ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  Půjčka s odměnou  |  VipShow  |  ČasProBydlení  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  TechSvět


Nalezeno 9 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Osmdesátšest:
   


Odebírat

Obrázek 'Kdo by to cekal' Obrázek 'Kdo by to cekal' (pravá neregistrovaná mrdka) (6.12.2021 7:53) reagovat
Crha: nesnaži, jen o tom pořád kecá, snaha žadná, když už nějaký zákon předloží, aby se neřeklo že nedělá vubec nic, tak je to takový paskvil který nekonzultoval že nemá šanci na to být prohlasovaný.

Obrázek 'Kdo by to cekal' Obrázek 'Kdo by to cekal' (čert) (5.12.2021 20:18) reagovat
nenávidím migranty. hlavně Japonce

Obrázek 'Kdo by to cekal' Obrázek 'Kdo by to cekal' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (5.12.2021 12:01) reagovat
No a co, snaží se snaží... co děláte vy? Odevzdáte naši zem migrantům, kteří tady budou dělat jen bordel a ničit naši krásnou středověkou architekturu jako třeba taliban v afgánu odstřelil 1600let starou budhistickou sochu a teď dokonce vybírá vstupenky aby ses mohl podívat na trosky. Tak jsi prostě duševní mrzácká mrdka, co by měla chcípnout. Až tě bude muslim podřezávat, tak bude pozdě na to volat Okamurovi aby tě zachránil.

Obrázek 'Kdo by to cekal' Obrázek 'Kdo by to cekal' (Q) (5.12.2021 10:19) reagovat
Okamura dělá přesný opak toho co hlásá. Do druhého čtení protlačil zákon o tradiční české rodině rozvedený japonec, který se vykakal na svou japonskou manželku a japonského syna. Prý " rodina na prvním místě ". Toho mohl volit jedině debil.

Obrázek 'Kdo by to cekal' Obrázek 'Kdo by to cekal' (paylotR (5.12.2021 9:10) reagovat
Omakura by měl být konzistentní a konečně vyskočit z toho okna.

Obrázek 'Kdo by to cekal' Obrázek 'Kdo by to cekal' (Pyca_ZlaR (5.12.2021 9:08) reagovat
@Tak_určitě: Okamura by měl být konzistentní a jasně se postavit proti neočkované menšině, neustále vyžadující nějaké výhody po těch očkovaných. Stejně jako nepřizpůsobiví na dávkách, neustále natahující ruku pro další, ale neochotný se zvednout a makat, tak neočkovaní donekonečna mluví o svých právech, ale své povinnosti vzhledem ke společnosti ignorují a dyktují si podmínky. B-)

Obrázek 'Kdo by to cekal' Obrázek 'Kdo by to cekal' (789) (5.12.2021 8:45) reagovat
Tak určitě: odpověď na obě otázky je ne

Obrázek 'Kdo by to cekal' Obrázek 'Kdo by to cekal' (Tak_určitě) (5.12.2021 8:34) reagovat
Věčně nenáviděný Okamura zase zachraňuje demokracii. ???????????? Okamura pro tu vaši demokracii udělal víc než ten váš slavnej demoblok. ????????????

Obrázek 'Kdo by to cekal' Obrázek 'Kdo by to cekal' (WujcR (5.12.2021 0:19) reagovat
[odkaz]Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...