NeposlušnéTlapky  |  ČasProBydlení  |  ByznysDeník  |  MyMuži  |  TechSvět  |  HobbyDeník  |  Pravda24  |  Půjčka s odměnou  |  VipShow  |  MotorGuru  |  ČasProŽeny


Nalezeno 177 komentářů.


Přezdívka:
:-) :o)
:-( >-O
;-) :-D
:-P B-)
8-) :-*
:-/ |-)
=) :-O
Zpráva:
 
Třicetpět:
   

Strana 1/3. 1 2 3 následující

Odebírat

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (afrineizra) (3.8.2022 16:03) reagovat
@Pyca_Zla Sudeťáci chtěli tu samostatnost, tu autonomii, tu k Rakousku a naposled k Německu. A to v době kdy Německo nikomu nic neprovedlo a všichni s nimi seděli u Jednacího stolu a pořádali tam olympijádu. A svou tohu realizovali ve VOLBÁCH. Co chce Kosovo je zhruba tak irelevantní jako to co chtěli sudeťáci. Jde o to, co jim v danou chvíli mocní dovolí a co je v zájmu mocností. V čem je to jiné než snahy Albánců, Katalánců, Kurdů atd.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Pyca_ZlaR (3.8.2022 15:53) reagovat
Sudety se chtěly připojit k Třetí Říši. Namátkou Kosovo chtělo samostatnost. Dosazený russáci na Donbasu ho chtělí připojit k Chudobinci. Ani nejde o původní obyvatele, ti ač mluví Rusky tak chtěli zůstat na Ukrajině. A teď je separatistický teroristi pužijí jako kanonenfutter :-(

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (afrineizra) (3.8.2022 15:26) reagovat
@fromik bejvaly (Siversk nikdy nepadne!) Sudeťáci udělali klíčovou chybu tím, že se narodili jako Němci. Svou touhu po autonomii či odtržení projevovali v demokratických volbách a na základě mezinárodní dohody se toho zásahem zvenčí dočkali.Nebo je snad nějaká povinnost toužit po demokracii? Nelze volbami nastolit třeba monarchii či teokracii, když to lid demokraticky požaduje? V čem byli Sudety tak speciální oproti Katalánsku, Kosovu, Jižnímu Súdánu? Jen naším pohledem z té druhé strany.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Těžko) (3.8.2022 15:26) reagovat
fromik bejvaly: Tvoje snaha najít nějaké rozdíly mezi občanskou válkou v Jugoslávii a na Ukrajině je sice hezká, ale to z napadení Jugoslávie Spojenými státy nedělá něco jiného než napadení Ukrajiny Ruskem. Tvůj výraz "kořistnická válka" je jen jiný výraz pro rozšiřování tzv. sféry vlivu. Například jedním z výsledků amerického napadení Jugoslávie je druhá největší americká vojenská základna na území Evropy. To, že současná sféra vlivu USA je větší než Ruska, taky neospravedlňuje žádná válečná tažení.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (afrineizra) (3.8.2022 15:21) reagovat
@Pyca_Zla Aha. takže od "kde jinde byla v té době nějaká genocida" se posunujeme k "tamty mě nezajímaj". Takový Afganistán je ještě dál a celkem intenzivně se řešil. Samozřejmě, že každý řeší jen svoje zájmy. Někdo měl zájem na oslabení Srbska a vytvoření Kosova, a každému byl cca 30 let u prdele nějaký Súdán. Kdyby byl zájem opačný, hájili bychom svrchovanost a územní celistvost Srbska proti albánským teroristům.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Pyca_ZlaR (3.8.2022 14:51) reagovat
Tak NATO jak název napovídá řeší především země na Severní Atlantiku. Naposledy když jsem se koukal kde je Súdán tak byl víc na jihu. A ve většině zemích se dříve či později reportéři (jinak bys o tom nepsal bo bys o tom nevěděl) a později i vojáci z nějaké západní země angažovali B-)

