ČasProŽeny  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  VipShow


Nalezeno 28 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesátosm:
   


Odebírat

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (autokratorR (17.1.2021 21:12) reagovat
žena má být doma a starat se o domácnost a děti. pokud se rozhodne pro kariéru v podniku nebo úřadu, tak musí počítat s tím, že bude použita.

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (,,) (17.1.2021 15:06) reagovat
gusta: Věř mi, že mám velmi dobrou představu, jak šílené různé náboženství (nejen islám) a sekty dokážou být. Přesto pozoruji rostoucí počet ateistů na blízkém východě, takže je určitá naděje. I z toho důvodu jsem proti zavírání dveří těm, kdo mají zájem zde žít. Ruku v ruce s tím samozřejmě musí být trvání na evropských hodnotách (obzvláště svobodě projevu), a neposkytování náboženských výjimek z různých norem chování. A samozřejmě... ČR nesmí být otevřená cukřenka u mraveniště; žádné dávky atd.

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (gusta) (17.1.2021 14:49) reagovat
,,: myslím, že nemáš tušení, jak šílený problém je islám. Představa, že pustíš do státu muslimy a očekávat, že se budou chovat podle nějakých jiných hodnot než těmi definovanými islámem je těžce naivní. Dokud je jich pár, tak se vzájemně nehlídají, situace v ČR ještě před pár lety, kdy jim uteklo i pár nedostatečně islamizovaných holek https://www.youtube.com/watch?v=xDfDBkqxNQo , to už se nestane, už jich je tu hodně.

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (,,) (17.1.2021 13:52) reagovat
khkhkh: No právě. Je tou hodnotou cpaní narcistních psychopatů k moci? Je tou hodnotou rozdělování společnosti na my versus oni? Je tou hodnotou nějaké konkrétní náboženství? Pro mě jsou těmi hodnotami porozumění, pokora, střízlivý pohled na svět, informovanost, kritické myšlení a samozřejmě svoboda. Když se zpětně podíváš na svůj názor na LGBT... kde vidno tu informovanost, pokoru a porozumění? Proč je potřeba za každou cenu řešit, co je a co není normální?

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (bahnak) (17.1.2021 13:46) reagovat
,, krásný slovní průjem

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (khkhkh) (17.1.2021 13:44) reagovat
Ale nelibi se mi, ze mi vkladas do ust veci, ktere jsem nerekl

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (khkhkh) (17.1.2021 13:42) reagovat
Me vadi, ze lide diky neustale relativizaci a pohodli soucasne doby zapomeli, ze existuji hodnoty, ktere je potreba branit, jinak je nam nekdo vezme. Ze se cela zapadni civilizace dekadentne zene do prusvihu a dela ze to nevidi. Ze na nefunkcni system se reaguje stylem "vice evropy", steje jako v dobach minulych "vice socialsmu". Nejsem schopen videt tu zarivou, kolektivistickou socialistickou budoucnost budovanou z moskvy .. ee z zbrusele chci rict Mozna mam jen prekonane nazory.

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (khkhkh) (17.1.2021 13:39) reagovat
Tolerance je dulezita, z nikoho nepritele nedelam. Nevadi mi, kdyz nekdo zije jinak nez ja, ale nechci aby mi cpal ze to co dela on je normalni, ja to svoje taky beru jako soukromou vec. A nechci aby dochazelo ke zhorseni bezpecnostni situace.

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (,,) (17.1.2021 13:37) reagovat
... tak co s takovým člověkem? Věř mi, že já diskutuju často s takovými. Od konzervativních retardů chytám, že jsem sluníčkář, od sluníčkářů zas, že jsem konzervatovní retard. Jsem pro to, aby sezdané buzny mohly zastřelit legálně drženou zbraní narušitele, který se jim vloupal do pěstírny marihuany poháněné soukromým domácím jaderným reaktorem.

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (,,) (17.1.2021 13:35) reagovat
Ono obecně by to chtělo víc pochopení. Když mi řekneš, jaká tvoje práva upírá to, že by se buzny mohly brát, tak fajn, konečně to bude nějaký slovo do pranice a můžeme se o něčem bavit. Stejně tak u etnických skupin, které čelí všelijakému neporozumění, nechápu, proč se dělá haló z jejich práv. Ano, nesouhlasím s hony na čarodějnice, ale když typický volič Trumpa a spol. nemá ani trochu pokory a nedokáže si připustit, že by svět nemusel být jen černobílý a vyrobený s konkrétním návodem k použití.

