NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  VipShow  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  Domény  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  TechSvět  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru


Nalezeno 41 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicet:
   


Odebírat

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (44topsR (23.9.2020 9:02) reagovat
Jsem rád, že ti moje komentáře přinášejí rozkoš :-D Ale jak asi pochopíš, tak mě samotnýmu je to kprdu. Do CVčka si to dát... Schválně, představ si, že bych sis v něčím CV přečet jako schopnost: Uživateli tři lomítka na diskusním fóru, činí potěšení se mnou diskutovat. To by se na mě Head-hunter asi koukal jak husa do flašky. :-D I tak mě to ale těší.

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (///) (22.9.2020 19:55) reagovat
Na zbytek asi nemám jak reagovat. Nejsem trans ani se o trans témata nezajímám. Takže opravdu nemám ponětí, co je sekundárním cílem změny jména a kdo se u toho jak cítí. Mě jen baví poukazovat na to, že meleš sračky. B-)

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (///) (22.9.2020 19:53) reagovat
44tops: Vlasta není mužské jméno - pouze domácká podoba Vlastislava. V Kalifornii platí české zákony nebo neplatí? :-D Bavíme se o jméně, s kterým vystupuješ v právních vztazích a má za cíl tě jednoznačně identifikovat? Pokud do toho chceš tahat neúřední změnu jména, tak nemá smysl se o něčem bavit. Klidně si můžeš říkat Batman Bin Supraman a každému to bude u prdele... dokud se na to jméno nepokusíš uzavřít smlouvu nebo tak nebudeš vystupovat ve formálních/úředních vztazích.

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (44topsR (22.9.2020 19:18) reagovat
A nebo jinej příklad, za života: X Æ A-12 Musk. Je to holka nebo není?? :-D Ano, na konci "-ová" by asi úředník nepřiklep, ale koho to zastaví? Jmen, která se dají použít pro obě pohlaví je tuny. A mimo jiné je tu tenhle trend: [odkaz] .. takže.... Neřekli byste spíše, že cílem změny jména je "odstřihnutí"; rodinných konexí a start nový existence s čistym štítem? To zajistí změna jména tak či tak, nebo ne?

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (44topsR (22.9.2020 19:07) reagovat
BÁRTA: Vlasto, co to říkáš? Ty nejsi Machová? Ty jsi Mach? Ty nejsi Vlasta? Ty jsi Vlasta?! ;-)

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (///) (22.9.2020 15:49) reagovat
44tops: Tvoje první myšlenka je také sračka. Přilétavají další fakta z netu (bez uvozovek kolem slova fakta B-) ): "změna jména se nepovolí, žádá-li fyzická osoba mužského pohlaví o změnu na jméno ženské, nebo naopak" https://www.mvcr.cz/clanek/jmena-a-prijmeni-zmena-jmena-a-prijmeni.aspx Změna pohlaví dle Občanský zakoník/ČÁST PRVNÍ/HLAVA II/Díl 2/Oddíl 1/§ 29 nastává operací.

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (Nope) (22.9.2020 15:48) reagovat
44tops: "Změna jména je možná i bez návštěvy chirurgie" na opačné pohlaví těžko.

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (///) (22.9.2020 15:38) reagovat
44tops: Troufal bych si tvrdit, že těmi "fakty" z netu myslel Khal nějaké BS zdroje typu diskuse přátel Pitomia Okamury, řetězové maily slušnočechů, whatever. Empirické studie jsou přístupné on-line, takže jsou to taky "fakta z netu". Jen fakta nejsou v uvozovkách. Bohužel většina kvalitních vědeckých časopisů je schována za placeným přístupem. Není ale nic jednoduššího, než otevřít google scholar, vyhledat relevantní studie a ukrást přes sci-hub. Mimochodem, článek od tgirl je ozdrojován. B-)

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (44topsR (22.9.2020 14:28) reagovat
Děkuji za odpověď t/g, bál jsem se, že žádná nepřijde. Než budu mít čas si to pročíst, tak jen dvě rychlé myšlenky: Změna jména je možná i bez návštěvy chirurgie, pokud se nepletu, a druhá věc, vcelku jsem se pousmál nad tím, že poté co jsem já byl nařčen z toho, že jen čtu ""fakta" někde z netu" tak odpovědi se mi dostalo úplně stejné, jsem zvědav zda bude i toto nějakými hnidopichy kritizováno.

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (vaše lokální tgirlR (22.9.2020 14:25) reagovat
44tops: to první jsem vypíchla proto, že je to v přímém rozporu s tvým tvrzením, že se trans ženy zabíjí, protože jsou nespokojené s post-op vagínou. Jak vidíš, není to úplně tak. Trans lidi jsou nejnáchylnější když se nejvíc cítí, jako že nepatří mezi svůj gender.

