VPS  |  Domény


Nalezeno 28 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Sedmdesátsedm:
   


Odebírat

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (Douglas) (12.7.2019 20:24) reagovat
Ja jsem ale nic o černoších v Egyptě nepsal, kde jsi četl něco takového? ;-) nevkladej mi laskavě do úst něco co jsem neřekl. To ty jsi tvrdil že jsou lidi na blízkém východě, Egyptě atd tmavší kvůli invaze arabů což sis vzápětí vyvrátil svým odkazem a teď tvrdíš to samé co já a ještě mě osocuješ :)

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (BGR (12.7.2019 20:02) reagovat
K obyvatelom blizkeho vychodu a juhovychodnej europy. Nepisal som ze boli tmavi (cierni), ale tmavsi. A nepisal som o vyhladzovani ale o znasilnovani. A pisal som hlavne o stredozemnom mori, t.j. spanielsko, taliansko, grecko. Zvysok som kontroval tvoje predstavy o cernochoch v egypte. Ten cervenovlasy beloch Ramsesse II je dobry priklad. Ze niekto z jordanu zapadol v tej dobe v egypte ti neslo do hlavy. Ze to nebolo tak ze jezis bol cernoch a prisiel medzi cernochov do egypta, ale ze bol tmavsi beloch.

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (Douglas) (12.7.2019 19:49) reagovat
To jsi vytipnul z té studie jen to co se ti hodilo, ne? Protože celé to vyznění té studie je úplně jiné. https://www.sciencedaily.com/releases/2017/05/170530115141.htm tvrdí se tam že staroveci Egypťané mají geneticky blízko k dnešním obyvatelům blízkého východu. Což by nebylo možné pokud by platilo to co jdi tvrdil, tedy že původní obyvatelé nebyli tmaví a byli vyhlazeni arabskou invazí.

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (BGR (12.7.2019 19:30) reagovat
The conquests were followed by a large-scale migration of families and whole tribes from Arabia into the lands of the Middle East. [odkaz]

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (BGR (12.7.2019 19:22) reagovat
Zdroje na vedecke clanky tu: [odkaz]

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (BGR (12.7.2019 19:21) reagovat
In 1975, the mummy of Ramesses II was taken to France for preservation. The mummy was also forensically tested by Professor Pierre-Fernand Ceccaldi, the chief forensic scientist at the Criminal Identification Laboratory of Paris, who wrote: "Hair, astonishingly preserved, showed some complementary data – especially about pigmentation: Ramses II was a Red haired cymnotriche leucoderma", that is a fair-skinned person with wavy red hair.

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (BGR (12.7.2019 19:21) reagovat
A study published in 2017 described the extraction and analysis of DNA from 151 mummified ancient Egyptian individuals, whose remains were recovered from Abusir el-Meleq in the Cairo Governate. The study was able to measure the mitochondrial DNA of 90 individuals, and it showed that Ancient Egyptians had the greatest affinity for modern Middle Eastern (Arab, Levantine and Anatolian) populations, and had significantly more affinity with south-eastern Europeans than with sub-Saharan Africans.

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (Douglas) (12.7.2019 18:50) reagovat
Člověk se ptá na nějaký relevantní důkaz a dostane omalovánky tvořené amatérsky v ms paint bez nějakého zdroje :) to si vážně myslíte že tam s příchodem arabů původní obyvatele přestali existovat? Navíc kolik toho mají geneticky společného Turci, Egypťani a další blízkovýchodní národy? Podle teorie kterou tady předkládá BG a oTvor by měli mít společné předky a tedy i společný genetický základ, v reálu to ale bude jinak, což?

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (BGR (12.7.2019 17:12) reagovat
[odkaz]

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (BGR (12.7.2019 17:12) reagovat
douglas: [odkaz]

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (oTvorR (12.7.2019 11:47) reagovat
..i když, 40 let putovani po pousti, to udela negra i z albina...

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (oTvorR (12.7.2019 11:42) reagovat
diky za odkaz, todle mi nejak vypadlo. No jo , nejsou židi jako židi, ostatně i dneska to je zavod o moc mezi dvema nejvetsima vetvema, ktere se nesnesou..

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (douglas) (12.7.2019 11:34) reagovat
https://cs.wikipedia.org/wiki/Útěk_do_Egypta moc se toho o jejich utěku do egypta neví, a ani tam nebyli moc dlouho (udajně do smrti Heroda) ale v bibli je o tom zmínka.

