VipShow  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  Domény  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  NeposlušnéTlapky  |  Půjčka s odměnou


Nalezeno 25 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátosm:
   


Odebírat

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (LumpenkavárníkR (4.8.2021 15:24) reagovat
Rusko země tolerance a multikulturalismu. [odkaz] A u nás přitom šíří strach prostřednictvím zločineckých politických stran na ně přisátých. A blbečci to žerou.

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (LumpenkavárníkR (4.8.2021 15:12) reagovat
(:.): Že ty sis nepustil tatíčka Putina co jsem dával do odkazu? :-D [odkaz] Běž to říct jemu :-D

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (:.) (4.8.2021 14:57) reagovat
Spousty žijí slušně? Člověče, kde žiješ... fakt vyndej hlavu z prdele.

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (LumpenkavárníkR (4.8.2021 14:50) reagovat
Ale hovno. Těch zločinů ubývá. Teoristické útoky byly vždy a asi stále budou. Na tom se nic nezmění. Něco jako 11. září už dlouho nebylo. Teď po stažení vojsk z Afgánistánu talibán zas posílí a hrozí že zas bude podnikat organizované akci jako dřív. A kritizovat Islám nebo muslimy? Nemůžeš opomíjet, že jich spousty žije slušně. Je to stejné jako s vlastenci. Někdo se jako vlastenec vzdělává a pomáhá budovat lepší místo pro život. A někdo šíří nenávist, škodí, lže, napadá ostatní a říká tomu vlastenectví.

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (:.) (4.8.2021 14:37) reagovat
Bohužel zrovna kritika islámu je značný problém, protože těch následovníků středověkého psychopata se osobně dotkne úplně všechno. Pamatuju dobře dobu, kdy se podepisovala Výzva vědců. Veškerá kritika, tj. i obavy z migrace, věcná kritika částí islámu, práva šaria... to všechno bylo v médiích zamlčováno, potlačováno. Viz např. Kroužková vs. Konvička. Od té doby, jak přibývá zločinů povahových klonů středověkého psychopata, se situace postupně zlepšuje, jenže přesto se _slušný_ politik bojí islám kritizovat.

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (LumpenkavárníkR (4.8.2021 14:24) reagovat
(:.): Ničeho takového jsem si nevšiml. Jako fanoušek satanismu kritizuji a vysmívám se náboženství rád. A nikdo mě nikam neodsouvá. Přesto uznávám, že některým lidem může náboženství pomoci k tomu aby měli ze sebe lepší pocit. Nebo aby byli lepší. Jinak se za něj ale schovává spousty šmejdů. Samo o sobě je ale náboženství pitomé. Jenže nesmíš nahrazovat kritiku šířením nenávisti. To je totiž už trestný čin. I u nás. Poslechni si Putina abys věděl jak to je. [odkaz]

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (:.) (4.8.2021 14:12) reagovat
A víš, čím to mainstream posral? Těžkotonážním tlačením jednoho správného názoru a odsouváním těch, co měli názor jiný. Bez ohledu na to, který názor je správný. Tím odsunuli spoustu lidí do temnějších zákoutí společnosti, někam, kde jsou názory ještě příšernější. A to je něco nepřípustného. Západní civilizace vyrostla na svobodě prosté od náboženských vlivů. Svoboda slova znamená to, že i náboženství musí být podrobována kritice; nelze dávat prostor pouze obhajobě.

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (:.) (4.8.2021 14:08) reagovat
Lumpenkavárník: Vážně si vyndej hlavu z prdele, prosím. Reálný je jak kult válečného zločince Mohameda, tak kult teroristů Baldy a spol. Oba kulty jsou nebezpečné, stejně jako kult všemocného všespásného státu (nebo EU) a jeho nekonečné "dobrotivosti". No a ten poslední kult to totálně posral, právě omlouváním a bagatelizováním musulmanských zločinců, kdy u spousty lidí ztratil důvěru a umožnil právě SPD apod. Doporučuji návštěvu např. r/atheism nebo r/exmuslim. A to je jenom špička ledovce.

