HobbyDeník  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  MotorGuru  |  MyMuži  |  TechSvět  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny


Nalezeno 148 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetsedm:
   

Strana 1/3. 1 2 3 následující

Odebírat

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (13.4.2021 21:21) reagovat
Tak, a je ticho. Takhle se na toho kolaboranta s islámem musí, chytit jednu jeho lež a chtít to doložit.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (13.4.2021 17:17) reagovat
Tohle jsi lumpene určitě přehlédl: "Lumpen: kde KONKRÉTNĚ vyzývá nový zákon ke kamenování? Pokud to nedoložíš, budu tě nazývat islamofilní vraždychtivý Lumpenkavárník a ještě určitě více přesněji.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (LumpenkavárníkR (13.4.2021 17:05) reagovat
On je totiž veliký rozdíl mezi tolerováním islámu jako náboženství a k zavádění islámské ideologie do zákonů. Zavádění islámských pravidel jako neměnných je nejblíže SPD a nejdále asi piráti. Zeptej se muslima na sňatky homosexuálů, marihuanu, nebo postavení ženy ve společnosti. Zeptej se na násilí a tresty a odplatu. A pak se zeptej "vlastence"

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (LumpenkavárníkR (13.4.2021 16:56) reagovat
Lžu a ještě k těm svým lžím přidávám nezpochybnitelné důkazy a argumenty, které mé lži podporují? Já islámem nestraším. Já na problém upozorňuji. Psal jsem vojenské. Ne jaderné velmoci. Islám se proruský hnojomety snaží ukázat jako problém jen v Evropě. Nahnat strach a rozdělit společnost. Hezky ptáčku zpívají když... Pak už si nebudeme moci vybrat.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (13.4.2021 16:38) reagovat
Ulhanej mohamedáne Lumpene, islámem se nestraší, na problém islámu se upozorňuje. Byl to západ, potažmo Německo, kdo chtěl v ČR Lebensraum pro muslimy, ne Rusko. Mezi jaderné velmoci v Evropě patří GB a Francie, tu jsi zapomenul. Nic nevypukne, zase smůla, neuvidíš to tu hořet.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (LumpenkavárníkR (13.4.2021 16:18) reagovat
Já mám třeba velikou obavu, že se podzimních voleb nedočkáme. Ve vládě probíhají rošády a na poslední chvíli se odstraňují politici co nejsou zaměření prorusky. A až to vypukne, tak všichni víme kdo je vrchní velitel českých ozbrojených sil že? :-) A jak vypadá naše politická reprezentace že? Pak budeme muset všichni islám milovat......

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (LumpenkavárníkR (13.4.2021 16:11) reagovat
Tím chci opět zdůraznit, jak jsem zmiňoval níže. Nebezpečí islamizace nepřichází ze západu a od EU nebo NATO. Dokonce ani od migrantů. Přichází od "vlastenců" a proruských kolaborantů a je mnohem aktuálnější než se zdá..... Mezi vojenské velmoci v Evropě patří akorát Velká Británie a pak islámské Turecko. Turecko je sice v NATO, ale kdo ví ke komu se přidá. K protiislámsky zaměřené Evropě? Nebo Rusku? Evropa se může spolehnout maximálně na GB a USA.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (LumpenkavárníkR (13.4.2021 16:03) reagovat
Když se strašíme tím islámem, tak pozor na Rusko. [odkaz] a strany jako naši vládu a SPD. Ti k islámské filozofii i Rusku mají nejblíže ;-) To jen abyste věděli odkud se blíží islámské nebezpečí. Rusko je nyní ve stavu plné bojové pohotovosti a jaderné zbraně má připravené (vysunuté) k okamžitému odpalu.....

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (13.4.2021 15:44) reagovat
Mrkneme na zprávy, které autor obrázku zapomenul. 2017 "Český džihádista si odsedí šest let", 2020 "Za účast na teroristické skupině a financování terorismu potrestal soud bývalého pražského imáma Samera Shehadeha deseti lety vězení." 2013 "Policie vyšetřuje předsedu Ústředí muslimských obcí v ČR Hassana Alrawiho. Ve svém kázání v brněnské mešitě údajně nabádal k bití dětí a nenávisti vůči nevěřícím", lze dlouze pokračovat, stačí nebýt debil a vědět, co se děje.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (ne urcite) (13.4.2021 15:35) reagovat
136 komentaru k tomuto? :-O to uz muzete pomalu vydavat knizne...