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (,,) (17.1.2021 13:30) reagovat
Tvůj problém je ten, že ze všeho, co je jiné, děláš nepřítele. Islám JE problém, já nejsem v tomhle směru sluníčkář, nevidím ale řešení v zavírání hranic a odmítání kohokoliv, kdo by tady chtěl žít; řešení vidím v důsledném trvání na evropských hodnotách, jako např. svoboda slova, tedy i svoboda kritizovat něčí víru (včetně té tvé). LGBT ti může být totálně u prdele, prostě jenom chtějí, abys je nesral svými předsudky; to, jak se kdo cítí nebo co kdo chce šukat je každýho věc; nechápu, co ti na tom vadí.

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (khkhkh) (17.1.2021 13:21) reagovat
@,, pohlavi je kazdeho vec, ale u lidi jsou jen 2 a vsechno ostatni (hermafroditi apod) jsou hricky prirody. To je biologicky fakt. Kvuli prizdisracstvi levicovych mekkysu se sem dostavaji lide, kteri sem jdou vrazdit, vysavat system a zakladat paralelni spolecnosti ktere slouzi jako hnizdo terorizmu puvodniho domaciho obyvatelstva. Proc maji byt ruzne skupiny (etnicke, nabozenske, LGBTXYZ) uprednostneny pred majoritnim domacim obyvatelstvem?

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (,,) (17.1.2021 12:55) reagovat
khkhkh: V první části souhlasím, že je dost problém se nějak vzájemně tolerovat, z jedné i z druhé strany, a omezování svobod se mi taky nelíbí. V té druhé části pak ale předvádíš netoleranci a předsudky svoje; pohlaví je snad každého věc, a ne každý, kdo utíká, je kriminální živel. Co se týče slepých cest, já jsem např. z aktuálního vývoje v samořídících autech nadšený, Tesla si v té betě vede vážně dobře. Co je pro někoho slepá ulička, to je pro jiného jenom začátek budoucnosti.

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (khkhkh) (17.1.2021 12:50) reagovat
@,, ja vidim bigotnost predevsim v cancel culture (kdo se nam nelibi, toho mazem, i kdyz zakon cenzuru zakazuje), vyhazovani lidi z prace za nazor, ostrakizace a niceni lidskych zivotu kvuli obvineni bez dukazu, omezovani osobnich svobod a vlastnictvi (pravo na obranu vlastni zbrani), deset tisic pohlavi a orientaci, zadna ochrana hranic a obcanu pred kriminalnimi zivly z cizich statum, nabozenske chapani ekologie a vzyvani slepych cest (elektromobily, samoridici auta, vetrniky).. mam pokracovat?

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (,,) (17.1.2021 12:43) reagovat
Lůza v dnešní době volí, sestupně podle korelace s exekucemi: ANO, SPD, KSČM a částečně ČSSD. Co pozoruji jejich ekonomické nápady, právě oni chtějí lidem, kteří pracují na sobě, brát nejvíce. Na druhé straně mě děsí akorát Piráti, kteří se předvedli nápady na prolamování mlčenlivosti osob a regulace AirBnB apod. Ukáže čas, jak moc vážně je myslí. Ostatní jsou _jenom_ ti vítači, to se ještě skousnout dá, navíc ani oni si nelajsnou sem tahat nějaké hordy, potom, co se naplno provalují ty zkušenosti z Fr apod

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (genetik) (17.1.2021 12:35) reagovat
tvrdě pracovat na sobě, a trpělivě čekat, až nějaký lúzou zvolený socialista ti to zase sebere.

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (,,) (17.1.2021 12:11) reagovat
khkhkh: Objektivně měřeno v různých kritériích... oni jsou retardi. Korelace mezi bigotností, společenskými, finančními a jinými problémy a volením podobných debilů je vysoká. Ostatně i u nás mají SPD a ANO mnohem větší úspěch mezi lidmi s hromadami exekucí apod. Mohu si myslet kdovíco o tom, co předvádějí socialisté a levičáci, ale volit ještě větší zmrdy není řešení. Řešení je tvrdě pracovat na sobě, ne čekat, až mě někdo spasí. A volit někoho jenom ze vzdoru je kravina.

