VPS  |  Domény  |  Webhosting


Nalezeno 53 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetšest:
   


Odebírat

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (DzzD) (11.4.2020 8:57) reagovat
Nichal: jestli sis nevšiml, tak je nikdo z předních politických představitelů do Evropy nepouští a ani nechce

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (autokratorR (11.4.2020 8:01) reagovat
Negry a arabáče nebrat, naopak nastavit systém na jejich zpětnou repatriaci.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (nichalR (10.4.2020 15:23) reagovat
maris68 tak schvalne, za jak dlouho alan kurdi vylodi ty bezence, co ma na palube. (pripadne kde se na italskem pobrezi vzalo tusim ve stredu 150 bezencu)...

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (maris68R (9.4.2020 20:32) reagovat
To je minimálne tak jebnutý obrázok ako autor a uploader dohromady. Ako keby neboli kompletne vonkajšie hranice EÚ počas koronakrizy uzavreté. Takže o čom to akože je?

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (Nerrg) (9.4.2020 20:31) reagovat
Bad: nechápu to míchání množin. Podle článku počet zločinů v Něm. klesá, navzdory nárůstu kriminality u azylantů. Takže dokud kriminalita Němců bude klesat výrazněji, než poroste kriminalita azylantů (jejich počet), je to OK? (Závěr článku je zavádějící, zmiňuje 10x vyšší násilnou kriminalitu u německých mladíků oproti ostatním Němcům a kriminalitu u azylantů přičítá vyššímu podílu mladíků, ale podle procent je u nich pořád asi 2x vyšší oproti německým).

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (hořící hrabanka) (9.4.2020 18:40) reagovat
ty vole jak někdo ještě dneska může hájit Merkelici... :-O a kdo je tady mimo realitu zase..zase budeme žonglovat s realitou a snažit se všechno překroutit a přeupravit, aby nám to vyhovovalo

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (BadDumbman) (9.4.2020 18:34) reagovat
Takže jsi mu vlastně dal jinymi slovy zapravdu?

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (BGR (9.4.2020 15:23) reagovat
Lump: druhy odkaz na google od BBC, (ked preskocim tu obrovsku wiki stranku, lebo by si o nej napisal ze tam si kazdy moze napisat co chce, napriek tomu ze je ozdrojovana): Overall crime in Germany has fallen to the lowest level since 1992, but there has been an increase in migrant crime. [odkaz]

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (Avenger69) (9.4.2020 14:37) reagovat
Á, zase si dementi žijicí duchem ve vlastním světě mimo realitu museli ulevit a kopnout to Merkelové... :-D :-D :-D

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (CptNotSoFcknObvR (9.4.2020 14:20) reagovat
Tak když už bych chtěl dělat propagandu, tak tam dám aspoň vlky místo černejch ovcí, ne? Takhle to dává hovno smysl.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (Arudel) (9.4.2020 14:12) reagovat
bhee: to je zajimavé, když tě někdo požadá o zdroj tak začneš vytahovat slaměné panáky a podobné demagogické řeči?

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (LumpenkavárníkR (9.4.2020 14:11) reagovat
(bhee): Můj svět není plochý a jednobarevný. Mě nevadí jiné názory. Mě vadí lži. Když napíšeš, že Německo zvládá krize jako je migrační, nebo koronavirová bravurně, ale my nemůžeme jít stejnou cestou, protože nemáme tak dobré vedení a lidi na tak vysoké úrovni, tak to bude názor. Když napíšeš, že Německo zažívá explozi násilné zločinnosti, tak je to lež. A chtěl bych tě upozornit, že pastelky jsou barevné.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (bhee) (9.4.2020 14:03) reagovat
2 Lumen: čoveče dostal jsi mě, vyčetl jsem to z mého měsíčníku fašistických diktárů. V březnu byl fešák měsíce zas Putin. Já ti rozumím, v tvém plochém a jednobarevném světě je každý co si myslí něco jiného tvůj jasný ideolgický nepřítel, který ke svému názoru mohl dospět jedině nějakou zákeřnou propagandou. Mno hezky si to maluješ (pastelkama). Ale pozor, heslo "Kdo nejde s námi, jde proti nám" bylo heslo nejkovanějších komoušů, tak si dávej pozor, aby jsi neskončil někde, kde jsi původně vůbec nechtěl být

