Domény  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  VipShow  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  ČasProŽeny


Nalezeno 54 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Osmdesátšest:
   


Odebírat

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (goddammindabomination) (23.9.2020 7:26) reagovat
pan_Jaroslav_Crha_guru_IT? no, ja jen že jsi o ženach předtim mluvil obecně. Zbytek tvého komentaře mluví za sebe. Asi se s některýma neshodneme, protože za tim prostě politickou propagandu nevidím, ženy ve hrách byly tak nějak odmepaměti, ale předtim by asi nikoho nenapadlo to označit za politickou a kulturní propagandu.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (Kalda) (23.9.2020 6:17) reagovat
:-D LOL Krutojeb vs. ale jistě :-D vy me davate panove, jen skoda ze nerozumim cobolstine :-D :-D :-D

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (el.kunR (22.9.2020 20:23) reagovat
Jenom takový obecný poznatek k Falloutu - 1 a 2 u nás byly díky překladu od LEVELáků v podstatě úplně jiné hry, než originál --> mnohem, mnohem vtipnější. Když jsem to pak po letech pustil z GOGu, divil jsem se, kam zmizely všechny dobré fóry.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (22.9.2020 16:05) reagovat
Ano ženy ve vedoucích rolích považuji za minoritů. A v realu zrovna tak. Jsou to ubohý histericke piče co jen řvou, lžou, jsou chamtivé, podvádí, zlatokopčí krvácí a nevykrvací. Taková postavu ve hře fakt nechcete potkat protože vám celou hru zkazí. Např: "pojď musíme zabit toho zloducha." Odpověď herní postavy: "teď ne bolí mě hlava bez sám". Ook jdu sám vystrilim to a vrátím se s urezanym uchem zabitého zloduchaa ona začne řvát: "kdes byl celou dobu? TOS mě tady nechal samotnou ? Byl jsi za jinou co ?"

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (goddammindabomination) (22.9.2020 15:08) reagovat
No, protože mi to stejně moc nedá, ano POE 2 v prodejich propadla navzdory vesměs pozitivním recenzím a několika ocenění, včetně několika za nejlepší hru roku, a nejlepší příběh, tak je otázka proč byly prodeje nižší než se čekalo. Hlavní záporák nebyl ani tak moc záporák jako spíš antagonista, pokud si dobře vzpominám. Přijde mi že někteří si po několika dekadách všimli že ve hrách se vyskytují i ženy a v posledni době to začali řešit jako kdyby to byla známka degenerace společnosti, smutné.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (goddammindabomination) (22.9.2020 14:45) reagovat
serepes: co to sakra meleš o svazacích? Tyhle patetiké vyjevy a nalepkovaní jsou dobrá vizitka tvého IQ. Odpoveděl bych ti, ale vidim že jsi stejně ztratil vůli diskutovat, a to jsem tě vždycky považoval za jednoho z těch normálnějších.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (serepes) (22.9.2020 14:37) reagovat
Mimochodem ta hra (POE2) dost propadla a neprodávala se tak jak se očekávalo. Tento typ her totiž hrají většinou již starší hráči co jsou samozřejmě větší konzervy. Prostě studio kouslo do ruky co je krmí a já se podobně jako jiní už pokousat nenechám. Nebudu platit nějaké propagandistické pííče. Je navýsost velmi komické, že evidentně vedu polemiku s idotem, který tu hru ani nehrál a informace čerpá či odvozuje z wikin a netu.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (serepes) (22.9.2020 14:25) reagovat
2 goddammindabomination: hrál jsi to vůbec? (POE2)? asi těžko, protože by jsi věděl, že v té hře bylo prezentováno 5 božských avátarů a 4/5 byly ženy a v jednoznačně nagativní roli byl (ohh ta náhoda) vykreslen muž. Navíc ta hra je plná diskriminace na zakl. pohl.! S váma svazákama je to těžky, vše co neodpovídá vašemu zdegenerovanému narativu, relativizujete. Serete se postupně všude i do světů lidem, ktěří s váma nechtěli mít nic společného. Odporní vlezlí zkurvenci stejně jako ti svazáci z 50 let. FUJ!