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (bahnak) (17.1.2021 12:00) reagovat
,, ty skoč radši pod metro

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (GeorgethebestR (17.1.2021 11:56) reagovat
A za dvacet let až bude na jeho místě tak si vzpomene že ji vlastně obtěžoval, podá na ni žalobu. A chytí se toho další slepice z firmy a borec pude do lochu...#MeToo

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (khkhkh) (17.1.2021 11:55) reagovat
@,, Vubec nechapes motivaci jejich volicu. Volici o jejich chybach dobre vedi a voli je navzdory nim, protoze komunistka kamala je pro ne radove vetsi zlo, nez narcistni, impulzivni, neuhlazeny a ukecany trump! Ve sve bohorovnosti davas jejich volicum nalepku retardu a buranu se zkazenym zivotem a proto nikdy neporozumis jejich motivaci. Ani tomu, jak moc se sam mylis.

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (,,) (17.1.2021 11:32) reagovat
khkhkh: Já spíš vidím, že spousta lidí sedá na lep naprosto dementním nápadům, o světě tuší naprostý hovno, a drží se dávno vyvrácených až překonaných názorů. Ti vyjmenovaní pánové (Trump, Bolsonaro atd.) jsou do jednoho narcističtí diktátoři a psychopati, kterým jde hlavně o vlastní prospěch. To, že je někdo vnímá jako spasitele, jenom ukazuje, jak zoufalý dotyčný musí být a jak zkurvený život musí mít, aby z toho vinil někoho jiného, jenom ne sebe, a podporoval ty, kdo živí tento přístup k řešení problémů

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (khkhkh) (17.1.2021 11:23) reagovat
@,, spousta lidi zjevne dava prednost tem, kteri rikaji co si mysli a umi razne zjednat poradek a branit vlastni zemi. Jsou alergicti na mekouse, kteri pozvou do sve zeme cely kontinent a zaviraji oci nad problemy, nez aby riskovali ze na ne budou levicaka media kydat spinu

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (,,) (17.1.2021 11:15) reagovat
Vazoun: Jako že volí ty největší dementy a manipulátory? Tím bych se vůbec nechlubil. Možná je na čase, aby se za hlasy platilo, pak si možná plno lidí velmi rychle rozmyslelo, zda jim stojí za to volit takovýhle sráče.

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (Vazoun) (17.1.2021 11:13) reagovat
Přesně tak, za tohle pokřivené chování může i to že ženy dostaly volební právo. Od té doby se to začalo slunickařit a dostávali se k moci různí politici typu Havla a Masaryka a podobných filozofujícíhc rádoby intelektuálu. Ve světě už to vyvolává odstředivé tendence kdy si lide volí lidi jako Trump, Bolsarano, Putin nebo Erdogan kteří si dokáží ve společnosti sjednat pořádek. Tady na roumingu zaznívají ještě normální názory, asi tu žádné ženské nelezou

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (khkhkh) (17.1.2021 10:39) reagovat
Jo, taky mam dojem, ze zenske spoustu casu prokecaji misto aby pracovali. A take jsem si vsiml, ze chlapi maji tendenci svuj skill v praci zlepsovat, ale na nekterych zenskych je videt, ze svoji praci nesnasi a ze by se ze sve iniciativy zlepsovaly - neco takoveho je ani nenapadne

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (((_!_))) (17.1.2021 10:36) reagovat
slovy jordana petersona - je otazka jestli chlapi a zensky vubec muzou spolu pracovat, existuji dukazy ze to neni tak jednoduche, jak to na prvni pohled vypada, karle

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' (karel (neprihlaseny)) (17.1.2021 10:03) reagovat
u nas v praci slo vsechno do pici, jakmile jsme do tymu pustili prvni zenskou... ted uz mame tri a produktivita prace je na 20% nez kdyz tam byli jenom chlapi

Obrázek 'karierni rez' Obrázek 'karierni rez' ((_!_)) (17.1.2021 9:11) reagovat
prostitutka jedna, pro karieru se klidne vyspi se sefem! >-OTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...