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (LumpenkavárníkR (9.4.2020 13:56) reagovat
(bhee): Jenom bych chtěl přihodit list vražd podle zemí. Německo a Švédsko na tom vůbec nejsou špatně. Slovensko je na to jak Rumunsko a v Maďarsku by ses asi ani neměl odvažovat chtít tam existovat. Tam je to úplná zvěř. Jak to? Dobře jsme na to m jen my a Polsko. Né výrazně lépe než Německo [odkaz]

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (LumpenkavárníkR (9.4.2020 13:48) reagovat
(bhee): O žádné explozi násilné zločinnosti v Německu nevím. Naopak jsem měl za to, že tam zločinnost klesá =) Nevycucal sis zase něco z prstu? Nahrávám ti. Nahoď nějaký zdroj. Pokud možno ne sputník, aeronet, nebo něco podobného. Myslím, že Německo by zrovna spolu se Švýcarskem mohli jít dost zemím příkladem

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (Arudel) (9.4.2020 13:44) reagovat
iracionalni strach a nezvladnutá integrace a open border politika jsou dvě ruzne věci které nemusi jit uplně ruku v ruce. Obavy z politiky otevřenych hranic některých statů jsou naprosto opravněne, což neni zrovna problém našeho státu. Švédsko, Francie a Německou jsou na tom v azylové a migračni politice každý trochu jinak, a Německo bych mezi země které se s tim nedokazaly vypořádat moc netahal, zatimco třeba Francie už ma tenhle problem několik desítek let a jen se prohlubuje.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (bhee) (9.4.2020 13:20) reagovat
A pozor soudruzi, teď přijde kontrolní otázka "Kdo má (měl) tady teda ten iracionální strach hm?" Oni si můžou sice dál hrát na morální velikány, ale tu jejich cenu bych za to platit nechtěl. Zatímco V4ka má relativní klid, ženský zde chodí pořád vyzívavě oblečené a člověk ve veřejném prostoru běžně nezažívá strach, díky (bohu resp. *doplňte dle potřeby*) za to. Na závěr ještě dodám okřídlené "Pýcha předchází pád".

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (hořící hrabanka) (9.4.2020 13:18) reagovat
díky, bhee

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (bhee) (9.4.2020 13:16) reagovat
Zatímco jiné země jako je Švédsko, Francie, Německo na těchto utopiích trvali a dokonce se neváhali kvůli tomuto ve V4 soudit. Zatímco V4 svůj postoj před realitou obhájila a je tam relativní klid a nízká násilná zločinost, zmiňované země vyše zažívají explozi násilné zločinosti, ztráty autority státu a praktické nevymahatelnosti v mnoha oblastech země. Toto má samozřejmě za následek úpravu chování domácí populace, která vystřízlivěla ze svých naivních představ a bojí se ve vlastní zemi a žádají změnu.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (bhee) (9.4.2020 13:10) reagovat
2: Lumen: nebaví mě pořád vyvracet ty vaše demagoické veletoče, ale tady jsi mi docela nahrál, takže s tím nebudu mít moc práce tákže k věci: Od cca roku 2015 země V4 jasně odmítají hloupý a naivní plán na intergraci osob z naprosto odlišných kultur, kterým tak základní prvky jako je společenské zřízení (což pro muslimy islám opravdu znamená, koneckonců jejich právo vychází z náboženského práv. zákoníku) zabraňují samotné integraci do jiné společnosti. V jejich hodnotovém žebříčku by to bylo jasná prohra.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (BGR (9.4.2020 12:43) reagovat
[odkaz]

