VipShow  |  Domény  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  ČasProBydlení  |  MyMuži  |  ByznysDeník  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  Půjčka s odměnou  |  TechSvět


Nalezeno 47 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
šedesáttři:
   


Odebírat

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (Kalda) (9.6.2021 9:31) reagovat
a proto volte piraty at dokazem tem Dougblbmanum, kcd a podobnym zmrdum ze to co si o nich myslej je zcestny a jenom jejich propaganda.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (Piráti do koše) (8.6.2021 10:33) reagovat
Pod heslem "chorobně ulhaná neomarxistická mrdka" ve slovníku nájdete fotku mrdky Arudel AKA $oup

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (Hojovír) (8.6.2021 0:02) reagovat
Proto jsem psal to kouzelné slovíčko POKUD. Já viděl takovou relativizaci sdělení pouze u ultralevičáků.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' ($oup) (7.6.2021 23:09) reagovat
Ne nejsem ultralevicak, zase nějaká tvoje projekce. Ty sis prostě vytvořil vlastního slaměného panáka a snažíš se sebe a ostatní přesvědčit že je to pravda

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (Hojovír) (7.6.2021 20:38) reagovat
oupe, dokážeš pochopit, že to jsou subjektivní komentáře? Objektivní je text té rezoluce a záznam hlasování. Text té rezoluce je klíčový, ty subjektivní komentáře vychází z něj. Já chápu, že pokud jsi pirát, tedy ultralevičák, tak pro ty je typické naprostá relativizace fakt, proto se vlastně s takovýma nikdo nebaví, nemá to žádný smysl.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (train_) (7.6.2021 20:32) reagovat
Viac antivaxerov. Novy stupen evolucie. Silnejsi uz nic neznamena. Preziju iba ti najrozumnejsi. Ja som im vdacny ze cistia genofond. Dakujem vsetkym antivaxerom. Robite to dobre

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (vocokoR (7.6.2021 19:27) reagovat
$oup > drž hubu, ty pirátská smažko B-) . Patříš do vězení.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (mrkevR (7.6.2021 19:12) reagovat
@§oup Pochybuju, že Hojovír byl na mateřské.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' ($oup) (7.6.2021 18:10) reagovat
Nj, tenhle komentář na blogu působí objektivně, a rozhodně nic nepodsouva, stejně jako tvé komentáře ;) autor se snaží za každou cenu interpretovat a naroubovat tam něco co se mu hodí, podobná metoda jako používáš ty, nejsi autor?

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (Hojovír) (7.6.2021 17:36) reagovat
Ten clanek mas se dvema odkazy, na tu rezoluci a na to kak v eu parlamentu volili. To je luxus, masmedia tohle vetsinou nedelaj. A stejne to nepobiras. Tady to mas jeste vysvetlene https://ivanpicek.blog.idnes.cz/blog/blog.aspx?c=733476&x=socialky_facebook_c

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' ($oup) (7.6.2021 17:28) reagovat
Je smutné když se stran odpůrců pirátů většinou dočkám jen slaměných panáků, různých projekcí a útoku ad hominem a podobnych věci. Článek je fakenews protože tvrdí něco co není pravda. A spojitost a význam pirátské internacionály sis vyloženě vymyslel, a ani se tim moc netajiš. Zkrátka, když nemáte argumenty, tak si alespoň něco vymyslete. Věřím že to tady postneš při každé příležitosti, protože tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou, a na tom vaše propaganda stojí

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (Hojovír) (7.6.2021 17:18) reagovat
Oupe tak ten clanek a rezoluci proste nechapes, jiste to nezazivas prvne. Az se zas budou resit pirati, znova to nahodim, zde sis to vyzadal. Ty to nechapes, ale vwrim, ze se to tu dostane k lidem, co to poberou.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (§oup) (7.6.2021 16:48) reagovat
Hojovír: Vidim že se opravdu křečovitě snažiš přesvědčit sebe i ostatni že ta paralela co sis vymyslel funguje, to že to zjevně nemá nic společného ti nevadi

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (el.kunR (7.6.2021 15:53) reagovat
Smutný je, že ony tahle rády zblbnou na mateřských.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (Hojovír) (7.6.2021 14:42) reagovat
Chaosu řád: nepanuje tu žádný chaos, muslonegři protiprávně lezou do Evropy, pohraniční státy si mají zajistit hranice, ne spolupracovat s Evropskou komisí a piráty k relokačním mechanismům, což jsou ty kvóty. Ta rezoluce měla těmto státům vzít další možnosti obrany a jediní z ČR, kdo to prosazoval, byli piráti. Tedy piráti navzdory Bartošovo posledním předvolebním lžím jsou pro neomezenou nelegální migraci. Pirátská internacionála je sebevysvětlující název. Poslední bitva vzplála!

