NeposlušnéTlapky  |  TechSvět  |  ČasProŽeny  |  HobbyDeník  |  MyMuži  |  Půjčka s odměnou  |  ČasProBydlení  |  MotorGuru  |  VipShow  |  Pravda24  |  ByznysDeník


Nalezeno 27 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Devadesáttři:
   


Odebírat

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (KaldaR (29.6.2022 13:42) reagovat
from: jak zas kolektivni imunita, uz u delty vedci tvrdili ze nelze dosahnout [odkaz] a v tom grafu doporucuju prepnout na JIPku, tam jsou jenom naboostrovany a s tou smrtnosti ti doporucuju kouknout na hodnoty u lidi co nejsou ockovani ale prodelali covid a ti co jsou ockovani ale neprodelali, tam jsou ty cisla taky naopak nez nam tvrdis ty!

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (RoB) (29.6.2022 13:41) reagovat
from: alfa, delta, omikron; v zásadě je to jedno, protože ty těžké průběhy se pořád týkají určité věkové, nebo hlavně té zdravotně indisponované skupiny. Tudíž snahy o dosažení kolektivní imunity jsou pouhou utopií (sám si psal, že očkování nebrání nákaze, nebránilo by ani deltě). Podstata je pro mně jenom ta, že člověk by se měl sám rozhodnout, jestli vakcínu chce, resp. poradit se se svým lékařem. Plošná vakcinace, a následně pak díky tomu nadávání si do zkurvených vax/antivax debilů fakt nikomu nepomůže

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (Nerrg) (29.6.2022 8:22) reagovat
Flíček: Je tam psáno na 100 tisíc ve skupině. Mělo by to tedy být normalizované a velikost skupin nehraje roli.

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (70) (29.6.2022 7:10) reagovat
https://ockovani.opendatalab.cz/statistiky_srovnani

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (ModerátorR (29.6.2022 7:10) reagovat
-> koš

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (polop lopol) (29.6.2022 6:51) reagovat
Tvle umí někdo z těch proruskejch antivaxerů aspoň čísla? Nebo trochu číst grafy?

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (Jauvajs) (29.6.2022 6:49) reagovat
Rusko je v takových sr@očkách, že se raději vytahuje covid?

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (Flíček) (29.6.2022 6:45) reagovat
Dejte to do kontextu - vetsina lidí v čr je očkovaná a má i posilující davku… vakcína je tak učiná že tech pár neočkovaných má skoro stejně nakažených jako zbytek populace

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (fromR (29.6.2022 2:47) reagovat
A takových nesmyslných grafů ještě uvidíte, připomínám, že kdo se očkoval na podzim už teď zřejmě nemá žádnou ochranu, ale chápu, že to je mimo rozlišovací schopnost části populace. Ono totiž společnost udrží jen jedno hlavní téma a COKOLI odvede pozornost od ruské vyhlazovací agrese vůči Evropě je pro Rusko velké plus.

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (fromR (29.6.2022 2:39) reagovat
Omikron by měl být řádově méně nebezpečný, to mi jako info stačilo, abych kovid někdy v lednu naprosto pustil z hlavy. On už samozřejmě dělá subvarianty, umírá se na něj a bude umírat, ale vzhledem k tomu, že je mnohem nakažlivější než Delta je to umírání z mnohem většího množství nakažených, prostě zatím to vypadá na další chřipku.

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (fromR (29.6.2022 2:29) reagovat
anokrysa: koronaviry jsou specifické tím, že imunita po prodělání netrvá déle než půl roku nebo rok, podobně je to i s účinkem vakcín. Proto se zvířecí chovy přeočkovávají půlročně nebo ročně. Pokud by Delta nebyla začátkem roku vytěsněna řádově mírnějším omikronem, vychutnali by si ji antivaxíci klidně co půlrok. A kv je trochu potvůrka, spolupracuje s jakýmkoli patogenem v těle, u kočky "zkrátila" raka asi na tři týdny, to je v tom videu. O ničem tak krátkém nabitém infem už teď ani nevím.

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (anonykrysaR (29.6.2022 2:21) reagovat
BTW co se tyce omikronu - vi se uz, ze urcite (moc) neskodi ani z dlouhodobe perspektivy? Ze se na nej prakticky neumira je jiste, ale porad me vrta hlavou, co vedej ti Cinani ze porad jedou na nulovou toleranci. ad ten youtube - tak tohle nedam, pres pul hodiny na neco cumet. Nebylo by to v nejakem PDFku na nejake virologicke nebo veterinarske variante arxivu? ;-)

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (anonykrysaR (29.6.2022 2:20) reagovat
from: o tech sekundarnich, tercialnich etc infekci bych si nebyl tak moc jisty, on prodelany ostry Covid taky poskytuje dost silnou imunitu (ale zase na druhou stranu je pravda ze pred Omikronem za cenu takoveho zhuntovani tela, ze je otazkou ktery z tech vlivu by pri opakovane infekci prevazil).

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (fromR (29.6.2022 2:02) reagovat
Nejvíc byste se o tom, co zde dva roky nahánělo lidi do uren, dozvěděli v přednášce zvěrolékařů, kteří s koronaviry mají desítky let zkušeností, ale uznávám, 37 minut cizích slov, to ne každý zvládne [odkaz] . Lepší je jet ruský narativ VAKCÝŇY ZABÝJÝ, naslouchat zmrdům jako blmblmblm, který plynule přepnul na podporu ruské invaze.

