MotorGuru  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  Domény  |  MyMuži  |  TechSvět  |  VPS  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  VipShow


Nalezeno 24 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicet:
   


Odebírat

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (střelec) (16.9.2020 13:52) reagovat
nx2k: je tu jistý rozdíl mezi chováním typu "jdu odprásknout svého soka v lásce" a "jdu vystřílet školu"; těch druhých případů zase tolik není, a můžeš tomu říkat koincidence, nikoli korelace, ale faktem je, že se jich skutečně odehrává podstatně méně tam, kde lze očekávat ozbrojený odpor ... ano, obrázek je lehce zavádějící, to rozhodování (potenciálního) střelce je spíše zda si vůbec pušku vezmu než kam s ní půjdu, a neplatí to zdaleka jen o školách

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (maximus) (16.9.2020 0:13) reagovat
a ty si myslíš, že kdyby střelci věděli, že učitelé mají povoleno nosit zbraně a pravděpodobně je nějací i mají, že by to nemělo na jejich počínání žádný vliv, tak určitě...

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (mrkevR (15.9.2020 17:53) reagovat
Tak Trump vytahoval studii která tvrdila, že 98% útoků se odehrálo v "gun-free" zónách. Problém je, že autor té studie definuje "gun-free" zónu tak, že tomu odpovídá prakticky celé území USA. Včetně škol, které mají ozbrojenou stráž nebo dovolují ozbrojování učitelům. Reálně to nehraje až tak velkou roli.

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (nx2kR (15.9.2020 17:03) reagovat
ono už to tady asi zaznělo, ale nikdy neuškodí to zopakovat znova - school shooteři si typicky tímto způsobem vyřizují účty s vlastními spolužáky (protože je šikanovali nebo jinak nepřijali do kolektivu) nebo učiteli (za různé skutečné nebo domnělé křivdy). Není to tak, že si udělají průzkum a půjdou vystřílet tu školu, která není hlídaná ozbrojenou stráží.

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (Dr.Str.R (15.9.2020 12:17) reagovat
(miklos-abdul) To není dobrý nápad poukazovat na výjimku z pravidla tak, že je to o náladě ve společnosti. To by potom zavánělo tím, že stačí odstranit ty, co zbraně chtějí.

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (střelec) (15.9.2020 10:54) reagovat
tadybyl: Za prvé, "church security team" není ozbrojená stráž? Za druhé, množiny jste na ZŠ brali? - Jestliže neznám případ v nadmnožině "jakýkoliv ozbrojený good guy", tak ho zjevně nebudu znát ani v její podmnožině "armed guy on duty" ... Za třetí, tvoje poznámka je tak jako tak mimo, je na BookBurner, aby doložil to svoje "podle všeho".

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (miklos-abdulR (15.9.2020 10:18) reagovat
Seznam zemí podle počtu palných zbraní v civilním držení: [odkaz] Seznam zemí podle úmyslných vražd na 100k obyvatel: [odkaz] Korelace tam neexistuje - třeba Slovinsko je 48. ve zbraních a 212. ve vraždách. Zakazovači zbraní GTFO.

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (tadybyl) (15.9.2020 9:27) reagovat
střelec: on ale piše o ozbrojene stráži a ty o jakemkoliv ozbrojenem good guyovi.

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (střelec) (15.9.2020 9:12) reagovat
BookBurner: Kde bereš svoji statistiku? - Já si poslední medializovanej případ, kdy "good guys" relativně úspěšně zasáhli, vybavuju třeba vloni: https://edition.cnn.com/2019/12/29/us/church-shooting-texas/index.html Pokud to chceš omezit na školy, povolení nosit chtěl zavést učitelům Trump teprv docela nedávno. Nevím, kde to reálně zavedli nebo dokonce měli ze dřív, asi je brzy hodnotit, každopádně nějak jsem za tu dobu nezaznamenal, že by se na takovejch školách střílelo nebo dokonce "good guys" zdrhali?

