ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  VipShow  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  HobbyDeník


Nalezeno 18 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetčtyři:
   


Odebírat

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (Abdul_HasanR (7.2.2021 18:54) reagovat
Wujc: být nafetovaný není omluva pro takto provedené zatčení. Bránění se zatčení ano, ale on se nebránil, rozhodně tedy ne celou tu dobu. Videí je na internetu dost, i celého zákroku.

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (gothajR (28.1.2021 11:08) reagovat
Já nevim, co je na tom furt potřeba probírat. Zfetovanej negr s křivym charakterem kladl opor a už tu nesmrdí. Za mě kladnej bod.

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (brnonymousR (27.1.2021 20:24) reagovat
Pochopitelne ze prepadeni, biti a vyhrozovani probihalo multikulturne a primo z nich u toho kapala pravda a laska, takze je vse v poradku.

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (brnonymousR (27.1.2021 20:23) reagovat
Je to nepresne. S komplicem prepadli u nich doma a mucili kvuli penezum na drogy dve zeny, jedna z nich tam mela svoje batole, ale zadna nebyla tehotna.

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (smajl2R (27.1.2021 15:19) reagovat
@Nrm ale tu sa ziadny sud ani nekonal... Policajt to v tomto pripade proste posral..

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (Nrm) (27.1.2021 13:10) reagovat
"Že je někdo labilní ještě neznamená, že..." No to právě znamená. Pokud je někdo mentálně postižený/zfetovaný/labilní a zasáhne do mých práv, je mi to úplně buřt. Že pak soudy berou drogy/chlast/nemoc jako polehčující okolnost je smutná, ovšem určitě ne správná praxe.

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (hatefree) (27.1.2021 12:56) reagovat
(Lumpenkavárník) R (27.1.2021 11:48): Ty jsi ale ZASRANÁ, ZKURVENÁ PÍČA!

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (Nik Tesla) (27.1.2021 12:19) reagovat
Policajt to posral, ale lupice, kterej miri zensky bambitkou na bricho, je nazivu opravdu skoda. Jeste, ze mel "opioidy na lekarsky predpis", zmrd jeden.

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (LumpenkavárníkR (27.1.2021 11:51) reagovat
Že je někdo labilní ještě neznamená, že má být zabit (v tomto případě umučen). Nějaké staré přepadení, za které byl v minulosti již trestán je také irelevantní v diskuzi zda si zasloužil zemřít. Nebo zda policista je vinný či nevinný ze zabití.

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (Avenger69 (original)) (27.1.2021 11:51) reagovat
Kurva nanavážejte se do mýho oblíbenýho pseudodisidenta Něžnýho obra!!! >-O >-O kurvy fašistické! česká prasata!!! >-O >-O >-O :-O

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (LumpenkavárníkR (27.1.2021 11:48) reagovat
(Wujc): Já to video celé viděl. Viděl jsem, že Floyd měl z těch policistů panický strach. Že měl panický strach, že ho zabijí a panický strach ze spoutání a naložení do auta. Viděl jsem, že v rámci boje se svými děsy s policisty spolupracoval. Aktivně kladl odpor při nakládání do auta a stále se omlouval a svůj strach zdůrazňoval. A v důsledku toho byl zakleknut a zabit. To že v něm nalezli vysoké množství opioidů je už naprosto irelevantní. Zvlášť když je měl na bolest od lékařů.

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (WujcR (27.1.2021 10:46) reagovat
Abdul_Hasan: Ty myslíš že mu někdo dal ty drogy aby ho zavraždil? Nebo jaká vražda? Že se nenafetoval sám? Viděl jsi to celé video z jeho zatčení?

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (Kopičná ) (27.1.2021 9:44) reagovat
Dehonestace památky něžného obra! Okamžitě to smažte, jsem rozhořčena!

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (FilipesR (27.1.2021 9:26) reagovat
(Abdul_Hasan): Ne, že by v US Polici nebyli i idioti, ale jak můžeme vědět, že to zakleknutí nebyo opravněné, když jsme stále neviděli celý průběh zákroku, ale až jeho konec, když na něm klečí? Vzhledem k tomu, že to byl zfetovanej násilník a měl paranoidní sklony, tak by mne jeho aktiví odpor vůbec nepřekvapil... (každopádně ani policii nemá trestat lůza, ale soud) * (Pyca_Zla): No, co si pamatuji, tak ji měl mířit na břicho a vyhrožoval smrtí plodu a ne její...

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (autokratorR (27.1.2021 8:51) reagovat
Buďme rádi, že to dobře dopadlo.

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (Abdul_HasanR (27.1.2021 8:47) reagovat
Hlavně zločin který se stal x let před jeho vraždou. Policie nemá trestat, má zadržet. V případě např. toho černocha co vloni po zásahu ochrnul dle mě bylo oprávněné použití zbraně, i když intenzita se mi zdála nadbytečná. U Floyda ale žádné oprávnění nebylo.

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (Pyca_ZlaR (27.1.2021 8:42) reagovat
Proč se k tomu kriminálnímu činu muselo dovymyslet, že ta oběť byla těhotná? I když těhotná ve skutečnosti nebyla, měl by mít její život tak menší cenu? [odkaz]

Obrázek 'The BLM Hero' Obrázek 'The BLM Hero' (JMR (27.1.2021 8:37) reagovat
Ježkove voči. Rýchlo s tou rasistickou sračkou do koša. Čo ak to uvidí zdravo a moderne uvažujúci jedinec a dostane z toho šok ?!?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...