Pravda24  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky  |  TechSvět  |  HobbyDeník  |  VipShow  |  Půjčka s odměnou


Nalezeno 31 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Osmdesátdva:
   


Odebírat

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (18.10.2021 16:09) reagovat
Pyca_Zla: Říci že vykopat příkop je to stejné co ho zaházet, je hodno ubohého kyrploidního absolventa filozofické fakulty, co v životě v ruce nedržel krumpáč ani lopatu, zato má plnou hubu marxismu a leninismu. >-O >-O >-O Nejudržetilnější systém je diktatura nějakého nadlidského výjmečného diktátora. Buď boha, nebo mimozemšťana se schopnostmi jako boha, nebo umělou inteligenci na úrovni boha či mimozeměťana. Lidé si sami vládnout nedokážou.

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (:.) (18.10.2021 10:43) reagovat
Pyca_Zla: Řekněme, že to bude záměr té firmy - mít jednoho týpka na kopání a druhého na zahazování, a bude jim za to platit. Žádná chyba, ale prostě záměr. Po dvou měsících firmě dojdou peníze. Ta se samozřejmě obrátí na stát se žádostí o dotaci, kopáč a zahazovač na své odborové organizace... atd. Samozřejmě tenhle příklad je hodně absurdní, ale v praxi existují celé konglomeráty produkující zbytečnou práci. Kdybychom platili lidi podle množství dřiny, tak dojde k plýtvání; ne každá dřina dává smysl.

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (temna-hmotaR (18.10.2021 9:46) reagovat
Stanjurovi a Jurečkovi solární mafiáni se už těší na vaše prachy. Green misery si rozvracet nedáme! Miliardy z EU teď jen změní směr a potečou k zeleným kmotrům spřízněnými s nastávajícími šmejdy :-D

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (Pyca_ZlaR (18.10.2021 9:06) reagovat
@:. : Obvykle smyslem kopání příkopů je jejich následné zahazování, často ho předchází například položení kabelu. Pokud ho druhý zaměstnanec zaháže ještě před tímto úkonem, je chyba buď na jeho straně, nebo na straně jeho vedoucího, a obecně to patří do rizika té stavební firmy. Jejím úkolem je ty rizika minimalizovat. V každém případě platí, že minimálně jeden zaměstnanec práci odvedl správně - tvrdíš, že by neměl být odměněn, protože v další části procesu došlo k chybě?

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (Zehlici_prknoR (17.10.2021 22:09) reagovat
bolsevicka nuda

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (:.) (17.10.2021 20:28) reagovat
Dr.Str.: Odměňovat čistě podle odvedené práce je nesmysl. Představ si dva zaměstnance, jeden bude makat jako šroub a bude kopat příkop, druhej půjde za ním, bude makat jako šroub a bude ten příkop zahazovat. Podle odvedené práce bys jim dal hodně peněz, ale ve skutečnosti jsi plýtval zdroji (nejen lidskými). Kapitalismus vlastně říká, jaká práce má jakou priroritu, kde chybí jací zaměstnanci atd. Jinak Fiala není ekonom a ODS byla naposledy pravicová před opoziční smlouvou, takže se nedivím.

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (Dr.Str.R (17.10.2021 20:12) reagovat
Neříkám, že spravedlivější znám. Jde o to nezamrznout tím, že se popře evoluční mechanismus vývoje ekonomických systémů. Říct, že nynější stav je ten poslední smrdí dogmatismem.

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (ifiiiifiifiifff) (17.10.2021 20:12) reagovat
autokrator: "nebo mu v bohaté společnosti bude pomoženo"... vis, ze tohle je spis socialismus nez kapitalismus, vid?

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (autokratorR (17.10.2021 20:05) reagovat
Pouč mě prosím, jaký spravedlivější funkční systém znáš? A pokud se má někdo špatně, tak si to buďto zaslouží, nebo mu v bohaté společnosti bude pomoženo. A bohatou společnost nevytvoří socialismus.

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (Dr.Str.R (17.10.2021 20:01) reagovat
(autokrator) Tak zaprvé není to nejspravedlivější systém. Správně jsi napsal nejspravedlivější udržitelný. Jinými slovy i ty cítíš, že je na tom něco špatně. Další věc je to, že se mám dobře, ale to neznamená, že nevidím, že se někdo nemá špatně. Máš klapky na očích? Možná, že právě ty jsi ten článek, který tuhle společnost táhne dolů.

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (autokratorR (17.10.2021 19:56) reagovat
Dr.Str.: kapitalismus je nejspravedlivější udržitelný systém, který lidstvo s vytvořením civilizace vytvořilo. Nezaměstnanost je už několik let tak nízká, že už těžko může být nižší. Pokud máš pocit, že si nevyděláš dost, tak máš buďto přehnané potřeby, nebo tebou odvedená práce zase za tolik nestojí.

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (ifiiiifiifiifff) (17.10.2021 19:51) reagovat
smetana: no jo nas pravdu, napsal sem to jak tatar ;-)

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (Dr.Str.R (17.10.2021 19:44) reagovat
(ifiiiifiifiifff) Ono by stačilo, kdyby tvrdá a poctivá práce byla oceněna poctivě. V kapitalismu se ale práce oceňuje ne podle odvedené práce, ale podle nezaměstnanosti, tedy podle zoufalství lidí a ochoty udržet si práci za každou cenu.

