TechSvět  |  Pravda24  |  MotorGuru  |  VipShow  |  MyMuži  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  ČasProŽeny  |  ByznysDeník  |  HobbyDeník  |  Půjčka s odměnou


Nalezeno 40 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Osmdesátšest:
   


Odebírat

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (čert) (14.1.2022 15:14) reagovat
Okamura není vlastenec ale zrádce. Chce bránit penězům pro armádu v době kdy se po Evropě roztahuje Rus

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (Hlídací Fena) (14.1.2022 6:07) reagovat
Někdo ukradl a změnil název z novinek, ale televizní přenos neviděl a neslyšel... Asi to bude nějaký slušnočech nebo lepšolid havloidí :)

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (Garfield) (14.1.2022 0:39) reagovat
pan_Jaroslav_Crha_guru_IT: není Švédsko jako Švédsko. Od Kiruny po Abisko bude doufám dobrý nafurt :-)

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (Brd) (13.1.2022 22:52) reagovat
Hele, 26tyho ti to leti za 9k z prahy s chlastackou na milanskym letisti. Poreferujes nam pak pls jak se tam zije? At mame predstavu nezkreslenou zapadnimi medii. V kanclu ti urcite na remote kejvnou v dobe omikronu. :-)

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (čert) (13.1.2022 22:49) reagovat
Leť

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (13.1.2022 22:15) reagovat
Tak třeba já bych v Norsku ani švédsku žít nechtěl. Ale taková Kuba.... tam bych letěl hned.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (kokotisko) (13.1.2022 21:02) reagovat
SkakalMuPoHlave: Samozřejmě, tak kultura chybí všeobecně. Lidi, potažmo poslanci prostě nejsou zvyklí se chovat jako dobytek.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (kokotisko) (13.1.2022 20:56) reagovat
pan_Jaroslav_Crha_guru_IT: No, tak jestli by někdo chtěl žít radši v Lybii než v Norsku nebo ve Švýcarsku, tak ať si rovnou podá přihlášku do Bohnic.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (SkakalMuPoHlave) (13.1.2022 18:33) reagovat
Kokotisko: bylo by super kdyby pan cestovatel napred sam prokazal zkousku charakteru

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (13.1.2022 18:26) reagovat
Kadáfí byl oním diktátorem, než ho ostatní sejmuli.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (Kokotisko) (13.1.2022 18:17) reagovat
Ijacek: neni to cancel culture, jen obyčejný pud sebezáchovy. U SPD nejde o nic nejasného - strana není organizovaná demokraticky a v programu vystupuje proti jednotlivým skupinám obyvatel. To nejsou nějaké mlhavé nejasné diskuse, ale realita. To je právě ta n kulturnost prostředí v ČR, kde se jakákoliv zodpovědnost považuje za útok na naprosto bezbřehou a bezohlednou "svobodu" považuji to za hlavní důvod toho, proč pořád určíme na východě.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (kulesi) (13.1.2022 18:09) reagovat
Taky nechapu, kolik lidi vymysli zbytecne cestovani casem, kdyz Okamura uplne zjevne rika jenom to, ze ten jmenovanej kmet, prokazal zkousku charakteru tim a nemelo by se o nej otirat mliko, ktery svuj kredit nijak neprokazalo.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (SkakalMuPoHlave) (13.1.2022 18:05) reagovat
paylot: v desitkove nebo binarni soustave?

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (paylotR (13.1.2022 18:01) reagovat
@Crha. Souhlasím, že benevolentní diktátor, jehož pravomoce jsou vyhrazeny pouze ústavou a ničím jiným, by se do téhle doby mohl hodit. Ale jako první předpoklad pro takovou osobu by mělo být tříciferné IQ...

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (Ijacek) (13.1.2022 17:23) reagovat
Plus okamura byl mistopredsedou snemovny uz v letech 2017-2021. Ja souhlasim, ze je to kokot, ale nevzpominam si na zadny jeho pruser z titulu miatopredsedy snemovny. Z titulu predsedy SPD uz jo. Coz podporuje moji tezi, ze ta funkce fakticky znamena jen to tve renome, coz je v pripade okamury marginalni, protoze jeho renome je uz davno lozene a pro nej nejake kapesne navic. Kdyby tohle bylo alespon v Top20 nasich problemu...

