MyMuži  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník


Nalezeno 52 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
čtyřicetdva:
   


Odebírat

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (789) (20.4.2021 7:01) reagovat
Jožo: takže raději o tom lhát a mlžit nebo to ještě dál tajit "kvůli donbassu", nj, tohle už známe, v čím zájmu by to asi tak někdo mohl tajit a odkládat, zájmu ČR určitě ne. Babiš musel dovysvetlovat co?

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Jožo) (20.4.2021 0:05) reagovat
Jsem rád že alespoň mám vždy pravdu tady hlasem rozumu, jinak by to byli jen samé ovce - tfuj! Pan Prezident je moudrý a já mu hrozně fandím. Potřebuje nejdříve fakta a názory všech stran, aby se k tomu mohl nějak inteligenčně vyjádřit. Pan premiér s tím trochu spěchal a pak musel zbytečně dovysvětlovat, co vlastně myslel. Byla to nešťastná náhoda a škoda dvou životů, ale je nutné si uvědomit že i kdyby to byla pravda a ne jen hra CIA tak to zahránilo spousty nevinných ruských životů na Donbassu.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Human.) (19.4.2021 12:33) reagovat
Já bych řekl že posilněn sputnikem nebo něčím podobným od boku střelil dle svého právě převažujícího světonázoru a čekal jak se tu sesype spousta komentářů jak to těm zaprodancům prohnilého Západu ukázal. Jenže když zaprodanci nezačali plakat ale argumentovat a podpora se nekonala, naopak se ta blbost pěkně vyloupla z mlhy, tak otočil (nikdo nechce být za blbečka) a dělá se opět demokratem. Jenže je tu ta pitomá historie a chybí tlačítko Edit :-D.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Komunistická Mlátička) (19.4.2021 12:29) reagovat
Naivní pitomci žerou CIA jejich špinavou hru i s navijákem B-)

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (goddammindabomination) (19.4.2021 12:25) reagovat
mám vždy pravdu.: jak to tak čtu, tak je spíš problém ve tvé (ne)schopnosti si k tomu něco dohledat a diky tomu si stěžuješ na to že se davá prostor ke spekulacím, jako napříkad těm které tady šiříš ty.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Human.) (19.4.2021 12:24) reagovat
Vyjadřuješ se tu nejdřív terminologií 9 z 10 vlastizrádců a ještě jako blbec a teď "zapomeňte obrátil jsem?" Když nechceš být za blbce, tak se jako blbec nechovej. Dovolím si citaci Tvé maličkosti: "Kolaborantská prasata, co jsou až po paty v prdeli USA, nás ženou do války s ruskem, bez jediného důkazu. Budeme mít dražší elektřinu, plyn ale hlavně že nás Bidet s ušákama podrbe za krkem a při větším problému se na nás vyserou." Tam jsi vepsal celou ruskou propagandu do jedné věty rozvité.Tak tu teď nefňukej.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (mám vždy pravdu.) (19.4.2021 12:16) reagovat
"fandícímu fašizoidní roztahovačné východní despocii" Tak určitě

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (mám vždy pravdu.) (19.4.2021 12:14) reagovat
Teď vyšel na idnes článek, kde prý ti dva rusáci vlezli do skladu jako inspektoři, jestli je to tak, nemám problém tomu věřit. Ale nechápu, proč to Hamáček nevybleje na rovinu a dává prostor ke spekulacím a konspiračním teoriím, to může jedině uškodit.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Human.) (19.4.2021 12:14) reagovat
Asi tě to překvapí, ale oficiálnímu výstupu BIS, ventilovanému premiérem veřejně, věřím poněkud víc než anonymnímu jouzovi z internetu.Evidentně nenávidícímu můj civilizační okruh a fandícímu fašizoidní roztahovačné východní despocii co má doma prasaty nejspíš vydláždíno, když je rozdává všem na potkání.Stačí mi úplně to, že agent Hrad o něj měl takový zájem už loni před Vánoci a zároveň chtěl svému gosudarovi ukázat veřejně jak se snaží aniž by byl PŘÍMÝ důkaz.A jak Rusové šaškují, to je nejlepší důkaz B-)

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (goddammindabomination) (19.4.2021 12:11) reagovat
kdo tady mluvi o tobě ty debile? Cituju "Jen jsem zvolil stejný styl" a ja jsem zvolil ten samý styl protože jsem se bavil s kozákem který omlouval tenhle terorismus, nauč se čist blbečku.S tebou jsem se pak začal bavit stejně jako ty semnou, kdyby ses svým prvnim komentářem neodkopal jako hovado tak se s tebou bavim normalně. Dukazy na to jsou, na rozdil od toho co tvrdiš ty, což je pro tebe zřejmě natolik nepochopitelne že ses misto přesvčovani rozhodl rovnou nadávat. kde maš dukazy ty k tomu co tvrdiš?

