TechSvět  |  ČasProŽeny  |  VipShow  |  MotorGuru  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení


Nalezeno 33 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátdva:
   


Odebírat

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (LemonFRR (19.1.2021 13:49) reagovat
jojo, neni nad kultivovanú debatu, kde sú vymedzené vedecké pojmy "negr", "černoušek", "mouřenín". Zabudol si ale na "zběrač bavlny", "černá huba", "mluvící vopice" a "autokratorova máma".

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (autokratorR (19.1.2021 13:45) reagovat
LemonFR: Dobře, myslím, že už jsme si o tobě představu všichni udělali :-) Víš co je to antropologie, ale rozčiluje tě moje snaha o kultivovanou diskusi a přesněji vymezené pojmy, které ty prostě nepoužíváš. Už tě tu nebudu trápit. :-)

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (LemonFRR (19.1.2021 13:39) reagovat
autokrator, jup používam, na označovanie kokotov. Našťastie sa medzi nimi často nepohybujem, na internete ich je ale mrtě. A čo sa argumentov týka, na teba ich je škoda, ty si celý čas len staviaš slamených panáčikov (akože údajne nerozumiem pojmu antropológia), kým ja som narážal len na to, že sa vyjadruješ ako kokot.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (autokratorR (19.1.2021 13:21) reagovat
LemonFR: Fakt tady nemůžu reagovat na každou tvou blbost, která se zakládá na dojmech. Kde můžu, tak vysvětluju, dokládám. Antropologii jsem použil proto, abych se vyhnul pojmu rasa, který už poněkud ztratil na významu. Že tomu pojmu nerozumíš a považuješ mě na nadřazeného nebo nadřazujícího se, je spíš tvůj problém, než můj. Asi nejsem schopný na úroveň diskuse, kde argumenty nejsou a namísto nich je v každém druhém příspěvku "kokot". Ale třeba nejsi rozčílený a nadávky používáš v konverzaci zcela běžně...

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (LemonFRR (19.1.2021 13:13) reagovat
autokrator: vidíš, vo svojej kokotnosti si okamžite myslíš, že som triggered alebo rozčúlený, ale nie, ja si len myslím, že si kokot. Už len z toho titulu, že nepoužiješ jediný normálny výraz (ktorý tiež popisuje antropologickú odlišnosť) len preto, aby si si dokazoval svoju "nadradenosť" a pritom si len obyčajný kokot, čo opakovane dokazuješ. A celý svoj argument staviaš na tom, zvyšok ignoruješ, lebo nemáš odpoveď. V podstate si chudák.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (autokratorR (19.1.2021 13:07) reagovat
LemonFR: Aha, tak tobě vadí použití výrazu "negr"? Pokud se tím cítíš triggered, tak ti v tom bránit nebudu. Tvůj problém. Každý se může rozčilovat nad čím uzná za vhodné, ale přijde mi to zbytečné. Pro mě už je to téměř neutrální výraz a je mi celkem jedno, jestli k označení negroidní populace použiju černoušek, negr, nebo mouřenín... Ale odmítat vidět antropologicky popsatelné rozdíly u různých populací je jako tvrdit, že je země placatá.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (LemonFRR (19.1.2021 12:55) reagovat
Ako hovoriť do steny. Ja sa s tebou vadiť nebudem, toto je debata na úplne iný formát ako tých pár znakov v komentári. Ja som osobne proti akémukoľvek generalizovaniu akejkoľvek populácie, človek je zodpovedný len za svoju osobu, nie za svoj národ (z akejkoľvek definície) ani za ľudí s podobným odtieňom, IQ či sociálnym pozadím. Človek ktorý píše o "negroch" je rovnaký kokot ako človek ktorý píše o "white guilt".

