Domény  |  VPS


Nalezeno 11 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesát:
   


Odebírat

GIF 'hop hop' GIF 'hop hop' (WoytaR (4.6.2020 18:46) reagovat
U E36 Compact byl stěrač zadního víka volitelná výbava. Ale je fakt, že zadní sklo je už hodně položené. Doucha: Nesmíš brat jako typického představitele sedanu Fabii sedan. :D Třiprostorová karoserie má jisté výhody proč se používá. Například, že nevětráš při nakládání.

GIF 'hop hop' GIF 'hop hop' (nobody dreams 2) (4.6.2020 8:45) reagovat
T.: To je sranda. Mám hatchback, v techničáku je to tiež tak označené. Na zadnom okne, dverách (kufru), mám stierač aj ostrekovanie. Takže asi podľa tunajších vyjadrení typický hatchback. Tak kurva, prečo keď idem za dažďa, nepotrebujem stierač? Žeby tá aerodynamika? Keď stojím, či idem pomaly, tak samozrejme je nutný stierač. Ale to je nutný aj na iných autách. Aj keby ste mali sklo zvislo, tak vám za vetra naň naprší.

GIF 'hop hop' GIF 'hop hop' (BGR (3.6.2020 15:42) reagovat
Normalna aerodynamika, vzadu je podtlak. Preto sa robia rychlostne rekordy na bicykli v jazde za autom.

GIF 'hop hop' GIF 'hop hop' (L0quch) (3.6.2020 15:26) reagovat
Halford: nemivala tato auto sterac na svetlomety?

GIF 'hop hop' GIF 'hop hop' (HalfordR (3.6.2020 10:37) reagovat
Jedno z prvních aut jsem měl Mercedes W124 sedan. Zadní stěrač neměl. Nepotřeboval ho. Aerodynamika byla taková, že i při jízdě za deště bylo zadní okno suché.

GIF 'hop hop' GIF 'hop hop' (Do.ucha.ne) (3.6.2020 10:34) reagovat
Hatchbacky i kombiky mivaji z tohoto duvodu zadni sterac. Jeho funkce je podobna jako u steracu prednich, jen se aplikuje zadni okno. Dokonce miva i ostrikovac. Vice naleznete v manualu vaseho vozu, neni zac. Kdezto sedan nejenze vypada blbe a hovno se vleze dokufru, ale kdyz ti zadni okno neco ocakne na krizovatce a nevozis uz sterku jako v hundrtce tak ses namydlenej...

GIF 'hop hop' GIF 'hop hop' (T.R (3.6.2020 10:17) reagovat
@Bobsik :D hele jsou tu i jiná řešení, i když jezdit pod 20 zabere. Co tak koupit si Wapku, dát to auta nádrž na vodu, silnější altík a konvertor na 230V, provrtat víko kufru a permanentně instalovat ostřik? Případně nalepit na víko kufru a sklo vrstvy voskovanýho papíru, který po jízdě půjdou vždycky sloupnout. No a nebo si nainstalovat extenzi zadního nárazníku blízko vozovky aby ten vír nevznikal. A nebo instalovat zástěrky za kola, ale to je dneska nemoderní. B-)

GIF 'hop hop' GIF 'hop hop' (erf) (3.6.2020 10:05) reagovat
@T. dle redditu to je polystyren, takže vskutku "lehké."

GIF 'hop hop' GIF 'hop hop' (BobsikR (3.6.2020 9:58) reagovat
mm, mam hatchback, nenapadlo mě, že se mi zasírá kufr kvůli tomu, ale mám nápad, když pojedu jen 20km/h, tak se vír nebude vytvářet a dveře od kufru zůstanou čístá super

GIF 'hop hop' GIF 'hop hop' (T.R (3.6.2020 9:09) reagovat
pokud to bylo lehké, tak tohle udělá úplav za vozidlem. Bude tam vír. Stejnej princip proč mají kombíky a hatchbacky věčně špinavý víka kufru a zadní skla.

GIF 'hop hop' GIF 'hop hop' (Wut?) (3.6.2020 8:57) reagovat
šance, že se to stane jednou? šance, že se to stane dvakrát? Šance, že se to děje už 20 minut v kuse co na to koukám? Neuvěřitelné...Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...