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (mám vždy pravdu.) (19.4.2021 12:05) reagovat
Nic neomlouvám ty dementní prase, jestli je to pravda vyhnat všechny ivany z ČR i se Zemanem, Nejedlým a dalšími sviněmi, už jsem to tu psal Přijímat cokoliv jen na základě dojmu neni žadný argument, to dokaže každý blbec. Nebo už jsi uvedl nějaký důkaz? Nebo jsi jen na základě dojmu přesvědčený, že je to absolutní pravda? Neustále se vyhýbáš odpovědi a pořád kroužíš jako moucha(hamáček) kolem hovna...

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (goddammindabomination) (19.4.2021 12:00) reagovat
mám vždy pravdu: už jsi dodal ty dukazy když tvrdiš něco co nebylo dokázano? Odmítat cokoliv jen na základě dojmu neni žadný argument, to dokaže každý blbec. A řikej si tomu jak chceš, ale ja prostě lidem kteří omlouvaji a zveličuji tenhle utok Ruska na náš stát budu řikat kolaborantské prasata

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (mám vždy pravdu.) (19.4.2021 11:49) reagovat
(Human.) (19.4.2021 11:33) Paranoia pracuje na plné obrátky? Jen jsem zvolil stejný styl, jako vy dva, kdokoliv projeví jen sebemenší náznak podezření tak je u vás kolaborantské prase, má řídícího důstojíka a podobné kecy no tak pro mě jste zase kolaborantská prasata vy. Pořád kolem toho kroužíte jako mouchy kolem hovna. Takže váš názor bezvýhradně věřit BIS, důkazy netřeba protože jsou hrozně tajné OK. K čemu bude rusákům dobré, když se dozvědí, že ty dva ksichty mají naši třeba na videu z toho skladu?

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' ( . ) ( . ) (19.4.2021 11:46) reagovat
Human.: jj...stáhli mě z diskuze s tím, že mi vyplatí dalších 1000 rublů za mlčení. A v jiných diskuzích je zase můj styl více žádoucí, takže já na tom nijak neztratím ;-)

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Human.) (19.4.2021 11:33) reagovat
Podle změny stylu o 180° bych se nedivil kdyby došlo k vystřídání pisatelů, řídící důstojník patrně usoudil že jen blbej a sprostej na vyhrání infoválky nestačí :-D.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (goddammindabomination) (19.4.2021 11:01) reagovat
mám vždy pravdu.: Na jedne straně tu máme tvrzeni bezpečnostnich složek, mimo jine i BIS, které se už v minulosti osvědčili jako důvěryhodné, a na druhé straně anonymniho diskutera z roumingu který nepřinaši žadné dukazy, pouze své dojmy, a který otevřel diskuzi tím že ostatni nazve kolaborantskými prasaty s USSA. Tak nevim B-) Jednoznačně by jsi měl předvést dukazy ty, protože to ty jsi přednesl tezi která nejde rozumně podpořit ke které nejsou žadné dukazy.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Human.) (19.4.2021 10:58) reagovat
A proč to FSB ulehčovat, aby mohla přemýšlet kdo kde co pustil? Rusové sami nejlíp vědí co tam ti jejich dárečci dělali. Lehce by mohli rozptýlit kouřové konstrukce mít ruce čisté, ale to se nedělá posíláním agentů-vrahů v přestrojení. Evidentně neví co přesně ví BIS a moc to chtěli, ale agent Hrad selhal. Když totiž v říjnu 2020 "čučkaři" ukončili šetření, v listopadu se zlodědek tvrdě dožadoval seznamu všech ruských agentů v ČR, patrně aby je rusáci mohli v klidu obměnit. Jistě jen náhoda, jedna z mnoha.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (mám vždy pravdu.) (19.4.2021 10:50) reagovat
No a pokud se to ukáže jako nezpochybnitelná pravda, a Zemák a spol o tom věděli tak je čas hradní komouše soudit za velezradu a postavit ke zdi. Pěknně mě sere, že se teď nebude řešit nic jiného např Faltýnek a jeho deníček prasáren, to že nemají žádný plán rozvolnění atd...

