ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  Pravda24  |  NeposlušnéTlapky  |  MotorGuru  |  TechSvět  |  Půjčka s odměnou  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  VipShow  |  ČasProŽeny


Nalezeno 23 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Padesáttři:
   


Odebírat

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (17274576) (25.6.2022 12:48) reagovat
Merlinův příběh začíná v okamžiku, kdy se král Vortigern rozhodl postavit hrad na salisburské pláni. Stavba se však nedařila, vše, co zedníci během dne postavili, přes noc spadlo. Věštci králi poradili, že hrad bude stát, pokud v místě stavby obětují chlapce, narozeného bez otce. Tímto chlapcem byl Merlin, jehož otcem měl být Ďábel nebo pohanský bůh. Merlin zjistil, že hrad nemůže stát proto, že pod zemí v místě stavby leží dva draci a bojují spolu. Pomocí magie se pak Merlin s draky vypořádal.

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (17274576) (25.6.2022 12:44) reagovat
Merlin Ambrosius (velšsky Myrddin Emrys nebo Myrddin Wyllt (Merlin divoký), Merlin Caledonensis (Skotský Merlin), Merlinus, nebo také Merlyn) je znám především jako čaroděj, druid a prorok z legend o králi Artuši, i když existují i poněkud jiné popisy této postavy.

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (17274576) (25.6.2022 12:39) reagovat
Podle dvou, tří slov bezpečně poznám autora komentáře Douga BLMana.

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (DougBadmanR (25.6.2022 12:36) reagovat
Soudruh Fiala je invazni EU soudruh a měl by chcípnout B-)

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (ModusR (25.6.2022 8:27) reagovat
Blbobl je mrdka sovietska, co by vyhulila pero každýmu, kdo smrdí vodkou a nezná hajzl B-)

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (ModusR (25.6.2022 8:25) reagovat
Merlin je sovětský koště B-)

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (fromR (25.6.2022 1:34) reagovat
Merline, zapojení USA do revolucí se dá vysledovat i v 1989 v ČSSR. No a co. Různé státy ovlivňují jiné státy, demokracie chtějí, aby co nejvíc států byly demokracie, diktatury chtějí, aby co nejvíc států byly diktatury, to je řád tohoto světa, dokud si i v Rusku a Číně nebudou lidé demokraticky volit své zástupce. Protože demokracie je nejlepší systém vlády a sympaťáci vyhrávají, to jste se mohli naučit už ve ww1, ww2 a studené válce. Tím neříkám, že na UA mělo vliv USA, jen že je to normální.

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (Snowflake) (25.6.2022 0:56) reagovat
Merlin: Něco konkrétního k tomu finančnímu a materiálnímu podporování prozápadní opozice, to může být cokoliv od darování částky na provozní činnosti organizace upozorňující na násilí páchané ve zvýšené na ženách v postsovětském prostoru... až po vyzbrojování Ukrajinské obdoby Contras... Tak to předpokládám, že o tom existují hory důkazů, když se ví, že jich bylo 50, byli z Gruzie a byli najmuti na vyvolání násilností. Doufám, že alespoň tak kvalitních, jako že Biden v UA biolaboratořích vařil jedy na Rusy.

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (Human.) (25.6.2022 0:40) reagovat
Což nápadně připomíná standardní postupy Ruské federace v takových situacích v posledních 15 letech. Kriminalisté to označují modus operandi, každý zločinec nějaký má. Ještě zajímavější je, že Ruská federace ttyto postupy používá v nezměněné podobě dodnes, tak patrně jí vyhovují.

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (MerlinR (25.6.2022 0:29) reagovat
@Snowflake: Ovšem to, že USA už před rokem 2014 podporovaly finančně i materiálně prozápadní opozici je fakt, který USA otevřeně přiznávají. No a když to nikam nevedlo, použily se jiné metody, které se už ovšem otevřeně přiznat nemohou. Jednotka 50 gruzínských vojáků, která byla najmuta na vyvolání násilností tam byla. Dodnes existují záběry mužů s automatickými zbraněmi na střechách domů na straně "demonstrantů". A ne, nebyli ve vojenských uniformách vládních složek.

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (Snowflake) (25.6.2022 0:17) reagovat
nespravedlností, jako se teď děje na Ukrajině, protože demoralizované vojáky neudržíte, aby civilům nedělali sviňárny. A doufám, že netlačíte tu už ve 14. roce trapně pitomou konspirační teorii o tom, jak USA a EU vynaložily 5 mld dolarů, aby spáchali převrat na Ukrajině. Ta byla svým prapůvodem na úrovni toho, jak vlastně MH17 sestřelili CIA a Ukrajinci, aby to hodili na chudáky z Chudobince a dokládala to například nějaká bába z Donbasu, co v místě dopadu viděla naformaldehydované mrtvoly asijského původ.

