ByznysDeník  |  MyMuži  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  VipShow  |  Linh ART foto  |  ČasProBydlení


Nalezeno 18 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesátsedm:
   


Odebírat

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (Nejlepsi kocour) (25.1.2021 4:49) reagovat
Merlin: Jinak v Rusku se taky prislo na spoustu veci, treba na Jablockovu svici, na oxygen-rich turbocerpadla v raketovych motorech, na pouzitelnou vodikovou bombu s LiD, na tokamak. Myslim, z eprvni jaderna elektrarna, ktera skutecne dodavala proud do site byla ruska. Jejich technika sice zrala jako kanal (at uz elektrinu, nebo ropu) a byla tezka jako krava, ale casto byla extremne odolna, robustni a velmi pokrokova. Treba letadla meli pekne aerodynamicky spocitane jsem slysel.

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (Nejlepsi kocour) (25.1.2021 4:46) reagovat
Merlin: Sorry, ale trifazovy proud a asynchronni elektromotor vynalezl Nikola Tesla, ktery byl ... ehm ... priblizne Jugoslavec (zil ve meste, ktere je dnes jedne balkanske narodnosti, ale byl jine balkanske narodnosti a mam v detailech trosku hokej, najdete si ho na wiki) a rozhodne ne Rus. Komutatorovy motor je snad jeste od Faradaye, ne? Svareni je hodne siroky pojem zahrnujici asi 10 ruznych metod a konkretne elektricke svarovani oceli uhlikovou elektrodou je z USA.

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (MerlinRP (25.1.2021 0:39) reagovat
Už jenom že bys neměl nic, co je svařovaného nebo kde se používá třífázový proud nebo elektrický motor, co bys jistě poznal. Ale jinak máš pravdu, neskonale víc je toho z USA, tam na tom totiž vynálezce víc trhne a proto se tam přesouvají.

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (paylotRP (24.1.2021 23:05) reagovat
Nejsem moc velký fanda Ruska ani USA a v jedoduchém světě bych řekl, že je to prašť jako uhoď. Nicméně fakt že v Rusku se emigruje podstaatně více ven než dovnitř a u USA více dovnitř než ven a to, že 90% toho co denně používám bylo vyrobeno/vynalazeno v USA a u Ruska neznám ani jeden místní produkt mi stačí, abych se přiklonil na stranu USA. Na rovinu: Kdyby Rusko přez noc přestalo exisovat a neřekli by nám to ve zprávách, dozvěděli bychom se to vůbec někdy?

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (456) (24.1.2021 20:06) reagovat
Rusko? To je ta země, kde v lednu snědli úrodu a v dubnu snědli sadbu i osivo? To je ta země, kde neexistuje nemorální zisk, protože jsou tam všichni jsou rádi za to, že jsou ve ztrátě? Ta země, která nedokáže pokrýt ani vlastní spotřebu alkoholu, protože vyhořel lihovar a majitele našli oběšeného?

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (originalAvenger69) (24.1.2021 19:59) reagovat
stejně největší kumšt českých vypatlanců (od komunistů po různé flastence) je absolutní adorace a předstírání, že současné Rusko je hrdým pokračovatelem starých komunistické tradice a lidi se tam mají líp než u nás... :D A ono ani jedno z toho není ani zdaleka pravda. :-D :-D :-D

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (DeLorian) (24.1.2021 19:36) reagovat
Rusové jsou většinou, alespoň podle mých zkušeností, takové povahy že si nepodtežuijí přímo na vládu a představitele, ale podle těch věcí na které si stěžují je jasné že jim to vadí, leda by si mysleli že za všechno dobré může Putin a za všechno špatné asi západní agenti, nebo co. Ti mladší, co většinou nic jiného než Putina neznají, tak si změnu asi přeji víc než ti starší co i přes nespokojenost nechtějí moc riskovat

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (Pepin22) (24.1.2021 19:22) reagovat
Nemám to od lidí ze staveb. Vím to od obchodních partnerů, kteří měli to štěstí a v Rusku vydělali nějaký prachy, ale nebavil je těžce zkorumpovanej systém a placení výpalného, aby tě státní moc nechala podnikat, proto své podnikání přesouvají. Tím Rusko dál a dál chudne. Střední vrstva je tam strašně tenká. Naprostá většina lidí je v Rusku chudých.

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (MerlinRP (24.1.2021 19:16) reagovat
Ale ono to o tom celé je, ten člověk většinou nic neumí, inteligence obvykle docela nízká a tak se mu tam holt nevedlo a vidí to černě. Proto šel hledat štěstí jinam. Protože tihle lidé, a že jich tam je dost, se tam mají fakt blbě. Ale už taková ta střední třída žije docela v pohodě, asi jako u nás. A těch taky není málo.

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (Pepin22) (24.1.2021 19:04) reagovat
Merlin: Jak typické... Lidé obhajující ruskou federaci většinou mají problém se svým vlastním egem. Což si dokázal tím, že přidavače na stavbě považuješ za něco méně cenného. I kdybych dělal s rusákama na lešení, tak bude pod mou úroveň bavit se s tebou.

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (MerlinRP (24.1.2021 18:52) reagovat
Pepin22> Byl jsi v Rusku osobně nebo to znáš jen z vyprávění od kolegy přidavače ze stavby?

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (Pepin22) (24.1.2021 18:00) reagovat
"Hrdých" je pár zmrdů okolo Kremlu, oligarchové atd. Zbytek skutečně hrdých rusů, Dre bídu s nouzí se a nemá co žrát. Taková je realita.

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (--) (24.1.2021 17:54) reagovat
V Rusku jsou staří komunisté, ve Twitteru mladí neomarxisté. Ničím se neliší, praktiky mají stejné, vzájemně se však nesnáší. Cpt. Out. ;-)

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (Komunistická Mlátička) (24.1.2021 17:44) reagovat
Pepin22) Lžeš, já znám Rusko MOC dobře. Tento hrdý národ si nenchá vypatlat hlavu sorošovou propagandou!

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (Pepin22) (24.1.2021 17:13) reagovat
Komunistická mlátička: Lžeš, absolutní většina rusů Putina ze srdce nenávidí. Ale řeknou ti to, až když tě znají dýl a získáš si jejich důvěru. Zkušenost s rusama žijícími u nás. A jeď se do Ruska podívat. Pár odvážných nadává a zbytek ze strachu mlčí.

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (AtarianRP (24.1.2021 17:11) reagovat
Hruza! Putin bere uplatky a navic si z verejnych penez postavil luxusni dacu s podzemnim hokejovym hristem! Horsi nez Hitler! Meli by na ne USA vlitnout a vybombardovat to tam!

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (Komunistická Mlátička) (24.1.2021 16:50) reagovat
Zadrželi vlastizrádce sponzorované sorošem a USA tajnýma službama, mají za ukol destabilizovat a uvrhnout zemi do chaosu. Ale přepočítali se svině, Rusko se nedá a drtivá většina obyvatel Ruska stojí pevně za svým prezidentem a otcem moderního Ruska Vladimirem Putinem B-)

Obrázek 'Mluvcacek be like' Obrázek 'Mluvcacek be like' (Walter Mondale) (24.1.2021 16:36) reagovat
No a co jako. Když zítřejší oslavenec (Miloš) konci? Za dva roky? To už uteče.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...