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (vaše lokální tgirlR (22.9.2020 12:25) reagovat
44tops: Doporučila bych použít google. Tohle je první odkaz, co na mě vyjel. Je to plné zajímavých údajů proč jsou trans lidé nešťastnější, ale vypíchla bych pro tebe hlavně tohle: "completed medical transition was shown to greatly reduce rates of suicidal ideation and attempts" a pak "Choosing one’s own name [...] was associated with a 29% decrease in suicidal thoughts". [odkaz]

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (44topsR (21.9.2020 22:09) reagovat
Khal, kdybych neměl žádnej zájem, tak se neptám, oni pako. Že nemám touhu se sejít f2f je věc jiná. Ale myšlenky shrnuté do příspěvku si klidně přečtu.

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (44topsR (21.9.2020 22:05) reagovat
bitvy? V základu jsme se přeci s t/g shodli, že je to dobrovolný krok k fyzické i legislativní neplodnosti, tu hladinu hormonů jsem ještě neměl čas dohledat. Poté jsem se zeptal, jak si vysvětluje vysoké % studií odhalené. Řekl jsem že bych si to nedokázal představit být v mysli osoby v dané situaci. A je tomu tak, proto jsem se zeptal, jak to vidí přímo člen dané skupiny. Co je za tím, že se trans osoby o tolik častěji cítí ready to end it? Čím to je? Já nevím, proto jsem položil otázku.

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (Khal) (21.9.2020 20:26) reagovat
44tops: aha, tak se pozná odborník, načtené "fakta" někde z netu a o empiricky výzkum žádný zájem :)

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (///) (21.9.2020 19:34) reagovat
vaše lokální tgirl: Nechci tě podceňovat, ale myslím si, že se ženeš do předem prohrané diskuse. 44tops chodí každý pátek do masa a ví toho o holkách s chobotkem mnohem více než ty. Můžeš argumentovat osobní zkušeností, ale my zde na Roumingu vyznáváme výhradně rigorózní vědecké postupy. Anecdotal evidence zde nemá žádnou váhu. 44tops vědecky prověřil stovky a stovky chobotků v masu. Některé i opakovaně. A to je to, co zde má váhu! B-)

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (44topsR (21.9.2020 18:41) reagovat
Nicméně však, když už ses přihlásil(a??) ... tak super. Máme tu někoho, kdo by teoreticky mohl bejt účastníkem této studie. Jak ty si tedy vysvětluješ, že tolik lidí z této skupiny vidí svůj život tak pesimisticky, že se pokusí ho ukončit?

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (44topsR (21.9.2020 18:39) reagovat
vaše lokální tgirl / popovídal s někým, kdo... : Poslyš, nějak ani neni potřeba... Podobně jako bych nikdy nešel do márnice se podívat na pitvu, tak ani tento zážitek nějak necítím že bych potřeboval. Přesto však děkuji za nabídku.

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (vaše lokální tgirlR (21.9.2020 14:42) reagovat
44tops: Ještě k tomu, že přeoperované vagíny jsou neplodné: to samozřejmě trans ženy ví ještě před operací. A víš co? Některé do toho stejně jdou, protože je to pro ně lepší, než mít mezi nohama chobotek. Mimochodem, současná úprava zákona by jim stejně neumožňovala mít tu díru funkční, protože podmínkou úřední tranzice je sterilizace.

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (///) (21.9.2020 14:40) reagovat
Bitch Please: Pár a jedinec je pro něj to samé. On totiž, jako správný Roumenista, tvoří pár se svou pravačkou. B-) Ne, teď vážně. DougBadman je ještě větší kokot než mrkev.

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (vaše lokální tgirlR (21.9.2020 14:38) reagovat
44tops: TKdyby sis o tom radši popovídal s někým, kdo je trans. Prej předávkovávání hormony před operací - cílem HRT je dosáhnout fyziologické hodnoty estrogenu, jakou mají cis ženy. Máš ale pravdu, že chirurgická změna pohlavních orgánů nepřináší sama o sobě spokojenost se sebou. K tomu vedou spíš ostatní věci: sociální tranzice, nepovinná psychoterapie a hormonální terapie.

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (Ferry ČERNÝ) (21.9.2020 11:25) reagovat
(Bitch Please Buzno zasraná zkurvená?

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (44topsR (21.9.2020 10:59) reagovat
Tak nevím, ale...: "Medical science is far from being able to transplant [fully functional, baby-bearing] female reproductive organs for anyone, trans or not." src: [odkaz] a také toto: [odkaz] Suma sumarum: transgender zeny maji funkcni otvor, ale deti v nem nevyklici. Transpl. vagina je neco jako masita vaza na kvetiny.