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (Ijacek) (13.1.2022 17:13) reagovat
@mazlil: Protoze je u nas politickou zvyklosti, ze nektere funkce, mezi ktere mam pocit patri i preseda snemovny, obsazuje opozice. A mezi opozici je Okamura na druhem stupni te bedny, o ktere mluvis. Priznavam, ze presny seznam funkci pripadajicich oppzici neznam. Za kompliment dekuji. Pro hloupeho kazdy hlupakem, jak rikavala Forrestova mama.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (mazlil) (13.1.2022 17:05) reagovat
Ijacek: Zaprve byt mistopredsedou dava vetsi platformu, renome nez jen radovy poslanec. Zadruhe je potreba mit duveru, ze ten clovek je profesional, coz Pitomio neni. Zatreti z toho plynou i jiste reprezentativni povinosti. A navic je potreba, aby ten clovek nepodlehal nejakym amokum. A Pitomio snadno zacne vysilovat, kdyz neni po jeho.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (mazlil) (13.1.2022 17:02) reagovat
Ijacek: ty si take moc inteligence nepobral, ze? Pises o volne soutezi nazoru, ale v te se Pitomio a spol. umistili na 4 miste. Proc by tedy MUSEL stat na bedne? Je rozdil mezi zakazem a mezi neuspechem/nezvolenim.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (Ijacek) (13.1.2022 17:01) reagovat
@cyklista: on tam nikdo nema moc co v tomto smeru nabidnout. Vedeni snemovny ridi jen chod snemovny a to podle pomerne specifickych a detailnich pravidel. Tretiho, ci buh vi kolikateho mistopredsedu snemovny by zvladl i byvaly poslanec Volny po mozkove mrtvici a rozdil by jsi nepoznal. ;-)

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (:.) (13.1.2022 16:58) reagovat
Podepsal jsem Zlatou bulu sicilskou. Od té doby mám zakázaný vstup do muzea.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (cyklista) (13.1.2022 16:48) reagovat
Pitomiovi nikdo nezakazuje se na vedení sněmovny podílet. Jen nedostal tolik hlasů, aby na to měl nárok automaticky a bez toho tam takového populistu, co mění každé dvě minuty názor a ještě s tím jeho IQ výkvětem prostě nepotřebují a on nemá, co rozumného, užitečného a přínosného by nabídl, aby ho tam vzali.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (Ijacek) (13.1.2022 16:18) reagovat
@kokotisko: "Legalne provozovana a zvolena" je jedine smerodatne kriterium. "Demokraticke principy" jsou subjektivni pojem, ktery se meni v case a na definici demokracie se nejsou schopni domluvit ani odbornici. Muj soukromy nazor je, ze hlavnim kamenem demokracie je volna soutez nazoru, at jsou sebehloupejsi. Zakazovat politicke strane se ctvrtym nejvyssim volebnim vysledkem se pomerne podilet na rizeni snemovny, protoze se mi nezda dost demokraticka, to je cancel culture a ne demokracie.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (Ijacek) (13.1.2022 16:14) reagovat
@kokotisko: Ok, spatne jsem te pochopil. Ja se spis snazil upozornit na falesne pridany narativ, ze ji vycetl, ze ona to nepodepsala. Vidim tam pouhe konstatovani, ze Basta byl disident, zatim co ona cumlala dudlika, coz mi trochu pripomina "demokraticke" strany, ktere vzdy sve disidenty vystavovaly na odiv, takze mu v tomto nemaji co vycitat. Jeho blaboly k ostatnim tematum nekomentuju, to ani neni potreba.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (japan_zero) (13.1.2022 16:11) reagovat
Nemohl by ho Hayato tak nějak srovnat? Třeba říct, brách, neblbni, nebo ti jednu vpálím jako tehdá před 40 lety!

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (kokotisko) (13.1.2022 15:58) reagovat
Stajně furt nic nepřekoná tuhle akci pitomiovců: https://manipulatori.cz/hoax-zacatek-islamske-revoluce-na-staromestskem-namesti/

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (kokotisko) (13.1.2022 15:33) reagovat
pan_Jaroslav_Crha_guru_IT: Tak nám napiš alespoň jednoho aktuálně působícího, který předstihuje demokracii v Norsku nebo ve Švýcarsku. Díky!

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (13.1.2022 15:24) reagovat
Demokracie vede k úpadku. Jedině diktatura osvíceného diktátora je cestou k blahobytu.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (kokotisko) (13.1.2022 15:22) reagovat
Ijacek: "legálně zvolené" ještě neznamená, že je to strana založená na demokratických principech podobně jako ANO nebo KSČM. To, že takové strany u nás působí a nezřídka jsou dokonce ve vládě, je důkazem naprosto bezbřehého nepochopení a neakceptování základních principů demokracie. Stejně jako hlášky "dáme stejnou šanci všem" při dostavě JE, tedy i Rusku, které nás teatrálně nazývá nepřítelem ai ČLR, kterou vede nejhorší bolševická junta na světě. Citelně tam chybí těch 40 let kultivace společnosti.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (kokotisko) (13.1.2022 15:16) reagovat
Ijacek: No já nevím, jestli to čteš celé, ale já jsme jen upozorňoval, že kozamen tvrdil, že je to vytržené z kontextu, tak jsem sem dal citaci, že tomu tak není. Co je dobře a co špatně jsem neřešil. Nicméně Pitomio se chlubí cizím peřím, on taky neseděl, Chartu nepodepsal, navíc dlouhodobě adoruje Putina a hejtuje západní civilizaci, tak co to je za argument? Zvlášť když v tomtéž projevu chválí bolševickou éru za bezpečí v metru? To je jen snuška nesmyslných blábolů...