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (mám vždy pravdu.) (19.4.2021 10:47) reagovat
Ať ukážou jasný důkaz, že ti dva ruští ksichti v tom areálu byli, co je v tom za problém, okamžitě utnou spekulace, kterými se to teď bude jen hemžit. Jestli mají řetězec nepřímích důkazů který dává smysl tak ať s ním jdou ven a nevymlouvají se na utajované skutečnosti, to ničemu nepomůže.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (mám vždy pravdu.) (19.4.2021 10:41) reagovat
goddammindabomination: Rusáky mám rád, asi jako svědivou vyrážku na análu. Jestli bezvýhradně věříš bezpečnostním složkám, tak jsi VELMI naivní člověk. Taky se zdá že vy dva jedete podle nějakého manuálu protože se pořád záměrně vyhýbáte odpovědi, KDE JSOU DŮKAZY? Jestli je to pravda tak ať vykopou klidně všechny rusáky doprdele navždy, budu jenom rád arogantní ruská zlatá mládež a ruští mafiáni co zde perou svoje nakradené prachy v nemovitostech a zvyšují jejich cenu do nebes mě vůbec chybět nebudou

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Human.) (19.4.2021 10:21) reagovat
Myslím, že každý kdo má IQ nad 60 vidí co jsi zač, jen urážky ad hominem a výkřiky proruského omezence. U tebe by to stejně nemělo žádný smysl cokoliv předkládat protože v manuálu na straně 7 dole máš jasně uvedeno že vše co nevypustí z úst Lavrov zlatoústý nebo snad sám gosudar Vladimir Vladimirovič jsou čisté lži. :-* Naštěstí vás je jen mizivá menšina, se kterou si poradíme i sami když bude potřeba. A můžeš odtáhnout do toho svého východního ráje, nikdo tě tu nedrží. Jen nechápu proč Rusové chcou sem...

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (goddammindabomination) (19.4.2021 10:10) reagovat
mám vždy pravdu: chápu že bezpečnostní složky vlastního státu jsou pro kolaboranty vrcholně nedůvěryhodné, ale důkazy jsou to i tak ;)

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (mám vždy pravdu.) (19.4.2021 10:03) reagovat
(Human.): Ale USSA troll umí jen urážky, ptám se na ty důkazy, kolaborantské prase?

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Human.) (19.4.2021 9:56) reagovat
mám vždy pravdu: Copak copak, vyhostili ti kamaráda? Doufám že v lepším případě coby ruský operativec, v horším případě vlastizrádče s českým občanstvím si brzo zbalíš čemodan i ty. V každém případě táhni do Moskvy, tam ti bude mezi bratry líp. Ale moc o prasatech nemluv, to oni nemají rádi, to Prorok zakazuje...

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (goddammindabomination) (19.4.2021 9:52) reagovat
( . ) ( . ) : Snažiš se to obkecat pořád, ale to nic neměni na tom že tenhle teroristický utok omlouváš a relativizuješ už od začátku diskuze. A žadnou snahu o odsouzeni toho teroristického činu taky nemáš, takže je jasne že jsi jen kolaborantský zmrd

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Human.) (19.4.2021 9:49) reagovat
"( . ) ( . ) (19.4.2021 7:24) s neškodnými ruskými agenty je velký problém, zatímco islámské buňky v ČR nikomu nevadí...slušný paradox" Tak jasně že to neschvaluješ, to striktní odmítnutí těch činů ve mě rezonuje ještě teď... :-D Jen si uvědom že největší mešita v Evropě je v Moskvě a brzo bude i v ruské armádě víc muslimů jak Rusů. Tak ti Rusko časem plynule přejde do tvé osobní nenávisti.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (mám vždy pravdu.) (19.4.2021 9:39) reagovat
Human. goddammindabomination, Jaké máte NEVYVRATITELNÉ důkazy? Kolaborantská USSA prasata? Četl někdo zprávu BiS, která je složená mimochodem z bývalých policajtů, kteří čile spolupracovali třeba s kmotrem Mrázkem?

