NeposlušnéTlapky  |  HobbyDeník  |  Půjčka s odměnou  |  ČasProBydlení  |  Pravda24  |  ČasProŽeny  |  MotorGuru  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  VipShow  |  TechSvět


Nalezeno 9 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesátjedna:
   


Odebírat

Obrázek 'chce to vic lasky bochu' Obrázek 'chce to vic lasky bochu' (Volič Pirátů) (30.5.2022 8:52) reagovat
Ale on jí nepolil ksicht kyselinou kvůli islámu, ale kvůli tomu, že je to dementní vidlák bez vzdělání z prdele světa. V Koránu se rozhodně nic o polévání kyselinou nepíše. Ne extremismu ve všech formách - tomu náboženskému, ale i tomu, kde se někdo snaží zakazovat víru. Dát tuhle fotku a říci, že víra je špatná je stejné, jako dát fotku atomovky a napsat, že věda je špatná. Vůbec to není otázka vědy nebo náboženství, ale člověka.

Obrázek 'chce to vic lasky bochu' Obrázek 'chce to vic lasky bochu' (Newerer) (27.5.2022 18:46) reagovat
Nesmí. Je.

Obrázek 'chce to vic lasky bochu' Obrázek 'chce to vic lasky bochu' (bilanula) (27.5.2022 1:31) reagovat
Smí se říkat nahlas, že mi je úplně u prdele, že si v nějaké poušti pár debilů navzájem řeže nosy nebo hlavy? Není to můj problém.

Obrázek 'chce to vic lasky bochu' Obrázek 'chce to vic lasky bochu' (Pyca_Zla R) (26.5.2022 8:54) reagovat
Ste všici tasisti, cigána a islamistů do každé rodiny a pak tu nastane multikulturní tak a budeme úplně hitech společnost, která bude udávat trendy zbytku světa. Mám malý penis a potřebují něčím vykompenzovat své maločešství a nakrmit své ego, protože jinak jsem bezmocný a nicotný a s tím nemůžu zemřít a štve mě, že mě Putin přeskočil a dělá si co chce! To bere já chci aby všichni tančili podle toho jak nás budu pískat. Já jsem ředitel zeměkoule!!! Já jenom já!!! Jenom já mám ty správné názory!!!

Obrázek 'chce to vic lasky bochu' Obrázek 'chce to vic lasky bochu' (Quík (ten pravý)) (26.5.2022 6:09) reagovat
Chlapi nelejte tu kyselinu z těch voken, podívejte se jak vypadám!

Obrázek 'chce to vic lasky bochu' Obrázek 'chce to vic lasky bochu' (ModusR (25.5.2022 22:12) reagovat
kmdn: buď v klidu, tohle je tady úplně běžná argumentační logika alibistických čůráčků, co se ani nemají koule zaregistrovat ;-)

Obrázek 'chce to vic lasky bochu' Obrázek 'chce to vic lasky bochu' (kmdn) (25.5.2022 22:06) reagovat
Quík: Oblíbené znamená, že jednou za uherský rok nějaký retard někoho poleje kyselinou? Když si dám jednou za 10 let pivo, je to tedy můj oblíbený nápoj?

Obrázek 'chce to vic lasky bochu' Obrázek 'chce to vic lasky bochu' (Quík) (25.5.2022 21:40) reagovat
Samozřejmě se nechci zastávat islámu, jsem stejně nenávistný čecháček jako ostatní, ale zajímavé je, že polévání žen kyselinou je oblíbené i v naší zaprděné atheistické kotlině: https://www.idnes.cz/plzen/zpravy/kyselina-poleptani-oblicej-plzen-divka-cena-olgy-havlove-ziravina-byvaly-pritel-taxikar.A200527_549860_plzen-zpravy_vb

Obrázek 'chce to vic lasky bochu' Obrázek 'chce to vic lasky bochu' (dopp) (25.5.2022 21:10) reagovat
Aláh není žádný bůh. Je to jen zbytečný jako mystický přívěšek k té totalitní ideologii uctívající meteorit v Mecce ze kterého si Mohamed vytáhl přehrávací zařízení poslané napříč vesmírem paranoidní civilizací jako memetický virus, který měl zajistit zničení civilizace kdykoli. Ano, trochu šílené, ale po několikaletém studiu islámu mi to přijde nejpravděpodobnějí.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...