Webhosting  |  VPS  |  Domény


Nalezeno 12 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesát:
   


Odebírat

Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' (MSGR (22.8.2019 14:48) reagovat
Human. sa v tom tak trochu pletie, pretože TU-144 síce má dolet 6500 km, ale to je verzia "D", kým verzia, ktorá pristála v Prahe, bola "S" a tá má dolet len 3500 km - motory zo stíhačky majú spotrebu primeranú výkonu a keď skoro stále letíš na forsáž... (mimochodom, na Wiki sa uvádza, že nie je zdokumentované okopírovanie Concorde, ale v skutočnosti kvôli tomu FR vyhostili pol RU ambasády)

Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' (Human.) (20.8.2019 22:46) reagovat
Nouzové přistání bylo do varšavy na cestě zpět z Paříže když jim prdnul palivový systém ale podle toho se kvalita letadla zase tak moc posuzovat nedá, to se stávají horší nehody jako třeba když indové napíšou kamikaze ovládací software letadel protože to bylo o dolar levnější, dotyčná firma se s tím v reklamě chlubí protože diversity support a pak je z toho stovky mrtvých a miliardové ztráty. Do prahy byl první zahraniční let tu 144 a proběhl normálně takže jen běžná kontrola gubernie.

Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' (Human.) (20.8.2019 22:35) reagovat
Tu 144 má dolet 6500 km což je na jednu cestu z moskvy do paříže tam i zpět s přehledem dost. Kritické myšlení je potřeba pilovat pánové! Spíš se jim tam něco posralo a kdyby ne, tak i jen kontrola co gubernie dělá v 71 taky nejde vyloučit aby si Husák a spol nemysleli že to mají jisté a zapadá to do ruské nátury těm se splachovacími záchody a civilizací ukázat co je SSSR B-)

Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' (pakurvant) (19.8.2019 13:16) reagovat
@lejno to je priam príklad živého vtipu , variant toho klasického o ruských digitálkach s fúrikom (na ktorom si vezieš baterky)

Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' (osli_lejno) (19.8.2019 12:37) reagovat
Když Rusi v ´71(?) přivezli českým soudruhům ukázat zbrusu nové TU-144 jako dárek k výročí založení KSČ, mělo to i méně slavnostní stránku: Ve skutečnosti potřebovali dotankovat - to jejich éro žralo tolik, že nebylo schopné z Moskvy do Paříže doletět na jeden zátah :-))))

Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' (ProrokZarathustraR (19.8.2019 9:20) reagovat
@grasak no Rusom hlavne došiel večný Sojuz a tak došli aj prachy na takéto chujovinky (však načo, keď to už propagandisticky netreba, a navyše je tu teraz nová zábavka - nakradnúť si čo najviac miliárd, kto by sa už s nejakým rakokotoplánom serinkal)

Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' (DaverR (18.8.2019 22:39) reagovat
Stejně tak jako první čtyři příspěvky nemají nic moc společného s pravdou B-)

Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' (MartyR (18.8.2019 22:35) reagovat
Ten nazev s nasim ceskym buranem nema nic spolecnyho. Буран je po rusky neco jako snehova boure nebo blizzard...

Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' (fix-czR (18.8.2019 21:05) reagovat
Když tým top inženýrů pracuje roky na high end technologii ve výzkumu vesmíru a pak přijde vidlácký soudruh a pojmenuje to Buran.

Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' (grasakR (18.8.2019 20:50) reagovat
Spis rusum driv doslo ze raketoplan je picovina...

Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' (nichalR (18.8.2019 19:50) reagovat
ja uz se lekl, ze mas na mysli antonova.

Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' Obrázek 'Navsteva mamky s tatkou v Praze' (456) (18.8.2019 19:48) reagovat
Jo, amíci tomu jenom přidělali motory a vzétli s tím o 10 roků dřív. Space Shuttle je KOPIE!Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...