VipShow  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  ČasProBydlení


Nalezeno 10 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesát:
   


Odebírat

Obrázek 'BeatCoin' Obrázek 'BeatCoin' (Hovno) (25.1.2021 12:17) reagovat
srackos: Ano, jistě, ale jakmile to ovládne jedna koordinovaná skupina, tak to ztratí hodnotu pro ostatní a rázem tedy i pro tu skupinu.

Obrázek 'BeatCoin' Obrázek 'BeatCoin' (srackos) (23.1.2021 21:46) reagovat
ovsem problem s jakoukoli crypto menou je, ze v momente kdy se prestane vyplacet je "tezit" tzn validovat transakce v blockchainu sirokou verejnosti, tak to ovladne jedna koordinovana skupina a udelaj si co budou chtit s celou menou (51% attack, 34% attack), to se muze stat velice jednoduse pokud se do tezby zapoji regulace

Obrázek 'BeatCoin' Obrázek 'BeatCoin' (tdkb) (23.1.2021 15:13) reagovat
to sa tu zase zislo idiotov

Obrázek 'BeatCoin' Obrázek 'BeatCoin' (Rocker-TialkR (23.1.2021 10:47) reagovat
autor zjevně nepochopil, že to, proč řada lidí chce fyzické zlato, je, že tu není centrální banka, která si svévolně natiskne nové zlato a tím sníží cenu již existujícího zlata. A na stejném principu funguje i Bitcoin, kterého je také omezené, pevně dané množství. Cenu pak určuje poptávka, tedy stejně jako v případě zlata.

Obrázek 'BeatCoin' Obrázek 'BeatCoin' (Ffghhh) (23.1.2021 8:40) reagovat
Neustále rostoucí hodnota? Kde jsem to jen slyšel? Myslím v roce 2007 o nemovitostech...

Obrázek 'BeatCoin' Obrázek 'BeatCoin' (UGH!) (23.1.2021 2:51) reagovat
nebudete tomu verit, ale verim ze obrazek je pravdivy vic, nez si je spousta proroku bitkojnove cirkve ochotna pripustit. Bankeri odjakziva chteli prevest penize do elektronicke podoby, a jediny problem maji s lidma, protoze lidi furt chteji nejake realny zetony nebo papirky a aby je do toho namotivovali, udelala se iluze neustale stoupajici hodnoty bitkojnu do kterych se "vzdy vyplati investovat"

Obrázek 'BeatCoin' Obrázek 'BeatCoin' (vvolisR (23.1.2021 1:25) reagovat
Najdi rozdíly: 1. Krom technických a estetických kvalit zlata, má zlato tak vysokou hodnotu, protože tomu lidé věří. 2. Krom technologických kvalit Bitcoinu, má Bitcoin tak vysokou hodnotu, protože tomu lidé věří. (BTW: Pro mnohoho lidí může mít i technologie jistou eleganci, takže estetickou kvalitu má svým způsobem též. :D )

Obrázek 'BeatCoin' Obrázek 'BeatCoin' (O_oR (22.1.2021 22:43) reagovat
OT> Pojdete na Covid19testy?> MUSIM...

Obrázek 'BeatCoin' Obrázek 'BeatCoin' (Oselmne) (22.1.2021 21:08) reagovat
Photograph of President Ronald Reagan, CBS news anchor Walter Cronkite, presidential aides Jim Brady and David Gergen, Attorney General Ed Meese, Vice President George Bush, White House Chief of Staff James Baker and CBS Producer Bud Benjamin enjoying a story at the White House, March 3, 1981.

Obrázek 'BeatCoin' Obrázek 'BeatCoin' (BóďaR (22.1.2021 21:06) reagovat
Na rozdiel od magnetov, bitcoin nie je nevysvetlitelna magia.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...