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (Douglas) (15.9.2020 8:17) reagovat
v NY neni zakazane ani jedno z toho

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (Dež0n - nereg) (15.9.2020 7:59) reagovat
DrStr má pravdu! Třeba ve Francii to bezvadně funguje, Bataclan a Charlie Hebdo approved, a taky v Německu a Británii, tam jsou už zakázaný i kudly...oh wait. No ale třeba v New Yorku, kde jsou zakázaný střelný i kudly, tam to taky funguje...uhmm hmmm ehm

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (BookBurnerR (15.9.2020 7:59) reagovat
jn, až na to že "armed guy on duty" nezabránil dle všeho ani jedné střelbě. V prakticky všech případech chlapec on duty utekl jakmile slyšel střelbu. Což se vzhledem k platům, jaký maj, nedivím :).

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (serepes) (15.9.2020 7:20) reagovat
heh prej "maximálně útoky nožem, kterým se dá docela pohodlně bránit" -nehraj tolik ty hry, realita funguje jinak. Ale děkuju za novou hlášku, to budu používat, je to chytlavé;)

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (maximus) (15.9.2020 7:04) reagovat
co to meleš ty kokote, je pravdou že valná většina mass shooting se odehrála v gun free zonách...

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (Hnidopich original) (15.9.2020 2:23) reagovat
Jak se da pohodlne branit povypravej ve Zdaru...

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (Dr.Str.R (15.9.2020 1:33) reagovat
No já myslím, že to je jasný. Německo - minimum střelby ve školách, máximálně útoky nožem, kterým se dá docela pohodlně bránit. USA - tam střelbu na školách vymysleli. Většinou provedeno legálně vlastněnýma zbraněma. Somálsko - Děcka jdou rovnou do války. Dle mě je to jasné - čím víc zbraní, tím víc střelby.

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (SimSalaBim) (15.9.2020 0:44) reagovat
Vyber si toho píčuse co kreslí takový sračky.

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (mrkevR (14.9.2020 23:37) reagovat
@cyklista "Ovšem zvláštní je, že tihle psychopati nemají pifku na nikoho v místech , kde nejsou gun-free zóny" - Když si vymýšlíš vlastní data, tak je všechno takhle "zvláštní".

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (cyklista) (14.9.2020 22:24) reagovat
Obvykle ten střelec má pifku na někoho konkrétního z té školy. Ovšem zvláštní je, že tihle psychopati nemají pifku na nikoho v místech , kde nejsou gun-free zóny a kde se vyskytují zbraně. Pokud tedy neberete v úvahu plánovanou sebevraždu policistou.

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (Tr) (14.9.2020 22:16) reagovat
no a ked zas bude mat kazdy ucitel zbran, tak je vacsia sanca, ze nieco zleho oni vyvedu. A ten strelec si len proste pocka na obet pred skolou a nedojde dovnutra. Zakazat zbrane, naucit ludi ako sa zabija rukamy. Blbci amici museli aj vrazdenie spenazit - kup si zbran, inak nevies vrazdit...

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (bananaman) (14.9.2020 22:03) reagovat
Jednak ten střelec má většinou pifku na nějaký konkrétní spolužáky nebo učitele, takže by tohle neřešil, protože šance, že to nepřežije, je celkem velká v obou případech. A teď ještě druhá otázka, když bude víc lidí vlastnit zbraně, tak jak moc stoupne počet takových činů, protože ke zbrani bude mít každej lepší přístup?

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (mrkevR (14.9.2020 21:59) reagovat
Tak když už to chceš rozebírat, tak tihle střelci jsou studenti té školy. Je proto úplně jedno, jestli tam jsou ozbrojení učitelé a zaměstnanci (což mimochodem taky nezní "bezpečně", když si teda vzpomenu na některé učitelské exoty). Otázkou pak spíš je, jak moc efektivní takový útok bude,

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (Gunlover) (14.9.2020 21:54) reagovat
Většina střelců na školách se chtěla nějak pomstít konkrétním lidem ve škole + několika dalším, troufám di tvrdit že by su nevybrali skolu kde nikoho neznají. A než mě někdo nepodloženě obviní, ozbrojená a vycvičená stráž není špatný nápad

Obrázek 'Co si strelec vybere' Obrázek 'Co si strelec vybere' (mrkevR (14.9.2020 21:52) reagovat
Pujde vlevo, větší výzva.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...