MotorGuru  |  VipShow  |  Pravda24  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  HobbyDeník  |  ČasProBydlení


Nalezeno 14 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátpět:
   


Odebírat

Obrázek 'towel head things' Obrázek 'towel head things' (soup) (5.8.2020 14:19) reagovat
Když ti stači jeden libovolný, tak minulý rok otevřeli největši katedrálu na blízkém východě v Egyptě.

Obrázek 'towel head things' Obrázek 'towel head things' (Valenta) (5.8.2020 13:52) reagovat
Jeden kostel, který se staví v muslimské ženy, by pro příklad byl?

Obrázek 'towel head things' Obrázek 'towel head things' (soup) (5.8.2020 13:49) reagovat
Nové se samozřejmě taky staví, ale záleží jestli ae chceš bavit konretně nrbo mluvit obecně, každopádně obecně platí že se staví.

Obrázek 'towel head things' Obrázek 'towel head things' (Akretepovič) (4.8.2020 18:14) reagovat
Ano, je spousta muslimských zemí, kde stojí kostely. Ale nové se nestaví. Nemluvě o tom, že jednou za čas tam nějaký ten kostel shoří. Ale už se neopraví. Korán se nedá vykládat volněji. Korán je prostě Korán.

Obrázek 'towel head things' Obrázek 'towel head things' (soup) (3.8.2020 19:21) reagovat
Můžeš mi vysvětlit proč mi podsouvaš něco co jsem neřekl? Klasika zdejších demagogů. Jinak viz můj předchozí komentáře, vzhledem k tomu kdo to vykládá plebsu záleží na tom jestli se rigidně drží dogmat nebo to vykládá volněji. Je spoustu muslimských zemí kde stojí kostely, řekl bych tak většina. A to je zase záležitost toho že to není jedno kulturně a časově neméné náboženští. Jinak to neber jako nějaké zastávání se islamu, jen vykladaš místy docela blbosti

Obrázek 'towel head things' Obrázek 'towel head things' (Akretepovič) (3.8.2020 19:06) reagovat
soup: V Koránu se jasně píše, že tato kniha je neměnná a prorok Mohamed posledním božím prorokem. Tedy každý muslim se musí chovat dle Koránu. To, že všude nepáchají vraždy na nevěřících je dáno jejich velikostí populace. Tam, kde jich je většina, si nový kostel nepostavíš. A také doporučuji přečíst si Korán. Tu knihu lásky, jak vy sluníčkáři a židů Havloidi říkáte. Tu knihu lásky, kde prorok Mohamed během jediné noci podřezal na 700 židů (ne že by mě židé zajímali)...

Obrázek 'towel head things' Obrázek 'towel head things' (soup) (3.8.2020 15:37) reagovat
Každá náboženská knížka se může brát jako dogma nebo i volněji, záleží jak k tomu přistupuje dotyčný co to zrovna vykládá. Na světě je spoustu směru a náboženských škol. Ale přiznáváš že tam nuance jsou a zároveň je popiráš? Muslimové v Saúdské Arábii a třeba v Indonésii jsou podle tebe ti samí a věří těm samým věcem do puntíku?

Obrázek 'towel head things' Obrázek 'towel head things' (okolojdujen) (3.8.2020 12:40) reagovat
Pokud je to nabozenství, které se opíra o jasne dane hodnoty a naprosto presne vymezuje, co se smi a co ne, tak proc ne? Ono to logicky ani jinak nejde. To že se vlastne nejvic řežou mezi sebou je prave rozdil vykladu nuanci, zbusobenym prave tema "mutacema". Ale zaklad je jasne danej. Bez pardonu, kdyby jsi Koran četl, tak to víš. Do te doby to nema cenu vysvetlovat. Obetuj jeden den četbě, at vis, o čem píšeš a pochopíš, jak prosté to je.

Obrázek 'towel head things' Obrázek 'towel head things' (soup) (3.8.2020 11:57) reagovat
to fakt maji někteří lidé představu že více jak miliarda lidí na světě vnimá nábožeství stejně rigidně i přes kulturní rozdíly, ruzné větve a podobně?

Obrázek 'towel head things' Obrázek 'towel head things' (okolojdujen) (3.8.2020 11:23) reagovat
Existuje umirneny satanista? Umirneny fasista? Umirneny pedofil? Umirneny vrah ?... hmm Ono totiž bud muslim jsi, a ctíš Mohameda a Koran (cely, ne jen cast, nebo nectis a muslim nejsi. To z tebe muslima prave dela. Uznavam ze vyklad se lisi). Nejsi řezník, když nebouráš maso, nejsi svářeč, když nesváříš, nejsi muslim, když se nechováš... opravdu je to tak proste, islam je velice prosty, pro proste lidi (negramotny idioty)

Obrázek 'towel head things' Obrázek 'towel head things' (Tak nevím ale..) (2.8.2020 22:30) reagovat
Z kolika let studia teologie vychaziš?

Obrázek 'towel head things' Obrázek 'towel head things' (Akretepovič) (2.8.2020 22:09) reagovat
Neexistuje žádný ortodoxní nebo neortodoxní muslim. Existuje pouze muslim. Pro všechny muslimy je Korán svatý a neměnný. Takže zabíjení, znásilňování, otroctví, pedofilie. Přesně dle vzoru nejsvatějšího ze svatých, proroka Mohameda.

Obrázek 'towel head things' Obrázek 'towel head things' (Th ER (2.8.2020 19:45) reagovat
Proč je nemožné mít rozhovor s ortodoxním muslimem? Protože vždycky vybuchne uprostřed věty.

Obrázek 'towel head things' Obrázek 'towel head things' (Akretepovič) (1.8.2020 15:11) reagovat
Když ty jejich děti se vždy tak brzy rozletí do světa...Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...