Domény  |  VPS


Nalezeno 22 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicetsedm:
   


Odebírat

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (CajgonR (17.2.2020 12:22) reagovat
Nějak nevidím tu souvislost s níže napsaným. Nebo se levicový fanatismus teďka pozná tak že někdo uspořádá firemní večírek ve stylu nějakého filmu?

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (bhee) (17.2.2020 12:10) reagovat
2: Cajgon: viz. https://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost/ombudsman-bez-servitku-do-ceho-jdu.A200214_230906_p_spolecnost_wag

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (CajgonR (17.2.2020 8:47) reagovat
Zaměstnanců má něco přes stovku, a proč myslíš že jsou to nějací levicoví fanatici? Jsou to normální úředníci popřípadě právníci.

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (bhee) (17.2.2020 6:55) reagovat
Nj ste někteří podělaní jak splašený stádo velbloudů se salmonelózou, ale proč tolik křiku? Ta kóta je dobitá! I když byl zvolen konzervativní šéf stále má pod sebou stovky levicových fanatiček, které si vzájemnou spolupráci svou agendu vždy přiohnou ve svůj světonázor. Docela souhlasím s mladým Klausičem -ten úřad je na zrušení. Stojí zbytečně moc peněz a dělá se přes to politika a jinak to už nikdy nebude.

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (ouvej) (16.2.2020 17:41) reagovat
Starý škodolibý pán, který popírá smysl svého úřadu, byl zvolen skupinou zapšklých pánů s krizi středního věku, kteří si frustraci z ubývajícího testosteronu léčí tím, že dělají věci na truc a tím popírají smysl svého úřadu. Představte si, že by to byla instituce, která se vás přímo týká. Že by se takhle natruc volili policejní prezidenti, kteří by prohlašovali, že si lidi mají řešit svoje problémy sami. Jestli vám tohle natruc cokoli přijde normální, tak si nechte zkalibrovat svůj morální kompas.

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (Stanomir) (16.2.2020 11:59) reagovat
som myslel, ze Standa Krecek existuje iba v Cimrmanoch :)

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (LumpenkavárníkR (16.2.2020 11:26) reagovat
(Baator): bojím se, že bude lepší v tom, že o něm nebude moc slyšet jako o Šabatové a nebude překážet. Tedy, že nebude nic moc dělat. Ano můžu také sobecky říct, že mi po tom nic není, že se mě to netýká. Ale beznaděj dělá z lidí ještě horší zvěř než jsou. A práce ombudsmana je právě lidí v beznaději se zastat proti úřadům a chránit jejich práva. Máme totiž svrchovaný státní systém a tak jsme proti zlovůlí úřadů docela bezmocní

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (Pesimysl) (16.2.2020 9:51) reagovat
PSÍ žrádlo je super, ale Note-BUG taky není k zahození.

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (Baator) (16.2.2020 9:29) reagovat
Tak protestovat samozřejmě může každý, hlavně když jsou pro to reálné důvody (premiér stihany za korupci), ale s tím Křečkem je to blbost, ve srovnání s Šabatovou bude nejspíš lepší

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (lopaťák) (16.2.2020 9:17) reagovat
Ja si myslim, ze lumpenkavarnik je exot jiri hrebenar, velmi podobny projev vcetne lzi a smesnych pokusu o manipulaci https://web.archive.org/web/20130805141941/http://exotopedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Hrebenar . Bé: jakakoli volba v parlamentu je po dohode, zjisti si, co to je zastupitelska demokracie. Milion chvilek protestuje proti parlamentu, coz byl asi konecny duvod, proc tolik poslancu podporilo krecka, na truc fasistickemu vyhrozovani.

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (Bé) (16.2.2020 9:12) reagovat
Pokud je pro tebe politická dohoda demokracií, tak proč ne, lopaťáku.

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (lopaťák) (16.2.2020 9:06) reagovat
Lumpen popira demokratickou volbu Krecka? To uz je moc i na toho islamofila. Vsimnete si jak je lež nedilnou soucasti jeho projevu. A ted zacne utocit.

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (CajgonR (16.2.2020 8:17) reagovat
Jakto že nebyl demokraticky zvolen?

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (LumpenkavárníkR (16.2.2020 5:52) reagovat
(autokrator): Moje obavy se ještě prohlubují když slyším jeho názory. Slib ombudsmana: Slibuji na svou čest a svědomí, že svou funkci budu vykonávat nezávisle a nestranně, v souladu s Ústavou a ostatními zákony a že budu chránit neporušitelnost práv.“ Křečkova varianta že neporušitelnost práv platí jen pro někoho mi připadá velmi nešťastná. Zvlášť když má chránit práva občanů před úřady.

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (LumpenkavárníkR (16.2.2020 5:44) reagovat
(autokrator): Já jako jeden z demonstrantů s organizátory stále souhlasím. Křeček nebyl demokraticky zvolen a ani by neměl být. Jsou určité instituce, kde by měl být politicky nezávislý odborník. Doktora co tě léčí bys asi také nechtěl aby ti vybrali nějací papaláši podle toho jaké má politické názory. Vzhledem k tomu, že Křečkova kvalifikace je být něčí kamarád a titul Judr., tak mám silné pochybnosti o jeho nestrannosti. V ČR jsou určitě kvalitnější lidi. Proč tedy zrovna on?

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (ZiriathR (16.2.2020 2:14) reagovat
PSÍ žrádlo :D :D

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (CajgonR (16.2.2020 0:01) reagovat
V čem konkrétně jsou proti demokracii? Tady si uase někdo plete pojmy a vyskočil na něj Soros ráno z ledničky

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (lopaťák) (15.2.2020 23:38) reagovat
Autokrator: Islam v cr nechceme meli v zakladu dobrou krasnou myslenku. Odmitnout islam. Mion chvilek je sorosovo cosi proti demokracii. Nesrovnatelne.

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (autokratorR (15.2.2020 23:13) reagovat
Chvilkaři se tímto zabili podobně jako když se Islám v ČR nechceme změnil z celospolečnského hnutí na politickou kandiující entitu. Že je islám škodlivá a zavrženíhodná záležitost je celospolečensky akceptovatelné, ale jakmile se to začne udávat jako program a programová priorita někoho jiného, než s kým se volič názorově spíše shodne, tak nemají šanci uspět. Křeček je komunisto/socialista, ale není to gauner/zločinec jako Babiš. Mně zásadně nevadí. Kandidát koalice, nevolil bych ho, ale jsem v klidu.

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (lopaťák) (15.2.2020 23:01) reagovat
Však fašouni z milionu chvilek udělají nějaké povstání proti jeho demokratickému zvolení.

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (autokratorR (15.2.2020 22:18) reagovat
ombudsman Křeček

Obrázek '- ze zverimexu -' Obrázek '- ze zverimexu -' (Pichuss) (15.2.2020 22:16) reagovat
Cpt.?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...