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (§oup) (7.6.2021 14:31) reagovat
četl jsem to, bez ohledu na to co tam vkladáš ty, šlo o to do toho chaosu který tu tehdy panoval vnest nějaký řád. A tim že budeš opakovat tu hloupou paralelu s internacionaloou se z toho pravda nestane, už ti to bylo vysvětleno níže, a neni tak těžké to dohledat. Pokud ovšem nepouživaš pochybne zdroje a fakenews jako ten předtím.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (Hojovír) (7.6.2021 13:57) reagovat
Není to fakenews, přečti si tu rezoluci, kterou máš v tom článku. EK se zase snaží prosadit relokace a piráti jediní z ČR pro to hlasovali. Pirátská internacionála je název pro komouše, aby líp věděli, co volit. Zbytek je dohledatelný a dohledáván, jste vidět.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (GeorgethebestR (7.6.2021 13:01) reagovat
Jen mne zaráží že jakákoliv debata pod jakýmkoliv obrázkem se většinou zvrhne v nadávání si do pirátů, komunistů a antifa MRDEK. To už není ani zábavné, ani vtipné B-)

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (§oup) (7.6.2021 12:49) reagovat
vždyd řikam že to je fake news které tady neustale opakuješ do zblbnuti, protože navzdory toho co ten članek lživě podsouvá se nejednalo o hlasovani o kvotach. Šlo o to instutucializovat mechanismy které zabrani chaosu která tehdy v migraci byla, Piratská internacionala je volne uskupeni piratských stran které hierarchický vliv na jednotlivé srany jak se snažiš podsouvat, Srovnani s komunistickou internacionalou je naprosto mimo, očividně vůbec nevíš o čem mluviš. Zbytek jsou jen random nálepky.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (Hojovír) (7.6.2021 12:31) reagovat
a další odkazy, stačí si googlit pirátská internacionála, pak program a činnost ultralevicové frakce v které jsou v EU parlamentu piráti, ta frakce si piráty dovychovala, nehraj, že to jsou jen nálepky. Antisemitismus tak typický pro komunismus od konce 40. let, kdy Izrael poslal Stalina s komunismem do hajzlu si taky dokážeš vygooglit. Strana Pirátů je součástí mezinárodního neomarxistického hnutí.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (Hojovír) (7.6.2021 12:22) reagovat
oupe: tak ještě jednou a pomalu, myslíš https://www.citarny.cz/knihy-lide/vzdelavani-a-souvislosti/zaujalo-nas/pirati-zradili-obcany-cr-hlasovali-pro-otevreni-hranic-nerizene-migraci-a-byli-pro-zavedeni-migracnich-kvot , máš tam odkazy na text rezoluce ohledně migrace a kvót, že ten text zjevně nechápeš je mimo řešení. Máš tam hlasování tří pirátů, jediní z ČR, pro tuto rezoluce, dokonce seznam hlasů.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (§oup) (7.6.2021 12:15) reagovat
Hojovír: maš nějaký k tomu co tvrdiš nebo jsou to zase klasické propagandistické řeči? Piráti pro kvoty nehlasovali. Ten odkaz co tady nejspíš ty pořád dokola daváš se netýkal hlasovaní o kvotach. A frakce v Evropském parlamentu nemají vliv na své členy, velmi často jsou tam strany s ruzným směřovaním, za české strany například KSČM mezi progresivní levicí, a nebo ANO v liberlaní frakci

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (Hojovír) (7.6.2021 11:55) reagovat
efeliku: piráti jsou černí komouši, to jim neodpářeš. Pirátská internacionála po vzoru komunistické internacionály. V EU parlamentu v ultralevicové frakci EFA/Greens hlasují pro rezoluce na neomezenou migraci a kvóty (Lebensraum). Antisemitismus: googli piráti a antisemitismus. Relativizace soukromého majetku. Osazování do politicky nezávislých funkcí na základě komoušského kádrování. Je toho ještě mraky, snad si lidi už všimli a 2021 nebude obdoba 1948.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (manža) (7.6.2021 11:53) reagovat
... a mastičkáři nebudou mít co žrát :-O

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (kcd) (7.6.2021 11:51) reagovat
Pirátské mrdky jsou komunisté noví, v mnohém horší než ty rusofilní kleptokrati, co smrdí v parlamentu už téměř sto let. Stejně jako oni nerespektují zákon, ústavu a základní svobody občanů. Na lokální úrovni předvádí stejnou neschopnost a pasivitu. Mimochodem také milují průvody - piráti hlavně ty homosexuální a vítačské.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (§oup) (7.6.2021 11:51) reagovat
Piráti do koše: vám komoušům se zase zachtělo zabijet lidi s jinym nazorem? je to smutné, pořád opakuješ tu svou naučenou propagandu jako mantru, protože nemaš žadný argument. btw, Arudel je kdo?