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (:.) (3.8.2022 14:34) reagovat
Na východ od Francie.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (fromik bejvaly (Siversk nikdy nepadne!)) (3.8.2022 14:14) reagovat
Všechno strašné prdele kdesi, kde to je stejně neřešitelné. Aby nepokračovala válka v Evropě, bylo třeba dát Srbsku najevo, že toho má nechat. Sudetští Němci udělali jeden klíčový zločin, jejich nenadšení z ČSR chápu a nikde jsem nepsal, že ne, ale oni obětovali jedinou tehdejší demokracii na západ od Francie a předložili jí tehdejší německé diktatuře.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (afrineizra) (3.8.2022 13:56) reagovat
@Pyca_Zla Súdán, Rwanda, Angola, Mosambik, Náhorní Karabach, Somálsko, Salvador, Libanon.. a nespočet dalších pár let předtím nebo potom.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Pyca_ZlaR (3.8.2022 13:47) reagovat
" A taky je zvláštní, kde všude na zemi se dějí různé genocidy" - Můžeš jmenovat nějakou genocidu v době války v Jugoslávii z kategorie "všude na světě"?

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (afrineizra) (3.8.2022 13:37) reagovat
@fromik bejvaly (Siversk nikdy nepadne! Nepřišlo mi, že by nad Srbskem lítali policajti... A taky je zvláštní, kde všude na zemi se dějí různé genocidy a války a nikdo nemá potřebu tam poslat i jen reportéra, ale zrovna v Srbsku tak nějak nezištně pomohli. A s těmi etniky opatrně. Albánci se mohou trhat od Srbska, ale sudeťáci z ČSR ne. Abyste se nedostal do nějaké argumentační pasti.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (fromik bejvaly (Siversk nikdy nepadne!)) (3.8.2022 12:42) reagovat
Lol, jo, díky Major Zeman, to jsem zakokotil, myslel jsem samozřejmě Albánce ;).

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (fromik bejvaly (Siversk nikdy nepadne!)) (3.8.2022 12:39) reagovat
Dál tvoje kecy, že velmoci jsou stejné, nejsou. Od 1991 je tu jediná supervelmoc - USA, k té jsou přifařeny další demokracie včetně ČR, reálné rozložení těch dobrých, co spolu kámoší, vidíš na té horní mapce v tmavě modrém https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_foreign_aid_to_Ukraine_during_the_Russo-Ukrainian_War , ale další skorokámoše vidíš na té další mapce jako světlemodré. Rusko vůbec neví, do čeho na Ukrajině vlezlo, proto Rusáci tak kvičí a vyhrožují, tohle matematicky dál nemůžou.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (major Zeman) (3.8.2022 12:38) reagovat
Arméni v Kosovu? No teda. Nejde o tady o Ablánce spíš

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (fromik bejvaly (Siversk nikdy nepadne!)) (3.8.2022 12:33) reagovat
Těžko: vyhlazovací kořistnická válka Ruska na Ukrajině se od bombardování Srbska zásadně liší téměř ve všem. Při rozpadu Jugoslávie se Srbsko snažilo udržet všude území, historicky byli Srbové moc rozlezlí, třeba Krajina v Chorvatsku. Všechny tím už srali, Kosovo prostě ztratili demograficky, snaha ho udržet by znamenala genocidu Arménů a to už nikoho nebavilo, proto ta spíše policejní letecká akce NATO. Oproti tomu Rusko se chce znovu jen zvětšit a sere ho, že se UA stala součástí demokratické Evropy.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Těžko) (3.8.2022 12:28) reagovat
NN/A: No vždyť snad píšu jasně, že plýtvat argumenty na argumentační klamy nemá smysl...