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (autokratorR (19.1.2021 12:17) reagovat
Ta vyvrací tvou hypotézu, že má na IQ výchova nějaký znatelný vliv (respektive má vliv do určitého věku). Výchova (prostředí) má zanedbatelný vliv a černoušci v době puberty dosahují hranice svého geneticky daného inteligenčního potenciálu a náročnější úkoly už prostě už nejsou schopni zvládat srovnatelně s euroasijskou populací. Ale už míšenci dosahují lepších výsledků. Osobně tu nechci žádné černoušky dovážené z Afriky. Dlouhodobé soužití se nikde neosvědčilo.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (autokratorR (19.1.2021 12:17) reagovat
LemonFR: Rovnítko mezi IQ a kriminalitou nedávám, byť má jistě vliv, ale větší vliv má spíš větší agresivita černoušků. Proto je taky ve Státech víc negerských vězňů. Ale to je spíš věc názoru a nehodlám se s tebou v tomto přít, proč jsou černoušci tak často ve věznicích. Přečti si alespoň to stručné shrnutí studie, kterou jsem ti uvedl v odkaze.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (LemonFRR (19.1.2021 11:54) reagovat
autokrator,je pre to aj výraz - "acting white", ak sa černoch snaží mať prospech v škole a podobne, táto kultúra "don't act white dawg" ho bežne stiahne dole, nepodporujú to ani nižšie nároky na školy v rámci tzv. boja s rasizmom, čo si uvedomuje aj kopec vzdelaných a inteligentných černochov. A keď už ideme hovoriť o nadradenosti nejakej populácie nad druhou v rámci vrodeného IQ, dúfam, že si pripravený podriadiť sa židom, keďže v ich populácii sa vyskytuje výrazne vyššie priemerné IQ ako euro priem

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (LemonFRR (19.1.2021 11:51) reagovat
autokrator, dávať znamienko rovná sa medzi kriminalitu a IQ (pri ktorom je jasný vplyv dedičnosť) je horší argumentačný fail, než moje zjednodušovanie, ktoré v skutočnosti neobracia to, čo tvrdíš. IQ je dané evolučne a geneticky, ale aj výchovou, čo podmieňuje už len zmena u adoptovaných detí do vyššej spoločenskej triedy - a mohla by byť IMHO vyššia, lenže adoptovaním sa rasizmus z prostredia nevytráca a vplyv "gangsta" a "we wuz kangz and shiet" subkultúry sa k nim evidentne dostane (pokles IQ s vekom)

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (autokratorR (19.1.2021 11:26) reagovat
LemonFR: Jsem přesvědčený, že sklony ke kriminalitě, větší agresivita a nižší IQ mají černoušci dané geneticky. U IQ to prokázala kupříkladu [odkaz] Pigment není příčina, ale průvodní jev, který s tím koreluje. Já říkám, že je to dané geneticky, ty to posouváš jinam tím, že říkáš, že tvrdím, že je kvůli jinému pigmentu. Argumenty jsem ti předložil. Ty zase nic, jen meleš o kokotech. Zkus se naučit číst a chápat, třeba se i poučit.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (LemonFRR (19.1.2021 11:07) reagovat
Ad argumenty, už len skutočnosť že svoje "sofistikované" teórie podkladáš "nevyvrátiteľným" "argumentom", že koncentrácia pigmentu v pokožke=genetická nadradenosť, je prostým dôkazom, že si kokot, to žiadne argumenty nepotrebuje.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (LemonFRR (19.1.2021 11:03) reagovat
autokrator, že si kokot nie je názor, ale fakt. Lebo ak by si kokot nebol, nepíšeš také kokotiny, ako píšeš. môžeme skutočnosť brať ako empiricky overenú.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (autokratorR (19.1.2021 10:42) reagovat
LemonFR: Já chápu, že nemáš žádné argumenty, ale opravdu zkus se naučit alespoň slušně reagovat k tématu, když už neumíš naslouchat názorům ostatních.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (LemonFRR (19.1.2021 10:06) reagovat
Autokrator, aj ty si kokot geneticky, alebo je to výchovou?

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (Nope) (19.1.2021 9:52) reagovat
Tak když je odsuzuješ, proč se pozastavuješ nad tim že je nechápeš?