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (douglas) (12.7.2019 11:29) reagovat
oTvor: je důležité rozlišovat Židé x židé. A za černochy je taky nikdo neoznačuje

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (oTvorR (12.7.2019 11:27) reagovat
o tom, jestli by v mladi v Egypte nic nevim, prosil bych nejaky zdroj (Asi jde o zaměnu Josefa egypského a Josefa nazaretského-jen tipuju) ...spekulovalo se i o indii,, kdo ví.. vite jak je to s informacema dneska, a to jsou defacto dostupne, tehdy to bylo jen o tom, co se povidalo, verohodnych zapisu je nemnoho a casto protikladne

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (oTvorR (12.7.2019 11:23) reagovat
k zamysleni : od kdy se na uzemi Čech objevovali židé? Ja jsem objevil prvni zminky z 10. století. Nikdy nebyli oznacování za "černochy", proti tomu pokud se ukazal černoch (tady v končinách zcela ojedinele) byl označován zjednodusene za mouřenína a o těch zmínky jsou. Rozum pouzijte svuj, necekejte az vam nekdo rekne, co si mate myslet.... jinak samozrejme opalenejsi byli defacto vsichni, vice se pracovalo na slunicku.

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (douglas) (12.7.2019 11:13) reagovat
Mimochodem, Ježiš se v dětství udajně s rodiči skrýval v Egyptě, pokud by byli bilí tak by se asi moc dlouho skrývat nemohli. Pokud tedy nechceš tvrdit že tehdy to tam byl taky samý běloch.

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (douglas) (12.7.2019 11:11) reagovat
mužeš doložit nějaký seriozni zdroj který by dokáza že se na blizkém východě kompletně vyměnilo obyvatelstvo vyhlazenim původních bilých indoevropanů? (indoevropané jsou spíš jazyková než etnická skupina btw). Jasně, arabští nájezdníci a později arabští muslimové si nepočínali zrovna v rukavičkách ale tohle je docela hardcore teorie která nemá žadný realný podklad.

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (hořící tykev) (12.7.2019 10:47) reagovat
douglas: v Evropě, severní Africe, Malé Asii atd byli bílí indoevropané. Právě expanze totalitní ideologie maskované za náboženství znamenala výměnu obyvatelstva na převážné části islámem ovládaných území. Takový holokaustek, odhady od 270 000 000 mrtvých výše. https://www.politicalislam.com/tears-of-jihad/

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (hořící tykev) (12.7.2019 9:49) reagovat
Prvních třicet let Ježíšova života není, kromě pohádky o narození, nijak zdokumentováno. V té oblasti se motalo etnik, Ježíš klidně mohl být Indoevropan z předků dnešních Kurdů. Určitě mu v bibli nikde neříkají nigga

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (douglas) (12.7.2019 9:49) reagovat
BG: to je dobrý :) Podle tebe tam byli všichni bilí a až po arabské invazi zhnědli? :) to je jako tvrdit že činané mají šikmé oči protože je obsadili mongolové. Etnogeneze blízkovýchodních etnik je daleko složitější a rozhodně nejde vysvětlit jen takhle.

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (PeterBazaarR (12.7.2019 9:49) reagovat
Eminem .... si to Ty?

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (BGR (12.7.2019 9:36) reagovat
Ludia v okoli stredozemneho mora su od 8. storocia tmavsi preto, lebo boli okupovani a znasilnovani islamistami. Viz [odkaz]

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (douglas) (12.7.2019 8:42) reagovat
hmm hmm: ti Židé o kterých mluvíš ale po staletí obývají evropu nebo na blizký východ přišli relativně "nedavno" par generací zpátky. Ježiš, pokud žil, tak byl coby Žid a Semita určitě tmavši než je často spodobňovaný, prostě +/- podobný obyvatelům blízkého východu dnes, ani černý, ani bilý, prostě něco mezi.

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (oTvorR (12.7.2019 7:56) reagovat
Jasně, že Ježíž byla černá lesba po operaci pohlaví. A kdo tvrdí něco jiného je fasisticka xenofobni svině. Ježíš nemohl být černý, tu rybu rozdal, ne ukradl.

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (cern0usekR (12.7.2019 7:23) reagovat
Jeste v ty dobe byli vsichni prismahly, pac nemohli vysedavat po kanclech, takze se ty rozdily dost setrely.

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (hmm hmm) (12.7.2019 6:26) reagovat
No, minimálně tam byla spousta bílejch Římanů a Řeků (kteří byli tehdy dokonce míň tmavší než teď), takže těžko "everyone else". Navíc z dnešního hlediska, kdy co do barvy kůže v mnoha případech nelze osoby židovskýho původu (přinejmenších těch z diaspory) odlišit od bělochů, nevypadá předpoklad, že Ježíš neměl tmavou barvu kůže, jako úplně přitaženej za vlasy.

Obrázek 'god is brownie' Obrázek 'god is brownie' (atilla) (11.7.2019 23:17) reagovat
čo tak albíno?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...