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' ( . ) ( . ) (19.4.2021 9:35) reagovat
Rusko = 2 agenti a dva mrtví. Nikde toto neschvaluji. Nyní porovnejme se současným Germanistánem. HOWGH.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Human.) (19.4.2021 9:35) reagovat
Přitom paradoxně když to okolo bude moc smrdět se budou stejně bát nejvíc vlasních, protože nět čelověka, nět prablema. Mrtví svědci už nevypovídají jak to vlastně bylo. O tom se na vlastní kůži přesvědčila i první garda šéfíků v "donbaských republikách." V nejlepším případě zmizeli v Rusku ale obvykle dostali dávku do zad nebo granát pod sedačku. Vůbec nechápu užitečné idioty v česku co za to nejsou Kremlem placení že se nebojí takovou říši zla podporovat protože do Gulagu taky chodili úplně všichni.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (goddammindabomination) (19.4.2021 9:25) reagovat
Human: přesně, ale takový vlastizradný zmrd to bude stejně relativizovat, at to jde říct rodinám těm zemřelých, že to udělali jen neškodní agenti.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (mám vždy pravdu.) (19.4.2021 9:25) reagovat
Kolaborantská prasata, co jsou až po paty v prdeli USA, nás ženou do války s ruskem, bez jediného důkazu. Budeme mít dražší elektřinu, plyn ale hlavně že nás Bidet s ušákama podrbe za krkem a při větším problému se na nás vyserou 8-)

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Human.) (19.4.2021 9:24) reagovat
Všechny příznivce "neškodných ruských teroristů" upozorňuji na skutečnost, že schvalování terorismu má sazbu 5 až 15 let, zrovna nedávno podobný dement dostal 6. Mě teda vražda 2 lidí a miliardové škody našemu státu jako neškodné moc nepřijdou a doufám že se oba dva bojí z těch svých moskevských bytů vystrčit jen nos aby náhodou cestou nezakopli na schodech. Udělat tohle Izraeli tak se oba ráno probudí v lepším případě v Tel Avivu, a v tom horším už se neprobudí.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (goddammindabomination) (19.4.2021 9:20) reagovat
( . ) ( . ) : ty jsi to očividně nepochopil, kde vidiš to omluvani ty kolaborantské prase? ja narozdil od tebe terorismus neomlouvám jen upozornuju na to že se snažiš odvádět pozornost a na to jakou formou to děláš, nic víc v tom nehledej. Chováš se jako typický vlastizradný zmrd, a snažiš se to obrátit na mě což z tebe dělá zmrda nadvakrát. Ale už ses odkopal jako revitalizátor a omlouvač terorismu, takže at se to budeš snažit obkecat jakkoliv, tak to stejně nezakryješ.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' ( . ) ( . ) (19.4.2021 9:10) reagovat
goddammindabomination: "někde jinde kdesi cosi"? A pak kdo tady něco bagatelizuje či omlouvá :-D Vlastními slovy de facto hrdě přiznáváš, že jsi prvotřídní vlastizrádce a kolaborant s nebezpečným islámem.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (goddammindabomination) (19.4.2021 8:54) reagovat
( . ) ( . ) snaha o odvedeni pozornosti je taky forma omlouvani, ve tvém připadě omlouvani terorismu ty kolaborantská zrůdo. Relativizuješ terorismus a omlouváš ho tím že někde jinde kdesi cosi.. a lidi kteři nechali vybuchnout sklad a zabili naše spoluočany jsou podle tebe neškodní. Jsi typický vlastizrádný fanatik ale diky své blbosti si to ani neuvědomuješ a místo toho pořád meleš pantem svou hru na odváděni pozornosti od teroristickýchu utoků které se ti nehodí do krámu.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' ( . ) ( . ) (19.4.2021 8:22) reagovat
goddammindabomination: děkuji za snahu bavit se mým jazykem, ale rozdíl jsem již pochopil. Spočítej si sám, kolik za posledních dejme tomu 10 let zařvalo lidí v severozápadní Evropě díky nepatřičným iniciativám ruského státu, a kolik díky zkurveného islámu. Pak něco piš, puso. Kdyby v ČR nezaznívaly kontra-hlasy a kontra-názory k vlastizrádným názorům Kháárla, Pospíšila, Niedermayera, či obecně celé TOP-ky či Pirátů, tak zde máme naprosto stejné projevy islámského "obohacení", jako na západě.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (goddammindabomination) (19.4.2021 8:16) reagovat
( . ) ( . ): Libí se mi jak fanatici jako ty začnou startovat a kopat sebe hned jak je na jejich černobilý fanatismus někdo upozorní. Tak dobře, abych se s tebou bavil stejným jazykem jako mluvíš ty. Omlouváš to a zveličuješ hned ve svém prvnim komentáři ty kolaborantskej zmrde. A nazývej to konečně pravými jmeny, terorismus, nikoliv "nepatřičné iniciativy v ČR". Nauč se ten rozdil ty kolaborantské hovado

