Domény  |  VPS


Nalezeno 22 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátpět:
   


Odebírat

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (Bold n gold) (2.7.2020 9:24) reagovat
axaa: ani ne, jen rád čuráky adresuji pravým jménem. Zmrde. Ale díky, že jsi mi odpověděl na všechny otázky. Pěkný hovna.

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (major Zeman) (30.6.2020 13:38) reagovat
proč ti z Liberca mají toho napůl černýho a napůl žlutýho dikobraza?

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (Hoaxha) (30.6.2020 12:57) reagovat
"Neměl, měl by mít stejnou, jako ve všech demokraciích." ??? nigga plz

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (soup) (30.6.2020 11:45) reagovat
Tak ještě jednou, MAGA nemá žadné právo považovat svůj názor na něco víc (jak tady bylo naznačováno) než libertarian, proti kterému je mimochodem MAGA nalevo. Do že do toho někdo začal plést kulturni revoluci a já nevim co ještě je uplně mimo diskuzi a smysl toho obrázku.

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (soup) (30.6.2020 11:41) reagovat
bhee: Z jakých diskuzí? Ted ale opravdu pleteš páte přes deváte, mimo jiné mi třeba podsouváš nějaké použivaní nálepek což by někdo kdo mě skutečně zná z diskuzí tvrdit nemohl, takže v tomhle bud kecáš nebo si mě s někým pleteš. Nikdy jsem nikoho v diskuzi neoznačil jako rasistu a nebo fašistu, většinou jsem si tohle označení spíš vysloužil sám. Ale obrázek je o něčem jiném než se ty a axaa snažíte podsouvat, což je jediná věc na kterou reaguju, tak prosím reaguj stejně a nesnaž se vytvářet něco jiného

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (bhee) (30.6.2020 11:36) reagovat
2: soup: nezlob se, ale nebudu s tebou ztrácet čas, na to tě moc dobře znám z diskuzí. Abych uspokojil tvé ego a ty jsi tady furt neblil v nekonečných demaggiích: vyhral jsi, neumím agrumentovat a používám fauly, pletu páté přes deváté, jsem fašista a rasista a jak vidno, před takovými jako já je potřeba si dávat pozor, protože jinak vás stáhneme do Ruska / Číny. Jen se toč korouhvičko / flašinete...

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (bhee) (30.6.2020 11:30) reagovat
Svým způsovem je to opravdu snaha o kulturní revoluci (zdravíme Mao-Ce-Tunga), což nevyhnutelně povede k velkému pnutí ke konfliktu konzervativně smýšlejících s progresivisty -- > bordelu --> nastolení pořádku = diktatura ala čínský kreditní systém. (btw: divide et impera).

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (soup) (30.6.2020 11:23) reagovat
bhee: díky centrální distribuci informací? distribuce informací je decentralizovaná tak jako nikdy dříve, nežiješ v nějaké specifické bublině? Ohledně toho ostatniho co jsi napsal, příjde mi to jako typická reakce NPC který vysype random teorii bez ohledu na to na co skutečně reaguje, přitom jediné co diskutujicí níže napsali byla reakce na ten nesmysl od axaa který jde mimo logiku obrázku který komentuje.

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (bhee) (30.6.2020 11:13) reagovat
Této energie vyplývající především z pouhé lidské závisti a frustrace uměli komunisti vždy dobře využít. Dnešek je specifický v tom, že si tohoto faktu všimli také současné euroemerické elity a snaží se ji použít pro své vlastní mocenské zájmy. Bohužel to vypadá, že díky centrální distribuci informací a nově se rodivším cenzurním opatřením, aby se tyto jevy nedaly kritizovat, bude morální úpadek a tedy degenerace pokračovat až k nějakému násilnému konfliktu po kterém bude nastolena nefalšovaná diktatura.