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (fromR (29.6.2022 1:58) reagovat
anokrysa: kdyby v Africe u někoho s AIDS neměl možnost za dlouhou dobu expozice vzniknout omikron, většina důchodců bez vakcín by vymřela. Poškodilo by to hlavně elektorát SPD. V delším horizontu by sekundární, terciální a dalších nákazách sundalo i velké množství neočkovaných nedůchodců, spíš by se však jednalo o širokou škál variant trvalé invalidity. Tohle bobíci není nějaké respirační onemocnění, ale poškozuje organismus širokospektrálně. Darmo psát, buďte rádi za omikron.

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (anonykrysaR (29.6.2022 1:46) reagovat
from tohle nefunguje. Oni nejsou prorusti, oni jsou pouze mentalne zaostali, a sednou na jakoukoli pitomost kdyz se jim poda dost sugestivne. :) Asi jedina forma boje s nimi by bylo pristoupit na jejich nizke IQ a pustit mezi ne par hoaxu, na zaklade kterych by se odstehovali nekam do prdele, cim dal tim lip. Hele, to vite ze v antarktide se nechemtrailuje? ;-)

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (fromR (29.6.2022 1:43) reagovat
A západní země očkovaly i děti, protože tam nemají zástupy Ruskem zmanipulovaných debilů s transparenty VAKCÝŇY ZABÝJÝ a světe div se, děti na vakcíny neumírají.

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (fromR (29.6.2022 1:41) reagovat
Takže fakt doufám, že nepřijdou žádné další mutace, proruští zmrdi by znovu rozjeli antivax propagandu (tohle už je první vlaštovka), zase bychom měli peaky sto mrtvých denně, které západní proočkované země loni na podzim už neměly. To se dá dohledat ve statistikách, co tu putlerovi antivax propagátoři způsobili za zbytečné tisíce mrtvých.

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (fromR (29.6.2022 1:39) reagovat
RoB: do delty, která končila díky omikronu na podzim mělo smysl očkovat se plošně, teoreticky bylo možné dosáhnout ještě kolektivní imunity, která by ochránila i lidi, co se kvůli zdravotním problémům očkovat nemůžou, prostě by se neměli kde s tím setkat. U omikronu už je to jedno, na třetí injekci jsem na jaře nešel ani já. Ale proruští antivax propagátoři tu loni zmanipulovali asi čtvrtinu populace a mohou za tisíce podzimních mrtvých na deltu ve vlně umírání, kterou už země bez ruského vlivu neměly.

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (anonykrysaR (29.6.2022 1:38) reagovat
Takze pitomec co to sem postuje si ani neumi precist popisky puvodniho. 50-59: Neockovani 30, v populaci 22.3% ; posilujici: 46, v populaci 65.3% Tohle by vyhodili na prumce uz z prvaku.

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (RoB) (29.6.2022 1:35) reagovat
from: ty zkurvený vax debile, tak když nebrání nákaze (a jak sám píšeš, ne vždy ani těžkému průběhu), jaký pak má asi smysl očkovat plošně v celé populaci? Speciálně ve věkových skupinách, kde je riziko těžkého průběhu minimální. Jediné dementní paradigma tady vytvářejí tobě podobní vakcinační psychopati, kteří se bez vakcíny už ani nevyserou, i když jim je reálně k hovnu, vole.

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (bilanula) (29.6.2022 1:32) reagovat
Snowflake: taky si myslím, že očkovat se nechávají v prvé řadě lidé slabí a nemocní, což zkresluje statistiky. Dalším důvodem k očkování často bylo "abych mohl na dovolenou/do společnosti", což taky zkresluje statistiky, protože člověk, který je řekněme samotář, nikam moc nechodí, neměl tuto konkrétní motivaci se očkovat a zároveň nemá tolik příležitostí vir chytit.

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (NoobR (29.6.2022 1:11) reagovat
Myslel jsem že Izák jede ruskou notu teďka

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (nikdoR (29.6.2022 1:10) reagovat
Sukahosiki: zdroj je zde [odkaz] . Behem vyssich covidovych cisel bylo zajimave na ty statistiky koukat.

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (Snowflake) (29.6.2022 1:01) reagovat
Co je myšleno tím "na 100 tisíc obyvatel ve skupině"? Vzhledem k tomu, že se dole píše "věková skupina", tak to naznačuje, že jako skupiny jsou jednotlivé věkové intervaly, tedy vždy po třech sloupcích dohromady... A to pak taková statistika zavání Simpsonovým paradoxem, protože modří, oranžoví a zelení nejsou ve 100 tisícových skupinách stejně zastoupeni. A pak je tu logická úvaha, že se o trochu pravděpodobněji nechá očkovat někdo s chatrnějším zdravím a tedy více náchylný na infekce různého druhu.

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (ŠukahošikiR (29.6.2022 0:55) reagovat
Si nekdo hral v excelu nebo to je ofiko nekde k nalezeni?

Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' Obrázek 'hahaha naboostovana NPC' (fromR (29.6.2022 0:55) reagovat
Zkurvení antivax debilové, očkování nebrání nákaze, tohle je koronavir, nelze vytvořit vakcínu, která by bránila nakažení, vakcína brání (ne vždy, podle oddělanosti organismu) proti těžkému průběhu. Ukažte grafy úmrtnosti očkovaní x neočkovaní, uvidíte zásadní rozdíl, ale to by se vám zhroutilo to vaše dementní paradigma, protože i dacan by viděl ten rozdíl.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...