HobbyDeník  |  MotorGuru  |  Půjčka s odměnou  |  MyMuži  |  VipShow  |  Pravda24  |  Domény  |  ČasProBydlení  |  TechSvět  |  ByznysDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProŽeny


Nalezeno 22 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Sedmdesátšest:
   


Odebírat

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (everisR (23.4.2021 17:23) reagovat
Sedmdesátdevět: při každých Ujgurech vzpomenout Katalancou? Jsem si nevšim že by katalance posílali do koncentráků. A Kosovo a Krym je taky dobrej, Albanie snad vtrhla do srbska a sebrala si kosovo násilím pro sebe a další část srbska do ted okupuje? Jako moc ti ty paralely nejdou ty principe.

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (789) (23.4.2021 12:34) reagovat
nepanda: Vzhledem k tomu že ten Bulharský obchodnik se zbranemi nejdřiv tvrdil že tam žadné jeho zbraně nebyly, aby vzapětí pod tíhou dukazů potvrdil že byly, tak se nediv. Ono kam ty zbraně šly se dá z papirů vyčíst i po letech.

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (CajgonR (23.4.2021 9:31) reagovat
nepanda: Babišovo vyjadřeni na zakladě vyšetřovani policie a BIS, ti si nic vymyšlet nepotřebují

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (KOKOT _PEPAN) (23.4.2021 9:28) reagovat
To čo za kokota vygrcal túto sračku? česi zostanú vždy jebnutý.

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (CajgonR (23.4.2021 9:23) reagovat
nepanda: co se ukazalo že jsme pomohli organizovat? Nějaké relevatni zdroje k tomu máš?

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (nepanda) (23.4.2021 9:21) reagovat
789: ako zatial jedine dokazy boli Babisove vyjadrenia a tvrdenie, ze dokazy neukazeme. A to Babis je clovek ktory tvrdil ze CR nepodporuje revolucie v Bielorusku, a potom sa ukazalo, ze CR to naozaj pomaha organizovat. Chces povedat, ze mam tomu STB-akovi verit ?

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (789) (23.4.2021 8:32) reagovat
nepanda: Když už to tapetuješ všude, tak by sis mohl alespon ověřit aktualni fakta. Simex se vyjadřila k tomu že nikdo kdo je tam jako host se nemuže dostat k zasilkam určeným k expedici, neřikali nic o tom že je nikdy neviděli. Navic se ukázalo že se ti agenti vydávali přimo za ispekci ze Simexu, a k tomu už se firma nevyjadřila. Bulharská firma komunikuje už jen přes pravniky, a vzhledem k povaze takových obchodů se ani nedivím že to zapírají.

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (nepanda) (23.4.2021 7:46) reagovat
Kauza Vrbětice zůstane pro veřejnost patrně navždy tajná.Dnes jsem se například dočetl, že zmíněná bulharská firma odmítá, že by někdy v roce 2014 i potom plánovala dovézt z ČR nějaký vojenský materiál. Jak tedy měly ruské bomby vybuchnout v Bulharsku opravdu nevím. A česká firma Simex prohlásila, že žádné lidi s ksichtem atentátníků nezná a do areálu je nikdy dobrovolně nevpustila. Takže jediné vysvětlení je , že atentátníci vlezli do areálu dírou v plotě, patrně v noci, vypáčili dveře dvou skladů, unikli

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (hondič) (23.4.2021 0:31) reagovat
pejrátký hnojomety nemáte nic lepšího na práci?

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (Sedmdesátdevět) (22.4.2021 23:51) reagovat
Kazdy kto povie: "Kdo adoruje současnou ruskou vládnoucí juntu, dokládá tím buď vlastní idiocii nebo neuvěřitelnou mentální omezenost." a nepovie to iste pre ostatné velmoci nepozna svoju historiu a preto si ju zopakuje. Male krajiny maju iba jedinu sancu. Multipolarny svet a dosledne dodrziavanie medzinarodneho prava. Ale to by bolo treba pri kazdom obsadenom Kryme kricat o Kosove a Vychodnom Jeruzaleme. Pri kazdych Ujguroch spomenut Katalancov. Principialnost a nie oportunizmus. Nedorastli sme este.

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (Prasohyjeník ) (22.4.2021 22:42) reagovat
Th E: Slang je prima, je hezké, že je to lidový člověk, ale jestli to má snad navodit atmosféru nějakého "lidového moudra" či "zdravého selského rozumu" ( i když zrovna na hornicko-bolševickém ostravsku...) tak leda pro naprosté prosťáčky. Kdo adoruje současnou ruskou vládnoucí juntu, dokládá tím buď vlastní idiocii nebo neuvěřitelnou mentální omezenost. Život v Ruské federaci jako po materiální, tak především po nemateriální stránce nesnese srovnání ani s tou nezaostalejší zemí EU,natož s těm vyspělejšími.

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (Cestovatel) (22.4.2021 22:32) reagovat
Tak si něco přečti o vyšetřování od Belligcat, jsou to dost přesvědčivě důkazy. A ty sis místo toho našel oslí můstek k argumentu ad hominem a touhle maximálně hloupou demagogii se ještě chlubiš na netu

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (Th ER (22.4.2021 22:26) reagovat
paylot: asi nerozumíš ostravskému slangu. Protože VŠECHNY jeho články jsou psány stejným slangovým stylem. Jak on sám říká: neser sa, praskne ti cévka a budeš tahat nohu. :-D

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (Th ER (22.4.2021 22:24) reagovat
Kdo věří Bellingcat, věří Evropským Hodnotám. A jejich špičatému čurákovi v čele s jeho sloganem "I love my job!" Možná tak blowjob, který dává svým zaoceánským páníčkům.

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (Prasohyjeník) (22.4.2021 21:39) reagovat
Smutné je, že díky zavřeným školám tu zas vyroste další generace rusofilních debilů, co bude schopná a ochotná věřit sebevětším píčovinám s pocitem, že mají výjimečné informace a nejsou úplní pitomci..

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (cyklista) (22.4.2021 20:24) reagovat
Větvička je známý rusofil, ten bude klidně jezdit na dovolenou na Krym nebo do Donbasu a nepřijde mu to divné. Docela podrobně je popsáno pátrání po těch rusácích na webu Bellingcat.

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (paylotR (22.4.2021 19:58) reagovat
A týhle píčovině od nějakýho random Větvičky, který na jedné stránce nasekal asi tři stovky pravopisných chyb, jako věříš? Takových článků ti za hodinu nadatluje dvacet žák 5. třídy Z.Š.

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (skepticR (22.4.2021 19:43) reagovat
Jak to bylo s Čukem a Gekem 007: [odkaz]

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (vojtechR (22.4.2021 19:31) reagovat
[odkaz] tyka sa aj CR :-(

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (Ohdon) (22.4.2021 19:07) reagovat
Lumpenkavarník: drž hubu, ty pirátská svině . Jdi si povídat se svou debilní ženou :-)

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (LumpenkavárníkR (22.4.2021 18:42) reagovat
I Ovčáček :-D

Obrázek 'Rossia' Obrázek 'Rossia' (WTH) (22.4.2021 18:40) reagovat
Zeman má vlastní Polandball? :DTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...