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (MaxPower) (13.4.2021 12:46) reagovat
(Prasohyjeník original) Islamofilní zrůdo!

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (kasparek ) (13.4.2021 12:42) reagovat
autor je tak trošku idiot že?

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (Prasohyjeník original) (13.4.2021 10:19) reagovat
Lumpene snažíš se zbytečně, ty zdegenerované české prasata ty myšlenky nikdy nepřijmou. Hážeš perly sviním a zbytečně tu pálíš čas.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (13.4.2021 9:59) reagovat
Ok Lumpenkavárníku, lžeš o obsahu nového zákona, lžeš vlastně o všem, tvá snaha připodobnit motivaci vlastenců k chování tvých bratrů z Islámského státu je též směšná. Od nynějška tě budu nazývat, jak se mi zlíbí, tak jak zasluhuješ. Relativizovat můžeš jen do určité míry, ne tak, že každý pozná, jak jen lžeš.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (konop) (13.4.2021 9:26) reagovat
Lumpene, ty si delas bud srandu,nebo jsi sfetovany. Ja ti dam priklad toho, jak je nesmyslne strasit nestovicema , ktere nejsou (stejne jako fanaticti krestane) a ty to obratis k tomu ze je tedy nesmysl bojovat proti islamu, ktery tu je. Ty nemáš svůj den.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (Tak nevím ale..) (13.4.2021 9:20) reagovat
jarabu: kdyby byl výklad tak jednoduchý a jednoznačný, tak jich tady nemáme tolik, a to nejen v ramci celých dějin bible

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (13.4.2021 9:15) reagovat
Tohle jsi lumpene určitě přehlédl: "Lumpen: kde KONKRÉTNĚ vyzývá nový zákon ke kamenování? Pokud to nedoložíš, budu tě nazývat islamofilní vraždychtivý Lumpenkavárník a ještě určitě více přesněji." To mě zajímá, jak se ta islamofilní zrůda postaví ke svým lžím.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (LumpenkavárníkR (13.4.2021 9:06) reagovat
(konop): Jo, ale budeme se kvůli neštovicím strašit a bojovat proti nim a podporovat politické strany jen na základě toho, že nabízejí zbytečná a nesmyslná řešení jak s nimi bojovat??

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (13.4.2021 9:04) reagovat
lumpene, iSiSáku náš, to cos poslal je jen, že Bůh je sundá, jako Sodomu a Gomoru, není tam příkaz k vraždění. Hledej dál.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (LumpenkavárníkR (13.4.2021 9:01) reagovat
Ale když jinak nedáš. Chvilka googlení. Římanům 1:24-32

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (13.4.2021 9:00) reagovat
Lumpene usvědčený opakovaně ze lži, korán je napsaný schválně tak, aby to nezasvěcené mátlo. Proto tam najdeš hodně tolerantních pasáží, ty jsou ale zneplatněny veršemi pozdějšími. Korán byl schválně zamíchán a seřazen podle délky kapitol (súr), musíš si to seřadit chronologicky, pak ti stačí přečíst súra 9, abys věděl, co to skutečně hlásá. Seřazeno to máš tady https://www.koranoislamu.cz/doba-vzniku-versu-a-sur/ . Ale jasně, že to nepíšu kvůli tobě, co když tě tu čtou další a neví jaká ulhaná mrdka jsi.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (konop) (13.4.2021 9:00) reagovat
Aspon ze to uznavas. Ale porad problemem islamu je to, ze jeho fanatickych vyznavacu je mnoho (a ano, je to tim, jak je Koran sepsany), kdezto krestanskych opravdu pomalu. Proto srovnavat ty rizika je proste mimo. Srovnavas rekneme realny islamsky stat , ktery zavrazdil tisice lidi nedavno a nekoho , kdo by treba podle Bible mohl... proste zcestne. Asi jako proc se bojite Covid? Nestovice jsou horsi. Sice tu nejsou, ale proto se neni potreba Covidu bát, nestovice by prece mohly byt horsi....