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (smetana do kávy) (17.10.2021 19:42) reagovat
S nízkoprímovníma rodinama? =)

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (17.10.2021 18:59) reagovat
tady máš pravici [odkaz]

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (picavsechpic) (17.10.2021 18:55) reagovat
kradlo se krade a krast se bude prej zacalo

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (miklos-abdulR (17.10.2021 18:48) reagovat
V ČR existuje nějaká pravice? Pokud vím, všechny vlády bez rozdílu navyššují počet i pravomoci státních zaměstanců, zvyššují dluhy, závislost na EU, přerozdělování, různé regulace na ochranu lidí před vlastní blbostí, zelená politka a podobné. Stejně tak se za všech vlád krade a majetky 1% nejbohatších zůstávají nedotčeny. Chudým nikdo nic nevezme, takže to celý nakonec zacvakají běžní pracující.

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (Gag) (17.10.2021 18:44) reagovat
Valsidal: Lidi jako Babiš vznikli hlavně za pomoci KSČ - rekrutujou se nejčastěji z rodin stranickejch aparátčíků co seděli na správnejch místech a jejich kámošů.

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (autokratorR (17.10.2021 18:36) reagovat
Valsidal: Pokud ti nic nepatří, tak je to tvůj problém. Za víc jak třicet let svobody jsi mohl mít vybudované už solidní zázemí. Pokud narážíš, že státu nic nepatří, tak mu patří dle mého zbytečně moc. Poštu ke svému životu nepotřebuji a nevidím důvod, proč ji z mých daní subvencovat.

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (ifiiiifiifiifff) (17.10.2021 18:36) reagovat
pravice/kapitalismus = bohati budou bohatsi a chudi budou chudsi. ocenovat za tvrdou praci a zasluhy je fajn, ale chce to i solidaritu s nizkoprimovyma rodinama. spolecnost potrebuje i ty nejhure placeny profese. predstavte si jak by to vypadalo ve vasi firme, kdyby tam tyden uklizecka neutirala hajzly.

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (Valsidal) (17.10.2021 18:32) reagovat
vlašák..jak dlouho potrvá odeesákům (a všem kdo volili tuto koalici), že tito gauneři nás dostali za 30 let vládnutí (nechci říkat jenom oni, ale rozkrádání začalo za Klausovy vlády), že už v této republice nám nic nepatří a lidi jako Babiš, vznikli za pomocí ODS v devadeátých letech a pak jim Klaus dal za rozkrádání amnestii.

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (Jan ZachrtaR (17.10.2021 18:30) reagovat
Nény ftypny...

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (Taky jeden) (17.10.2021 18:30) reagovat
V Gifníku je vždy určen uploader, tady ne - chyba. Velká. U těch velkých kokotin tady je zřejmý okruh možných retardů-uploaderů, ale proč jejich nick taky neuvádět?

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (vlašák) (17.10.2021 18:19) reagovat
Jak dlouho potrvá koblihám uvědomit si, že celou dobu velebili nehorázného gaunera, který pro nikoho cizího neudělal nic?

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (repa) (17.10.2021 18:08) reagovat
nebudou zvyšovat daně, protože kvůli tomu minule propadli ve volbách , teď jen zvýší ceny a daňovou sazbu nechají stejnou ;) Jsem zvědav, jestli si lajznou zrušit EET.

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (Dr.Str.R (17.10.2021 17:54) reagovat
(Dash) Od devadesátých let každá vláda, která přišla k moci, ať byla pravicová nebo levicová, život v tomhle státě zkomplikovala především těm, co jedou na sebe. Neočekávám změnu vektoru. Bude hůř.

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (Dash) (17.10.2021 17:41) reagovat
Tak přestaň spoléhat na stát, že zvýší tvou úroveň života (nezvýší) a konečně pohni prdelí sám. Jinak po revoluci mělo Rakousko a Německo 40 let hospodářský náskok, teď má dejme tomu polovinu. To je celkem přijatelný výsledek.

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (Valsidal) (17.10.2021 17:36) reagovat
Rocker-Tialk..ale to nás sliboval Klaus na začátku kapitalismu,Když si na pět let utáhneme opasky, tak za pět let doženeme Rakousko.Už jsme ho dohnali?Ano, v počtu milionářů a miliardářů jenže tam to za pět let nedokázali jako my tady pod vedením Klause.To ani kapitalisti neumí, za 5 let mít miliony a ještě k tomu mít amnestii od prezidenta (Klaus dal největším rozkrádačům amnestii).

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (Koblihoser) (17.10.2021 17:31) reagovat
Fascinuje me, kolik lidi veri ze budou chudi a okradeni, kdyz pujde Andrej do prdele.

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (Peter .R (17.10.2021 17:28) reagovat
Fritovaná veverička?

Obrázek 'kradli spolu' Obrázek 'kradli spolu' (Rocker-TialkR (17.10.2021 17:27) reagovat
trochu nesedí.. pravicová vláda pečený holuby do huby neslibuje. To platilo o té předchozí, levicové. Uploader je kokot.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...