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (Hoaxha) (30.6.2020 11:13) reagovat
TIL Ateny neboli demokracia. Newspeak a kulturna revolucia pokracuje

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (soup) (30.6.2020 11:12) reagovat
axaa: tu masovou imigraci na tom obrázku ale jaksi podsouváš, aby jsi měl argument. (jasně, mexičani, ale nic takového ten obrázek prostě neimplikuje a to nemužeš popřít)

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (axaa) (30.6.2020 11:04) reagovat
Bold n gold: Jejda, to jsem zahrál na citlivou strunku, co?:-D Btw, je zvláštní, že mě kritizuješ za odmítání masové migrace a zároveň mi nadáváš do židobolševiků - že ty budeš Corbynista?:-D Ale stejně ti odpovím an tvé otázky: 1) a 3): Neměl, měl by mít stejnou, jako ve všech demokraciích. 2), 4) a 5): Ze zkušeností, jak z Evropy, tak z USA - masová migrace přináší víc problémů než užitku. Samozřejmě to neznamená, že odmítat všechny imigranty, je třeba si vybírat - to u masové migrace jaksi nejde, že?

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (bhee) (30.6.2020 11:04) reagovat
2: axaa (30.6.2020 9:46): pregnatně popsáno, ale jak vidíš hned o něco výše v reakci na tvůj příspěvek, zfanatizovaní levicově založení lidé tyto fakta nikdy neuznájí i když v historii je plno analogií.Oni mají zase to své klasické stavění nového světa a člověka -jsou to komunisti. Není náhoda, že tomu bludu většinou podléhají mladí lidé s holou prdelí (=nemají co ztratit), ale plni ideálů (a závisti) jak zboří starý svět a vybudují nový, kde se budou podílet na vládě. To je asi staré jak lidstvo samo.

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (just saying) (30.6.2020 10:40) reagovat
Háclav Vahel: Je to tak, zatímco Trump brojí pro regulace volného trhu, libertariani jsou proti jakekoliv regulaci. A netyká se to jen ekonomických otázek.

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (Bold n gold) (30.6.2020 10:39) reagovat
axaa: Proč by měl mít názor červenýho větší váhu? Z čeho usuzuješ, že se hnědej nebude snažit? U nás má názor modrých větší váhu než názor červených? Když se rozhodneš odstěhovat do US tak se budeš chtít integrovat nebo ne? A pokud ano, tak jak víš, že hnědý se integrovat nebude? Já myslím, že jsi pitomeček ty tlustá mrdko zkurvená židobolševocká lůzo ze smradlavé kundy

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (Háclav Vahel) (30.6.2020 10:29) reagovat
(just saying): Ale hovnajs ;-)

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (just saying) (30.6.2020 9:56) reagovat
axaa: a proč by názor redball měl být víc než názor yelowball? redball jsou ti kteří chtěji něco měnit, zatimco yelowball chtěji zachovat a prohloubit co nejvíce individualních svobod.

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (axaa) (30.6.2020 9:46) reagovat
To není žádná zabedněnost, vlastencům obecně vyhovuje, jak jejich země vypadá a funguje, jinak by nebyli vlastenci. Je logické, že nechtějí, aby se jí někdo snažil nějak výrazně měnit, ať už někdo zevnitř nebo zvenčí. Potíž s yellowballem je, že chce tu zemi výrazně měnit proti vůli vlastence. Potíž s brownballem je ten, že on si ty problémy, které zničily jeho domovinu, přitáhne s sebou, nebude se snažit přejímat kulturní vzorce chování lidí, kteří vybudovali objektivně lepší zemi, než on a jeho lidi.

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (Dr.Str.R (30.6.2020 8:00) reagovat
(Koš) Jenže tady je sračka Trump. Takže výsledek negativní.

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (Stříkačka) (30.6.2020 7:52) reagovat
Prostě sloneček a dikobraz co šuká špalek. Dva kokoti a hnědej zmrd se potkali. To je jak tady když se pod obrázkem vystříkávají současně redpiller, crha a kozy. Mejk raša charašo egejn vy zkurvenci a táhněte do zpátky do putinovy prdele

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (cestovatel) (30.6.2020 7:37) reagovat
na obrazku vidím týpka s MAGA hat a libertariana který je od něj ještě víc napravo. A z těch dvou je sračka leda ten červený.

Obrázek 'zabednenost vlastencu' Obrázek 'zabednenost vlastencu' (KošR (30.6.2020 7:15) reagovat
Left can't meme. Ono to dava logiku. Kdyz nektery sracky vyhazis ze zeme a jiny nepustis, tak je vysledek jaky? Pozitivni.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...