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (goddammindabomination) (22.9.2020 13:52) reagovat
pan_Jaroslav_Crha_guru_IT: serepes psal že 4 z pěti avatarů v božském panteonu v Pillars of Eternity 2 jsou ženy, což mu bylo hned vyvráceno. viz: https://pillarsofeternity.gamepedia.com/Deities O nějakém počtu žen ve frakcích nic konretniho neřikal. ty jsi psal o jaké hře? Jinak je docela vtipné, když ve fantasy, kde jsou mýtické bytosti a kouzla na denním pořádku, považuješ ženu na jakémkoliv velicím místě za neuvěřitelnou věc. Mimochodem, ty považuješ ženy za minoritu?

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (22.9.2020 13:39) reagovat
Nevim nehrál jsem to, ale někdo tu psal že tam byly 4 z pěti frakcí řízený ženami a to mi jako minoritní zastoupení nepřijde. Snad jen kdyby šlo o hru na téma filmu sexmise. Jinak Fallout je prostě sračka a z ženských postav nemám mindrak a ani z tomb raider nemám mindrak protože umí skákat dvacet metrů daleko a nebojí se ani dinosaura.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (Peter .R (22.9.2020 13:03) reagovat
Bug, to majú filcky? Nech sa oholia.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (ale jistě) (22.9.2020 12:35) reagovat
Krutojeb: libí se mi jak vždycky uhneš otázce a jakémukoliv dokazovaní toho co jsi řekl, aby jsi vzapětí fnukal že ja mam dokazat něco tobě, fňuk, fňuk.. B-)

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (tadybyl) (22.9.2020 12:02) reagovat
serepes: no, a v čem konretně tyhle postavy nepasovaly do přiběhu nebo celkově do kontextu daného světa?

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (Krutojeb) (22.9.2020 11:50) reagovat
@ale jistě: Nemusis stale dokola dokazovat, ze si plnokrvny nefalsovany retard. To uz si zvladol, teraz prihraj akurat ten zoznam vyvojarov. ;-)

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (ale jistě) (22.9.2020 11:48) reagovat
Krutojeb: Chápu, tvůj mozek není schopný pojmout víc jak jednu informaci, takže jsi asi i zapoměl na co jsem se ptal jako první, mám ti to napsat znova, nebo umíš třeba i číst? Většina lidí když něco tvrdí tak je to schopná i doloži, ale ty jen afektovaně nadaváš když jsem se ptal na podrobnosti a nedoložil jsi nikdy nic.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (serepes) (22.9.2020 11:30) reagovat
2 tadybyl: Mno hele nechápej mě špatně -já se nevymezuji vůči ženám v rolích vůdců, ale musí to být dobře napsaná postava a také dobře zasazená do kontextu toho světa a né postava, která je psaná pod vlivem aktuálně módních imho dekadentních pseudofilozofií. PC hry pro mě bývali úniková zóna z těch sraček z RL a teď se to tlačí i sem. Snad vydrží ten rockstar a CD projekt, ostatní už jsou víceméně woke. btw: Cyberpunk předplacen, tak to neflákejte a kupte si to! (ideálně na gogu, kde to jde vše tvůrcům).

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (Krutojeb) (22.9.2020 11:13) reagovat
@ale jistě: To su akoze tie mena vyvojarov? Uboha zbabela buznicka je predsa tvoja mati ktora nepracuje pre Odsidian ani inXile, skus znova!

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (ale jistě) (22.9.2020 11:12) reagovat
Mám dokazovat něco za tebe? Chápu, tvoje taktika je to neustále zakecávat jako ubohá zbabělá buznička ;)

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (Krutojeb) (22.9.2020 11:10) reagovat
@ale jistě: Stale ziadne mena vyvojarov z IPLY, ktori maju udajne pracovat pre Obsidian a inXile? Ze by boli od zaciatku vymyslene v rozdrazdenej predstavivosti retardovaneho fanboyka? :-)

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (ale jistě) (22.9.2020 11:02) reagovat
Krutojeb: je pěkné u tebe vidět pokroky, dokonce jsi dokázal vytvořit větu bez nadávek, škoda že jsi u toho nevydržel a zase jsi uklouzl ke své afektovanosti ;) na mě tvoje ubohé výjevy moc dojem neudělaly, takže, budeš tady stále marně fňukat, nebo zkusíš konečně doložit to co tvrdíš?

