ByznysDeník  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  VipShow  |  Půjčka s odměnou  |  HobbyDeník  |  MyMuži


Nalezeno 24 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesátpět:
   


Odebírat

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (wget) (19.5.2022 14:45) reagovat
By mi stačilo, kdyby mi stát bral půlku výplaty jen do doby, dokud nemám děti. A pak třeba z té půlky jen 1/1+počet dětí. To by byla podpora porodnosti. A zároveň i daňová a sociílní reforma.

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (Efko_R) (19.5.2022 8:52) reagovat
Kulesi: Ano je lepší jít na potrat, než aby se narodili děti s poruchou osobnosti jako ty.

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (Kulesi) (19.5.2022 1:03) reagovat
Zrovna v tomhle mi nevadi rozumna mira uletu. Jako hetero pukdu raci v lgbt pruvodu, nez aby mi nejaka mrdka nadiktovala jedinou pravdu o absolutnim zapovezeni potratu znasilnenejch holek. No way.

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (18.5.2022 21:51) reagovat
Děláš si piču ? CO tady píšeš za nesmysle ty uchle ?

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (:.) (18.5.2022 15:46) reagovat
No jo, jenom Crha si myslí, že rodiče mají s dětmi malé náklady.

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (pan_Jaroslav_Crha_guru_ITR (18.5.2022 11:16) reagovat
Lumpenkavárník: Ty mrdko jedna plesnivá pizdo pražská povalečská zkurvená. Když bude socialka na dětska podmíněna docházkou do školy, nestane se, že ciganské dítě bude zevlovat někde venku, ale rodiče ho dokopou aby bylo ve škole. Tam se alespoň něco naučí a nebo jej ostatní bílí dokopou k tomu aby věděl kde je jeho místo. Dále by se měl zavést první dítě = zaplať státu 1.000.000 + inflace a pohoda. Nezaplatíš tak první vaječník odstranit. Druhé dítě = zaplať státu zas mega nebo druhý vaječník pryč. ;-)

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (HonzaRezR (18.5.2022 10:54) reagovat
Duncan Idahot...?

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (:.) (18.5.2022 9:25) reagovat
Bobsiku, v USA mají ve všem příliš mnoho cukru, takže z toho jsou dost zmagoření. Jinak snažit se od gayů přejít hnedka k transkám... člověče, co se takhle držet tématu, který je na obrázku, a diskutovat to?

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (LumpenkavárníkR (18.5.2022 9:24) reagovat
(Bobsik): "nejvíc těchle psychoporuch pochází z USA" a odtamtud se to šíří jako mor :-D A ty se cítíš poškozený protože tě tím nakazili a proto proti tomu musíš bojovat? ;-) Tyhle "psychoporuchy" by totiž jinak neexistovaly. :-D

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (BobsikR (18.5.2022 9:07) reagovat
Quík: ať si mezi sebou šukaj jak chtějí, ale ať se nám nesnaží vnutit myšlenku, že je to normální.. v USA to došlo tak daleko že (asi jen v některých státech, tuším Kalifornie) může škola povolit změnu pohlaví bez souhlasu rodiče.. ano, přesně tam to vede, není náhoda že nejvíc těchle psycho poruch pochází z USA...

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (:.) (18.5.2022 8:54) reagovat
Myslím si, že černoprdelníci a jim podobní po buznách chtějí, aby šli do prdele. Což s radostí dělají.

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (Quík) (18.5.2022 8:40) reagovat
Já třeba úplně nevím, co vy vlastně po buznách chcete. To by jako bylo dobře, aby si nějaký gay vzal ženu a měl s ní děti? Celý život budou žít ve lži a budou nešťastní? Nebo si chcete vzít nějakou lesbu, která to tají ze strachu z náboženské policie? I když vám pak celý život nebude chtít dát? A to z důvodů, aby se tu rodilo víc dětí, což je z jakéhokoliv pohledu (snad kromě nábožensky ortodoxního) absolutně irelevantní?

