TechSvět  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  Půjčka s odměnou  |  HobbyDeník  |  Domény  |  MyMuži  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  MotorGuru  |  NeposlušnéTlapky


Nalezeno 11 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Osmdesátsedm:
   


Odebírat

Obrázek 'sezona burcaku zacina' Obrázek 'sezona burcaku zacina' (XantR (11.9.2021 18:44) reagovat
Můj děda a další dědové s celé dědiny chodili mezi sebou na burčák, přesně věděli okamžiku, kdy dosáhne správného kvasu a říkali tomu "náš penicilín". Od jednoho k druhému, od druhého ke třetímu a vždy přesně v ten správný čas. Stejně tak výběr z hroznů, který se nikdy neprodával a na něm si pochutnali jen mezi sebou, případně na svatbě. I když se víno povedlo, výběr z hroznů a několik málo lahvinek byla zcela jiná dimenze chuti.

Obrázek 'sezona burcaku zacina' Obrázek 'sezona burcaku zacina' (melen) (11.9.2021 17:28) reagovat
Cobol, pls…

Obrázek 'sezona burcaku zacina' Obrázek 'sezona burcaku zacina' (Peter .R (11.9.2021 16:06) reagovat
Najkrajšie sú tie cukrové vody čo nastavovali pomletými jablkami natrhanými pri ceste. To je potom z riti gejzír, jak zo žriedla v ruských Karlových Varoch!

Obrázek 'sezona burcaku zacina' Obrázek 'sezona burcaku zacina' (lazy2login) (11.9.2021 15:04) reagovat
"Allah pod strechu nevidi" a "u vas Allah neplati" su dve vety co do smrti nezabudnem, boli mi povedane pocas obednej pauzy na brigade v miestnom bistre vedenym miestnym vypasenym mohamedanom pri pive.

Obrázek 'sezona burcaku zacina' Obrázek 'sezona burcaku zacina' (egal wer) (11.9.2021 13:38) reagovat
(druhý syn druhého syna ) (11.9.2021 11:43) ja som sa kamarátil s kosovským Albáncom - keď som sa ho pýtal na plechovku piva v ruke, povedal, že jedna, alebo dve tretinky nie je hriech. Slintal nad kozatými nemeckými turistkami, ale dcéry v bikinách (moje) nechápal.

Obrázek 'sezona burcaku zacina' Obrázek 'sezona burcaku zacina' (GeorgethebestR (11.9.2021 12:26) reagovat
No..když jsi u vinaře a vychytáš tu správnou chvíli je to opravdu mok boží. S tím co koupíš ve vinotéce to nelze srovnávat...

Obrázek 'sezona burcaku zacina' Obrázek 'sezona burcaku zacina' (druhý syn druhého syna ) (11.9.2021 11:43) reagovat
komunista - kolega byl na montáži v Saúdské Arábii a Arabové večer normálně chlastaj pivko. Prý Alláh už spí a nebo není vidět skrz střechu.

Obrázek 'sezona burcaku zacina' Obrázek 'sezona burcaku zacina' (druhý syn druhého syna ) (11.9.2021 11:40) reagovat
Mck - já jsem ho pochopil tak, že kvantita nahrazuje kvalitu a pak má masa posranýxh spotřebitelů potřebu do Moravanů s vínem a burčákem kopat. Přitom je o tom, že se všichni potřebuji sebfurt něčím oblbovat a přitom moc neutratit. Nejsou schopni jít po kvalitě, chtěj prostě chlastat. A pak nadávají na kvalitu.

Obrázek 'sezona burcaku zacina' Obrázek 'sezona burcaku zacina' (Roumen komunistaR (11.9.2021 11:14) reagovat
Šáríjú na vás, alkoholické mrdke.

Obrázek 'sezona burcaku zacina' Obrázek 'sezona burcaku zacina' (Mck) (11.9.2021 10:43) reagovat
Abychom se mohli držet tvé rady, bude třeba rovnoměrně rozmístit cca milion vinařů po republice. Tím zvýšíme pravděpodobnost správného okamžiku. Jen nevím, zda v Krušnohoří ta réva půjde. Uvidíme.

Obrázek 'sezona burcaku zacina' Obrázek 'sezona burcaku zacina' (dopravopat) (11.9.2021 10:03) reagovat
To máte z toho že pijete pančované cukrové vody. Ja beriem burčák priamo od vinára. Dobrý burčák je možno tak 3 hodiny a treba mať aj trošku šťastia aby to vyšlo práve na večer. Z dobrého burčáku sa neposeriem. Iba ma príjemne nadúva, grgám a prdím.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...