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (Negrofobní) (19.1.2021 9:39) reagovat
autokrator) R citron je takový negrofilní zkurvenec, z něj si nic nedělej...

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (autokratorR (19.1.2021 9:19) reagovat
LemonFR: Děkuji za zájem, ale v životě jsem dosáhl už mnoha věcí a jsem se svým životem víc než spokojený. Přesto nepřestanu odsuzovat negerské chování a white trash. Vím, že nemají moc na výběr a je to dáno spíše geneticky, než výchovou, ale stejně si nemůžu pomoct a takové chování mi vadí a omlouvat to nehodlám.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (456) (19.1.2021 8:50) reagovat
Nrm: pokud se tomu nevěnuje pozornost, jakto že o tom víš?

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (surikata) (19.1.2021 8:44) reagovat
lord hoven? :-D

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (LemonFRR (19.1.2021 0:57) reagovat
Autokrator, kúp si čierne auto a zistíš, že špina nie je skoro nikdy čierna :-D A inak si kokot a dúfam, že v živote dosiahneš niečo, na čo by si mohol byť hrdý, aby si si to nemusel kompenzovať zníženým množstvom pigmentu v pokožke z dôvodu menšieho množstva a intenzity slnečného žiarenia potrebného na tvorbu vitamínu D.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (Nrm) (19.1.2021 0:04) reagovat
No, kdyby se porušování jakýchsi morálních hodnot "protestujících" BLM věnovala stejná pozornost jako "protestujícím" MAGA, muselo by být Daily Mail některé dny loni tlusté jak telefonní seznam. Jasně, Kapitol je trochu jiná liga než Target někde na předměstí, ale stejně.. Tak mizerně střeženou vládní budovu nepamatuju od Pentagonu 9/11.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (DzzD) (18.1.2021 23:32) reagovat
Moralní hodnoty jsou pořád stejné, to se volením nějaké strany jen tak nezmění.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (autokratorR (18.1.2021 23:26) reagovat
Donald Duck: Nevím, proč jsi hned tak agresivní a urážíš? Špína má obvykle jiné zabarvení, než bílé :) Člověk tu ten útok na Capitol odsuzuje a dostává se mu jen urážek. Asi odpor k násilnostem a rabování už není tak automaticky přijímán společností, ve které je Antifa, BLM a Piráti ta nová správná morální hodnota.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (Donald Duck) (18.1.2021 23:19) reagovat
No, přeji hezký bílý život, ty tupá špíno.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (autokratorR (18.1.2021 23:16) reagovat
Kačer Donald: Na to nemám data. Spíš mi připadnou dost hloupí. Fakt je to chování (rabování, sraní, násilnosti...) zcela typické pro negry, ale nezvyklé pro bílé. Musela to být fakt spodina společnosti, že běžného protestního setkání udělali to, co udělali.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (Groh) (18.1.2021 23:16) reagovat
Autokrator: Ty jo, že by to nemělo nic společného s něčím tak nepodstatným, jako je množství pigmentu v kůži? ŠOK!!! :-D :-D :-D

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (J.D.Schullin) (18.1.2021 23:13) reagovat
Obrázek o hovně.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (Donald Duck) (18.1.2021 23:12) reagovat
Autokrator: To budeš inteligencí zhruba tak na jejich úrovni.

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (H2SO5R (18.1.2021 23:00) reagovat
Aha, "fakt nechápu, kde se u verbeže bere to chování typické pro verbež". Aha... :-D

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (Druhý z šestiR (18.1.2021 22:55) reagovat
autokrator: fakt ne? Tak to tě čeká velké překvapení až jednou zjistíš, že všichni extrémisti jsou stejně vypatlaný gumy... 8-)

Obrázek 'Yummy1' Obrázek 'Yummy1' (autokratorR (18.1.2021 22:46) reagovat
docela nechutné. fakt nechápu, kde se u nich bere typicky negerské chování.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...