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (LumpenkavárníkR (4.8.2021 14:02) reagovat
Ta reakce byla na předchozí koment. Žádný takový kult nikde není. Věříš akorát zločincům. Se nad tím zamysli. Pitomio a Bureš ty teroristy potřebuje. Bez nich by byl hovno. Stejně jako populisti v jiných zemích. Tihle zmrdi je používají jako nástroj strachu. Tak zveličují jejich moc a schopnosti. Používají to ke svým politickým cílům. Kdo myslíš že jsou ti největší teroristi? [odkaz]

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (:.) (4.8.2021 14:00) reagovat
Takže se shodneme, že skutečným problémem je medián IQ 100 v kombinaci s demokracií?

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (LumpenkavárníkR (4.8.2021 13:56) reagovat
(:.): Za to nemůže EU, ale blbečci na které fungují primitivní psychologické triky a ve kterých dřímá [odkaz] Kdybychom nebyli v EU, tak by byl nepřítel zas někdo jiný. A zas by to byl někdo na vyšší úrovni kdo by nastavoval zrcadlo populistické a neschopné politické reprezentaci. A blbečci by mu to zas žrali.

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (:.) (4.8.2021 13:50) reagovat
Lumpenkavárník: Takže si myslíš, že stát je jediný, kdo má způsoby, jak něco zjistit? Ach ano, všemohoucí bůh spasitel. Nasrat. A EU že je málo rasistická? Kamaráde, ta naopak ten rasismus rozjela na plný koule. Bílý muž bad, kult arabského válečného zločince a vraha willkommen, wir schaffen das! No uvidíme, jakým způsobem ten kotel bouchne. Já bych rád rasismus eliminoval, ale ne tím, že budu kopat do nějaké skupiny lidí kvůli barvě a omlouvat jinou skupinu lidí kvůli jakési ochraně náboženství.

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (:.) (4.8.2021 13:45) reagovat
Prasohyjeník: Měl bys vyndat hlavu z prdele. Jasně, že se děje. Můžeš nad tím mávnout rukou, že to není tak hrozný... no, americké univerzity jsou v podstatě ztracené (to předvedla nedávno např. Mathilda Cohen, tipuju, že už ji nikdy nikam nepozvou), a v některých evropských městech v některých čtvrtích skutečně nebezpečno je, a dříve nebývalo. No a i díky politice EU se zmítáme mezi agentem Sosačem a vlastizrádným Japoncem. Nebýt v EU, tak možná řešíme jiné problémy, ale ne zmíněné zmetky.

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (LumpenkavárníkR (4.8.2021 13:41) reagovat
(:.): To není o tom, že jsou někteří lidé nesvéprávní pitomci, ale o tom, že na zjištění některých skutečností ti nestačí tvé smysly a dokonce ani jednoduché testy. viz: [odkaz] Každopádně si to mohl napsat rovnou, že je podle tebe EU málo rasistická a tak z ní chceš pryč. Nemuseli bychom diskutovat o věcech co jsou úplně mimo.

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (Prasohyjeník) (4.8.2021 13:39) reagovat
Nic takového se tam neděje a pokud má nekdo pocit, že jako "heterosexuální bílý muž" je utlačován, tak je to jen chabá omluva pro to, že je neschopný vrták. Zdánlivé "protěžování" islámu na západě je nesmysl posuzovaný zdejší nesmyslnou hysterií vyvolanou ruskými agenty a jejich šéfem soudruhem prasidentem. Nebýt EU, tak se zmítané mezi komunismem a nacismem. A to jsem býval také euroskeptik, ale lidé jsou tu tak blbí, že nás jedině EU může ochránit před našimi hovady...

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (:.) (4.8.2021 13:30) reagovat
Kvalitu i bezpečnost si musí v prvé řadě hlídat zákazníci. Že jsou někteří lidé nesvéprávní pitomci, kteří si nechávají srát na hlavu, je problém, který stát (ani EU) nevyřeší. Tím spíš, že by to bylo proti jeho zájmům. Železnice a dálnice... ber to jako můj povzdech nad (pro)marněnou příležitostí. Prasohyjeník: Na Západě to je úplně jiný level sraní si na hlavu. Když už ne v kvalitě zboží, tak v politických ideologiích. To neustálé obviňování bílé rasy a podporu islámu jim vážně nezávidím.

