NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  TechSvět  |  VipShow  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny


Nalezeno 80 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesátsedm:
   

Strana 1/2. 1 2 následující

Odebírat

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (just saying) (12.8.2020 17:57) reagovat
Izak jestli naznačuješ že byl pachatel a oběti nějakeho etnika, tak ne, bylo to podle fotek češi https://www.expres.cz/zpravy/bohumin-pozar-paneloveho-domu-tragedie-smrt-rodiny-lukas-k-zdenek-k-zhar-posledni-vylet-pred-smrti.A200811_115807_dx-zpravy_lare

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (LumpenkavárníkR (12.8.2020 11:03) reagovat
(tadybyl): To hradní prase se tvářilo jako že bude jako prezident sloužit bílé lůze a ta mu to žrala i s navijákem. Přitom slouží dvěma nejbohatším miliardářům a také zlodějům kolem hradu. Překvapivě se najdu stále lidé jako (izak), co na to nepřišli. No a když nějaký člen bílé lůzy zapálí svojí rodinu, tak se to prase logicky ani nesnaží dělat. že ho to zajímá. A debílek (izak) tady píše hovna jako kdyby to zapálil někdo z jiné sorty lidí než je on sám.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (tadybyl) (12.8.2020 10:45) reagovat
Kdo? Bohumíňáci? :)

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (izakR (12.8.2020 10:33) reagovat
President se dozvedel, kdo uhorel, kdo to umyslne zapalil ... a radeji se v tom nerype ...

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (That other guy) (11.8.2020 22:18) reagovat
Jezdit na místo nemusel, stačilo by pár vlidných slov ;)

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Babe MagnetR (11.8.2020 20:13) reagovat
Tentokrat, musim se slunickari souhlasit. Jak muze byt Zeman takova svine, ze si vyjede na rybnik, kdyz prece vi, ze v ten stejny den nekdo podpali panelak? >-O >-O >-O

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (LumpenkavárníkR (11.8.2020 18:31) reagovat
Jen aby se obohatili na úkor někoho jiného. Vymýšlí a demagogicky lžou, vytváří konspirační teorie a dělají ze sebe ublížené. Jen se podívejte, jak teď vypadá pohraničí. Není to kvůli 2. sv. v. Ale kvůli lidem, co přišli po nich. Zloději bez jakékoliv morálky. Naštěstí se to už srovnává a místní to začínají chápat. Abych tu jen neplival špínu, tak vám sem dám krásnou tématickou báseň o sudetech. [odkaz]

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (LumpenkavárníkR (11.8.2020 18:27) reagovat
Tyhle průsery dělají furt ti samí lidé. Ti co volí vyčůránky, kteří jim slíbí, že za ně vyřeší jejich problémy, za které může někdo jiná než oni. [odkaz] Jsou to ti, co jako první jdou vraždit a krást a ohánějí se historií a vlastenectvím. Fašisti, nacisti a komunisti. Všechno stejná verbež. Nejprve tleskají Hitlerovi a pak se otočí proti sudetským němcům s komunisty.[odkaz]

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (LumpenkavárníkR (11.8.2020 17:57) reagovat
(Bitch please): No on hlavně "sudetoněmecký landsmsnšaft" ani nic takového neříká. To si jen rudí a hnědí komunistický vlastizrádci jako je (serepes) vymýšlí. A jak jsem již psal, paradoxně oni o prolamování Benešových dekretů sami usilují nejvíce.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Nevimno) (11.8.2020 17:35) reagovat
serepes: chápu že tohle nálepkování a podsouvání kterého se dopouštíš, některým jednodušším jedincům pomáhá orientovat se v tomhle složitém světě, ale myslel jsem že na rouming chodí přecejen chodi chytřejší lidé než třeba na novinky.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Bitch please) (11.8.2020 17:30) reagovat
Serepes: nemáš pravdu. V té úmluvě jde o oficiální vznášení nároku na vládní úrovni nebo jménem státu. Sudetoněmecký landsmsnšaft si může říkat co chce a má to stejnou váhu jako když tady na diskuzích někdo říká že by měli platit reparace nebo odškodnění. Takže my ani Němci jsme zatím tuhle otázku minulosti oficiálně neotevřeli, a pochybuju že k tomu kdy dojde.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (serepes) (11.8.2020 17:06) reagovat
2 Nevimno: pff já se ti to snažím vysvětlit polopatě, aby jsi to byl schopen pojmout a ty jsi na mě votvíráš hubu, to vod tebe fakt není hezký 8-) Nu což, chytrému napověz hloupého trkni. btw: reparace můžeme otevřít jako téma jedině my, proto sudeťácké lobby řádí poslední roky jak černá ruka a např. politici z KDU-ČSL se na sjezdech střídaj jak na orloji.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Bitch please) (11.8.2020 16:35) reagovat
Reparace nebo odškodnění, Klausovým podepsáním deklarace jsme se vzdali jakehokoli finančního nároku, naštěstí oboustranně

