NeposlušnéTlapky  |  TechSvět  |  Domény  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  Půjčka s odměnou  |  VipShow  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  Pravda24


Nalezeno 12 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Dvacetpět:
   


Odebírat

Obrázek 'proste to zkusime' Obrázek 'proste to zkusime' (456) (24.6.2021 20:37) reagovat
Pyca_Zla: A pro boj proti čemukoliv západnímu a návrat do 11 století se použije Kalašnikov. Rudí Khmérové... Vůbec jim to nedošlo, že kalašnikov do té jejich ideologie zapadá stejně jako traktor, které rozbíjeli.

Obrázek 'proste to zkusime' Obrázek 'proste to zkusime' (Pyca_ZlaR (24.6.2021 17:37) reagovat
Jinak souhlas, EU je často na palici, ale to například manželství taky, a přesto se v něm lidé snaží nějak fungovat. Na euroskeptickýc názorech není nic špatného, pokud povedou ke zlepšení směru vývoje EU. Což samozřejmě není případ Koz, ale to tady všichni víme.

Obrázek 'proste to zkusime' Obrázek 'proste to zkusime' (Pyca_ZlaR (24.6.2021 17:36) reagovat
@Bob the Builder: Bohužel, místní obecní blázen neumí zformulovat myšlenku bez toho, aby do toho nezakomponoval vraždění / týrání / smrt lidí, kteří si myslí něco jiného než on. Je krásnou ukázkou toho, kdo pro totalitní režimy vykonává špinvou práci zahrnující výše zmíněné, lidem jako Kozy stačí ukázat prstem, dodat jim "důvod" (například: Jde o Titoisty, co na tom, že ještě včera to slovo nai neexistovalo a pro Kozy to byli normální sousedé), a počkat, až Kozy dokoná své dílo.

Obrázek 'proste to zkusime' Obrázek 'proste to zkusime' (Bob the Builder) (24.6.2021 15:52) reagovat
@ ( . ) ( . ) : jakej zamindrákovanýho kripl může přát "bolestivou a pomalu postupující rakovinu" někomu, kdo si jen něco "myslí" (jinýho než zamindrákovanej kripl)? :-( Ty prostě bojuješ s nějakym vnitřním nepřítelem. Ale místo toho, abys otravoval život jen sobě, musíš ničit bábovičky všem ostatním....

Obrázek 'proste to zkusime' Obrázek 'proste to zkusime' (neregNULA) (24.6.2021 15:47) reagovat
Uznavam EU logika je dost casto na bednu, ale prosim Kozyho aby uvedl priklad takto rozsahleho projektu jako EU, ktery funguje/fungoval lip(SSSR/RVHP/...). Bohuzel ani demokracie neni skvela, ale to asi nejlepsi co bylo zatim zrealizovano. Obcas ma i zajimave vysledky viz napr. nas sqely premier,jeste lepsi prezident, Tomio mistopredseda Snemovny apod.

Obrázek 'proste to zkusime' Obrázek 'proste to zkusime' (cu-rak) (24.6.2021 15:38) reagovat
Eu byl skvely projekt, myslenka primo genitalni ale poslednich 10 let to nabralo tak eklháft směr že je to snad ještě více na blití než RVHP. Kazdpopdane jako protipol jinym svetovym mocnostem by evropa mela byt jendotna, ale nikoliv rozjebavac a diktator

Obrázek 'proste to zkusime' Obrázek 'proste to zkusime' ( . ) ( . ) (24.6.2021 15:04) reagovat
Bolestivou a pomalu postupující rakovinu a AIDS všem, kteří i v dnešní době si myslí, že EU je skvělý projekt.

Obrázek 'proste to zkusime' Obrázek 'proste to zkusime' (Dylin) (24.6.2021 15:01) reagovat
Ty vole prej přidávají dort :D zrovna oni dva. Dyt ten vysmatej by i vlastního syna poslal na Krym, kdyby šlo o prachy

Obrázek 'proste to zkusime' Obrázek 'proste to zkusime' (neregNULA) (24.6.2021 14:28) reagovat
aaaaa prisel pan osel z SPD,ze? EU podpori nektere z projektu,ktere ji navrhne CR. Cyslostezek se udelalo vice nez ostatnich veci, protoze je to papirove jednodussi (napr. ekologicke dopady apod.) a levnejsi nez napr. modernizace zel. trati.Fakt nemam pocit, ze by tu vetsinu cyklostezek staveli Nemci.

Obrázek 'proste to zkusime' Obrázek 'proste to zkusime' (Pyca_ZlaR (24.6.2021 14:21) reagovat
Sorryjako, ale brečení o cyklostezkách a rozkradených dotacích mi přijde jako kňučení uhrovitýho fakana, který peníze od rodičů na svačiny rozfrcal za nesmysly, kterých se nenají, přes den má hlad, a stěžuje se si na rodiče, že po něm chtějí, aby alespoň vynášel koš, a on chudák přitom nemá na rozdíl od ostatních svačiny. B-)

Obrázek 'proste to zkusime' Obrázek 'proste to zkusime' (Pyca_ZlaR (24.6.2021 14:13) reagovat
No a čí je chyba, že jde o cyklostezky? EU, nebo vykutálených Čechů, kteří peníze vyhodili za zyklostezky a rozhledny? Poláci a Maďaři dotace použili na rozvoj infrastruktury, asi se spolčili s fašistickou EU, zase proti ubohým Čéééchům, který svět jen ubližuje. No a eldorádo pro německé firmy - co brání Slušným Čechům, aby pro ně nepracovali / nekupovali od nich, a založili si svoje vlastní, vlastenecké?

Obrázek 'proste to zkusime' Obrázek 'proste to zkusime' (divoký osel stýv) (24.6.2021 14:01) reagovat
Ano, přidávají dort na bruselské hodování. ČR platí desítky miliard na dřevo, zpátky dostane papírově o desítky miliard víc, ale to jsou ty cyklostezky, část se rozkrade během rozdělování peněž + je to tu eldorádo pro německé firmy.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...