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (LumpenkavárníkR (4.8.2021 13:24) reagovat
Přepravní uzel těžko s úrovní naší železnice a síti dálnic. Za to EU nemůže. EU neovládá každý detail. Když vidím naši politickou reprezentaci, tak musím říct: Bohužel :-( "Pro volný trh, i s tím rizikem, že na něm budou i věci ošklivé nebo nebezpečné?" To zní jako ráj pro šmejdy. Kvalitu i bezpečnost výrobků kontroluje stát. Ne EU.

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (Prasohyjeník) (4.8.2021 13:20) reagovat
:. Ono to bude spíš tak, že západní státy jsou už dneska někde jinde a tudíž je to pro nás nepochopitelné. Navíc jsme nasákli z Ruska tu sebevražednou myšlenku, že i když je to u nás totálně na hovno, tak všemu rozumime nejlíp a státy, které jsou na tom třikrát lépe než my, litujeme jak si vše posrali. Na této ideologii je blbé to, že když zcela chybí sebereflexe, není z ní úniku...

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (:.) (4.8.2021 13:10) reagovat
Lumpenkavárník: No právě. Česko je krásně uprostřed Evropy, může to být obchodní i přepravní uzel. Zároveň však EU generuje neustále jednu hovadinu za druhou. Dokážu si představit lepší formy spolupráce v Evropě než tu bandu byrokratů odtržených od reality a myslících si, že můžou ovládat každý detail. Takové myšlení bylo ve fašismu, bylo v socialismu... a rád bych se ho už zbavil. Jsem plně pro volný trh, i s tím rizikem, že na něm budou i věci ošklivé nebo nebezpečné.

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (ifiiiifiifiifff) (4.8.2021 12:54) reagovat
koukam, predvolebni kampan uz na roumingu zacala :-D

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (LumpenkavárníkR (4.8.2021 12:53) reagovat
Btw. k obbrázku. Řekl bych, že Volný je tvrdá konkurence. Takže bych s tou suverenitou byl opatrný.

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (LumpenkavárníkR (4.8.2021 12:49) reagovat
Ona ta podmínka euroskepticismu je docela složitá. Protože spousty lidí mluví o euroskepticismu a ve skutečnosti myslí izolacionismus (Není to to samé?). A to je cíl Ruska. Státy co nemají obchodní i vojenské partnery jsou slabé. A snadno se stanou obětí. To si uvědomuje každý. Proto populisti nadávají na EU, ale vystoupit se nikomu nechce. Vždy je potřeba najít nepřítele a EU je snadná oběť. I kdyby jsme vystoupili, tak by byla stále zlá EU. A kdyby nebyla, tak by byl zlý zase západ. A máme tu zas Rusko

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (tozztak) (4.8.2021 12:36) reagovat
Na takovou stranu tu není početný elektorát, máš to marný. Zfeminizovaná, zdegenerovaná společnost je v tuto dobu silně posunutá doleva a díky technologiím a setrvačnosti ještě bude dlouho trvat, než definitivně zkolabuje a levičáctví se opět zdiskredituje. Pak se to zas možná narovná...i když kdo ví, třeba už se to "nestihne", vláda zdola definitivně vezme za své a my budeme žít v nějaké namedikované společnosti popsané ve filmech Equlibrium, THX1138 apod.

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (Prasohyjeník) (4.8.2021 12:35) reagovat
Náhodou, Pitomio dotáhl svojí genialitu k dokonalosti a lidi mu to žerou. Největší česky vlastenec je kříženec Japonce a Moravačky, je rozvedený a hájí tradiční rodinu, na plakátu hlásá: "Normální život pro naše děti" a na svého syna se zcela vykakal. je proti mohamedánům a při návštěvě Londýna navštívil mešitu a nechal udělal ze své dívky na chvíli mohamedánku (citace). Byl patronem multikulti festivalu v roce 2012. Jo a nesnáší mísení ras :o)

Obrázek 'konkurence je velika' Obrázek 'konkurence je velika' (:.) (4.8.2021 12:23) reagovat
Hledá se: Autentická liberální pravicová strana, kterou je EUskeptická a zároveň se nelísá k Rusku. Zn. Už ani ti Svobodní se nezdají liberální.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...