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (.i.) (11.8.2020 16:33) reagovat
|Jasne ze ty zabity sudetaky by musela odskodnit vlada, kdyz doted nejsou vypatrani pachatele. Reparace jsou porad uplne neco jinyho.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Bitch please) (11.8.2020 16:28) reagovat
Obojí je v Česko Německé deklaraci, vznést nárok na odškodnění by znamenalo vypovědět tu deklaraci a to by otevřelo dveře k revokovani Benešových dekretů. Nejbezpečnější by bylo kdyby takové odškodnění zaplatila vláda ČR, ale to by nemělo moc smysl

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (.i.) (11.8.2020 16:14) reagovat
Lumpenkavárník : Proc se nema otevirat otazka valecnych reparaci? Dekrety nemaji s reparaci nic spolecnyho. To je az v te ceskonem. deklaraci. Odskodnit by se meli rodiny tech, kteri pri odsunu prisli o zivot, to je tak vsechno.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Nevimno) (11.8.2020 15:42) reagovat
O tom už jsem psal, viz muj komentář (11.8.2020 14:49) je jedno jak si tohle porušovani ustavy nazveš B-)

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' ( . ) ( . ) (11.8.2020 15:32) reagovat
Nevimno: Je v Ústavě definován PŘESNÝ časový horizont, do kdy ho musí jmenovat? Není. Jeden z mnoha prostorů pro cílené obstrukce.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Nevimno) (11.8.2020 15:05) reagovat
To pleteš dohromady dvě věci, jestli mysliš obstrukce v poslanecké sněmovně, nicmeně jmenovani vlády je vyloženě v ustavě a jeji nejmenovaní je nejen protiustavní ale navic protidemokratické. Zajimavé že někdo pro někoho je protidemokratický i protest proti premierovi nepovažuje za problém zříct se základních demokratických principů a ustavy pokud by vyhrál někdo koho tam nechceš.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' ( . ) ( . ) (11.8.2020 14:53) reagovat
Cílené obstrukce ještě klidně mohou a také bývají v mezích zákona/ústavy. Všichni víme, že ani právníci se v některých kauzách neshodnou. Nemluvě o tom, že "institut cílených obstrukcí" využívá celkem často i dnešní opozice. Viz kauza schvalování navýšení rodičovského příspěvku.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Nevimno) (11.8.2020 14:49) reagovat
Ono je celkem jedno jestli to porušovaní ustavy nazveš porušovaním ustavy nebo "cílenými obstrukcemi" ;)

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' ( . ) ( . ) (11.8.2020 14:46) reagovat
Nevimno: V některých případech mi je nějaké porušení Ústavy u prdele. Zde navíc spíše hovořme o cílených obstrukcích než o porušení Ústavy. A vím, že Zeman by raději nechal Pospíšila odprásknout, než by ho pověřil jmenováním vlády.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Nevimno) (11.8.2020 14:41) reagovat
Jaký názor přesně? Proti nelegalní migraci? to si mysli většina lidi včetně mě, a za to nikoho nezavirají ani nezavírali. Pěkné že mi demagogicky podsouvaš nějakou agendu, alespon vim že mám co dočinění s blbcem a nemá moc cenu vytahovat víc argumentů. BTW kozy doplnil důvod který je porušením ustavy a demokratických principů (v připadě že by se stalo něco takového že by zmíněné strany získaly většinu potřebnou k sestavení vlády)