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (NN/A) (3.8.2022 12:10) reagovat
Těžko - "argumenty" ? si děláš prdel ne ? přečti si po sobě ty sranece co si tu napsal. Největší lopata (až po blm) tady bude házet ramena :-D

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Těžko) (3.8.2022 11:46) reagovat
Trojtečka: Požadovat relevantní argumenty proti těm tvým obehraným argumentačním klamům je dobrý fór.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (fromik bejvaly (Siversk nikdy nepadne!)) (3.8.2022 10:42) reagovat
pyca, když v Rusku přijede včas vlak, vypadá to nějak takhle https://www.youtube.com/watch?v=zLf6pp5Tvk8

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Kkkkkkk) (3.8.2022 10:41) reagovat
Tak oni by měli mít kromě himars i Mars, což je lepší sranda. Kolik čeho mají se nedozvíme a že tam je korupce na obou stranách je jasný. UA je taky v blbý situaci protože už evidentně hodně dochází peníze.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Pyca_ZlaR (3.8.2022 10:38) reagovat
@fromik: :-D A mezitím HIMARS namísto spaní navždy uspal ozbrojený mužiky v russáckym obrněnym vlaku. Vot éto těchnika B-) ;-)

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (fromik bejvaly (Siversk nikdy nepadne!)) (3.8.2022 10:34) reagovat
blm psal, že himarsy musí občas spát a na to zajedou do domečku a dron řekne ruskému raketometu, kde himars spí a ten ho zničí i z domečkem. Už jich tak zničili 40 a deset dalších jich Ukrajinci ruským vojákům prodali, transakce se dělají západně od Rusy dávno dobytého Siversku ;).

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Pyca_ZlaR (3.8.2022 10:30) reagovat
Každopádně zdejší kecy putlerovců jsou úplně putna, protože jak by řekl místní měnič přezdívek, cope (ať už to znamená cokoliv, asi něco z russákovštiny) HIMARS úspěšně cupují Rusy na kusy, a russáci vysílají diverzní skupiny, aby je zlikvidovali. Prostě jak psal blm-BLB, zaměření z dronů a jejich zničení mohou udělat kdykoliv. Jen se jim zrovna nechce B-)

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Pyca_ZlaR (3.8.2022 10:26) reagovat
Přesně, izak a všechny jeho deriváty je debil B-)

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (cyklistaR (3.8.2022 9:28) reagovat
My samozřejmě už dávno víme, že izák, blm a těžko jsou debilové. Konec hlášení.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (:.) (3.8.2022 8:55) reagovat
Pyca_Zla: Hádat se s trollem je ztráta času. Za celou tu dobu nedokázal Těžko ani jednou relevantně reagovat, vždycky to otočil v nějaký útok / whataboutism / concern trolling / přesměrování na protivníkův postoj. Všimni si třeba, že já jsem svoje důvody, proč ho považuju za trolla, sepsal dost jasně a zřetelně... a ve své obraně se na ně prostě vysral a vkládá mi do úst, že ho považuju za trolla kvůli nějakým názorům. Nemá cenu se s ním bavit.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Těžko) (3.8.2022 8:21) reagovat
Pyca:ZLa: To musíš posoudit ty, zda názor typu "ruské napadení Ukrajiny je svinstvo" je "nekriticky prorusský nadzor tlačený ho tady za každou cenu"...

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Pyca_ZlaR (3.8.2022 8:17) reagovat
"Třeba mediálně obehraným nálepkováním každého s "nesprávným" názorem." - Pokud má někdo nekriticky prorusský nadzor, a tlačí ho tady za každou cenu, i za uvádění nepravdivých a zcela vykonstruovaných informací, pak je to buď troll a nebo je úplně blbej. Co jseš ty?