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (Ijacek) (13.1.2022 15:11) reagovat
@nojo: No v predchozi vlade byla ta jeho opozicni pozice napul papirova, protoze s Andrejem si docela rozumeli. Jinak naprosto souhlas. Ale fascinuje me, jak jinak kovani demokrate, ohanejci se v jinych pripadech nepsanymi ustavnimi zvyklostmi, by najednou legalne zvolene strane odepirali ucast na rizeni snemovny, coz je normalne taky ustavni zvyklost. To mi hlava nebere.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (Ijacek) (13.1.2022 15:09) reagovat
@kokotisko: Jako fakt nejsem Vochomurkuv fanda, ale co je ve tve citaci z jeho strany spatne? Ze Pekarka nebyla ve vezeni, ani nepodepsala chartu, to je snad pravda, ne? A nevim jak jsi to mel v mladi ty, ale ja od svych predku slysel mnohokrat "Ty jsi nezazil valku", nebo "Ty nevis, jake svinstvo je komunismus". A nikdy ne nenapadlo brecet, ze je to nefer argument, protoze za valky jsem jeste nezil a komunismus skoncil, kdyz mi bylo 6.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (nojo) (13.1.2022 15:02) reagovat
Ijacek: tenhle byl vždycky v opozici a taky vždy bude, protože sám ví že je mu tam nejlip, nikdo po něm nic nechce, žadná zodpovednost ale penize a voliči chodí pořád

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (kokotisko) (13.1.2022 15:01) reagovat
( . ) ( . ) Není vytrženo z kontextu, měl bys lhát tak aby se na to hned nepřišlo. Cituji tvého gurua: „Když někdo prosazuje demokracii, tak tady paní Pekarová Adamová, předsedkyně Sněmovny s oblibou říká, že to nejsou demokrati. Urazí tady poslanecký klub SPD, řekne, že prý SPD nemá mít zastoupení ve vedení Sněmovny, přitom Jaroslavu Baštovi nesahá ani po kolena. Vy jste nebyla ani ve vězení, ani jste nepodepsala Chartu,”

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (Ijacek) (13.1.2022 14:55) reagovat
Vlada s opozici si sice prohodily pozice, ale koukam, ze na kvalite produkovanych strawmanu na obou stranach se nezmenilo vubec nic.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' ( . ) ( . ) (13.1.2022 14:45) reagovat
Vytrženo z kontextu. Na formulaci "tys tu chartu na rozdíl od mého kolegy nepodepsala, tak drž piču" nevidím nic špatného. Upozorňoval primárně na podpis stranického kolegy, ne na nepodpis té kundy. Když řeknu "ty mé dítě nevychováváš, tak se zdrž poznámek o tom, že cpu dítěti čokoládu", tak taky je jasné, že dotyčná osoba opravdu mé dítě nevychovává a ani tu možnost mít nemohla, protože to je neplodná mrcha, která žije se svou kočkou.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (kokotisko) (13.1.2022 14:38) reagovat
paylot: Já ho mám vlastně rád. ten člověk dělá naprosto přesný opak toho co hlásá a to prakticky v jakékoliv oblasti. A lidi mu to žerou. Tzn: u nás je cca 10% lidí, kterým chybí i ty nejelementárnější mozkové funkce. Dokonce v jednom rozhovoru prohlásil, že je proti mísení ras. A jeho včerejší projev, že cesta do USA je vlastizradou, to mělo šťávu....

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (paylotR (13.1.2022 14:36) reagovat
@kokotisko: Teprve? Mě sere hned od začátku. Pozér s iq tykve je to, všechno si představuje jak Hurvínek válku.

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (uhel pohledu) (13.1.2022 14:31) reagovat
majKesch: podepsat chartu dodatečně po revoluci (tedy v době kdy Pekarová nastoupila na základni školu a učila se psát) toť zaslužný čin a uvažovaní vhodné elektorátu SPD

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (kokotisko) (13.1.2022 14:29) reagovat
Tenhle imigrant z východu, co nikdy pořádně nepracoval a dojí akorát stát už mě pěkně sere. Teď si ještě založil neziskovku, asi po poradě se Sorosem. Jako extrémního konzervativce mně sere, že se rozvedl a na svou japonskou manželku Mae a syna Ruye se naprosto vysral. Tahle liberálně-proimigrantská politika musí skončit!!!

Obrázek 'muz z Tokia' Obrázek 'muz z Tokia' (majKesch) (13.1.2022 14:25) reagovat
A neni nekde k nahlidnuti, ze by se dala podepsat dodatecne? Asking for a friend...Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...