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (LumpenkavárníkR (13.4.2021 8:58) reagovat
(konop): Nejsem znalec bible. proto o ni nechci mluvit. Spletl jsem si nový a starý zákon. Myslel jsem, že to co cituje Jules v Pulp fiction je nový zákon :-D

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (konop) (13.4.2021 8:56) reagovat
Porad cekam na tu pasaz z Noveho zakona.... a něco ti přihodím : https://www.koranoislamu.cz/tema/nenavist-k-nemuslimum/ .

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (LumpenkavárníkR (13.4.2021 8:55) reagovat
Ale je fakt, že to násilí je také hodně výživné :-D

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (LumpenkavárníkR (13.4.2021 8:53) reagovat
Ještě vám tu přihodím něco [odkaz]

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (13.4.2021 8:40) reagovat
Lumpen: kde KONKRÉTNĚ vyzývá nový zákon ke kamenování? Pokud to nedoložíš, budu tě nazývat islamofilní vraždychtivý Lumpenkavárník a ještě určitě více přesněji.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (13.4.2021 8:38) reagovat
Tak nevím ale..: výborně, jestli jste to četl, nahoďte pasáž, kde není příkaz k vraždění časově a místně omezen na okolí Judey. Výklad už zvládnu, jsou to řádky textu, k tomu by měla stačit gramotnost. To jen memetický virus islám používá jako jednu z mnoha ochran před prověřováním argumenty o různých výkladech.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (LumpenkavárníkR (13.4.2021 8:37) reagovat
(jarabu): Jó fakt? Kdyby muž spal s mužem jako s ženou, oba se dopustili ohavnosti; musejí zemřít, jejich krev padni na ně. Když se dcera některého kněze znesvětí smilstvem, znesvětila svého otce; bude upálena. Muž či žena, v nichž by byl duch zemřelých nebo duch věštecký, musejí zemřít. Ukamenují je. Jejich krev padni na ně. Fakt tady chceš rozebírat bibli? Na to ti docela seru

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (Tak nevím ale..) (13.4.2021 8:35) reagovat
jarabu: každá pasáž určitě ne, nebo jsme oba četli jinou knihu. Každopadně pasáž muže být jaká chce, ale stejně záleži na výkladu. O tom se dá ostatně přesvědčit i tady.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (konop) (13.4.2021 8:34) reagovat
Ano jako u blbejch. Novy zakon meni chovani krestanu. To ignorujes a davas sem odkazy na stary zakon. Porad zacyklenej. Porad jak s blbcem.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (13.4.2021 8:31) reagovat
Tak nevím: každá taková pasáž je tam místně a časově omezena. Například https://www.biblegateway.com/passage/?search=Exodus%2032%3A26-29&version=NIV

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (Tak nevím ale..) (13.4.2021 8:30) reagovat
jarabu: ja jsem se ptal kde konretně to je v bibli

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (13.4.2021 8:29) reagovat
Lumpen: dával jsi sem hinty na starý zákon, přičemž všechny ty pasáže mluví o lokálně a časově omezeném vraždění s nepřáteli okolo Judey. Na nový zákon jsi nedával nic, tak to zkus.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (LumpenkavárníkR (13.4.2021 8:25) reagovat
(jarabu): Samozřejmě že není. Už jsem to tam dával. Jak jsem už také psal. Nechce se mi cyklit diskuzi. To je fakt jak u blbejch. Viz: (12.4.2021 18:31)

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (13.4.2021 8:24) reagovat
Tak nevím ale..: představ si, že jsem to dvakrát četl. Komprimované vysvětlení: https://www.quora.com/How-can-people-say-the-Quran-is-violent-but-ignore-all-of-the-violence-in-the-Bible

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (Tak nevím ale..) (13.4.2021 8:22) reagovat
jarabu: kde jsi bral že by to bylo omezené jen mistně a časově? To je tam někde nějaký disclaimer?