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (Krutojeb) (22.9.2020 10:58) reagovat
@ale jistě: Chapem, konecne si zacinas uvedomovat, ze tie zastupy vyvojarov z IPLY ktori v tvojich predstavach stale pracuju pre Obsidian a inXile boli od zaciatku vyplodom tvojej rozhycovanej fanboyovskej predstavivosti, akurat to ako spravny mozgonechaj stale nedokazes sformulovat do koherentnej vetnej skladby, tak stale omielas tie iste hovna ako zasekly hovnoverklik.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (ale jistě) (22.9.2020 10:47) reagovat
Krutojeb: tak ty se budeš pořád vybývat otazce? Koukam že stále nechaš, a to jsem měl takovou trpělivou snahu ti to vysvětlovat ;) jsi demagog a ještě blb který když je zahraný do kouta tak neumí nic jiného než nadávat. Ale konečně mi tady přestan brečet a odpovez jako chlap na to co jsem se ptal první, nebuď zbabělec ;)

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (Krutojeb) (22.9.2020 10:43) reagovat
@ale jistě: Ze si mongoloidny jebek sa dalo napisat aj kratsie, ni? Namiesto toho si mal konecne spisat ten zoznam vyvojarov z IPLY ktori v tvojich ruzovych fanboyskych predstavach pracuju stale pre Obsidian a inXile.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (goddammindabomination) (22.9.2020 10:41) reagovat
pan_Jaroslav_Crha_guru_IT: tak to je ten nejubožejší komentář v celé diskuzi. Myslel jsem že hrači jsou normalni lidi a ne nějaký babovky které se sesypou když je ve hře nějaka žena sem tam i v nadřazené pozici. Což bylo mimochodem i dřive, jen se to tolik nepřožívalo, a bralo se to normalně.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (ale jistě) (22.9.2020 10:34) reagovat
Krutojeb: Tvoje komentáře jsou nepodložené hovadiny u kterých jsi nedokazal doložit kromě dojmů vůbec nic. Dovol mi abych ti to vysvětlil když v tom tak plaveš, ty řekneš něco nepodloženého, ja tě požadam aby jsi to doložil, ty to doložiš, takhle to chodí, a ne že začneš nadavat jako nějaká afektovaná piča které někdo šlápl na kuří oko. Tak se pořád nevymlouvej a neuskakuj od tématu.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (jenisR (22.9.2020 10:25) reagovat
Zarko:Vault šílené brahminy [odkaz]

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (Krutojeb) (22.9.2020 10:24) reagovat
@ale jistě: Tvoja "otazka" je nepodlozena hovadina, ku ktorej si stale nedokazal napisat ziadne mena. Diskutujem s tebou presne tak, ako si zasluzis, pretoze si vylizany pacrev a smrdis.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (ale jistě) (22.9.2020 10:18) reagovat
Krutojeb: já se ptal první, tak se nevybývej otazce, neumíš diskutovat, jen jen nadávat jako malý fakan.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (22.9.2020 10:16) reagovat
Jste idioti když nevíte co je to muzatka. Ženské nejsou muzatky jsou to křehké děfěnky které rády lenoší a mají divné choutky. Rozhodně žena jako vládkyně nějaké frakce by neobstála. Někde v pozadí ano, ale ne jako velitel. Nenadarmo se říká že o království rozhodovala žena pomocí krále. To vagína řídí běh dějin. Vagínou to začíná vagínou této konci. Mě vadí feminismus i ve farcry5 i když si tam pěkně rejpli do černochů. Ale Fallout3 byl lepší než new Vegas. New Vegas byla jen dlouhá sračka s tupým koncem

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (Krutojeb) (22.9.2020 10:14) reagovat
@ale jistě: Nevidim tam stale ziadne mena vyvojarov z IPLY. Afektovany troll je tvoja mati a ty si mozgonechaj, otravna pyca a lesny jebek. Se stim smir.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (ale jistě) (22.9.2020 10:07) reagovat
Krutojeb: zapoměl jsi že jsem se ptal první ty afektovaný trolle. To si vždycky ani neprecteš a už prskaš ty svoje bludy? Odpověz na otázku zbabělče ;)

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (tadybyl) (22.9.2020 10:03) reagovat
serepes: v POE lore je v panteonu 11 božstev a jen 4 z nich byly ženy. Podobně je to i s frakcemi, ale ženské postavy nejsou do děje nějak nasilně naroubované, nějakých mužatek jsem si taky nevšiml. BTW, Ve Fallout 2 vladly dvěma nejduležitějším městům Lynette a Tandi ale protože někteří lidi tehdy nebyli takhle přecitlivělí, tak za tim nikdo neviděl propagandu s cílem zničit naší kulturu. Nějaké bližší info o tom vyhazovu? pokud ho ale vyhodili po začatku vývoje, jaký vliv to mělo na scénař konkretně?