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Těžko) (3.8.2022 8:00) reagovat
Trojtečka: Zato západ má peněz dost, takže jeho trollové mohou šířit západní propagandu velice kvalitně a neprůhledně, že. Třeba mediálně obehraným nálepkováním každého s "nesprávným" názorem.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (:.) (3.8.2022 7:51) reagovat
Cap: Když to je těžký, rusko nemá peníze nazbyt, tak šetří a jeho trollové jsou dost průhlední. Zatím tady Těžko spolehlivě plní všechny kolonky - šíření bajek, typické narativy o zničení ruska, concern trolling, relativizace/whataboutism. Sice to ještě nemá takový grády jako blm, který dokáže psát zcela nepravdivé informace o vývoji situace, ale Těžko má zase specializaci v používání klasických nadávek na Západ, které obvykle čteme na Novinkách.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Těžko) (3.8.2022 7:42) reagovat
Není to vůbec divné. Z proruského trollingu mě zde obvinilo už spousta lidí. To, že se k nim přidal další člen stáda, není nic překvapivého. A s tím tvým dětinským "důkazním řízením" jsem se setkal naposledy na základní škole.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Cap) (3.8.2022 7:26) reagovat
To je divné, já nikoho nejmenoval, ale ty ses z nějakého důvodu poznal v tom proruském trollovi a sam ses přihlásil B-)

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Těžko) (3.8.2022 7:25) reagovat
Jo tahle. Takže napsat, že ruské napadení Ukrajiny je svinstvo srovnatelné například s americkým napadením Jugoslávie, je proruský trolling zvaný relativizování, whataboutism a omlouvání. No tedy kam se ti proruští trollové hrabou na ty proamerické...

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Cap) (3.8.2022 7:18) reagovat
že ti proruští trollové použivají relativizovaní a whataboutism jako hlavni zbran, protože žadný argument který by dokázal omluvit to co dělá rusko neexistuje

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Těžko) (3.8.2022 7:00) reagovat
Jo jo - dovolit si takovou drzost jako vyjádřit názor, že všechny velmoci včetně Ruska jsou plus mínus na jedno kopyto, je Ruská propaganda jako stehno. Aneb kdo nekolaboruje s námi, kolaboruje proti nám. :-D

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (fromik bejvaly (Siversk nikdy nepadne!)) (3.8.2022 0:07) reagovat
Zase je moc hezký, že sem ruská propaganda nebo antivax sračky přilákaly něco jako je Těžko, to se dozvíme věcí, třeba ještě pojedou tandem s blm a bude fakt sranda. Musel jsem si jeho komenty za pár dní dohledat z5ně a je to matroš, globalisté ;).

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Pyca_ZlaR (3.8.2022 0:04) reagovat
@afrineizra: EU fakt není jen Německo, to také od EU dostává pěkně přes prsty. Namátkou v energetice B-)

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (bohynR (2.8.2022 23:43) reagovat
Taky je fascinující, jak západ dokáže dosadit svoje lidi, zmanipulovat celé národy a pak selže na takové prkotině že tu zemi nevydrží. Asi má silného oponenta - Nuzáky. Ti třeba dokážou své kolonie vytěžit do mrtě.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (fromik bejvaly (Siversk nikdy nepadne!)) (2.8.2022 23:17) reagovat
Lol globalisti na Vídeňském kongresu, to je přes 200 let, tomu říkám záběr ;). Do historie jsem občas ponořen, ale nějak Hitlera jako agenta fakt nedokážu identifikovat. To musí být jednoduchá představa světa, že vše ovládají nějací globalisti a nemůže se stát něco, jako že Němci v první polovině 20. století dali průchod své šílenosti a že to teď podobně zkouší Rusové, jen tak, aniž by je někdo řídil...

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (NN/A) (2.8.2022 23:14) reagovat
Těžko - volného paradox :-D :-D

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (bohynR (2.8.2022 23:13) reagovat
@blb Tak třeba ty tady každej den bulíš nad tím, kolik chodí pomoci na UA a jak Nuzákům vadí, že přišli o obchod se západem. Jo, a ještě v každým postu bulíš nad tím, že tě Roumen banuje za to, že mu tady sereš hovna. Jako správnej Nuzák, ten se taky klidně vysere na chodbě pod schody a nepřijde mu to divný.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (bohynR (2.8.2022 23:03) reagovat
Jo tak teď už je i Hitler agent západu. Ty se dobře rozjíždíš. A teď mi řekni, že Soroš je taky agent západu, a západ řídí jeho a ne on západ. To by byla úplná pecka.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (blmblmblm jiz byl 2.72211x zabanovan Roumenem) (2.8.2022 22:56) reagovat
fdsfdsf: No ja nevim, ale jedinej, kdo tady breci, ses ty. B-)