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (LumpenkavárníkR (9.4.2020 12:27) reagovat
(bhee): Emoční není to samé co ideologický. Nechápu moc na co (BG) přitakáváš. Nevím o jakých zfanatizovaných lidech mluvíš. Pravidlo bývá spíš opačné. Chytrý člověk o sobě pochybuje. [odkaz] a žádné lži ani demagogii nevymýšlí. Nepotřebuje to. A k těm emocím - kdo se veze na vlně iracionálního strachu z všeho cizího, odlišného, terorismu a změn.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (ale jistě) (9.4.2020 12:25) reagovat
bhee: chapu že se ti asi nechce odpovidat, nevim proč do toho pleteš pořád ten multikulturalismus. Koncept kdy jednotlivé narodnosti žijí v ramci nějaké diaspory neni apriori multikulturalismus.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (Prasohyjeník) (9.4.2020 12:24) reagovat
Je krásné, že ani v době pandemie nezapomínáme na naše tradiční hodnoty - na schizofrenní představu, že naší vyspělou pidlivizaci z prachu vydupanou Zemanem, Burešem, Kalouskem a řadou dalších vynikajících soudruhů chtějí za každou cenu zničit hordy mohamedánských negrů číhajících na hranicích až dají společný pokyn Soros, Merkelová a Čaputová. Přece jen v nás cosi hluboce lidského zůstalo...

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (bhee) (9.4.2020 12:15) reagovat
2 BG: přesně oni jsou prostě zfanatizování, koukají se na to přes emoční ergo ideologický filtr -tady prostě nepochodíme. Navíc, čím inteligentnější člověk, tím víc si své myšlenky demagogicky zdůvodní a obhájí. Je velmi důležité o sobě a svých názorech pochybovat a podrobovat je v mysli soudům z opačného uhlu, protože jinak se člověk stane egoistickým hovadem podobně jak to předvádí velká část našich a evropských (pseudo) elit.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (LumpenkavárníkR (9.4.2020 12:09) reagovat
(BG): Jasně a v Moravskoslezském kraji se nedomluvíš pražsky. V Ruské federaci jsou zas gheta, kde se nedomluvíš jinak než něnečtinou, komijštinou, marijštinou, vepštinou.... mohl bych pokračovat. A té populace co takto mluví je 1/5 Ruské federace. O náboženství radši ani nemluvím.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (BGR (9.4.2020 12:03) reagovat
Spojene staty maju ghetta kde sa inak ako spanielsky nedohovoris. S cinanmi a vietnamcami je to podobne. Spojene kralovstvo? Londyn sa za poslednych par rokov tak zarabasil do hneda ze vsetci bieli z neho utekaju. Lump absolutne nepochopil co chcel bhee povedat, uplne to prekrutil a zhyperboloval. Ale tak bav sa s laviciakom, to je strateny cas.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (LumpenkavárníkR (9.4.2020 12:00) reagovat
(bhee): No dobrý blábol. Co ty obrovské státy? Spojené státy americké? Spojené království? Ruská federace? V Ruské federaci nemají multikulturalismus? To jak multikulturní tam jsou je podle tebe důvod proč fungují tak špatně a proč se serou do Evropských států svou propagandou a terorismem? Chceš se vrátit do pravěku a fungovat v tlupách? Na to je naše planeta docela malá.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (bhee) (9.4.2020 12:00) reagovat
pokr. ve své většine, resp. jakmile mají možnost volby, sestěhují k sobě a žijí v rámci své skupiny většinou dle kulturních vzorců sdílených na základě národnosti -to jsou ty různé china-towny , Little Italy apod. Lidi na tohle prostě nejsou stavění, pokud to nezvládli za tisíce let, těžko to přijde teď. Historie se pohybuje ve spirále, víme?

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (ale jistě) (9.4.2020 11:58) reagovat
bhee: budiž, ale co to ma společneho s niže napsaným a proč přeskakuješ od jednoho tématu k druhému jak se ti to hodí?