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (Krutojeb) (22.9.2020 9:56) reagovat
@ale jistě: Zabudol si ten zoznam mien vyvojarov z IPLY, ty nepodlozena nebetycna pyca a jebek z lesa.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (serepes) (22.9.2020 9:47) reagovat
pokrač. hlavní příběh je tak neuvěřitelná sračka, že jsem větší snad neviděl. V podstatě je to o tom, že naháníte obrovskou sochu do které se převtělil bůh a pak...pak už nic. Ono se ale není čemu divit, když člověk zná pozadí. Hlavní autor příbehu byl totiž krátce po začátku vývoje vyhozen za své politické názory a pak na to studio najalo dvě feministické píče, které to pak dopsaly. Trochu to pak vylepšili ty datadisky, jejichž dějové linky jsou poměrně kvalitní, ale celková hořká pachuť už zůstala...

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (ale jistě) (22.9.2020 9:43) reagovat
Krutojeb: Ptal jsem se jestli máš nějaké konkrétní výtky, nebo jen obecné ničím nepodložené řeči, to neumíš nic jiného než nadávat a afektovaně se vyjadřovat k něčemu co očividně neznáš. Budeš tady dál fňukat nebo doložiš něco z toho co tvrdíš? Nebo mužeš přiznat že jsi neměl pravdu

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (serepes) (22.9.2020 9:40) reagovat
tadybyl: z toho co jsi vyjmenoval jsem hrál jen POE2 a tam jsem také nadobro zlomil na touto firmou pomyslnou hůl. Hlavním důvodem je právě násilně tlačená politická a kulturní propaganda. Např. diskriminace pohlaví = ženy zde vedou všechny důležité frakce, v božském panteonu jsou 4/5 avatarů ženy a bůh smrti a je samozřejmě chlap. Dále ženy jsou zde prezentovány většinou jako afektované tupé mužatky. V krutém pirátském světě to působí strašně nekonzistentně a naprosto to pro mě ničí atmosféru té hry.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (Krutojeb) (22.9.2020 9:34) reagovat
@ale jistě: Napis mena vyvojarov z Interplay, ktori v tvojom vlhkom sne stale pracuju pre Obsidian, ty jebek a nebetycna otravna pyca.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (Zarko) (22.9.2020 9:34) reagovat
Jindrichus: VŠB, jako ta vejška v Ostravě? :) Jinak situace s těmi novými hrami od Obsidianu neni tak černá jak to někteří malují.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (ale jistě) (22.9.2020 9:32) reagovat
Krutojeb: sorry, teda napsal jsi že tam jsou jen dva lidi z původních vývojářů, což je nesmysl. Máš nějaké konkrétní výtky, nebo jen obecné ničím nepodložené řeči?

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (ale jistě) (22.9.2020 9:29) reagovat
Krutojeb: Většina předních vývojařů Obsidian byla předtím v Interplay, a někteří seniorští členové týmu taky, tak nevím kde jsi vzal to že tam nikdo není. Čím dál tím mam pocit že sis přečetl nějkou blbost na netu a chceš to obhajovat, protože o tom nic nevíš ;)

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (JindrichusR (22.9.2020 9:28) reagovat
To jste mě, pánové, teda moc nepotěšili těma prognózama:(. Je pravda že New Vegas taky nebyla zrovna pecka, ale vinu jsem házel na ten zpatlanej engine. Asi nezbyde než hrát modifikace Fallouta 2. Škoda že rusáci neumí moc dobře psát a VŠB osazenstvo už nikdy nebude mít volný čas... Cain a Boyarski je ovšem slušný základ.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (Krutojeb) (22.9.2020 9:18) reagovat
@ale jistě: Videl. V inXile nie je ani jediny clovek z povodneho vyvojarskeho teamu prveho Fallouta a v Obsidiane je okrem Caina a Boyarskeho len dvesto kusov mladeze odkojenej na mobilnych hrach a gamepase. Posledny zaujimavy pokus od Obsidianu bol FNV, ale hlavnu cast pribehu a postav napisal Gonzalez, ktory dal vypoved kratko po vydani hry. MCA je odideny. Napis este nejake rozpravky o tych "kteri nic nevi" LOL