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Těžko) (2.8.2022 22:32) reagovat
To "rozpuštění" Sovětského svazu mělo mít podobu převzetí ruského území a následného vytěžení. Tedy něco podobného, k čemu po sametovém puči došlo u nás. V Rusku to nakonec nevyšlo. Stejně selhaly předchozí pokusy s najatými soudruhy Hitlerem, Leninem a Trockým. "Globalisti" neuspěli ani na Vídeňském kongresu. Atd. atd. Zkrátka jedna možnost je pokusit se ponořit do historie, což komplikuje fakt, že prakticky všechny výklady jsou účelově zkreslené. Druhá možnost je slepě uvěřit některému z výkladů.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (bohynR (2.8.2022 22:25) reagovat
@Těžko Jeste mi vysvetli jednu vec, proc jsou tak tupi, ze jeste dneska stavi Leninovi sochy? ;-) Cimz netvrdim, ze Lenin nebyl agent Nemecka a Chudobinec na to neskocil, jak slepice po flusu.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (bohynR (2.8.2022 22:14) reagovat
Gorbacov zapadni agent... :-D :-D S vama je prdel, filcky. :-D Ne, proste Gorby jen pochopil, ze Sojuz zbankrotoval, tak to rozpustil. 8-)

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (afrineizra) (2.8.2022 21:53) reagovat
@Pyca_Zla EU=Německo. Pochopili, že to na co neměli dvakrát vojensky dostanou potřetí za prachy. EU že dokáže zavrčet? Kromě odešlé Británie snad není v EU země, co by měla nějakou bojeschopnou armádu. Díky bohu za to, že tady amíci mají ještě nějaké zájmy a základny. Bez nich by si místní rusobijci mouhli vyzkoušet odboj naostro.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (:.) (2.8.2022 21:47) reagovat
Pyca_Zla: rusák se nikdy nepostavil čelem k tomu, co on nebo jeho stát páchali a páchají. Doteď se nepostavili čelem k hladomoru na Ukrajině ani k paktu Molotov-Ribbentrop, mimo jiné. Čekat, že bude rusák někdy myslet za sebe a ne za propagandu své vlády, je naivní. Jako netvrdím, že nejsou, znám jich dost, ale to jsou tací, kteří jednak mají vysoké IQ, jednak žijí už nějakou dobu v civilizaci (tedy mimo rusácko). Ti ostatní jsou ztracený případ, a budou muset rýt držkou opravdu hodně hluboko v zemi.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (fdsfdsf) (2.8.2022 21:02) reagovat
A Blm umi leda tak brecet jako nejaka putlerova devka a je tim kazdemu akorat pro smich.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Těžko) (2.8.2022 21:00) reagovat
Pyca_Zla: Já jsem to bral z pohledu jednotlivce. Ne státu. Žádný záměr v tom nebyl.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (blmblmblm jiz byl 2.72211x zabanovan Roumenem) (2.8.2022 21:00) reagovat
EU umi leda stekat jako nejaka civava a je tim kazdemu akorat pro smich.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Pyca_ZlaR (2.8.2022 20:53) reagovat
Asi zamerne jsi opomněl možnost 4) spojit se do nějaké unie, např. EU a vzdorovat možnostem jako celku dohromady. EU se to podařilo, když je třeba, umí zavrčet i na USA

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Těžko) (2.8.2022 20:41) reagovat
Obecně existují 3 základní možnosti, jak velmocem přistupovat: 1) Uvědomit si, že všechny velmoci jsou podobně nebezpečné, špatné, nedůvěryhodné, expanzivní atd. a podle toho k nim přistupovat ... 2) Stát se kolaborantem jedné z velmocí ... 3) Skočit na špek lživé propagandě jedné z velmocí a stát se jejím užitečným idiotem ... Typické taky je, že 2) a 3) se drží bolševického hesla "Kdo nejde s námi, jde proti nám". Takže kromě nepřátelských 2) a 3) vydávají za "agenta nepřátelské mocnosti" také 1).

