Půjčka s odměnou  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  VipShow  |  NeposlušnéTlapky  |  Pravda24  |  HobbyDeník  |  ČasProŽeny  |  MyMuži  |  MotorGuru  |  TechSvět


Nalezeno 10 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesátšest:
   


Odebírat

Obrázek 'ignorance-of-the-law' Obrázek 'ignorance-of-the-law' (tequilaR (6.12.2021 12:03) reagovat
Jo hoši, v platnosti je stále vyhláška z 19. stol, která každému Polákovi, který překročí hranice nařizuje zaplatit 5 korun. A kdo to platí, ptám se já? Celníci to nevymáhají, páč ani neví, že to existuje. A takových věcí je mrtě. Jsou zákony, o kterých se ani neví že stále platí. Jsou někde v archivu a dokud to někdo nevytáhne u soudu, tak ani nevíš co jsi porušil. Tohle je džungle přátelé. I soudci jsou často překvapení podle čeho nakonec musí soudit.

Obrázek 'ignorance-of-the-law' Obrázek 'ignorance-of-the-law' (Hlídací Fena) (5.12.2021 23:19) reagovat
Až k tomu stolu je to zákon o zahnutý okurce... Další patro je banán B-)

Obrázek 'ignorance-of-the-law' Obrázek 'ignorance-of-the-law' (wget) (5.12.2021 20:32) reagovat
Pry v Prahe. Hovno, vetsina zakonu je implementaci evropskych smernic. A urednici se boji to naimplementovat tak, aby to vice vyhovovalo nasemu prostredi. Musi se ridit tim evropskym vzorem.

Obrázek 'ignorance-of-the-law' Obrázek 'ignorance-of-the-law' (WujcR (5.12.2021 13:13) reagovat
Neznalost neomlouvá, ale je to polehčující okolnost.

Obrázek 'ignorance-of-the-law' Obrázek 'ignorance-of-the-law' (Nerrg) (5.12.2021 12:14) reagovat
A ty paragrafy by člověk v zaměstnání přečetl za 14 let. Skutečná AI bude první technologie, která se nevyužije nejdříve v pornu, ale v právu.

Obrázek 'ignorance-of-the-law' Obrázek 'ignorance-of-the-law' (Hun) (5.12.2021 10:52) reagovat
České zákony jsou shrnuty do dvou milionů paragrafů. To si může zapamatovat každý.

Obrázek 'ignorance-of-the-law' Obrázek 'ignorance-of-the-law' (lalauuuuu) (5.12.2021 10:49) reagovat
problem je, ze ti kluci z prahe nemaji zadnou zodpovednost. klidne si budou vydavat zakon, ktery mu smetl ustavni soud znovu a znovu a bez ohledu na nasledky. kdyz je pravo tak pomale, ze na jeho vysledku nezalezi, nejsme pravni stat

Obrázek 'ignorance-of-the-law' Obrázek 'ignorance-of-the-law' (Prawda . . . ) (5.12.2021 10:33) reagovat
Úředník postupuje podle a v souladu se zákonem, který píšou kluci a holky v Prahe, které si tady volíme. Problém je v tom, že často jsou ty zákony nedomyšlené, příp. se změní politické priority uprostřed legislativního procesu. Přijmou zákon, který odkazuje na jiný prováděcí předpis a ten předpis už se nepřijme a vzniká díra v zákoně. Trestní právo je třeba na nejvyšší urovni, protože je na tom zájem všech, ale třeba pracovní právo, to nemá běžný podnikatel, ani s právním teamem, šanci vyhovět všemu.

Obrázek 'ignorance-of-the-law' Obrázek 'ignorance-of-the-law' (Ghjk) (5.12.2021 9:55) reagovat
Český stát vytváří právo tak složité a rozporuplné, aby mohl trestat každého, aby měl jisistotu, že každý něco porušuje. 95% zákonů v Česku píší úředníci a ti dobře ví, co píší.

Obrázek 'ignorance-of-the-law' Obrázek 'ignorance-of-the-law' (slavek-R (5.12.2021 9:54) reagovat
Hodně knih - no a?Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...