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' ( . ) ( . ) (19.4.2021 8:12) reagovat
goddammindabomination: kde omlouvám terorismus. Kde ignoruji ruské nepatřičné iniciativy v ČR, ty zmrde? Jen poukazuji na to, že rozmrdávání české suverenity nacistickým Německém a zkurveným islámem zde nikoho nezajímá, ba naopak tiše se to podporuje.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (goddammindabomination) (19.4.2021 8:05) reagovat
( . ) ( . ) Ty asi neumiš čist, nebo nechapu jak jsi z toho co jsem napsal došel k tomu že jsem probruselský a proislamský. narozdil od tebe terorismus neomlouvám ty kolaborantská zrůdo. Zmrdi a fanatici jako ty jsou jedno z největších nebezpečí pro naší vlast.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' ( . ) ( . ) (19.4.2021 7:54) reagovat
goddammindabomination: ať ti nepraskne cévka, ty probruselská islámská zrůdo

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (goddammindabomination) (19.4.2021 7:45) reagovat
( . ) ( . ) Neškodní? Ty ses asi ted probudil z kómatu, ne? Jestli tohle neni terorismus, tak už nevim co. Ale protože to neni islam, budeš to ignorovat a zveličkovat? Jak typické pro hlupáky s bipolarním viděním.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' ( . ) ( . ) (19.4.2021 7:24) reagovat
s neškodnými ruskými agenty je velký problém, zatímco islámské buňky v ČR nikomu nevadí...slušný paradox

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Tgggf) (18.4.2021 20:01) reagovat
Ne, ten muničak patřil mně. A tobě. Tady ČR. Pronajatý ho měla česká firma, uskladněný materiál patřil české firmě. Ale připravovali jej k prodeji na Ukrajinu přes bulharského obchodníka.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Zorbix) (18.4.2021 19:34) reagovat
Muničák patřil bulharskýmu pondikateli, kterej hojně kšeftoval s Ukrajinou.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Honza se svíčkami) (18.4.2021 19:34) reagovat
Celej zčerná a bude. Už to začalo od nohou.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Prasohyjeník) (18.4.2021 19:31) reagovat
Já věřím v dobrý úmysl soudruha presidenta. Chce z ostudy spáchat harakiri - tradiční českou cestou, uchlastáním se Becherovkou. Za týden by to stihnout měl. Držíme palečky!

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (bohynR (18.4.2021 19:13) reagovat
A copak se z toho municaku asi ztratio, nebo jaky kseft o prekazilo? Dost pochybuju, ze ten municak vyhodili do luftu jen tak z nudy.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Human.) (18.4.2021 19:00) reagovat
Ruskému agentovi z Hradu vyhostili řídícího, tak neví a mlčí. Dle Sputniku USA už už bombardují Moskvu, Petrohrad je téměř v plamenech, dálný východ již skoro zastínila noha amerických hrdlořezů. Proto se musí ruská mírová armáda preventivně shromáždit v hitlerovském stylu kolem Ukrajiny, pořádně se navzájem opruhovat, aby se náhodou ty mírové sbory nepostřílely mezi sebou a provést zase nějaké to osvobození odjakživa ruských teritorií, potvrzené zpětně bodákovými referendy. Jako Hitler, ta samá říše zla.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Pepin22 ) (18.4.2021 18:59) reagovat
ilfirin: Ano, to že se prezident není schopnej k takové věci vyjádřit bezprostředně je velice zlé! Ale ta kreatura ani vlastně není prezident. Horší už to s ním ani být nemůže, takže už může překvapit jen pozitivně a pravděpodobně svojí poslední šanci opět vyfuckoval.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Qaik) (18.4.2021 18:49) reagovat
Nemusí vrhat ČR do bližíciho se napadení, at už to znamená cokoliv. Stačí nějaké vyjadření. To přece muže mít ruznou formu a obsah.

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (ilfirinR (18.4.2021 18:44) reagovat
Copak? Někdo okamžitě nevrhá ČR do blížícího se napadení USA Ruska a chce si dát čas a hned je zle?

Obrázek 'Vyjadreni za tyden' Obrázek 'Vyjadreni za tyden' (Pepin22 ) (18.4.2021 18:33) reagovat
Místním trollům, taky nějak došla řeč (až na pár dost ubohých výjimek). Ale myslím, že se snad brzo dočkáme, až vymyslí, jak to bylo doopravdy. Ale nečekejte, že by Zeman otočil, dozvíme se, že to byla nehoda a nikdo nám nechtěl neublížit a vše je v pořádku.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...