VPS  |  Domény


Nalezeno 5 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetsedm:
   


Odebírat

Obrázek 'Ruda armada osvoboditelka' Obrázek 'Ruda armada osvoboditelka' (CajgonR (4.11.2019 20:49) reagovat
Však ja nepopírám že na to měli podstatný vliv voliči, byla to reakce na Oldise, protože Sověti tu přišli prokazatelně s umyslem prosadit tady komunistickou vládou. To že jim propagandou zmasirovaní voliči naházeli hlasy je pak další věc.

Obrázek 'Ruda armada osvoboditelka' Obrázek 'Ruda armada osvoboditelka' (AssaultR (4.11.2019 19:26) reagovat
Cajgon: Je to to stejné, jako když holka skočí někomu do postele, za dva týdny si řekne, že se jí to nelíbilo, a tak to označí za znásilnění, a začne vinit všechny a všechno okolo, aniž by si přiznala nějakou vlastní zodpovědnost.

Obrázek 'Ruda armada osvoboditelka' Obrázek 'Ruda armada osvoboditelka' (AssaultR (4.11.2019 19:22) reagovat
Cajgon: A to všechno s podporou českých voličů a hlasitým či tichým souhlasem většiny českých občanů. Neustále se zapomíná na lví podíl českého národa na svém vlastním neštěstí. Češi si do parlamentu sami svojí vinou navolili do parlamentu stádo komunistů, kterým pak dovolili převzít moc. To, že Češi pak zjistili, že se jim nelíbí systém, do kterého se hrnuli, je jejich hloupost a zodpovědnost. Chovejte se a přemýšlejte dospěle lidi...

Obrázek 'Ruda armada osvoboditelka' Obrázek 'Ruda armada osvoboditelka' (CajgonR (4.11.2019 10:47) reagovat
Postupimská dohoda neměla nic společného s tím že u nás Sověti instalovali loutkový komunistický režim, jednalo se tam o rozdělení Německa, o vysídlení, obnově předválečných hranic a tak dále. Navíc Sověti už po vyhnání Němců začli připravovat převzetí moci, dosadili své lidi na důležité místa a unášeli s zabíjeli ty kteří by mohli dělat problémy.

Obrázek 'Ruda armada osvoboditelka' Obrázek 'Ruda armada osvoboditelka' (OldisR (4.11.2019 10:33) reagovat
Jo osvobodila. Postupimska dohoda se odehrala az po osvobozeni. puč v čr až o tři roky později.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...