Domény  |  VPS


Nalezeno 7 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesátdva:
   


Odebírat

Obrázek 'china discipline' Obrázek 'china discipline' (ChingChongnumba1) (25.3.2020 11:14) reagovat
Utrum: stay mad, pastikar. Keby si bol bystry jako cinan, pouzijes tie ponozky ako filter. -10 IQ sa hned pozna :-D

Obrázek 'china discipline' Obrázek 'china discipline' (UtrumR (25.3.2020 9:43) reagovat
Vtipný jak zrovna národ, který by si zasloužil nějakou tu rozsáhlou pandemii podle toho, jak se chová k životnímu prostředí a jak je přemnoženej, je zároveň jeden z nejméně postižených co do nakažených/mrtvých v přepočtu na jednoho obyvatele a země, které nejvíce škrtí svůj průmysl kvůli emisím budou mít ty největší lidské oběti. Prostě kdo má disciplínu, tak se ho to dotkne nejmíň, bohužel i tato hovádka požírající netopýry, co to způsobili.

Obrázek 'china discipline' Obrázek 'china discipline' (temperR (25.3.2020 8:19) reagovat
Dr.Str. : nemusí tam mít tolik místa. Předpokládám, že to má zasedací pořádek. Když někdo bude pozitivní, budou vědět, kdo seděl v sousedních polích.

Obrázek 'china discipline' Obrázek 'china discipline' (Dr.Str.R (25.3.2020 6:49) reagovat
Asi by jim měl někdo vysvětlit, že ty dva metry platí za dobrých rozptylových podmínek. Takhle jenom dosáhnou rovnoměrného rozložení viru.

Obrázek 'china discipline' Obrázek 'china discipline' (konspirační teoretik) (25.3.2020 3:14) reagovat
nejdřív zakázali hospody, a já neříkal nic. pak zakázali společné obědy v práci, a já neříkal nic. No a nakonec zakázali lidi, prý je to pro dobro planety, říkali...

Obrázek 'china discipline' Obrázek 'china discipline' (SimSalaBim) (25.3.2020 3:12) reagovat
mno, většinou maj v Číně už pauzu 12-14 hodin, rychle se najíst, a ještě trochu vyspat, aby byli při síle, začátek v 6:30 - 7, konec v 17 hod...Tedy v jednosměnném provozu. 3směnky možná jedou jinak :-)

Obrázek 'china discipline' Obrázek 'china discipline' (Human.) (24.3.2020 23:10) reagovat
Taky byste lemtali nudle z plastového boxu na židličce v čtvercové síti když by to bylo vašich jediných 10 minut v práci co si během šichty sednete a z kouta vás pozoruje chlápek od hygieny se samopalem.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...