Dropbox  |  Webhosting  |  Domény  |  VPS


Nalezeno 17 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
Čtyřicetdevět:
   


Odebírat

Obrázek 'malomist' Obrázek 'malomist' (456) (14.9.2019 14:54) reagovat
V tramvaji nikdy není málo místa. V tramvaji je moc lidí. ... mimochodem, kdy jim dojde, že nejvíc místa ve městě zabírají ... domy?

Obrázek 'malomist' Obrázek 'malomist' (Dilji) (13.9.2019 11:21) reagovat
Auto: neříkám, že je to ideální, ale pořád jsou to dvoje semafory oproti devíti na Magistrále. Kbelská-Kolbenova by navíc zvládla být částečně mimoúrovňová (to nezaručuje, že kolona nedoroste odjinud až ke křižovatce, ale mohlo by to pomoct).

Obrázek 'malomist' Obrázek 'malomist' (autobuzna) (13.9.2019 11:10) reagovat
Dilji: Tak zrovna na Kbelský jsem posledně zkejsnul v zácpě takový, že na magistrále jsem snad nikdy tak dlouho nestál ...

Obrázek 'malomist' Obrázek 'malomist' (grasakR (13.9.2019 10:59) reagovat
Velikost dobra vy moc tlusty

Obrázek 'malomist' Obrázek 'malomist' (Dilji) (13.9.2019 10:48) reagovat
Zrovna v Praze by pomohlo už jen lepší značení - průjezd z D1 na D8 je stejně dlouhý přes magistrálu jako přes Jižní spojku+Průmyslovou (kde to tolik nevadí). Pokud ale člověk jede po J. spojce, tak u odbočky na Průmyslovou nevidí D8, ale jen Kyje. Pokud neodbočí, tak má zajížďku 10Km po Pražském okruhu a příště se na to vyprdne - cestu po Magistrále zná.

Obrázek 'malomist' Obrázek 'malomist' (Dež0n - nereg) (13.9.2019 10:25) reagovat
To bude částěčně i tím, že všechny korporáty musejí mít sédlo v Prahé, i když továrny a provozovany mají jinde v republice. Takže kromě k autům zmrdů z centrál, kteří jsou v Prahé zbytečně se přidávají auta "venkovských" untermenschů, kteří musejí jezdit reportovat, co se vlastně v podnicích děje :-)

Obrázek 'malomist' Obrázek 'malomist' (autobuzna) (13.9.2019 10:13) reagovat
A vlastně wut? říká to samý v bleděmodrým - jestliže projet Prahou je i přes veškerou dopravní buzeraci jednodušší, než ji objet, no tak se divme, kolik je v Praze aut ... Nejlepší je, že když jsem naposled v Praze zaparkoval na krásným prázdným asfaltovým place, kde bylo místa tři prdele, tak mi pak přišla obálka na odpustek, tak jsem zjistil, že celá Praha 7 je zóna zákazu stání. Problém s nedostatkem míst řešíme tak, že zakážeme parkovat, kde místo je, uff. Příště tam budu stát zas, pokuta je levnější.

Obrázek 'malomist' Obrázek 'malomist' (autobuzna) (13.9.2019 10:07) reagovat
zatraktivnit, tak radši vymějšlí, že mi zakáže s autem parkovat, po cestě sází různý nesmyslný "zklidnění dopravy" a podobně. Fajn, když město nechce, abych v něm bydlel, já se s radostí přesunu někam na venkov. Ještě dořeším nějaký blbosti, pár let to už nějak doklepu, a pak nějakej pěknej domeček na stáří. Peníze, který v tom městě točím, asi nikomu chybět nebudou ...

Obrázek 'malomist' Obrázek 'malomist' (autobuzna) (13.9.2019 10:02) reagovat
Nevím, co je tak těžkýho k pochopení na tom, že lidi maj tendenci dělat, co je pro ně nejvýhodnější. Že nejlepší cesta vede přes podporu toho, co chceme, ne přes zakazování, když si najdou jinou možnost. Když do práce dojdu rychlejš pěšky než MHD, a narozdíl od MHD to mám zadarmo, tak mě město do MHD prostě nedostane. Jenže pěšky se mi moc nechce, z různejch důvodů, buď moto nebo autem, mám to za čtvrtinu času a i s amortizací pořád levnějš než lístek MHD. Ale protože město je tak dementní, že nedokáže MHD

Obrázek 'malomist' Obrázek 'malomist' (gulerwatch) (13.9.2019 9:51) reagovat
Nie je málo peňazí ale veľa nakurvených politických zločincov a iných parazitov, mienia produktívni občania.

Obrázek 'malomist' Obrázek 'malomist' (wut?) (13.9.2019 9:29) reagovat
(avoid) nechápu, co to tu meleš o Praze. Kdybyste si vy Pražáci postavili obchvat, tak máte v Praze polovinu aut. Jen za mě se do prahy nejčastěji dostanu ne z důvodu potřeby, ale z důvodu toho, že není jiná možnost, jak se na druhou stranu Prahy dostat, než projet skrze ní. Když nebudeš nutit auta jezdit tam, kam nechtějí, tak tam logicky nebudou... Genius

Obrázek 'malomist' Obrázek 'malomist' (IdefixR (13.9.2019 9:23) reagovat
To bude tim, ze z kraje na kraj jedes pres hodinu MHD a 20 minut autem. Kupodivu ten, kdo si koupi auto nechce chodit pesky. A to nemluvim o tech, co do Prahy dojizdeji.

Obrázek 'malomist' Obrázek 'malomist' (IdefixR (13.9.2019 9:20) reagovat
Nevim, jak je to kde jinde, ale nejhorsi jsou modre zony. Nejenze neparkujes, ale jeste to platis.

Obrázek 'malomist' Obrázek 'malomist' (avoidR (13.9.2019 9:19) reagovat
Ma pravdu a plati to pre kazde vacsie mesto. Napr. Praha je uplne zamrdana autami, vsade kolony, vsetci sa seru do prace autami. Rano pravidelne obiehame autobusom pol kilometrovu kolonu aut a v kazdom aute sedi jeden clovek.

Obrázek 'malomist' Obrázek 'malomist' (ZlopezR (13.9.2019 9:06) reagovat
Kdyby mestaci nevlastnili zbytecne auta, ktera jen zabiraji misto a vyjede se s nimi jen jednou za cas, kdyz je blokove cisteni, pak by zbylo spousta mista pro ty, kteri se do mesta autem dostat potrebuji.

Obrázek 'malomist' Obrázek 'malomist' (qwertyuiop) (13.9.2019 9:04) reagovat
V podstate ma pravdu... Keby sa do mesta nepchal autom kazdy curacik, co vie tocit volantom, hned by sa tu lepsie dychalo... Miest je akurat, pre tych, co sa ozaj potrebuju dostat autom.

Obrázek 'malomist' Obrázek 'malomist' (Ježiš NemanželskýR (13.9.2019 9:00) reagovat
autobuzny nikdy nepochopia ;-)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...