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (Snowflake) (25.6.2022 0:12) reagovat
a to nejhorší, on oficiálně požádal Ruskou federaci o zásah k nápravě věcí. Podle mě bylo v tu chvíli úplně jedno, že byl legálně zvolený, požádáním jiné mocnosti o vojenský zásah přišel o veškerou legitimitu a stal se velezrádcem. Kdyby svého času Babiše Chvilkaři nějak náslím vykopali ze země a on šel žadonit k Orbánovi, ať na nás vlítne a opět nastolí jeho právoplatné panství, tak by se Bureš stal zasraným zrádcem snad i pro většinu koblihářů, protože vojenský zásah, to jsou spousty mrtvých a spousta

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (Snowflake) (25.6.2022 0:07) reagovat
od té doby tam proběhly už několikery řádné volby, s mezinárodníma pozorovatelema, atd. Rozhodně demokratičtější volby než v Bělorusku či Ruské federaci. Jak dlouho by to podle vác mělo trvat, aby se po převratu nějaká země mohla nazývat demokratickou? Nebo jako, že by měli Janukoviče pustit zpátky dovládnout aby se to jako restartovalo či co? Janukovič podle všeho nechal střílet do demonstrantů. Po jeho útěku se přišlo na rozsáhlé rozkrádačky (jasně určitě nebyl jedniný, ale přišlo se mu na to)

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (Snowflake) (25.6.2022 0:02) reagovat
jako o demokratickém. Kdybychom u nás neměli sametovku, ale komančové by se zuby nehty drželi moci. Došlo k násilí a nakonec k vyhnání soudruhů emigraci do Sovětského Svazu, přičemž by se pak začalo budovat nové Československo na demokratických principech úplně stejně, jako se budovalo po sametovce... Tak se pak nedá hovořit o demokratickém státu? Dokud se Bilak, Husák, Štrougal a spol nevrátí a nedokončí si mandáty? Na Ukrajině byl svržen prezident zvolený v řádných volbách. To nikdo nepopírá. Jenže

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (Human.) (24.6.2022 23:58) reagovat
Jo jo, dokud je pro dotyčného každé kývnutí hlavy cara z Kremlu rozkazem nezávisle na zájmech jeho země, jedná se z pohledu Moskvy o legitimního demokraticky zvoleného politika. Když s pomocí Moskvy ze země uteče a stejným národem ve stejných volbách zvolený jiný jedinec se začne na věc dívat vlastníma očima a cara má mezi koncem zad a začátkem nohou, je to ihned nebezpečný neonacista a ta země potřebuje srovnat pěkně po bolševicku aby věděli jak vypadá ta správná ruská demokracie.

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (Snowflake) (24.6.2022 23:57) reagovat
BLM: Demokracie je hodně široký pojem, ale papež je zase hodně úzký. Asi vás to bude šokovat, ale i v demokraciích dochází k převratům a k pučům. Turecko si nějakým tím vojenským pučem procházelo přibližně každou generaci, až to zarazil Erdogan. A přitom před Erdoganem bylo Turecko víc demokracie než teď. To, že někde dojde k tak vážnému neústavnímu činu, jako je násilný převrat, ještě automaticky neznamená, že když nedojde k nápravě křivd na svržených strukturách, tak se o následném vývoji nedá mluvit

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (fromR (24.6.2022 23:54) reagovat
Je ti fašounskej blmblbe jasný, že být UA, jak tu pořád píšeš, nazi, tak má ty indexy někde na úrovni fašounského RuZka?

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (fromR (24.6.2022 23:39) reagovat
UA byla před válkou flawed democracy jako my, teď je to hybridní režim, stále mnohem víc demokracie než zfašizované šílené RuZko, což za za války normální [odkaz] , freedom index má jen trochu níž ne Maďarsko [odkaz] , RuZko je na úrovni islámských diktatur. Kandidátská země EU má podmínky se více demokratizovat. Je to demokracie vs diktatury, a ty na straně diktatury, klasickej subík.

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (blmblmblm jiz prisel o 3 nicky zaregistrovane lumenklavirnikem) (24.6.2022 23:35) reagovat
Ukrajina je demokracie asi jako ja jsem papez. Konec koncu kdyz si tam chvili nedas pozor, tak te svrhnou ve statnim prevratu za asistence zapadu, a klidne muzes bejt legitimne zvoleny prezident v demokratickych volbach.

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (fromR (24.6.2022 23:31) reagovat
NATO invaduje odporné diktatury. Rusko invaduje demokratické státy. Tak si vyber, nic jiného ti nezbude, to je real geopolitika.

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (mamesaradi2) (24.6.2022 23:26) reagovat
A co potom invazivne okupacne NATO ?

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (Pyca_ZlaR (24.6.2022 23:20) reagovat
Obojí docela dobře kromě níže zmíněného vyřeší i oheň. Speciálně rusáci nacucaní vodkou hoří poměrně dobře B-) ;-)

Obrázek 'invazivni ssoudruh' Obrázek 'invazivni ssoudruh' (Human.) (24.6.2022 23:08) reagovat
Bolševik jako bolševník. A funguje na oba to samé - posekat hnedka u země než zapustí kořeny a stačí se vysemenit. Do země nebo do hlav pitomců. Pak už je moc těžké se jich zbavit.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...