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (serepes) (11.8.2020 14:38) reagovat
Vzpomeňte si třeba na Rusnokovu vládu :P :-D btw: na dobroserech je zajímavé, že oni se dívají na svět velmi naivně až infantilně. V jejich pojetí je to dobro vs zlo, ale to je samozřejmě hloupost. Já třeba Ovara vůbec nemusím a rozhodně nejsem nějakej jeho fanoušek, ale když jsem se nad situaci pragmaticky zamyslel, vyšel mi z toho nejlíp a taky potvrdil mé předpoklady. Politika není o volbě Losna vs Mažňák, ale Mažňák1 vs Mažňák 2 vs Mažnák 3 apod. Kurva však slušnej do politiky nikdy nevleze!

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (serepes) (11.8.2020 14:32) reagovat
2 .Nevimno: určitě, ale Z-MAN to "posvětil". Jak by asi probíhala represe a trestní stíhání za názor ve státě, kde stejný názor zastává i hlava státu? To nechceš, zbytečně by se tím rozbouřila společnost a mohlo by to také vést k naprostému odmítnutí tvé agendy (progresivismu). Aby společností někam hnuli, musí postupovat pomaleji. Žába se vaří pomalu, aby si toho nemohla všimnout. btw: kozy doplnil také velmi důležitou prezidentskou pravomoc totiž pověření na sestavení vlády. S tím se dá také čarovat.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' ( . ) ( . ) (11.8.2020 14:28) reagovat
Lumpenkavárník: Nikde netvrdím, že Babiš není prounijní, nebo že část kurev z ANO není silně provítačská. Bohužel se již dlouhodobě pohybujeme na úrovni volby menšího zla.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (LumpenkavárníkR (11.8.2020 14:24) reagovat
( . ) ( . ): Ty myslíš třeba promigračního premiéra jako je Babiš? Členové jeho vlády jsou v promigrační politické skupině ALDE (nyní Obnova Evropy). Jejich program zahrnuje Intergaci uprchlíků do běžného života v Evropě a otevření a demokratizaci EU. Dokonce hlasovali pro sankce za nepříjímání uprchlíků. :-/ Necítíš se trochu blbě když se necháš těmihle lidmi oblbovat? Ten řekne a udělá vše čemu naivní volič uvěří jen aby vydržel déle u přerozdělování peněz z našich daní...

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' ( . ) ( . ) (11.8.2020 14:08) reagovat
Zeman byl ale také zárukou, že za žádných okolností by neposvětil proiimigračního premiéra (typu Pospíšil) a provítačskou vládu (typu Piráti+TOP+nějaké další zrůdy).

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Nevimno) (11.8.2020 13:58) reagovat
serepes: a nebylo to náhodou veřejné mínění které tomu zamezilo? správně řikáš že prezident o tom muže jen mluvit, ale to je tak vše

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (serepes) (11.8.2020 13:48) reagovat
2: pičus: "Může mi sakra někdo vysvětlit, jakej má prezident vliv na imigraci??" jednoduché: Jelikož zaujal kritický postoj k nelegální imigraci, tento názor legitimizoval a proto se už pak ve společnosti těžko bude odbourávat, resp je pak velmi stížená reprece vůči takovému názoru. V dnešním světě dost důležitá věc, např. v Německu už dávno nelze některé myšlenky zpochybňovat (v podstatě jakoukoli tezi multikulturalismu) aniž by z toho člověk neměl nepříjemné následky.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Pichuss) (11.8.2020 13:00) reagovat
To jsem si mohl myslet, že nemůže. Argumentace imigranty je totiž to jediné, na co se zastánci Miloška zmůžou, ale že je to kravina už neřeší.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (DougBadmanR (11.8.2020 12:40) reagovat
Vzdyť to je minimálně poloviční cikán, černý cikán

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' ( . ) ( . ) (11.8.2020 12:38) reagovat
Lumpenkavárník: Bílá lůza je jednoznačně cílovou skupinou Pirátů. Piráti pokud vím Zemana nepodporovali a nepodporují.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (LumpenkavárníkR (11.8.2020 12:30) reagovat
(HonzaRez): Teda já moc nevím. Kterých? [odkaz] Měl jsem za to, že bílá lůza byla hlavní cílová skupina Zemanovi kampaně

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (HonzaRezR (11.8.2020 12:05) reagovat
Nebudu tady číst tuny příspěvků, takže nevím, jestli to tu už někdo nenapsal... Ale co je českému prezidentovi do nějakých - však víte kterých?

