Půjčka s odměnou  |  ByznysDeník  |  ČasProBydlení  |  MyMuži  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  VipShow  |  Pravda24  |  TechSvět  |  NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník


Nalezeno 17 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetdva:
   


Odebírat

Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' (:.) (7.12.2021 17:30) reagovat
Problém s útokem na Turecko je v tom, že Turecko je člen NATO. Pokud si Turecko vezme Kypr celý, je v podstatě nemožné mu v tom zabránit nebo ho za to potrestat.

Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' (bohynR (7.12.2021 10:57) reagovat
To co stoji v Recku za rec, tak je na pobrezi. Partyzani at si klidne pasou kozy v horach, stejne jim do roka dojdou a jeste radi slezou zpatky dolu. Ta invaze je spis politicky nepruchodna, protoze NATO.

Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' (LemonFRR (7.12.2021 10:47) reagovat
Ďalšia vec sú spojenci Grécka - Erdogana v regióne nikto nemá rád (a okrem Azerov asi ani globálne) a navyše musia na juhu a východe udržiavať stabilnú vojenskú prítomnosť, čo im uberá útočný potenciál. Ak by poľavili, viem si celkom dobre predstaviť, že napr. Kurdi by radi oplatili veľa ústrkov a etnických čistiek. Takže kolem a kolem, jediné, na čo by Turci teraz mali slušnú šancu je kompletná okupácia a genocídka Cypru, čo by ale malo za následok kompletnú medzinárodnú izoláciu a dosť možno intervenciu.

Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' (LemonFRR (7.12.2021 10:44) reagovat
Ono to nie je zas tak jednoduché. Za prvé, Turci dosť investovali do modernizácie, napr. z dronov čo poslali na Ukrajinu zovrelo riťku aj Rusom. Na druhú stranu, Gréci sú si tohto vedomí a Grécko nie je zrovna jednoduchý terén plus členité pobrežie, dôležitá by bola jednoznačná vzdušná a námorná prevaha, ktorú Turecko nemá ani nad Gréckom samotným. Veľká časť tureckých síl sú paramilitantné organizácie, profesionálna armáda Grécka je väčšia a bitky sa dnes nevyhrávajú "urrá" systémom "nas mnogo".

Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' (grasakR (7.12.2021 6:37) reagovat
Kdyz nepritel dela chybu, nerus ho ...

Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' (UtrumR (6.12.2021 20:20) reagovat
jaký "rest of Europe"?

Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' (Human.) (6.12.2021 19:35) reagovat
Však to píšu, že první na ráně je Řecko, Rumumsko a Bulharsko. Stomilionový arabský Egypt je poněkud velké sousto a Rusko vojensky úplně jiná liga. Turecký ministr obrany už loni v televizi mával mapou, která ukazovala tehdejší představu režimu o tzv. Velkém Turecku. Diplomaticky řečeno, z těch tří zemí by toho v EU moc nezbylo. A na rozdíl od Turecka (mimo malé Řecko) ty balkánské státy a EU obecně na armádu slušně řečeno serou tak by to celé bylo odbyto rychle a snadno. A s těmi 5. kolonami co v EU má...

Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' (bohynR (6.12.2021 19:22) reagovat
@Human Tak Turci nejsou nejak extra namornici a jak Rusko, tak Egypt jsou za louzi. Napadnout Rusko je sebevrazda, ale na invazi do Eypta taky nemaj. A jestli maj s nekym nevyrizeny ucty, tak to je spis Recko.

Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' (Human.) (6.12.2021 19:15) reagovat
A jestli mu to takhle ještě nějaký čas vydrží a nezbaví se ho nějak nekrvavě ve volbách, tak mám obavu že změní své výhrůžky v činy a začne z musu nějaký válečný konflikt aby umlčel opozici a případně víc sešněroval nemocnou ekonomiku a provedl třeba měnovou reformu ve stylu 1953 u nás. Dolů má Egypt, nahoru Rusko tak kam se asi tak vydá, s druhou největší armádou v NATO a skoro 90 milionovou zemí plnou všehoschopných exISIS hrdlořezů v zádech? Ano, Řecko, pak Balkánské státy a pak už bude kousek od nás.

Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' (Human.) (6.12.2021 19:09) reagovat
RTejpiii: No to určitě, z něj musí být každý Turek co má v hlavě víc než výluh z koránu úplně štěstím bez sebe. Jednak na místní průměr relativně demokratickou svobodnou zemi už celkem úspěšně změnil na svůj sultanát a islámostán, miliskuje se s tvrdými islamisty a netají se co by si z Evropy rád udělal. Zatáhl Turecko do konfliktu v Libyi, okupuje kus Sýrie a všichni okolo mimo Azerbajdžánu Turky nenávidí, takové malé Rusko. No a lidem se vypařily úspory a ekonomika řízená v islámském stylu jde od 5 k 0.

Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' (Rejpiii) (6.12.2021 17:46) reagovat
Rejpiion!: hezkej pokus...jedinej, kdo tu krade prezdivku, jsi ty. Debile

Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' (Rejpiiion!) (6.12.2021 17:38) reagovat
hahaha - nekdo pouziva mou prezdivku :-D to je roztomile - jsem slavnej... to by ti Erdogan nestrpel

Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' (bohynR (6.12.2021 17:22) reagovat
Uz sme si sem jednoho migranta dotahli, nevidim duvod proc v teto tradici pokracovat. B-)

Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' (Rejpiii) (6.12.2021 17:15) reagovat
Náhodou, Erdogan je fajn...takový diktátor by prospěl i ČR. Někteří si tu až moc vyskakují

Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' (efhiewfh) (6.12.2021 17:12) reagovat
Jenze Erdogan je statnik, Turecko lokalni velmoc ktera posledni roky hodne zbroji a ktera si v nedavnych valkach overila, ze kdyz si neco zamane, nikdo se proti tomu nepostavi. Vsadim se, ze z toho co Turecko v pristich letech jeste udela se nam jeste bude tocit hlava.

Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' (Human.) (6.12.2021 16:39) reagovat
Náhodou řekové Erdogana vidí stejně jako bratránek Srb, tam by mu někteří lidi dali i pár let svého života aby takový prezident Turecku vydržel déle :-D.

Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' Obrázek 'respect Erdogan from Serbia' (nornikR (6.12.2021 16:12) reagovat
Škoda, že se jim nedá dosadit do vedení nějaký SlovákTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...