VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  TechSvět  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  MyMuži


Nalezeno 12 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicetdva:
   


Odebírat

Obrázek 'Ifnly' Obrázek 'Ifnly' (wedgeR (9.4.2021 16:10) reagovat
Orlové půlčíky nemohli dopravit až k Hoře osudu, ne protože by byli nespolehliví, ale protože byly v Morgothově, později Sauronově, temnotě slepí. Do Mordoru se dostali a Sama s Frodem zachránili až po Sauronově definitivní porážce.

Obrázek 'Ifnly' Obrázek 'Ifnly' (lubik23) (9.4.2021 14:46) reagovat
O čem to tady proboha blábolíte? A jaký smysl mají ty bichle na obrázku?

Obrázek 'Ifnly' Obrázek 'Ifnly' (///) (9.4.2021 14:08) reagovat
Abdul_Hasan: Mordor není zrovna plný Flaků. Co může ohrozit takového orla krom nazgula? Není v zájmu orlů zničit Saurona?

Obrázek 'Ifnly' Obrázek 'Ifnly' (Abdul_HasanR (9.4.2021 12:53) reagovat
Dotaz na to, proč nepoužít orly je stejný jako dotaz, proč spojenci za války neudělali výsadek na Orlí hnízdo a v něm Hitlera prostě nezavraždili. No nejspíše, protože by se tam vůbec ani nedostali. Druhou věcí je, jak zmínil joda, spolehlivost orlů. Orlové v LotR nejsou prostá zvířata bez vlastního myšlení, ale vysoce inteligentní bytosti, které není možné ovládat a není vždy možné předpokládat jejich úmysly.

Obrázek 'Ifnly' Obrázek 'Ifnly' (///) (9.4.2021 11:09) reagovat
Můžeš rozseknout dva různé orky vedví, přišoupnout k sobě nepatřící poloviny těl a jejich drobná zranění se zahojí. Každý ork je také idiot a silný latentní psyker (space magic =něco jako síla ve SW, jen mocnější než Yoda). Orkové si své schopnosti neuvědomují. Čemu věří, to se stane – jako homeopatie nebo Gamestop a Reddit WSbets. Stačí natřít stroj na červeno a bude rychlejší, bombu na žluto a bude výbušnější. Nejlépe pak rozšířit mezi orky mýtus, že tvůj ošklivý pohled zabíjí a zabíjet bude. B-)

Obrázek 'Ifnly' Obrázek 'Ifnly' (///) (9.4.2021 10:55) reagovat
Neznám fantasy WH, takže můžu být jen WH40K kapitán. Warhammer je založen na premise, že pokud je vše overpowered, pak nic není overpowered. Orkové jsou symbiotický organismus houby a různých humanoidních forem, který se extrémně rychle množí s pomocí spor. Jeden den máš v rohu koupelny plíseň, druhý den se z ní vyvalí invaze miliardy skřetů.

Obrázek 'Ifnly' Obrázek 'Ifnly' (mr.jodaR (9.4.2021 10:02) reagovat
pretoze orli boli podla Gandalfa nie vzdycky spolahlivi. Takisto aj Gandalf im zakrical : Fly fools ked padal za Warlockom.

Obrázek 'Ifnly' Obrázek 'Ifnly' (pan Klobouk) (9.4.2021 8:38) reagovat
Nepochopil jsem proč se nemohli Frodo se Samem dopravit z Roklinky k Hoře osudu taky letecky. Ti orli letěli jednu cestu bez nákladu.

Obrázek 'Ifnly' Obrázek 'Ifnly' (Dj susenka) (9.4.2021 7:07) reagovat
Kapitane?

Obrázek 'Ifnly' Obrázek 'Ifnly' (Amos) (8.4.2021 23:22) reagovat
A bez milostných scén. Jinak dobrej vtip.

Obrázek 'Ifnly' Obrázek 'Ifnly' (jenisR (8.4.2021 22:45) reagovat
a bez basnicek

Obrázek 'Ifnly' Obrázek 'Ifnly' (Dr.Str.R (8.4.2021 22:43) reagovat
Ta druhá spíš bude bez popisu počasí.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...