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (tadybyl) (22.9.2020 9:16) reagovat
Crha: jednou za čas si vždycky F1 a F2 alespon rozehraju, New Vegas nebyl dokonalý, ale sračka to rozhodně není, dost se atmosféře a lore původních Fallout přiblížil, což se nedá říct o F3 nebo dokonce F4 či toho online pokusu

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (22.9.2020 9:13) reagovat
Fallou New Vegas od obsidiánu je sračka. Prove me wrong. You can't. Šach mat. Žádnej Falloutu nikdy nedosáhne 1 a 2, protože v lidech je už tolik zloby a nudy, že nedokážou prožít ten příběh i kdyby byl sebelepší.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (tadybyl) (22.9.2020 9:11) reagovat
serepes: co bylo špatného na The Outer Worlds, Tyrrans a Pillars of Eternity II? Přijde mi že si tady někdo akorát přečetl rozlícene komentáře někde na 4chat kdoví k čemu a pak to jen opakuje.. Vidim tady jen obecné řeči ale nic konretního co by komu přesně vadilo.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (ale jistě) (22.9.2020 9:06) reagovat
Krutojeb: Viděl jsi posledni dily Fallout od bethesdy? Obsidiani a inXile s lidmi kteři dělali na původnich Fallout jedini kteři by dokazali vytvořit důstojneho nastupce. Nějaké plivaní ze strany cancel culture kteří o tom nic neví na tom nic nemění

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (serepes) (22.9.2020 9:03) reagovat
Je smutné pozorovat jak se politická propaganda přesouvá do světa videoher. Infantilizovala a zkurvila filmy a nyní to čeká i tento trh. Jedinej kdo se ještě jakž takž drží je snad rockstar (RDR2 je naprostá pecka!), ale to je asi otázka času...

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (Krutojeb) (22.9.2020 8:56) reagovat
Pekne ti jeboce @tadybyl ale snivaj dalej!

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (serepes) (22.9.2020 8:56) reagovat
2: Jindrichus: heh mno vidíš a já to mám zrovna naopak. IMHO obsidiani jsou v dnešní době zdegenerovaná propagandistická firma, která vyhazuje své zaměstnance za názory na politiku. Má tam nakvótované kvočny a kvalita jde rychle doprdele. Ani bych se nedivil, že nám v dalších hrách místo loga firmy budou cpát BLM a jiné hovna. Ode mě už neuvidí ani korunu, stejně se ty jejich sračky už nedají hrát. Poslední dobrá hra od nich bylo POE I.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (tadybyl) (22.9.2020 8:51) reagovat
Co to meleš o Obsidian a inXile? ti jsou jediní kdo muže ještě udělat fallout aby to nedopadlo katastrofalně

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (Krutojeb) (22.9.2020 8:50) reagovat
Ale houno sa vrati k Falloutu. Obsidian a inXile je plny vypasenych feministiek s fialovymi hlavami, transsexualnych neuspesnych spisovatelov a woke buzerantov regrutovanych na hernych diskusnych forach. MS bude vyrabat konzoloidne sracky pre Xbox s politicky korektnym obsahom a gender agendou.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (JindrichusR (22.9.2020 8:36) reagovat
To se mi líbí, konečně je naděje, že se k Falloutu vrátí lidé co k němu patří. V tohle jsem doufal už od akvizice Obsidianu a inXile.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (aggR (22.9.2020 8:28) reagovat
Nedivil bych se. Prodal paypal, aby měl na Teslu a SpaceX. Teď prodá Teslu, aby měl na základnu na Měsíci. Pak další zastávka Mars.

Obrázek 'good price' Obrázek 'good price' (Dr.Str.R (22.9.2020 8:24) reagovat
Tak teď už zbývá jenom to, aby VW koupil Teslu.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...