
No, pokud jde konkrétně o vědecké pracovníky, velkou mírou se na té často citované shodě 96-99 procent vědců podepisuje to že prostě výzkum z veřejných rozpočtů. Je potřeba aby se výzkum do určité míry dotoval ze státního protože některé věci sokromý sektor prostě řešit nebude. Ale IPCC a spol. si z tohoto udělal penězovod jako farmakologie z rakoviny kdy efektivní a ekonomické řešení nekápne vejvar a spousta výzkumáků by musela řešit užitečnější věci jako např. zvyšování efektivity čištění odpadních vod.

Obrázek 'All of this just for clean air' Obrázek 'All of this just for clean air' (:sedlja) (10.7.2019 18:00) reagovat
No, pokud jde konkrétně o vědecké pracovníky, velkou mírou se na té často citované shodě 96-99 procent vědců podepisuje to že prostě >výzkum z veřejných rozpočtů

Obrázek 'All of this just for clean air' Obrázek 'All of this just for clean air' (456) (10.7.2019 16:49) reagovat
jo ho hoo: A kolektivizaci - vše bude majetkem stát-, pardon společnosti. A vy bude povinni poskytnout společnosti vodu ze studny, úložný prostor pro elektřinu a domov pro bezdomovce.

Obrázek 'All of this just for clean air' Obrázek 'All of this just for clean air' (MSGR (10.7.2019 9:06) reagovat
Je lacnejšie čistú prírodu udržať alebo sanovať škody napáchané jej ničením? Bohužiaľ Pivo a jo ho hoo majú pravdu >-O

Obrázek 'All of this just for clean air' Obrázek 'All of this just for clean air' (jo ho hoo) (10.7.2019 6:49) reagovat
oni ale nechtej cistej vzduch a vodu, oni chtej dane z uhliku, solarove dotace, dotovana biopaliva, dotovane elektromobily, a - dane z uhliku, klidne podruhe... tolik k ekologii v modernim politickem pojeti.

Obrázek 'All of this just for clean air' Obrázek 'All of this just for clean air' (BeamR (10.7.2019 5:10) reagovat
Do prdele s přírodou. Doporučuju nejoblíbenější seznamka pro dospělé s vynikajícím intelektuálním vyhledávačem. Jsem tam neustále online!

Obrázek 'All of this just for clean air' Obrázek 'All of this just for clean air' (al5249R (9.7.2019 23:00) reagovat
ja01, pro predstavu o jakou jde castku, svetove vydaje na vojenske rozpocty v roce 2018 se odhaduji na 1,8 bilionu dolaru. Pokud se svet pusti do boje s klimatem, tak je zrejme, ze investice neponeseou vsichni stejnym dilem, ale bude to hlavne na rozvinutych zemich a i mezi nimi se neda cekat rovnomerne rozlozeni, protoze napriklad USA se do takovych blaznivin poustet nechce. Takze najednou zjistis, ze to nejsou 3 biliony z 80, ale treba "jen" ze 30 nebo 40. To je extremni balik penez za niceni prirody.

Obrázek 'All of this just for clean air' Obrázek 'All of this just for clean air' (PivoR (9.7.2019 22:42) reagovat
Kdyby ti čuráci řešili jak zachránit pralesy a vyčistit vodu a zachovat čistý vzduch, tak proti nim nikdo necekne. Ale zhovadilosti jako biopaliva či soláry přírodu ještě víc huntují.

Obrázek 'All of this just for clean air' Obrázek 'All of this just for clean air' (Ja01.) (9.7.2019 22:42) reagovat
hdp sveta je 80 bilionov a velka cast sa mina na picoviny

Obrázek 'All of this just for clean air' Obrázek 'All of this just for clean air' (al5249R (9.7.2019 22:15) reagovat
Na chvili pripustim, ze na klimatickou zmenu ma vliv clovek a hlavne, ze je moznost s tim neco delat. Hrube odhady nakladu na udrzeni otepleni pod 1,5 °C se pohybuji kolem 3 bilionu dolaru rocne (zdroj IPCC), nevim jestli existuje ve svete vule takove penize vydat. A navic mam pochyby o tom, ze vykaceni lesu ve Finsku, USA, Kanade a dalsich zemich prinasi sama pozitiva a socialni jistoty.

Obrázek 'All of this just for clean air' Obrázek 'All of this just for clean air' (Abdul_HasanR (9.7.2019 22:13) reagovat
"Energetická nezávislost"... Až na ty solární panely z Číny, větrné turbíny z Číny, akumulátory na zálohu z Číny...

Obrázek 'All of this just for clean air' Obrázek 'All of this just for clean air' (Hidolf Atler) (9.7.2019 22:03) reagovat
A čo keď je rasová teória hoax a my spravíme lepší svet úplne zbytočne?

Obrázek 'All of this just for clean air' Obrázek 'All of this just for clean air' (ccd2) (9.7.2019 21:57) reagovat
pokial to zaplati on ...Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...