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (bhee) (9.4.2020 11:51) reagovat
Je to jednochuché, nejsilnější pocit sounáležitosti a solidarity pociťuje člověk k základní oraganizační jednotce v naší kultůře totiž rodině. Pak to pokračuje k vyším organizačním článkům v kterých pořád existuje nějaká shoda a sdílení kulturních vzorců jako města, kraje apod. -toto většinou končí u národa. Nikdy v historiii se tohle nepodařilo odstranit, protože toho lidi nejsou schopni -je to utopie! Multikulturalismus nikdy nikde nefungoval, vždy se po čase lidi ve své většině.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' ( . ) ( . ) (9.4.2020 11:50) reagovat
EU dle sluníčkářských mrdek ukázala svou sílu a, když zaspala a vlastně nic nedělala. Svým způsobem je to pravda. Ńechť však mlčí i nadále. Navždy. A komu se to nelíbí, ať emigruje do Říše. Vlastizrádné udavačské zmrdy zde nepotřebujeme.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (ale jistě) (9.4.2020 11:49) reagovat
bhee: jakou centralizaci zase? Snaha o společnou synchonizaci krizových opatřeni tak aby navzájem nešla proti sobě a aby si státy neškodily není žadná centralizace. A rozmysli si co chceš vlastně kritizovat, jestli to že nam do něčeho kecaji mimo jiné i námi volení politici z EU nebo že nam do toho nekecají

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (bhee) (9.4.2020 11:43) reagovat
Heh, čekal jsem, že tu budete volat po ještě tužší centralizaci. Vy jste někteří do té EU ( a globalizace) úplně zamilovaní, což vám zabraňuje vidět právě to v současné době jasně čitelné pokrytectví v proklamovaných "evropských hodnotách". Je jasně vidět, že košile je bližší než kabát a zase existuje rovný a rovnější. Moc si to idealizujete a nechcete sundat růžové brýle. Chápu, že to bolí, ale v současné těžké době si tuhle naivitu nemůžeme dovolit.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (FarářR (9.4.2020 11:41) reagovat
Mana je Andrej v prevleku a chce abys ho volil a nenavidel EU za to, ze te on vyzira.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (Tim) (9.4.2020 11:35) reagovat
Ja nechapu jednu vec. EU nam moc keca do zivota a ztratili jsme diky ni samostantost, rikala Mana od vedle. Ale ted v krizi se ukazuje, ze EU ve skutecnosti nikoho a nic neridi a nikomu do niceho nekeca a to Mana rikala, ze je taky spatne. Mohli byste mi to prosim vysvetlit?

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (lolecR (9.4.2020 11:30) reagovat
to, ze sa tu kopiruje 9gag, to je klasika, ale, ze aj kotlebov fb, tak to je novinka

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (,,) (9.4.2020 11:29) reagovat
Státy zabavují zásilky, protože jsou to státy. To znamená, že jsou zvyklé krást úplně běžně. A že je něčeho nedostatek? Divíte se, v socialistickém zdravotnictví a řízení?

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (ale jistě) (9.4.2020 11:19) reagovat
bhee: spíš to ukazuje že nějaká centralizace při pomoci ve zvádaní takových krizí je potřeba. Protože pak to dopadá tak že si státy navzájem zabaují zásilky, některé státy mají uzavřene hranice uplně pro všechny sve občany ale na opačné straně hranice stále mohli procházet, jiné státy uzavřely kompletně letiště pro obchodní lety a ty misto toho letaly do vedlejšiho statu, překladaly se do kamionů a putovaly po silnici, což paradoxne způsobuje opak původniho záměru a k potencionalnimu šiřeni dochazi více.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (LumpenkavárníkR (9.4.2020 11:17) reagovat
(bhee): To že si zabavují členské státy zdravotnický materiál navzájem je to asi takhle [odkaz] Kdyby EU v případě různých problémů jednala jednotně, tak by opatření by vyšla mnohem levněji a nemusely by se pravděpodobně ani zavírat hranice. Bohužel má vedení EU příliš malé pravomoce a v podstatě nemá páky na řešení různých problémů. Zvlášť když si populistický diktátoři jako je Orbán dělají co chtějí