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (13.4.2021 8:20) reagovat
Lumpen "Příkazy k zabíjení bezvěrců, homosexuálů a upalování a kamenování jsou v novém zákoně. " - jistě nebude problém dát sem jednu z příslušných pasáží nebo odkaz. Jinak tě tu do smrti budu nazývat jak uznám za vhodné.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (LumpenkavárníkR (13.4.2021 8:19) reagovat
Jen zde prostě upozorňuji na nebezpečí a podobnost mezi "vlastenci" a islámskými fundamentalisty. Mají naprosto stejné názory, touhy a představy v otázkách morálky. Na homosexuály, na postavení žen, na narkotika, na sexualitu, na smysl trestů a pomsty, na minority a dokonce obě skupiny vykládají stejně korán. Kdybychom zde měly stranu islámského fundamentalismu, tak by SPD a SIF hlasovali naprosto stejně. Rozcházeli by se akorát u zahalování a u hlasování koho zahubit.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (LumpenkavárníkR (13.4.2021 8:15) reagovat
(konop): Ty vole vím, že to asi nemá cenu, ale ještě to zkusím jednou. Příkazy k zabíjení bezvěrců, homosexuálů a upalování a kamenování jsou v novém zákoně. Tak tu nemel něco o starém a novém... Jak jsem psal, každý si najde v koránu i v bibli to co chce. "Vlastenec", volič SPD a islámský fundamentalista si v koránu najde příkazy k vraždění protože se mu to hodí (no nenajde - věří tomu že to tam je). Ty knihy jsou napsané tak, aby uspokojili každého v každé situaci. Já s těma knihama nezačal. je to mimo.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (Vmc) (13.4.2021 8:12) reagovat
konop: takhle jednoduché to bohužel neni. Každé naboženství se dá zneužít k násilí, ikdyž některé některé jsou k tomu samozřejmě nachylnější tak se to nevyhybá snad nikomu. Starý zákon ale stále platí a i nový zákon se dá vyložit tak jak se to hodí. Koneckonců, jedna z nejkrvavějších revolucí v dějinách proběhla když se Hong Xiuquan prohlásil za Ježišova bratra a bojoval za rovnost všech lidí a ráj na zemi

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (13.4.2021 8:11) reagovat
V bibli samozřejmě jsou příkazy k násilí, ve starém zákoně, ale jsou místně a časově omezené na obyvatelstvo na území Judey, vznik judaistického státu. Korán hlásá nenávist k nemuslimům po celé planetě a navěky.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (maximus) (13.4.2021 8:08) reagovat
Jo to bude prdel po volbách, jestli se toho chopí piráti, to bude ještě větší zábava než z Burešem, to ještě bude zajímavý. A teď ta hypotetická představa, že lidi jako kavárník a spol jsou členy pirátů a budou rozhodovat mě úplně děsí, oh wait...

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (konop) (13.4.2021 7:46) reagovat
No on hlavně Lumpen opět statečně ignoruje, že krom starého zákonu, kde je oko za oko, je nový zákon, který chování křestanů mění kde je nastav druhou tvář. Ale bude tvrdit, že Bible je jako Koran. Ono to je tak s ním vždycky. Argumentuje velice rozumne ale jeho závěry jsou uplně naruby. Stejne chování dnešních "křestanských fanatiku" a "muslimskych fanatiků" muze srovnavat jen uplny idiot. bez omluvy. Na to se deje dnes ve jmenu Koranu až moc prasáren.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (Jakže) (13.4.2021 7:19) reagovat
Viz muj dalši komentář, vypadlo mi téměř, ale doporučuji přečists odkaz který jsem dával jako reakci na prvni komentář https://en.wikipedia.org/wiki/Naskh_(tafsir) "With few exceptions, Islamic revelations do not state which Quranic verses or hadith have been abrogated, and Muslim exegetes and jurists have disagreed over which and how many hadith and verses of the Quran are recognized as abrogatedwith estimates varying from less than ten to over 500"

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (13.4.2021 7:12) reagovat
Máte tedy nějakou konkrétní islámskou školu, která ignoruje abrogation deklarované koránem?

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (Jakže) (13.4.2021 7:00) reagovat
Možná by bylo lepší napsat skoro žádné, tak jak to je zmíněno v citaci

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (Jakže) (13.4.2021 6:51) reagovat
jarabu: viz ten odkaz Co jsem tu dával a citace z něj!