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (Zbuda) (7.6.2021 11:49) reagovat
Tady pomůže jedině vymítač ďábla.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (Piráti do koše) (7.6.2021 11:35) reagovat
"Takoví jako ty spolehaji na to že stokrát opakovaná lež se stane pravdou a že když to budou lidem neustále opakovat, tak tomu nekřeří uvěří." To na tebe sedí, jak oprátka na pirátskej krk, mrdko Arudel!

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (§oup) (7.6.2021 11:18) reagovat
kcd: nevidi, protože žadná není. Takoví jako ty spolehaji na to že stokrát opakovaná lež se stane pravdou a že když to budou lidem neustále opakovat, tak tomu nekřeří uvěří.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (ukulele24n) (7.6.2021 11:00) reagovat
Solim: není, však má pravdu :)

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (kcd) (7.6.2021 10:51) reagovat
Největší beznaděj pirátských mrdek spočívá v tom, co píše Efeliky; spojení mezi piráty a komunisty nevidí a nechápou. "My nejsme komunisti, my budujeme lepší zítřky!" "My nikoho pronásledovat nebudeme, my jenom chceme sociální spravedlnost!"

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (Solim) (7.6.2021 10:23) reagovat
Efeliku, ty jseš dobře vymytej...

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (Efeliky) (7.6.2021 10:05) reagovat
Paní "Ranka" docela dost připomíná zdejší exoty, co spojují piráty s komunismem.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (BobsikR (7.6.2021 9:32) reagovat
jako fanda očkování ani zdaleka nejsem, ale tohle je extra prasárna..

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (misilR (7.6.2021 9:21) reagovat
ty vole, odvar z borovicovejch jehlicek a modlitba! Univerzalni vselek. Lekarnici vas budou nenavidet!

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (GeorgethebestR (7.6.2021 9:18) reagovat
Já nevím. Já bych ji stejně jako Guru Jára radši jen několikkrát po sobě odháčkoval. To by taky mělo pomoct. A pak odvar z chmele, ale pro mne - vychlazený a s pěnou B-)

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (matichora) (7.6.2021 8:59) reagovat
Žádné babské ucho, podle mojí křišťálová koule jedině lektvar z mandragory uvařený o půlnoci pod šibeničním vrchem na ohýnku z pětistovek. Zdarma zašlu, budu pouze potřebovat několik bankovek na otop, čím více tím lepší účinek.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (Prasohyjeník) (7.6.2021 8:48) reagovat
Před stykem vymáchat pinďoura v odvaru z babského ucha, to by mělo pomoci. A samozřejmě kondom, který si po nasazení na penis potře silnou dávkou feferonkové pasty. A i tak se doporučuje radši anál....

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (izakR (7.6.2021 8:47) reagovat
caj z borovice je zde nahovno ... tohle je genetika a zmena DNA ...

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (izakR (7.6.2021 8:46) reagovat
Vzhledem k tomu, ze uz ma formu HIV/AIDS a pokud s nim bude mit nechraneny styk, udela ji neplodnou + ji nakzi tou auto imunitni nemoci ... tak kopnout doprdele a rozejit

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (grasakR (7.6.2021 8:19) reagovat
A maji si porad o cem povidat (cti hadat se)

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (Manželská poradna) (7.6.2021 8:10) reagovat
Přítel vymaštěněj státní propagandou, přítelkyně vymaštěná nějakou esoterikou - já myslím, že se k sobě naopak krásně hodí, protiklady se přitahujou a zároveň mají hodně společnýho ... :-D

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (.:Gembler:.R (7.6.2021 8:04) reagovat
Myslel. Nestoji to za to. Kozy 6 muzes nechat pridelat i Karlovi a urcite ti vykouri lip. Stay roumenist

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (NoobR (7.6.2021 7:54) reagovat
Ale co když skvěle kouří a má kozy 6ky? Myslel někdo z Vás i takto?

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (KMR) (7.6.2021 7:48) reagovat
Asi tak, v tomhle případě bude pro přítele rozchod jeho záchrana, protože s takovouhle pičou fakt žít nechceš.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (krouticimoment) (7.6.2021 7:41) reagovat
Jestli se s ním Věrka na základě dobrých rad rozejde, tak na tom přítel jedině vydělá.

Obrázek 'snad pomuze modlitba' Obrázek 'snad pomuze modlitba' (hospodinovo) (7.6.2021 7:40) reagovat
spravne, kdo by chtel taky zit s propagandou vypatlanou palici. Verce preju at najde poradnyho frajera a vse nejlepsi do zivota. Bohuzel i v mym okoli se nasla spousta debilu, rok dozadu plny huby kecu jak nikdy zadna jehla a voila, jeste se tim chlubi sasci. Zrno od plev soudruzi, zrno od plev. hezky denTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...