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Pichuss) (11.8.2020 11:54) reagovat
Může mi sakra někdo vysvětlit, jakej má prezident vliv na imigraci??

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (LumpenkavárníkR (11.8.2020 11:18) reagovat
(.i.): Hele tomu prolomení Benešových dekretů je zatím neblíže Okamura a SPD. [odkaz] Nikoliv Drahoš nebo kdokoliv jiný. Ono totiž (ne)vypořádání se s Benešovými dekrety bylo podmíněno odpuštěním reparací. Vystěhování Němců z pohraničí (Benešovy dekrety) bylo nezbytné kvůli vztahům a debilní stádové povaze lidí. Tak byly i dohoda o odpuštění reparací. Pokud někdo tu otázku reparací otevře, tak i otázku Benešových dekretů. A napáchá spousty další nespravedlnosti.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (.i.) (11.8.2020 10:31) reagovat
Jo, volby nejsou soud. To je fakt. Stejne neni s ceho vybirat, tak co.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Nevimno) (11.8.2020 10:06) reagovat
.i.: však to byl hoax, jestli ne tak to dolož. A ano, to s tím havl strajchnberg chorosh je taky vymyšlené, zvlášt v případě Miloše Havla kterému se snažili komunisti tu kolaboraci přišít několikrát, ale soud vždy vyhrál.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (.i.) (11.8.2020 10:00) reagovat
Prej hoax s prolomenim dekretu. To s tim havl strajchnberg chorosh je urcite taky vymysleny ze? Samozrejme ze ti udi, jejichz predci kolaborovali, chteji prolomit dekrety. Drahos byl taky jejich kandidat. Nevedel, nemel nazor je plus jo? Proti tomu je naka cinska lobby hovinko.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Nevimno) (11.8.2020 9:15) reagovat
( . ) ( . ) on nepsal nic o jejich tahaní sem B-)

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' ( . ) ( . ) (11.8.2020 9:05) reagovat
Pyca_Zla: no vidíš...svých problémů zde máme nad hlavu...proč sem tahat další nové problémy, o kterých s jistotou víme, že problémem budou?

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (PEPICKNEDLO VEPR) (11.8.2020 9:04) reagovat
Mym dalsim prezidentem je jednoznacne zRuda z Ostravy, bo tam se s nicim neserou, zadny takovy to prazacky "nevim, neznam a mozna". tam lidi reknou "PICU!" a jdou konat KRUTADRAT B-)

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Pyca_ZlaR (11.8.2020 8:51) reagovat
( . ) ( . ): Ale o tom právě píšu, co má co dělat radikální Ostravák v Plzni nebo v Praze, když s ostatníma jablkama jako to shniilé patří do Ostravy? Tam at si po sobě střílí, a podpalují domy, přesě tak jak jsou ve svém rázovitém regionu spokojení.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (DD) (11.8.2020 8:50) reagovat
Pivo: jj, U Drahoše byla jeho politická nezkušenost asi největší důvod pro ho nevolit, a u Zemana byla jeho politická zkušenost taktéž největší důvod proč ho nevolit

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (PivoR (11.8.2020 8:46) reagovat
Zorbix: já sem teda Drahoše volil a to, že se furt tvářil jakoby neuměl do pěti počítat a říkal “nevím”, považuju za hlavní důvod jeho prohry. Zeman sice kecá, ale kecá přesvědčivě a má (resp. měl, než se z něj stal zombík) charisma. Gumový panák bez názoru nemá v politice šanci.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' ( . ) ( . ) (11.8.2020 8:44) reagovat
Pyca_Zla: Co aspekt, že Ostravák (nebo nikdy nepracující cikán) už tady je - a musíme se s tím nějak poprat, zatímco islámské čmoudy tady ani tahat nemusíme a můžeme se vyhnout otázkám, že už je tady máme a co s něma...?