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (blmJeDebil) (2.8.2022 20:41) reagovat
Na tom neco je. Ta snadno manipulovatelny narod by nemel mit pristup k jadernym zbranim. Just saying

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Pyca_ZlaR (2.8.2022 20:38) reagovat
Stejně je hustý jak snadno se russáci nechají manipulovat. Zmanipuloval je Lenin, zmanipuloval je Gorbačov, teď se russáci nechali zmanipulovat USA do útoku na Ukrajinu. Mají russáci vůbec nějakéu svojí vůli, rozhodnout se sami za sebe? Nebo prostě jen jak tupý stádo Rusů následuje kohokoliv, kam se dotyčnému zamane? Neměli by milí Rusové konečně někdy nést odpovědnost sami za sebe, a ne se pořád vymlouvat na nějaké agenty, kteří je k něčemu vyprovokovali (například k vraždění lidí v sousedním státě)?

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Pyca_ZlaR (2.8.2022 20:30) reagovat
Protože Gorbačov měl koule reformovat nuzáckej Chudobinec, ukončit studenou válku a přinést svobodu milionům lidím? Člověkm který by si zasložil mít sochu v každé postkomunistické zemi. Člověk jehož odkaz zničil chcípající Taxikář, co si hraje na tsara a nemže ani pořádně ovládat pravou ruku 8-)

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Těžko) (2.8.2022 20:21) reagovat
bohyn: Samozřejmě že vím, kdo to byl Gorbačov. Když to přeženu, tak to byl takový západní agent s podobným posláním jako Lenin/Blank a Trockij/Bronstein. Různých tvrzení (nejen) na toto téma je spousta, takže nevím, proč by se za bernou minci mělo brát zrovna tvrzení Gorbačovovo.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Pyca_ZlaR (2.8.2022 20:15) reagovat
Russáky podporované strany dlouhodobě brojí proti multikulturalismu. Tak nevím proč by si měla nechat Ukrajina srát od Russké menšiny na hlavu a nějak se jí přizpůsobovat, a makat na ní. Pokud chtějí menšiny žít na něčím území, musí se přizpůsobit. Platí i pro Rusy. Hlavně pro Rusy.

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (Pyca_ZlaR (2.8.2022 20:13) reagovat
Akorát že to utiskování existuje jen v hlavě Nuzáků. Žádný důkazy o tzv. genicidě russáků jste nikdy nepředložili, a byla to jen jednu chvilku záminka. Jednou je k vraždení záminka boršč, pak NATO, pak genocida, pak zmutovaný holubi z laboratoří, pak jaderná zbraň.. Svině russký ulhaný, však ono na vás dojde >-O ;-)

Obrázek 'LEVNY PLYN' Obrázek 'LEVNY PLYN' (blmblmblm jiz byl 2.7221x zabanovan Roumenem) (2.8.2022 20:09) reagovat
psychopat: A od kdy ma co etnicka vetsina utiskovat etnickou mensinu? Kdyby se drzeli ukrajinsti ultranacionaliste na uzde, tak dnes zadna valka na Ukrajine neni. Nebo kdyby aspon kyjevska vlada splnila, k cemu se zavazala. Ted ma, co chtela, a ja jsem naramne zvedavy, jak zbytek Ukrajiny bude dal fungovat, kdyz aktualne boucha dluh ve vysi 20 % HDP za mesic. Asi bude brzo velkej vyprodej. :-D

Strana 1/3. 1 2 3 následující


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Podmínky pro uchovávání nebo přístup ke cookies je možné nastavit ve vašem prohlížeči. Více...