VPS  |  Domény


Nalezeno 3 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetpět:
   


Odebírat

Obrázek 'Fun with plastics' Obrázek 'Fun with plastics' (žížala) (11.1.2020 15:21) reagovat
... vím, že to s rybama nesouvisí, ale vybavilo se mi to. tak bizarní a vlastně dost smutnej výjev, to v hlavě nějak utkví. (p.s. partičky bezdomovců s krabičákama, kteří řvali, chcali a srali po celým parku asi o třistametrů dál, nechávala naše hrdinná městská policie v té době celkem bez povšimnutí. asi by se jim to řešilo složitěji, nebo co... ach jo.

Obrázek 'Fun with plastics' Obrázek 'Fun with plastics' (žížala) (11.1.2020 15:19) reagovat
kelímek od jogurtu. to mi připomnělo aféru, jak naše hrdinná městská policie svýho času začala jezdit k místnímu domu s pečovatelskou službou a buzerovala důchodkyně, jestli mají svý yorkšíry a jezevčíky na vodítkách a s náhubkama, včetně pokut. jednu paní jsem pak párkrát potkal, jezevčíka měla v náručí a na čumáku měl specielně zastřiženej kelímek od jogurtu s gumičkou. prej tak malej náhubek nesehnala, nebo na něj neměla, ale byla celá vyděšená, aby nedostala další pětikilo flastr.

Obrázek 'Fun with plastics' Obrázek 'Fun with plastics' (Roumen_IIR (11.1.2020 14:05) reagovat
HAHA pitomý ryby :-D :-D :-DTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...