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (Bitch Please) (21.9.2020 6:18) reagovat
DougBadman: já psal o párech, chápu že některým ještě dělá čtení problémy, až dokončiš základku, tak na tom snad budeš líp ;)

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (RexxarR (21.9.2020 0:37) reagovat
Mňa by len zaujímalo ako vznikla táto štatistika. To sa naozaj pri pokusoch o samovraždu zaznamenáva niekam do databázy či bol človek homo, trans, alebo hetero? Čo sú tie čísla v grafe? Je to percento ľudí z danej komunity ktorí sa pokúsili o samovraždu. Alebo je to rozdelenie samovražedných pokusov podľa toho či je niekto hetero alebo lgbti? Je možnosť že to je len vymyslený argument na dosiahnutie určitých cieľov?

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (DougBadmanR (21.9.2020 0:15) reagovat
Každý jedinec má zaručená stejná práva, kriple :)

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (Tak nevím ale..) (20.9.2020 23:05) reagovat
44tops: nemáš k tomu podrobnosti? K te funkčnosti, z čeho vychazíš a tak? Měl jsem kolegu který se nechal po dlouhé době braní hormonů předělat na ženu ale potom byla spokojená a řikala že se ji ulevilo, na nic si neztěžovala. Ale to jsou jen me osobni zkušenosti.

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (44topsR (20.9.2020 22:59) reagovat
plus je tu to, že před operacemi jsou lidé připravující se na změnu pohlaví předávkovávány hormonální terapií, která musí být, někde jsem to kdysi četl, snad 4-8x silnější než hodně silné puberty, tedy být v jejich hlavě je to tak něco jako stát na holé pláni za orkánu... A když jsou pak na druhé straně, tak jim to stejně uspokojení nepřinese... Nevím, nedokázal bych si to představit, ale zdá se, že výsledky ankety na téma zda změna pohlaví přináší pochopení sama sebe, se klaní k odpovědi Ne.

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (44topsR (20.9.2020 22:54) reagovat
může mít pocit, že ji zákrok, který je ve své podstatě nevratný, nepřinesl uspokojení a vytoužené výsledky a bude z toho trpět ještě většími deprsemi, že ani po zákroku, který ji měl v zásadě vysvobodit z 'otroctví těla' .. nové tělo neuspokojilo a tudíž zvolí řešení jiné, více finální.

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (44topsR (20.9.2020 22:51) reagovat
Ne nezbytně šikanování sama sebe, ale pokud se někdo není schopen vyrovnat se svým vlastním tělem natolik, že si nechá přišít pohlavní ográny některého z jiných pohlaví, které navíc zpravidla nefungují (tedy u nových osob ženského typu)... a navíc to oné osobě pravděpodobně nepřinese to, v co doufala, tedy větší pohodlí ve vlastním těle, které se dlouhá léta vyrovnává s následky masivních operací, ale podstatněji, když to nepřinese větší lásku okolí, což se stát může, pak se není moc co divit, že daná osoba

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (Bitch Please) (20.9.2020 22:43) reagovat
Diky za familiarní oslovení debile, nicmeně opět nemaš pravdu. Stejnopohlavní páry nemají stejné práva jako ty smíšené.

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (DougBadmanR (20.9.2020 22:00) reagovat
Stejná práva mají, kriple :)

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (Bitch Please) (20.9.2020 21:55) reagovat
Uzurpuji si práva které jim nenaleží? To je nějaký newspeak k tomu že chce někdo stejné práva?

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (DougBadmanR (20.9.2020 21:03) reagovat
kdyby jen sami sebe, šikanují tím i ostatní, usurpují si práva, která jim nenáleží, dělají imbecilní přehlídky za podpory teplých pirátů.. B-)

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (dick) (20.9.2020 20:41) reagovat
jasně, lidi šikanují sami sebe, to jsi fakt myslitel DouguHovneme :-D

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (ščř) (20.9.2020 20:26) reagovat
čím víc LGBT tím míň LGBT :o) :o)

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (DougBadmanR (20.9.2020 20:07) reagovat
to jsou lidi co šikanujou sami sebe tím, že jso teplý a zdegenerovaný :-D

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (dick) (20.9.2020 20:05) reagovat
Šikanovaní lidé pćhají sebvraždy suprisedpikachuface.jpeg

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (devrandom) (20.9.2020 20:05) reagovat
No lebo je to psychicka porucha, preto sa samozabijaju ...

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (Cap) (20.9.2020 20:04) reagovat
Netolerance společnosti, a odmítaní takových odlišnosti, ani se nedivím že to koční depresí

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (44topsR (20.9.2020 19:53) reagovat
deset vterin googlovani: [odkaz] ... mrkef neumi googl. ;-)

Obrázek 'vse zle k necemu dobre' Obrázek 'vse zle k necemu dobre' (mrkef) (20.9.2020 19:32) reagovat
zdroj, brnokomousi?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...