VPS  |  Domény


Nalezeno 9 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátdva:
   


Odebírat

Obrázek 'nikdy neodstupim' Obrázek 'nikdy neodstupim' (mmmm) (14.1.2020 10:13) reagovat
Ten hoax o vyzname atomoviek na kapitulaciu Japonska ma tuhy korienok. - 1. atomovka - report japonskemu gen stabu: o atomovke jedna cela veta. - 2. atomovka - uz podrobnejsi popis. Ale omnoho viac priestoru mal popis presunu cervenej armady. Z toho mali japonci vietor. - japonci signalizovali ochotu na kapitulaciu s podmienkou, ze cisar zostane, uz niekolko mesiacov predtym. Amici odmietli, chceli bezpodmienecnu kapitulaciu. A cisara aj tak nechali.

Obrázek 'nikdy neodstupim' Obrázek 'nikdy neodstupim' (podkoní) (14.1.2020 9:56) reagovat
Jen pro upřesnění,na rozebrání ČR se dohodly evropské mocnosti (Mnichov 1938). Kdybychom sudety (a tedy i hraniční pevnosti bránili) před němci, bylo by možné, aby nás napadli i ostatní (VB, Francie,Itálie). Toliko k nazorum, jestli jsme se měli branit nebo ne. To se nerado pripomina, ze nas prodaly i tydle svině, je potřeba to připomínat. Italie, VB, Francie byli vždycky prodejny kurvy, nezapominejte na to.

Obrázek 'nikdy neodstupim' Obrázek 'nikdy neodstupim' (major Zeman) (14.1.2020 9:19) reagovat
dr.ztr: proč hned Brno? Hiroshima byla v 1940 až 7. největší město v Japunsku, t.j. tak asi jako Český Budějovice, tam by chtěl žid každý :o)

Obrázek 'nikdy neodstupim' Obrázek 'nikdy neodstupim' (Lumpenkavárník2) (14.1.2020 8:39) reagovat
(Prawda . . . ): Není ani zdaleka pravda co píšeš. Problematika je jako obvykle složitější. Nedávno jsem brouzdal po stránkách Vojenského historického muzea. Doporučuji hlavně http://www.vhu.cz/exhibit/mobilizacni-vyhlaska-1938/ a http://www.vhu.cz/exhibit/agitacni-letak-k-ucasti-na-doplnovacich-volbach-do-risskeho-snemu-1938/ včetně doplňkového textu.

Obrázek 'nikdy neodstupim' Obrázek 'nikdy neodstupim' (Prawda . . . ) (13.1.2020 22:11) reagovat
@Dr.Str.: My jsme se vzdali, protože nám to ''spojenci'' řekli. Pak jsme se vzdali, protože nám to Stalin doporučil... ;-)

Obrázek 'nikdy neodstupim' Obrázek 'nikdy neodstupim' (dafuq) (13.1.2020 22:06) reagovat
Okamura po vyhratych volbach?

Obrázek 'nikdy neodstupim' Obrázek 'nikdy neodstupim' (Dr.Str.R (13.1.2020 22:01) reagovat
Oni Rusové posílali na východ půlku západních frontů a komplet tankovou armádu. Vy byste se vzdali, kdyby shodili atomovku na Brno? A vzdali byste se Amíkům, kdyby vás měli obsadit Rusové?

Obrázek 'nikdy neodstupim' Obrázek 'nikdy neodstupim' (Ježiš NemanželskýR (13.1.2020 21:40) reagovat
Japonci mohli pozabíjať státisíce komunistov a amíci to prekazili >-O

Obrázek 'nikdy neodstupim' Obrázek 'nikdy neodstupim' (Prawda . . . ) (13.1.2020 21:39) reagovat
Kdyby tam 'meričan nehodil dvě atomové bomby, tak by opravdu Japonsko nekapitulovalo, určitě ne takto brzo.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...