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (LumpenkavárníkR (18.5.2022 8:39) reagovat
(Karel (nep.)): Jakých pracujících rodičů? Matka má přece sedět doma s dětmi ty komouši :-D

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (BobsikR (18.5.2022 8:31) reagovat
Buzna nemůže založit rodinu

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (karel (neprihlaseny)) (18.5.2022 8:26) reagovat
Podporou rodiny je tak max danova uleva pracujicim rodicum. Cokoliv dalsiho uz je az moc socialisticky

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (LumpenkavárníkR (18.5.2022 8:20) reagovat
(Tak_určitě_): To je dobrá past co si vytvořil. Podpora LGBT práv je ohrožení tradiční rodiny, ale když bude stát podporovat rodiny finančními výhodami, tak je to podpora ciganek co mají hodně dětí. Tak co vlastně chceš? :-D Já bych se jako rodič spokojil s tím rozšiřováním a zkvalitňováním předškolních a školních institucí. Jenže to je asi také špatně. Matka má přece sedět doma s dětma ;-)

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (///) (18.5.2022 7:59) reagovat
No tak černoprdelníci nepodporují LGBT. To je toho. Jiné strany zase nepodporují davovou psychózu a rozmluvy s imaginárními lidmi.

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (Tak_určitě_) (18.5.2022 7:57) reagovat
Podpora rodiny je hypotéka na 50 let se splátkou 60.000 měsíčně ? Podpora rodiny je že v mateřských školkách není místo ? Podpora rodiny je ta almužna kterou dostane pracující člověk slevu na dani ? Podpora rodiny je že ciganka se osmi deckama má víc než bílá maminka se dvěma ? Podpora rodiny je 21% daň na školní potřeby ? Podpora rodiny je třetinový plat oproti Německu i když Drábek sliboval že jej před 15ti lety srovnáme ? Vy na roumingu jste vždycky tak chytří, že by podle vašich rad druhej dávno chcípl.

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (LumpenkavárníkR (18.5.2022 7:34) reagovat
(Pivo): podporovat rodiny znamená diskriminovat sexuální menšiny a zakazovat jim zakládat rodiny... Však ti to (Tak_určitě_) jasně vysvětlil. Co na tom nechápeš?

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (PivoR (18.5.2022 7:14) reagovat
Jednou bych se chtěl dozvědět, co znamená “podporovat rodiny”. U nás máme tři prdele sociálních dávek, přídavků, dlouhou mateřskou… ale probíhá tu “depopulace”. V takovém Somálsku nemaj nic, každý negr si naprcá deset dětí a depopulace je netrápí. Možná by sis měl místo volání po “podpoře rodiny” prostě zašukat.

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (Nerrg) (18.5.2022 7:13) reagovat
A l e nic pro ně?

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (NoobR (18.5.2022 7:10) reagovat
Jo a jinak to není zásadně vtipné ani zajímavé.

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (NoobR (18.5.2022 7:08) reagovat
A co je na tom zlého? Ano, mohli by říct na rovinu buzny nechceme, ale toto téma odložili aby dostali Andyho od korýtka. Prostě něco za něco.

Obrázek 'IDAHOT' Obrázek 'IDAHOT' (Tak_určitě_) (18.5.2022 6:54) reagovat
...ale KDU-ČSL je nyní ve vládě se stranami které otevřené žerou vyblitky EU o podpoře gau, lesbiček a transforem 72 pohlaví a proto nemůžeme na základě depopulace lidstva podporovat rodiny, protože debílků k pásu se rodí větší množství než je potřeba. S pozdravem, Jurečka, kolaborant na traktoru, který angažmá v politice jisto jistě 'nemá' jako podnikatelský záměr a 'neprezentuje' populární názory pro své voliče. Change my mind. You can't . Šach mat. PS: Pekarová je píča blbá.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...