MotorGuru  |  TechSvět  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník


Nalezeno 6 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesátdva:
   


Odebírat

Obrázek 'It is all about attitude' Obrázek 'It is all about attitude' (gothajR (28.1.2021 11:10) reagovat
Co je to tu za sluníčkářský kecy? Samozřejmě, že dítě je potřeba od malička připravovat na soutěž a boj, tedy na reálný život. Jak píše ještěrák, když každej malej zmrd dostane medaili za účast, k čemu ho to vychovává?

Obrázek 'It is all about attitude' Obrázek 'It is all about attitude' (Lizardking) (28.1.2021 8:51) reagovat
Největší neduh doby je, že ,,všichni dostanou madajli, aby to někomu nebylo líto". Kolikrát do toho tlačí trenéry malých dětí jejich rodiče. Sport jde čím dál více doprdele, výtrácí se výchovná forma, kdy prostě musíš makat, aby si zvítězil a umět spolknout prohru. Nebo v týmovém sportu se kousnout a zabrat pro ty ostatní, když zrovna nemáš den. Pokud chceš dostat talentované dítě do profi týmu ,,tak zaplať". Prostě další znamení, kdy hyperkorektnost plíživě kurví svobodu i charakter.

Obrázek 'It is all about attitude' Obrázek 'It is all about attitude' (HellgarR (27.1.2021 22:15) reagovat
Jo, hlavní je nesoutěžit a nesnažit se být lepší než ostatní, to nás pousne dál. Stačí se držet za ruce v kruhu a spolupracovat... =)

Obrázek 'It is all about attitude' Obrázek 'It is all about attitude' (nechápavýjarda) (27.1.2021 19:18) reagovat
haranti by se (v rámci her) měli učit spolupracovat, a ne pořád soutežit, už snad někdy od půl roku věku... ovšem trend je jasný, no. nejen, že se rozhodně neupouští od souteží a závodů, naopak - čím dál tím víc je náplní programů táborů, škol v přírodě atd. přímo BOJ - ať už v duchu druhý světový, válečných "počítačových" her, fantasy... Mimochodem vím, co říkám, v tomhle oboru jsem ještě celkem nedávno i pracoval.

Obrázek 'It is all about attitude' Obrázek 'It is all about attitude' (MkaxR (27.1.2021 10:13) reagovat
to je pěkná blbost, spíš tam jde o to, že ten první nechápe proč se ten třetí tak raduje a domnívá se že je horší.. no a jediná obrana je dětský pláč..

Obrázek 'It is all about attitude' Obrázek 'It is all about attitude' (TsunAmikR (27.1.2021 7:21) reagovat
jeden z nich měl "talent" a bez větší snahy vyhrál, druhý trenoval a učil se několik týdnů aby dosáhl toho co má.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...