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Pyca_ZlaR (11.8.2020 8:41) reagovat
( . ) ( . ): Srovnal jsem aspekty a Ostravák je horší riziko: Na čmoudovi aspoň poznáš že není odsud. Ostravák se může naučit česky, a nebo dokud nepromluví tak nevíš.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Zorbix) (11.8.2020 8:39) reagovat
Hele Drahoš nebyl kandidát mejch snů, ale to, že uměl říct NEVÍM jsem u něj bral jako velké plus. Ne na každou problematiku lze odpovědět v jedný větě a politici, který přiznaj, že nejsou odborníci na všechno tim aspoň dávaj najevo, že nejsou egomaniaci. Zeman ti dá názor na všechno, ale dost často je to pěkná blitka.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (no-XR (11.8.2020 8:36) reagovat
Zde je politik, který je špatný, protože nepřijel k vyhořelému paneláku. O obrázek dál je politik, který je špatný, protože přijel k vyhořelému paneláku.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' ( . ) ( . ) (11.8.2020 8:26) reagovat
PEPICKNEDLO VEPR: Naštěstí jsi v menšině...ale běž si pak pobrečet na Letnou a pozdravuj zrzka ;-)

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' ( . ) ( . ) (11.8.2020 8:23) reagovat
Pyca_Zla: Napočítej do deseti, uklidni se, zohlední všechny aspekty, a sám sobě si polož otázku, zda opravdu srovnáváš srovnatelné. A pak si dej facku. Nebo radši dvě.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (PEPICKNEDLO VEPR) (11.8.2020 8:21) reagovat
:-D Jestli bude Drahous v pristich volbach kundidovat, tak prave kvuji takovejm, jako jsi ty mu to hodim KURVAFIX :-D

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Arudel) (11.8.2020 8:20) reagovat
( . ) ( . ) : a to bylo kdy? On se s tim nikdy netajil. po té vylhane kampani proti němu se ale nedivim ničemu

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' ( . ) ( . ) (11.8.2020 8:16) reagovat
...a nejúsměvnější bylo, že když byl Drahoš s tímto zněním Výzvy vědců konfrontován, tak to ten zmrd nebyl schopný jako chlap ani přiznat, že opravdu toto podepsal. Více jsme se dozvěděli od jeho manželky než od této "nevím" loutky. Třeba to, že "v České televizi nám fandí...".

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Pyca_ZlaR (11.8.2020 8:13) reagovat
" Jedno jablko otrávené, vyhodím celý pytel jablek." . dá se to aplikovat i na Ostraváky, o po jiných lidech střílí v nemocnicích? Co podpalují domy? Přijde doba, kdy bude z Čech lepší vyhodit celý "pytel" Ostraváků? Protože jak odlišit radikálního Ostraváka od těch umírněných?

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (PEPICKNEDLO VEPR) (11.8.2020 8:10) reagovat
Nahodou ja jsem strasne rad, ze nas Milos ochranil pred tou hordou migrantu, kterych by nas tu bez nej vrazdilo a znasilnovalo dnes a denne statisice a taky ty miliardove investice z ciny, ktere nam dyvaji chleb nas kazdodenni, ty jsou take k nezaplaceni a take jsem nepopsatelne stasten, ze jsme diky Milosovi s ruskem konecne na jedne vlne pratelstvi, pravdy a lasky. MILOSJEPAN B-)

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Pichuss) (11.8.2020 8:09) reagovat
Jako jo, je to senilní kokot, ale nevím, proč by měl jezdit po požárech.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Dylin) (11.8.2020 8:09) reagovat
Mňam dopiči: v tom případě sem taktéž šťastný, že Zeman hlídá na člunu nelegální přechod louže na Vysočině v challengeru a jistě ve svém stavu bude dokonale řídit armádu z proti turistům obrneneho hradu. Jeho vliv na evropskou politiku je tak silný, že si s ním ostatní prezidenti nechtějí ani dát kafe.

Obrázek '- pristup statnika -' Obrázek '- pristup statnika -' (Arudel) (11.8.2020 8:07) reagovat
Drahoš řikal to samé co třeba dnes Babiš, trochu jinými slovy, ale podstata byla stejná, že pomáhat by se mělo tam kde je to třeba a podobně. Přesto se někteří propagandou zpracovaní šiří tyhle nesmysly.

Strana 1/2. 1 2 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...