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (12.4.2021 22:49) reagovat
jakže: stejná stránka níže"The principle of abrogation of an older verse by a new verse in the Quran, or within the hadiths is an accepted principle of all four Sunni maḏāhib or schools", která teda islámská konkrétní škola abrogation neuznává? Seznam zrušených veršů, sůra 9 je tam jako nahrazující element velmi četná. https://wikiislam.net/wiki/Seznam_abrogac%C3%AD_Kor%C3%A1nu#Surah_9

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (MSGR (12.4.2021 22:44) reagovat
Migranti prišli, videli to tu a radšej zdrhli...

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jakže) (12.4.2021 22:21) reagovat
jarabu: nikoliv. záleži na výkladu, připadně na islamské škole. Nemusí rušit nic, připadně toho muže ručit vic, ale určitě ne půlku Koranu https://en.wikipedia.org/wiki/Naskh_(tafsir) "With few exceptions, Islamic revelations do not state which Quranic verses or hadith have been abrogated, and Muslim exegetes and jurists have disagreed over which and how many hadith and verses of the Quran are recognized as abrogatedwith estimates varying from less than ten to over 500"

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (BranyR (12.4.2021 22:04) reagovat
Něco tam chybí: 2017 - Afghánec obtěžoval sestru v nemocnici Na Bulovce 2019 - Afričan znásilnil dívku na Litoměřicku

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (jarabu) (12.4.2021 21:44) reagovat
V koránu platí pravidlo abrogation, které je v něm dvakrát definováno. To říká, že novější verše k témuž tématu ruší verše starší. Tedy může být v koránu sto krát Milujte je, jak je poslední Vražděte je, platí to. Počítání podle výskytu je tak nesmysl. Když si korán chronologicky seřadíte, najdete na konci súru 9, ta sama ruší asi půl koránu a její obsah dává nahlédnout, proč nás muslimové vraždí https://www.koranoislamu.cz/sura/9/ .

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (MerlinR (12.4.2021 20:25) reagovat
@Lumpenkavárník) : Četl jsi ten článek, na který dáváš odkaz? On to třídí podle počtu výskytu slov. Takže pokud jedna kniha napíše Odvrhněte násilí, bude na tom hůř, než kniha ve které bude Potlačte radost. :D

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (meda_beda) (12.4.2021 20:17) reagovat
Jako SPD nevolím ale autor asi nepochopil co je to prevence. Až jich tu budou mraky tak je pozdě, nijak se jich nezbavíte. Nepustit je sem a vybírat si koho přijmeme je nejlepší způsob jak nedopustit takové problémy jako třeba ve Francii. A neprijimat migranty je přání 90% obyvatel, proto si ani jiné politické strany nedovolí o tom mluvit nějak vstřícně. Vážně se nechceme dožít toho že se bude 80% lidí bát o sekulární republiku.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (Ijacek) (12.4.2021 19:26) reagovat
@lumpenkavarnik: Rozhodne srovnavame knihy a to co v nich nekteri hledaji a hlavne V TOMTO CASE. Muzes tu samozrejme predvadet nejakou filozfickou slovni akrobacii na tema "Jaka zverstva krestane provadeli v 11 stoleti", ale to je nam vsem putna. Podstatne je, jak se chovaji stoupenci krestanstvi a islamu dnes. A to vcelku presne vystihl blmblmblm v prispevku v 18:43 :)

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (LumpenkavárníkR (12.4.2021 19:26) reagovat
Ty vole ty si zase filozof. Už mě ale nebaví pokračovat v diskuzi. Musel bych ji totiž cyklit. Viz. (12.4.2021 16:04)

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (blmblmblm) (12.4.2021 19:02) reagovat
Lumpenkavárník: Oboji. Jak pristup k jejich vykladu tak jejich obsah, pokud alespon jedna z knih tvrdi, ze je slovo bozi, je proto perfektni, kompletni, nemenna a je proto vykladana doslova.

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (LumpenkavárníkR (12.4.2021 18:55) reagovat
(blmblmblm): Srovnáváme knihy nebo to co si v nich někteří hledají?

Obrázek 'strucny prehled invaze' Obrázek 'strucny prehled invaze' (HyperMAXR (12.4.2021 18:51) reagovat
Už tu dávno jsou: [odkaz]

Strana 1/3. 1 2 3 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...