VipShow  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  MyMuži  |  HobbyDeník


Nalezeno 15 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Osmdesátpět:
   


Odebírat

Obrázek '- vandalismus -' Obrázek '- vandalismus -' (rimjob) (25.1.2021 2:53) reagovat
a jéje, zase tykadla urban legend. Za tykadla ho nikdo neodsoudil. Ať si klidně maluje doma po zdi tykadla na politiky na plakátu. Nic se mu nestane. Ať si to maluje na vlastní auto. Nic se mu nestane. Při své omezenosti to maloval na něco co nepatřilo jemu a byl za to potrestán. Ale vysvětlujte levici něco o cizím majetku..

Obrázek '- vandalismus -' Obrázek '- vandalismus -' (Koleňák) (23.1.2021 19:39) reagovat
Vandalismus je imho už to, že si někdo tisíckrát vytiskne svůj debilní ksicht s nějakým ještě debilnějšim sloganem a vylepí ho na všech viditelnejch místech v republice. Za to bych věšel za koule do průvanu. Děkuji za pozornost.

Obrázek '- vandalismus -' Obrázek '- vandalismus -' (autokratorR (23.1.2021 19:17) reagovat
bgc: necítila se podjatá. já bych se na jejím místě asi taky necítil u stakorunové částky, když manžel není žalující strana. :) na možnost podjatosti upozornila žalovanou stranu. žalovaný nic nenamítal. jinak Langera mám velmi nerad (mírně řečeno) a budu rád, když se do politiky nikdy nevrátí.

Obrázek '- vandalismus -' Obrázek '- vandalismus -' (bgc) (23.1.2021 18:41) reagovat
Na třetí straně soudkyně Langerová prokázala své pohrdání právním státem, když se sama automaticky nevyloučila pro podjatost.

Obrázek '- vandalismus -' Obrázek '- vandalismus -' (autokratorR (23.1.2021 18:02) reagovat
Jan Zachrta: Žaloval dopravní podnik a ne Langer, který byl na plakátech, dokonce ani ODS která si reklamní prostor a plakáty zaplatila 8-)

Obrázek '- vandalismus -' Obrázek '- vandalismus -' (MemR (23.1.2021 17:23) reagovat
Jan Zachrta: Jako by ovlivňoval svou manželku, nezávislou soudkyni? :-O

Obrázek '- vandalismus -' Obrázek '- vandalismus -' (Jan ZachrtaR (23.1.2021 17:18) reagovat
Tak to by bylo tuze hezké, kdyby to tenkrát v době tykadel Langr s podobným nadhledem smáznul. Ale to by musel být jinačí frajer a ne "Íčko".

Obrázek '- vandalismus -' Obrázek '- vandalismus -' (autokratorR (23.1.2021 17:16) reagovat
Uf: je až zarážející, jak se ten mýtus že "šel sedět za tykadla" strašně dlouho drží. A člověk to slyší i od lidí, kteří by měli alespoň trochu chápat, o co tam šlo, nebo se to za ty roky mohli dočíst. Spíš mi to přijde jako záměrná lež a manipulace.

Obrázek '- vandalismus -' Obrázek '- vandalismus -' (Uf) (23.1.2021 16:09) reagovat
Že se trestá za "ideozločiny" a bude se za ně trestat čím dál víc a čím dál tvrději, je smutný fakt. Ovšem případ "tykadla" byl sice "ideozločin", ale současně to bylo i jednoznačné poškozování cizí věci. Náhrada škody a veřejně prospěšné práce podle mě celkem odpovídaly tomu poškozování. Podobný trest by asi padl třeba i za poškození lavičky v parku.

Obrázek '- vandalismus -' Obrázek '- vandalismus -' (MemR (23.1.2021 15:28) reagovat
Za tykadla se opravdu netrestá. ;) Trestá se, pokud někdo poškodí majetek a odmítá škodu nahradit.

Obrázek '- vandalismus -' Obrázek '- vandalismus -' (Notam pro pilota ) (23.1.2021 13:14) reagovat
Veřejně prospěšné práce - řízení tramvaje. Takže to už dělal. Oni prostě potřebovali exemplární trest.

Obrázek '- vandalismus -' Obrázek '- vandalismus -' (Uf) (23.1.2021 11:22) reagovat
Byla to názorná ukázka toho, že klukovinou na úrovni 1. stupně ZŠ dosáhnete maximálně tak toho, že zůstanete za trest po škole.

Obrázek '- vandalismus -' Obrázek '- vandalismus -' (Prasohyjeník) (23.1.2021 11:01) reagovat
I tak to byla pěkná lekce, že "politici" se nám mohou beztrestně vysmívat z předvolebních plakátů a my musíme držet hubu a krok.

Obrázek '- vandalismus -' Obrázek '- vandalismus -' (Uf) (23.1.2021 10:51) reagovat
Za tykadla se u nás dávají veřejně prospěšné práce a úhrady napáchané škody. Do vězení se chodí za nevykonání soudem nařízeného trestu.

Obrázek '- vandalismus -' Obrázek '- vandalismus -' (Wut°) (23.1.2021 10:29) reagovat
V Americe si z toho dělaj prdel a u nás se chodí za tykadla do vězení.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...