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (hořící hrabanka) (9.4.2020 11:08) reagovat
bhee - až na ten nepochopitelný závěr souhlasim na 100%

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (bhee) (9.4.2020 11:07) reagovat
Kecy se vedou a voda teče. Faktem je, že ten virus dal globalizaci (a centralizaci EU) pěknou ťafku a proklamovaná solidarita a jiné cancy jsou již všem jen k smíchu navíc v situaci, kdy si jednotlivé členské země mezi sebou zabavují zdrav. materiál. Ostatně v době krize potřebujete rozhodné a schopné lidi a né bandu sralbotků a nýmandů, kteří při prvních vážných problémech zalezou někam nevidno. Košile je bližší nežli kabát;) BWAHAHAHA!

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (grigorij) (9.4.2020 10:41) reagovat
Taky nerozumím všem těm mínusům.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (LumpenkavárníkR (9.4.2020 10:15) reagovat
Tady se zase vyrojilo kreténů a teroristů :-O Je to zvláštní, že v Německu pod vedením Angely všechno tak dobře zvládají a nepotřebují zlodějské populisty šířící a podporující strach. Pak si zas někdo srovnávejte platy, důchody a zdravotnictví u nich a u nás.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (Nerrg) (9.4.2020 10:14) reagovat
jd: z uměleckého hlediska jde možná o novo-nenovogotický proto-komix. Vysvětlení pojmu: na gotických nástěnných malbách i v knihách bývala použita jedna krajina vyplňující prostor. Uvnitř krajiny byla postava/postavy zobrazeny několikrát podle časové posloupnosti - proto-komix. Novogotika toto zobrazení nepřevzala, proto elegantní termín novo-nenovogotika vyjadřující v jednom slově časovou posloupnost i výjimku.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (Pyca_ZlaR (9.4.2020 10:09) reagovat
@hatefree v 4em je to trefné? To u brány EU má být Merkelová? Ta co vzkazuje uprchlíkům že hranice Evropy jsou zavřené? Aha. [odkaz]

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (hlas bludu) (9.4.2020 9:59) reagovat
Leky neznaji? To akoze jedina technika u nich je luk, ostep, pastny klin a ajfon? No a rusky - naco by im boli, ruskou predsa clovek nechrani seba ale ostatnych 8-)

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (ale jistě) (9.4.2020 9:57) reagovat
@ hatefree a v čem?

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (hořící hrabanka) (9.4.2020 9:43) reagovat
BadDumbman - pýčo. Tak se tim řiď. zatím předvádíš dost špatnou propagandu.

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (jdsulinR (9.4.2020 9:42) reagovat
Koronavirus imigraci naopak znatelne zpomali :D za prve kdo by se cpal do zeme, kde zuri virova nakaza, za druhe kdyz to chytnou na ceste a oni to chytnou, tak budou mit rousky maximalne ve vlhkych levicackych snech, leky neznaji - i blby paralen na srazeni horecky je problem a o dychacim pristroji si mysli, ze je to mimozemska technika. A nikdo se o ne nepostara (uz ted jen par silencu) a protoze lekaru je malo i tady a i ty nejvetsi slunicka z nich se postaraji radeji o sve blizke, nez o cizi :)

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (hatefree) (9.4.2020 9:31) reagovat
BadDumbman: Naprosto trefné a ty drž piču sluníčkáři zkurvenej!

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (H5N1R (9.4.2020 9:28) reagovat
tj, kde by se v Evropě vzali černoši

Obrázek 'Karantena' Obrázek 'Karantena' (BadDumbman) (9.4.2020 9:27) reagovat
Propaganda se musi dělat inteligentně, což se očividně tady moc nepovedloTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...