Domény  |  Pravda24  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  Půjčka s odměnou  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  HobbyDeník  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvět  |  ČasProŽeny


Nalezeno 21 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesát:
   


Odebírat

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (Kalda) (26.7.2021 7:06) reagovat
pro ortodoxni vaxery: jedna se o prvni vakcinu na svete schvalenou k sirsimu pouzi. Dokud jsme nemeli kovid, tak jakoukoliv mRNA nikdo neschvalil. Nikdo netusi co to dlouhodobe udela s cimkoliv. Predstavte si, ze tenhle vir se zachova obdobne jako bakterie oproti antibiotikum a co kdyz diky vaxerum zacne bejt rezistivni nebo zvysi frekvenci svych mutaci? Na tohle Vam nikdo neodpovi, protoze to nikdo nevi.

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (.:Gembler:.R (21.7.2021 6:37) reagovat
ten hadr na hubě nosíme kvůli pandemii. Že to vláda nařídila mně nezajímá

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (ifiiiifiifiifff) (20.7.2021 14:45) reagovat
jen podotknu, ze "ten hadr na hube" nenosite kvuli antivaxerum, ale kvuli narizeni vlady...

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (jelen úplně bez parohů, ani malé růžky, prostě žádné parohy, asi jako ovce) (20.7.2021 13:08) reagovat
Mam apku Antiwax Watch!, ukáže nenaočkované v okolí 50 metrů. Je k tomu usb kablík se dvěma bodcema, kdyby někdo měl potřebu za antivaxíkem dojít a dávat mu elektrošoky. V neplacené verzi je to jen jako rána od elektrického ohradníku, extended version už je schopna na shok vyždímat baterku mobilu, je k tomu power banka.

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (CestovatelCasem) (20.7.2021 12:44) reagovat
Schvalili uz zlutou hvezdu pro antivaxery? Nebo pujde o appku, ktera vas "vaxery" upozorni v jake jste spolecnosti?

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (Síček) (20.7.2021 12:38) reagovat
Pravda. Hodně teď pozoruju, jak naočkovaný lidi rejpou do těch co odmítli. Dochází k jakési diskriminaci mezi těmito dvěma tábory.

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (Depres) (20.7.2021 11:27) reagovat
Naposledy někdy loni, od ledna nesleduji žádné zprávy, místo toho sleduji rouming, vše důležité se zde (sice se zpožděním, ale zato s bohatým vysvětlením) ukáže a kovid tím pro mě skončil. Doporučuje 9,9 z 10 psychiatrů.

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (HyperMAXR (20.7.2021 11:12) reagovat
Kdy jste naposledy sledovali statistiky moribundusu? A kdy naposledy jste se zděsili, jaké další opatření na nás plánují seslat?

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (Depres) (20.7.2021 11:10) reagovat
Okultní okurčák: Jíst a pít je ve vlaku povoleno, v té době obsluha nažene kovid do uzavřené schránky. Není zač.

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (PičuskáčekR (20.7.2021 11:08) reagovat
Okurčák: vlakem s hadrem na hubě nejedeš kvůli antivaxerům, ale kvůli tomu, že jsi obyčejná socka, co se nezmůže na auto :D

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (Depres) (20.7.2021 11:05) reagovat
A ještě poprosím o vysvětlení toho, proč se těm, kteří aktuálně nesdílejí nadšení z nového výrobku v podobě vakcín proti nějaké nemoci říká "antivaxeři". Přitom jiným očkováním se ti lidé nevyhýbali, takže to nemohou být antivaxeři, ne?

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (Okultní okurčák) (20.7.2021 10:55) reagovat
Dneska pojedu kvůli těm antivax dementům tři hodiny vlakem s hadrem na hubě. Už jen za to by si měl kovid své ochránce vychutnat do posledního dechu.

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (Depres) (20.7.2021 10:53) reagovat
Když dostupnost něčeho je něčím podmíněna, je splnění podmínky ještě dobrovolnost, nebo spíš svobodné rozhodnutí? Protože mi to nepřijde stejné. Vím, že nejsem nejostřejší tužka v penále, tak kdyby to někdo uvedl na pravou míru.

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (aggR (20.7.2021 10:36) reagovat
Slaměný panák vypadá jinak. Já se ptal, jaká další rizika emotivně nepodstupuješ.

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (hmm hmm) (20.7.2021 10:25) reagovat
Právo na tělesnou nedotknutelnost je už zcela překonanej koncept stejně jako svoboda pohybu, svoboda projevu a svoboda myšlení. Kdo by se vůbec otravoval s nějakou obtěžující svobodou, když je tak příjemný přijmout všechna dobrodiní etatismu? Kdo se neočkuje s námi, jde proti nám.

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (antivax genius) (20.7.2021 10:19) reagovat
mě by zase zajímalo, jestli jste si přečetli příbalový leták ke kovid mRNA vakcíně, a jestli jste podepsali že to dva roky staré sérum bez jakýchkoliv dlouhodobých studií berete dobrovolně?

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (bigfaker) (20.7.2021 10:17) reagovat
agg: mno pěkný slaměný panáky tam máš, ale chybí ti ten nejúčinější totiž že vlastně i věříme na chemtrails a vůbec jsme debilní podlidi. Také by jsi neměl zapomenout na srovnání s vakcínama na bakteriální onemocenění (tetanus, polio) -to taky dobře na blbečky funguje. Máš se ještě hodně co učit.

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (aggR (20.7.2021 9:58) reagovat
Mě by jen zajímalo, jaké životy vy antivaxxeři vedete. Jak se stravujete, kolik vypijete piv a vykouříte cigaret. Jaké prášky do sebe hrnete aniž byste si přečetli příbalový leták. Kolik očkování do sebe necháte napíchat, když chcete jet na dovču někam mimo Evropu... Jestli pijete vlažnou vodu nebo šlavějový čaj. Před spaním si zameditujete, tak potom chápu vaše rozhořčení. Ale běžný antivaxxer vypadá jinak.

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (Prasohyjeník) (20.7.2021 9:48) reagovat
Kdo vám co dělá? Očkování je dobrovolné. My se vám smějeme jen proto, že jste kokoti a věříte na úplně urážlivě ubohé dezinformační bláboly.

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (Zehlici_prknoR (20.7.2021 9:43) reagovat
Na jare posrani v koute, ted naockovani a hrdinove a rychle vsechny ostatni persekuovat.. nechte nas na pokoji, magori

Obrázek 'antivax genius' Obrázek 'antivax genius' (antivax genius) (20.7.2021 9:40) reagovat
mě by úplně stačilo, kdyby mě provaxxeři nechali napokoji, MY BODY MY CHOICE! ;-)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...